Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 27 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 537
  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Seletage palun mulle starsi river ära,sest see on total BS mis toimub!

  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...



    Andke nüüd valu statside peale ;D

  3. #23

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    tagant positsioonidelt võib rohkem avaneda ja laiemat ranget mängida. saad päris palju potte kätte.

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    emm.. ilmselgelt ei tea sa positsioonidest mitte midagi.. kõikidelt positsioonidelt mängid siis samade kaartidega? alustame sellest et EP pealt pead olema väga tight.. ranka tabel kindlasti abiks... võige loosem pead olem BTNi ja CO pealt.. ja väga tight SB pealt..

    lisaks kui mängid FRi siis 17% vpip on liiga loose.. ehk mängi vähem igasugu broadway kaarte ja suited gabbereid jms asju.. ma praegu suht kindel, et mingi KJs tüüpi käed lähevad sul EP positsioonidest ka openraiseks, kui tegelt peaks foldima.. liiga aggro oled ka.. tahad kõiki koguaeg kätelt maha tõsta? won showdown 40% ehk kaotad üle poolte näitamisele läinud kaartidest? halb.

    enivei.. positsioonimäng selgeks teha.. EP ja MP ja blindidelt tightimaks!

  5. #25

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    emm.. ilmselgelt ei tea sa positsioonidest mitte midagi.. kõikidelt positsioonidelt mängid siis samade kaartidega? alustame sellest et EP pealt pead olema väga tight.. ranka tabel kindlasti abiks... võige loosem pead olem BTNi ja CO pealt.. ja väga tight SB pealt..

    lisaks kui mängid FRi siis 17% vpip on liiga loose.. ehk mängi vähem igasugu broadway kaarte ja suited gabbereid jms asju.. ma praegu suht kindel, et mingi KJs tüüpi käed lähevad sul EP positsioonidest ka openraiseks, kui tegelt peaks foldima.. liiga aggro oled ka.. tahad kõiki koguaeg kätelt maha tõsta? won showdown 40% ehk kaotad üle poolte näitamisele läinud kaartidest? halb.

    enivei.. positsioonimäng selgeks teha.. EP ja MP ja blindidelt tightimaks!
    + 1 nitile.

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Tänud vastuste eest!Loll komme on Axs käega 80% kuskil limpida et flopi näha,BB väärtuses,mitte raise callides,positsioonid on sassis jah,eks õpin veel alles :)

  7. #27
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Niih,pokah sai uuesti läbi töödeldud ja meeldetuletatud,leak suht suur ikka,blindidelt ja EP;MP edaspidi premium käed,CO ja BTN võin enam vähem sama range edasi lasta,kuidsiiski paar% range koomale võtta pole vist paha!

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Sai siis ära tellitud,The Theory of Poker raamat ja huviga ootan seda mõnusat ja õpetlikku lugemist,kust saab loodetavasti abi,nõkse ja näpunäiteid

  9. #29
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Tegin just 20FPP turbo NLHE,kaart pidas,stack ca 40k olin top 3mes,esimene situatsioon olin BB blindid 1000/2000,käes pocket 99 small stacker lükkas AI oma A4s ca 4k,insta call OBV et flopiga mast,turn andis mulle 9 aga ei aidanud,siis irvitas mulle näkku,võtsin venna careeri lahti -2k $ - big skiller,stupid donk,siis AK vs A5 flop xx5 ja turn 5 ja anted ja blindid sõid ja kui olin 8k peal oli pocket 88vs Q5 ja turn Q ja bye!

  10. #30
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Juhhu,sõnum tuli,et raamat on kohal,insta riide ja sanga,ning sajaga selveri postkasti muukima ;D

  11. #31
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    "Theory of Poker" nõkse eriti ei jaga, seletab rohkem fundamentaalseid termineid ja põhitõdesid.
    Kui sellest raamatust ülevaade olemas, siis "NL Holdem: theory and practice" raamatust saab juba konkreetseid mõtteid. Aga selle raamatu jaoks peab üht-teist juba teadma, nad seal basic termineid läbi ei nämmuta.

    Ega ma rohkem ei tea, need mõlemad on kogu minu pokkerikirjandus :)

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    roffel,tulin töölt kell ja otsustasin mõne HU 2.20$ oma teha,kokkuvõttes tegin 12 tükki ja võitsin 10,viimase kaotasin AKs kui vastas oli 55 pocket ja flopis säras lisaks veel 5,see oli ainus kord kui AK ära calliti ja siis cooler kohe ;D eriti koom oli ühe venna vastu kelle ma suutsin nii tilti ajada,et ainuke mis ta tegi oli kisendas ja sõimas tegin temaga 6 mängu ja 5 võitsin,suht easy money vedeleb seal!

  13. #33
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    AK vs 55 kaotamine ei ole cooler.

  14. #34
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    AK vs 55 kaotamine ei ole cooler.
    olid seal pres flop kyll taga 48%/52% , see et ta hittis seti ära on muidugi halb ja jätab sulle väga minimaalsed võimalused kui flopil K või A pihta ei saa , kui saad siis väiksed lootused turnis ja riveris on veel aga suht madalad

  15. #35

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    alla 20bb stackigega on lloomulikult cooler, kumbki ei foldi seda kätt preflop.

  16. #36
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    turn näitas kull A-d mulle aga sellist luckboxi ka ei omanda,et river annab lisa ;D
    ja väike parandus,vaatasin järgi ja tegin hoopis 17 HU ja 14 võitsin nendest!

  17. #37
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    teine asi kohe see pacific ja 6max aint hudi layoudi statsid paigast ära,aintt enda oma õiges kohas,2korda olen paikka saanud ja nüüd ei saa!

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...



    Vast on juba graafiku moodi

    alguses sain kohe A kõrge masti käest oma K mastiga tappa ja pidi olema kohe suure stackiga vend ja minul ka,a no pole ullu!
    6maxis saab kõvasti rohkem actionit,kui startsis lasin FR 9 lauda oli aega suitsu ka teha mida nüüd eriti pole,enamus laudade VPIP NL10 on seal 40-50 ja fishe jätkub ja ainult paar kehva regulaari ka kohanud!

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    lasin veel edasi,sain 104 peale ära siis istusin mingi ca 100 kätt seal ja sain kaks set vs set ja panin kinni,väsinud kuidagi juba!

  20. #40
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...


    pole aega olnud mängida viimane nädal eriti ja tna tuli mõte,et prooviks pacificu muda NL6 siis ja laudu võtsin 3 prooviks,muutsin oma mängustiili ja see toimis ning kuna 3mel laual ei ole raske vastastest raske aru saada ja blind steal oli suht easy move!
    Lasin 22/13/3.5 stiilis 6max
    Mõningad asjad veel katsetuses ja loodan et hakkab lõpuks looma
    Paar set vs seti sain ka muidugi minu kahjuks aga eks see käib ikka asja juurde ja foldisin käsi mida varem ei loovutanud kuigi teadsin,et olen taga aga ei suutnud uskuda et tal ikka on:)

Lehekülg 2, kokku 27 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES