Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 27 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 537
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    PokerStars Owner85-Nl100FR

    Tervist!

    Natuke siis endast.Elan Tartus ja olen 24a.Pokerit sai mängima hakkatud nagu enamustel juba koolis ja väikestel olemistel,neti pokeriga puutusin kokku esmast korda ca 1,5a tagasi,kus sai väikesed depod tehtud triobeti(100-300eeku) ja korra Timmi kaudu PKstarsi 500.-kantud,kus jällegi bustoks,selle aasta juulis otsustasin,et hakkan lähemalt uurima pokkerit,parasjagu siin foorumis teemasi loetud ja teistetegemistega kursis olles,cola käest sutsu nõu küsitud ja EStPatricku videod kõik läbi vaadatud,enamus mitu korda,väärt kraam!augustis tegin trios NL50 :) olematu BR,kuigi kaart jooksis ülimalt ja luckbox oli põhjas aga oli vaja cashout teha(ca4k eeku)alles jätsin 100 taala kuskil,mis nulli lendas!septembris ostsin HEMi ära ja tegin depo pacificusse 300$,tõusud,mõõnad ja proovisin erinevaid limiite(idikas obv)analüüsi põhjal ca7k kätt ja tulemus 50% idiootsed lükked,25% väike pfr,kus tulid runner runner või suckout riveris ja ca 1k kätt kus sain räigelt set vs set ja tüüpilisi coolereid KK vs AA AK vs KK jne!mängisin 6max,ainuke lvl kus biitisin ja suutsin + hoida oli NL25!Nüüd võtsin ranka tabeli ette ja õpini selle pähe,et unepealt ka meeles oleks:D ja kolisin üldse starsi,nädala pärast depo sinna ja ilmselt hakkan laskma NL10 ja 6-8lauda korraga,ennem siis max 3-4 lauda,mis ka saatuslikuks sai,kus hakkas igav lehte oodates ja mitte normaalsete lehtedega mängitud!Põhi viga on distsipliin,sessi algul liigun ilusti üles ja siis hakkan lolli mängima,armun näiteks QQ nii ära et kui flopi lendab A siis ei suuda maha panna jne:)Karistada olen saanud küll ja aitab sellest :D Kui starsis esimesed sessid tehtud hakkan käsi ja craphe postitama!
    Viimati muudetud Owner85 poolt : 09.12.13 at 03:55

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 083

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Muda ei ole mänginud?

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Good luck, hoia siis kursis.

    ma ise täitsa roheline pokerdaja, ikka tore teiste edu/eksisammudest õppida

    Minu nutusein:
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2497.0.html

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    NL4 lasin tna starsis,et Hemi seadistada FR jaoks aga 2 lauda korraga,kuigi võin proovida seda alustuseks ka mingi 6-8 lauda!
    Praegu pole tähtis profit üldse vaid et suudan BR managamendist kinni hoida ja vaikselt ikka BR kasvatada!
    Tahan veel tellida The Theory of Poker David Sklansky pokershopist,hetkel on juurde tellimisel,see siis on eestikeelde ära tõlgitud!

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Tsitaat Algselt postitas Owner85
    Tahan veel tellida The Theory of Poker David Sklansky pokershopist,hetkel on juurde tellimisel,see siis on eestikeelde ära tõlgitud!
    Kuuldavasti on selle eestikeelne tõlge kohutav.

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    täitsa võimalik,kuid kui ma ingl keelse ostaks oleks abi veel vähem kui sellest kohutavast eestikeele tõlkest ;D ma jagan ingl täitsa (Y)kui mitte erialaselt filme vms vaatan suvalt

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    niisiiis,ettevalmistused kõik tehtud,uued statsid lisatud hudi layouti ja ilmselt saan rahavahetuse diili ka omseks ja ndv-seks isoleerin ennast koju ja alustan biitimist ;D

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    niisiis,1700kätt,8 lauda vahepeal oli ka 10,proovin sisse elada mudas NL5,jube kus on seal donke,callivad iga pazaga su 3-4beti ära ja kui flopis otsa kütad siis obv fold,1500 käe peal oleksin pidanud ära lõpetama,sest peale seda hakkas juhe kokku jooksma ja msnn ulluks ajama!
    sessiga sain +12 kuigi olin ka +25,mõned coolerid ja suckoudid,pocket paaridega hittisin ainult korra mis oli suht bs,närvi ajas see et to much auku oste oli ka tna sinna läks c-beti palju,aga muidu olen rahul et suutsin + poole peal olla 1500 kätt ja omme edasi!

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...


    shodown winnings on paigast ära nende auku ostude pärast,kus ma mingi T+paari hittisin turnil või riveril

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Sa mängisid Lineage 2 te ka w ?:D

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    wtf? ;D ei saanud pihta

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    a, üks mmorpg ja mingi tartu tüüp myst jooksis ringi oma päkapikuga :D

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    krt ma 24 juba :D päkapiku aeg on läbi juba

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    no ta tol ajal käis ülikoolis, vanus sobiks täpselt :D

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...



    ilge tilt oli vahepeal,kuid suutsin rahu hida ja range koomale tõmmata,algul fishid lihtsalt tõmbasid kuidas said imeviisil,kuid sain vastu ;D

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...



    mudas on ikke fishe palju ;D kõige lahedam on kui hemi näitab juba sinivaala märki siis oota kätt ja kütta nuppe!

    paar head foldi,paar halba bluffi ja mõned suckoudid tõmmati minu vastu aga üldiselt läheb normilt!
    statsid 15/12/7
    Ja kuldsed sõnad on ikka et bluffida ei tasu mudas,kui teed prf ja flopis ei hiti ja teed c-beti ja ikka callib ära siis targem on alla anda sest fish enam seal alla ei anna ja üldse on neil Ax-Kx nuts hitib flopis siis kickerit ta enam ei vaata vaid surub nii kuis jõuab

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    totaalne BS,top pair crakitakse top 2hega,top 2 obv kolmikuga ja kui ma saan selle sitase masti siis river kingib talle ju maja,ükski pocket paar ju flopist abi ei saa vaid vastane saab oma top pairi oopis,päeval ei ole vist hea mängida -3bi (Y)

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...



    1100 kätt ilusat jooksu ja siis 400 põrgulist,pauk oli see kui 2hel laual AK ühel AA ja TT korraga,TT tõid 4$ ja teised 3 kätt obv -20$ kokku,pocket pair flopist ju never abi ei saa,no üks sai ;D ja paardus nelikuks,aga see selleks,siis mingi nitistunud ******** otsustas et ta slowplayb mudas(Y)minu vastu töötas kuna oli 2 top pairi ja temal obv 99 ja flopist leidis veel ühe,sessi lõpuks ikka + aga jah,sülitame üleõla ja homme keevitame edasi!

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    ja jälle,+3bi ja siis 4 seti purustati,kokku võtte 1000 käe kohta -1bi,õudne

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: -Myst- alustamas grindimist starsis...

    Sai siis väike sess tehtud kus lendasin -3bi kolinal sest kaart lihtsalt ei pidanud,sng-des suutsin oma cashi - välja grindida 6est sngs,4jas finaal lauda!

Lehekülg 1, kokku 27 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES