Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 20 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 398
  1. #41
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Balti meistrikad

    krt ma ei julge regada,et magan ehk maha.
    aga aru ei saa ma sellest rankingusysteemist seal läheb ju 2 turnat arvesse-sisuliselt yhe turna võitja on juba top3 hulgas minimaalselt

  2. #42
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas privador
    krt ma ei julge regada,et magan ehk maha.
    aga aru ei saa ma sellest rankingusysteemist seal läheb ju 2 turnat arvesse-sisuliselt yhe turna võitja on juba top3 hulgas minimaalselt
    Täpselt samal põhjusel jätan regamata :D Rankingutest ei tea S-ugi :)

  3. #43
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Balti meistrikad

    rankingu süsteem on tõesti segane.

  4. #44
    Metsapull
    Guest

    Re: Balti meistrikad

    Nädala finaali pilet on nüüd mõlemale turniirile olemas. Loodetavasti kummagil neist veab ja saan ka päris finaali. Finaalturniiril igastahes ei mängi, kui nädala finaalis peaks halvasti minema.

  5. #45

    Re: Balti meistrikad

    Mul omaha nädalale pilet. Peaks Holdem ka ikka üritama.

  6. #46
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Balti meistrikad

    ma vbl ei saa kumbagi mängida sest kolin :(

  7. #47

    Re: Balti meistrikad

    mida vähem, seda parem :D, saab TOP20sse kergemini (200€ garanteeritud). Ma usun et mõlemale finaalile tuleb mingi 35 inimese kanti inimesi :)

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Balti meistrikad

    Täna süvenesin põhjalikumalt sinna lisaauhindasse ning lugesin infot lehelt: http://www.triobet.com/et/poker/Balt...ne_Champs.html Miks selle vuntsidega mehe pilt seal on?


  9. #49
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Täna süvenesin põhjalikumalt sinna lisaauhindasse ning lugesin infot lehelt: http://www.triobet.com/et/poker/Balt...ne_Champs.html Miks selle vuntsidega mehe pilt seal on?

    sest see on tüüpiline pokkerimängija?

  10. #50
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Balti meistrikad

    mida vähem, seda parem Cheesy, saab TOP20sse kergemini (200€ garanteeritud). Ma usun et mõlemale finaalile tuleb mingi 35 inimese kanti inimesi Smiley
    Pakun jah ,et üle 40 ei tule.90 euri on ikka enamusele nn tundlik summa ja kui satikatelt ei saada ei taheta maxta.

  11. #51

    Re: Balti meistrikad

    Võtsin ka just oma teise shoti Omaha satilt ka ja tuli ära pilet, nii, et kumbalgi tourneyl ikka peax ju finaali luckima ;D

    Minu BR ei kannata ka mitte mingil juhul otse sisseostu.

  12. #52
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Võtsin ka just oma teise shoti Omaha satilt ka ja tuli ära pilet, nii, et kumbalgi tourneyl ikka peax ju finaali luckima ;D

    Minu BR ei kannata ka mitte mingil juhul otse sisseostu.
    Tubli, kahjuks ma ise olen kõik satikad maha maganud, minu puhul standart ;D

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Balti meistrikad

    Mul jooksis juhe kokku, sest algusest peale olen ma aru saanud, et kokku on neli turniiri - 2 nädala finaali ja 2 põhiturniiri ning ülejäänud odavad on satikad.

    Aga misasjad need nädala turniirid on? Need on lihtsalt satikad põhiturniirile? Ja nädalaturniiri mängimise eest miskeid punkte ei saa???

    Ühesõnaga ainult põhiturniiri mängijad saavad punkte ning nende vahel selgitatakse välja Eesti Meister Online Pokkeri 2008?

  14. #54

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mul jooksis juhe kokku, sest algusest peale olen ma aru saanud, et kokku on neli turniiri - 2 nädala finaali ja 2 põhiturniiri ning ülejäänud odavad on satikad.

    Aga misasjad need nädala turniirid on? Need on lihtsalt satikad põhiturniirile? Ja nädalaturniiri mängimise eest miskeid punkte ei saa???

    Ühesõnaga ainult põhiturniiri mängijad saavad punkte ning nende vahel selgitatakse välja Eesti Meister Online Pokkeri 2008?
    Yep, minuarust peax nii olema, et homme ja ülehomme on siis nädala finaalid, mis on lihtsalt satikad põhiturnadele ja siis nv'l on kaks Põhiturnat, milles siis selgitatakse kõik välja. Kes siis ära donkab, see saab meistriks jah.
    Minuarust mingeid meistreid tulex ikka arvestada ranking liigadega, nagu Weekend Ranking. Ainult, et tournamente võix siis toimuda 10 tükki näiteks, et luck factor võimalikult väixex viilida.
    Ning kui tuleb ranking, siis võix olla igas mängus, Omaha ja Hold'em eraldi 10 tournat, sest nii ei ole ka lahe, kui mingid 7 Stud vms on üx osavõistlus ning pead seal osalema sunniviisiliselt, et lihtsalt punkte saada üldkokkuvõtteks.
    Peab ikka oma pokkerisaidi püsti panema, ei osata siin Maailmas midagi korraldada :D

    Olen mõelnud ka selle peale, et nagu need Matrixi SNG'd full tildis on, võix vabalt olla ka Matrixi Tournad, kasvõi 8 tükki korraga. Ning siis olex igas 8's tournas kõik samad mängijad, olex suht põnev, kes 8's tournas suudab kõige stabiilsemalt esineda, sest enamasti ju multitabletakse nagunii. Peax PokerStarsile idee saatma ning 5% nende tournade kasumist mulle tulevikus ;D

  15. #55
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Balti meistrikad

    Mul jooksis juhe kokku, sest algusest peale olen ma aru saanud, et kokku on neli turniiri - 2 nädala finaali ja 2 põhiturniiri ning ülejäänud odavad on satikad.

    Aga misasjad need nädala turniirid on? Need on lihtsalt satikad põhiturniirile? Ja nädalaturniiri mängimise eest miskeid punkte ei saa???

    Ühesõnaga ainult põhiturniiri mängijad saavad punkte ning nende vahel selgitatakse välja Eesti Meister Online Pokkeri 2008?
    Alguses oli sama teema,ei saanud aru mis need "tähtsad" nädturnad on?
    Aga ilmselt siiski nn Final satelite vms
    Aga mix seda reklaamitakse nn näd turnana ei saa aru.
    Krt andku nimetus subsatelite ja satelite,siis oleks arusaadavam


    Samas see nn 2 turna ranking on haige.Kas poelks juba lihtsam nn esikohtadele added money anda?

  16. #56

    Re: Balti meistrikad

    Homme grindin Holdemi subsatilt ka pileti satikale. Sealt peaks juba ühe finali pileti ikka saama.

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Alguses oli sama teema,ei saanud aru mis need "tähtsad" nädturnad on?
    Aga ilmselt siiski nn Final satelite vms
    Aga mix seda reklaamitakse nn näd turnana ei saa aru.
    Krt andku nimetus subsatelite ja satelite,siis oleks arusaadavam


    Samas see nn 2 turna ranking on haige.Kas poelks juba lihtsam nn esikohtadele added money anda?
    Täpselt.

    Ja teine asi, mis häirib on see, et kaks turnat on omavahel seotud. No kamoon. Minu strateegia on selline, et mängin PLO Põhiturniiri ning kui peaksin hittima raha koha, siis saan vähemalt buy-ini (60€) tagasi ning saan punkte ka ja olen käevõru konkurentis. Tagasisaadud raha eest lähen mängin Hold'emi turniiri. Kui ei hiti PLO-l siis ei viitsi enam Hold'emi mängida kuna tõenäoliselt Käevõru konkrentsis olen väljas ja kogu selle triangli peale pull käibki.

    Ja selle jaotatud 10,000€ asemel oleks võinud mõlemad turnade võitja saada käevõru ning siis kahe turniiri pelae pangu kokku ranking, kus esikoht saaks miski suure turna pileti - WSOP ME Event näiteks. Enam vähem samapalju raha kuluks, mõlemal turnal oleks pinget käeketi pärast + veel väga hea võimalus jõuda WSOP ME-tile. Ja kui seal peaks TrioBet'i saadetud mees ilma tegema saaks triobet tasuta reklaami ka.

    Vot minu visioonikeskeene õigest liigast :) Aga õpetama on kõik mehed!

  18. #58

    Re: Balti meistrikad

    Käevõrusid antakse siiski välja kaks minuarust

    Balti Meister NL Hold'emis ja PL Omahas saavad TrioBeti poolt välja pandud kuldse randmeketi kirjaga: “Baltic Champion in Online Poker 2008 – NL Hold'em” ja “Baltic Champion in Online Poker 2008 – PL Omaha”

    Seega kui PLO's ei hiti, võid Hold'emis ikka võru saada.

  19. #59
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Täpselt.

    Ja teine asi, mis häirib on see, et kaks turnat on omavahel seotud. No kamoon. Minu strateegia on selline, et mängin PLO Põhiturniiri ning kui peaksin hittima raha koha, siis saan vähemalt buy-ini (60€) tagasi ning saan punkte ka ja olen käevõru konkurentis. Tagasisaadud raha eest lähen mängin Hold'emi turniiri. Kui ei hiti PLO-l siis ei viitsi enam Hold'emi mängida kuna tõenäoliselt Käevõru konkrentsis olen väljas ja kogu selle triangli peale pull käibki.

    Ja selle jaotatud 10,000€ asemel oleks võinud mõlemad turnade võitja saada käevõru ning siis kahe turniiri pelae pangu kokku ranking, kus esikoht saaks miski suure turna pileti - WSOP ME Event näiteks. Enam vähem samapalju raha kuluks, mõlemal turnal oleks pinget käeketi pärast + veel väga hea võimalus jõuda WSOP ME-tile. Ja kui seal peaks TrioBet'i saadetud mees ilma tegema saaks triobet tasuta reklaami ka.

    Vot minu visioonikeskeene õigest liigast :) Aga õpetama on kõik mehed!
    Jep, natuke jama, sest minul Holdem ikkagi põhimäng ja kui omahas põrun, mida ei ole niipalju mänginud ja praktika ka vähene, siis kaob samuti mõte osaleda holdemi turniiril.

  20. #60
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Käevõrusid antakse siiski välja kaks minuarust

    Balti Meister NL Hold'emis ja PL Omahas saavad TrioBeti poolt välja pandud kuldse randmeketi kirjaga: “Baltic Champion in Online Poker 2008 – NL Hold'em” ja “Baltic Champion in Online Poker 2008 – PL Omaha”

    Seega kui PLO's ei hiti, võid Hold'emis ikka võru saada.
    Kui nii, siis teine teema ;D

Lehekülg 3, kokku 20 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES