VOT täpselt.

Kõige nõmedam ongi olla "poolkuulus" pokkerimängija. See tähendab seda, et pokkeriringkondades su nime, taset teatakse ja sind austatakse. Aga väljaspool pokkeriringkonda su nime seostatakse hasartmängusõltase ja musta maailmaga.

Siis parem olla kas täiesti tundmatu kuju varjudes oma foorumi kasutajanime taha ja teavad sind ainult sõbrad, kes peavad teadma või siis olla täiesti kuulus PokerStars (nagu Negreanu, Farha, Moneymaker jne), kellel on pappi nagu putru ning pole vaja kuskil selgitustööd teha.
Nõustun 100% Kui oled nn poolpokkerimängija(isegi kui teenid 10k$ kuus)ei tasu nime meediasse toppida.
Lihtsalt osad arvavad,et sa oled hasartmängur,teised arvavad et teenid miljoneid.
Ehtne näide on naxeri ämber,kus ta hooples,et teenib 100k kuus(tõepoolest ta oli tõesti vist üks kuu niipalju teeninud)-paari kuu pärast oli busto.Ja mäletan väga hästi,kuda teda pargis aasiti-nu 100k mees tuli ka mängima
Ehk ühesõnaga väga kerge on meediale kont ette visata
Siis võiks meediasse ronida,kui mingi EPT kinni paned vms,sa tead vähemalt et bustoks enam ei lähe vms

Isiklikult mulle meeldiks isegi pokkerikuulsus imago.Aga mulle ei meeldiks kuulsus,kui ma ei saa isegi endale lubada keskastme sõiduautot.Teiseks kui sa nt võitsid turnalt 10k ja poetad mõnele sõbrale,siis tal jääb automaatselt mulje nagu see oelks taevast sadanud.Tegelikult vb olen juba buy inide peale 20k sisse toppinud.Ja lihtsalt ma ei viici seletada ja tõestada kellelegi
Samas Burget on pannud vägagi korralikud auhinand välja(käevõru juba puhtast kullast)Enne kui üldse Burget kuskile panema hakkab,tuleb turna ära võita:)