Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 20 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 398
  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Balti meistrikad

    http://www.pokerclub.ee/var/banners/1/triobet_online2_468x60.swf

    A. Burgeti postitus pokernewsi foorumis:

    Balti Meistrivõistlused Internetipokkeris 2008

    Taas on kätte jõudnud aeg korraldada Balti Meistrivõistlused Internetipokkeris, et selgitada välja Balti riikide parimad pokkerimängijad! Kas eelmise aasta meister Hr. Ormisson Eestist (alias madiso7777) suudab sel korral oma tiitlit kaitsta?! Kõike seda näeme juba detsembri keskpaigas toimuvatel tiitlivõistlustel.

    Meistrivõistluste reeglid
    Balti Meister NL Hold'emis ja PL Omahas saavad TrioBeti poolt välja pandud kuldse randmeketi kirjaga: "Baltic Champion in Online Poker 2008 – NL Hold'em" ja "Baltic Champion in Online Poker 2008 – PL Omaha"

    Mõlemad turniirid annavad edetabeli punkte mida on võimalik näha TrioBeti pokkerikoolis ja veebilehel. Top 20 üldisest edetabelist on võimalus võita lisaauhindu TrioBeti poolt välja pandud €10000 auhinnafondist!

    Turniiride kava
    Põhiturniirid
    13.12 kell 17.00 CET (18.00 kohaliku aja järgi) PL Omaha €60+€4 (Freezeout)
    14.12 kell 14.00 CET (15.00 kohaliku aja järgi) NL Hold'em €90+€10 (Freezeout)

    Nädala finaalid
    11.12 kell 18.00 CET (19.00 kohaliku aja järgi) PL Omaha €16+€1 (Freezeout)
    12.12 kell 18.00 CET (19.00 kohaliku aja järgi) NL Hold'em €25+€2.50 (Freezeout)

    Nendele turniiridele saad osalema freerollide ja satelliitide kaudu või ostes pileti otse finaalturniiridele. Freerollid leiad MTT/Freerolls alt ning satelliidid MTT/Special alt.

    BOCIP €60+€4 Pot Limit Omaha
    Turniirid Osavõtumaks Info Kuupäev
    Finaal €60 + €4 Põhiturniir 13.12.2008
    Nädala finaal €16 + €1 Üks 4-st Finaali 11.12.2008
    Igapäevane turniir €1.70+ €0.10 Üks 10-st Nädala finaali Iga päev
    Igapäevased LOTTO turniirid €0.18 Üks igapäevasele turniirile Iga päev

    BOCIP €90+€10 No Limit Hold'em
    Turniirid Osavõtumaks Info Kuupäev
    Finaal €90 + €10 Põhiturniir 14.12.2008
    Nädala finaal €25 + €2.50 Üks 4-st Finaali 12.12.2008
    Igapäevane turniir €2.75+ €0.25 Üks 10-st Nädala finaali Iga päev
    Igapäevased LOTTO turniirid €0.30 Üks igapäevasele turniirile Iga päev

    Reeglid & Tingimused
    * Balti meister saab lisaks tiitlile ka kuldse Balti Meistri randmeketi (väärtus ca. €1000).
    * Võitja aktsepteerib oma osalusega seda, et TrioBet võib kasutada tema nime, pokkerialiast ja fotosid TrioBeti poolt korraldatavatel turundusüritustel, intervjuudes vm. kampaaniates.

    Bolditud tekst häirib ainult mind või ka kedagi teist?

    Banner lisatud Ranka poolt;

  2. #2
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Balti meistrikad

    wat, saaks aru, kui oleks mingi live-event satikas vms, aga see on küll üsna jabur.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Balti meistrikad

    Mind selles suhtes ei häiri, et nii või naa suht paljud mind teavad ja täiesti bohhui. Aga kui tahaksin hoida pokkerimaailmas madalamat profiili ning tahaks, et mind teataks ainult kasutaja nimepidi, siis häiriks 100% ja tõenäoliselt turniiril ei osaleks!

    EDIT: Ja muutsin originaalposti niipalju, et tegu on nüüdest "timed eventiga", et nädal enne finaalturniire ilmub sama teema ka foorumi allosas.

  4. #4

    Re: Balti meistrikad

    ei tea ei häiri, miks peaks ?

  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Balti meistrikad

    Tundub, et on natuke üle pingutatud.

  6. #6

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Tundub, et on natuke üle pingutatud.
    millega täpsemalt?
    kas põhjuseks on see et ei taha avaldada seda kui palju teenid ja/või midagi sellist ?

  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas Klamber®
    millega täpsemalt?
    kas põhjuseks on see et ei taha avaldada seda kui palju teenid ja/või midagi sellist ?
    Netis mängides tänu pokkeri aliasele on võimalik tagada mängijal privaatsus. Miks peaks ühe turniiri pärast enda nime avalikustama. Põhjuseid võivad olla erinevad, miks keegi ei taha oma nime avalikustada.

  8. #8

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Netis mängides tänu pokkeri aliasele on võimalik tagada mängijal privaatsus. Miks peaks ühe turniiri pärast enda nime avalikustama. Põhjuseid võivad olla erinevad, miks keegi ei taha oma nime avalikustada.
    jah hea point.

  9. #9
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Balti meistrikad

    ma ei tahaks küll, et mu pärisnimi kuskil välja tuleks. tbh ma vist enne tuleks ise töölt ära kui hakkaks seal seletama, et mis see pokker on ja miks ma sõltlane olen jne jne...

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    ma ei tahaks küll, et mu pärisnimi kuskil välja tuleks. tbh ma vist enne tuleks ise töölt ära kui hakkaks seal seletama, et mis see pokker on ja miks ma sõltlane olen jne jne...
    VOT täpselt.

    Kõige nõmedam ongi olla "poolkuulus" pokkerimängija. See tähendab seda, et pokkeriringkondades su nime, taset teatakse ja sind austatakse. Aga väljaspool pokkeriringkonda su nime seostatakse hasartmängusõltase ja musta maailmaga.

    Siis parem olla kas täiesti tundmatu kuju varjudes oma foorumi kasutajanime taha ja teavad sind ainult sõbrad, kes peavad teadma või siis olla täiesti kuulus PokerStars (nagu Negreanu, Farha, Moneymaker jne), kellel on pappi nagu putru ning pole vaja kuskil selgitustööd teha.

    Mina olen muidugi see esimene mängija ja natuke maybe kahetsen seda. Aga kuna ma olen elukutseline, siis polegi see eriti tähtis ,sest tööl selgitama ei pea, pere on viimaks (võttis aega üle aast), et pokker vist ei ole gämblerik hasartmäng. Aga tuttavatele, kes ei saa aru pokkerist, siis nendega ma enam oma nime pokkeriga eriti ei seo - väsinud seletamas ja nii või naa nad aru ei saa.

  11. #11
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    ma ei tahaks küll, et mu pärisnimi kuskil välja tuleks. tbh ma vist enne tuleks ise töölt ära kui hakkaks seal seletama, et mis see pokker on ja miks ma sõltlane olen jne jne...
    Just nimelt, sest tundub, et paljud ei saa aru, mis mänguga täpselt tegu on, isegi kui 10 korda oled seletanud ;D

  12. #12

    Re: Balti meistrikad

    Kõige parem on veel see periood, kui räägid, et tahaks töölt ära tulla ja pokkerit mängima hoopis hakata. Siis vaadatakse nagu nõdrameelset.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Balti meistrikad

    alaska plaanid elukutseliseks hakata?

  14. #14

    Re: Balti meistrikad

    Kuna ma pensionisambaga pole liitunud, siis ma loodan, et äkki sellest saab minu pensionisammas. :)Aga aitab OT.

  15. #15

    Re: Balti meistrikad

    Mul on küll super ema vähemalt, viimane kord kui helistas, siis küsis, kas võin juba koduseks jääda? ;D
    Aga jah, me oleme veic off topic siin :P

    Aga Baltikatest Võtaks ka heameelega osa muidu kui kuskilt pileti saaks, olex hea vahelduseks heade mängijatega mängida.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Balti meistrikad

    Eks tuleb satikatel osaleda jälle. Ise osalen Trios EPT satikal. Esimese pileti sain kätte, esmaspäeval järgmine 8)

  17. #17
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Balti meistrikad

    http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1878/
    Jalaga makku või nii ;D

    EDIT: Aga Burget siiski lubas küsida, kas võib kasutada andmeid, nii et ok2aa-le ja teistele roheline tuli.

  18. #18
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Balti meistrikad

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Suht karm, vihastasite seal Hr. Burgeti välja, samas ütleks selle peale, et ei kommenteeri aga Burgeti tööd tuleb siiski austada kuna panus mida ta on andnud on hindamatu. Pole midagi teha, et viimase turniiri reeglistik pahameelt paljudele tekitas.

    LenC pea püsti ;D

  19. #19
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Balti meistrikad

    Ei, mul suht ükskõik ja ma austangi ta panust Eesti pokkerisse. Ja ma olen päris kindel, et Burget on närvis selle ajakirja teema pärast rohkem.

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Balti meistrikad

    god, ma loodan et peep kunagi selle foorumi aadressi ei leia

Lehekülg 1, kokku 20 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES