Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 37, kokku 37
  1. #21

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    A A UTG
    4 4 BTN

  2. #22

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    Ei oska midagi kommenteerida, esimene mõte oli A A ja Buttonil 4 4 .
    Võisid muidugi olla kunnid ja kahed, aga sel juhul oleks äkki pidurit tõmmatud mingil hetkel.
    Lisan veel, et hea oleks teada, mis käe peale vastased hero panid, tuimalt call iga liigutuse peale.

  3. #23

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    UTG: A A
    BTN: 4 4

  4. #24

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    utg A A või K K
    btn 4 4 2 2

    pean nõustuma

    (ps! vast saan veel vastata, kuna eile oli ikkagi reedene päev ja paras kräu)

  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    UTG A A
    BTN 4 4

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    Loen foorumi läbi siis postitan uue käe.

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    Vastus:
    Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $486.65
    UTG+1: $220.10
    MP1: $400.00
    Hero (MP2): $406.00
    CO: $703.05
    BTN: $405.50
    SB: $379.50
    BB: $400.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with J J
    UTG raises to $16, 2 folds, Hero calls $16, 1 fold, BTN calls $16, SB calls $14, 1 fold

    Flop: ($68.00) 2 J 4 (4 players)
    SB checks, UTG bets $40, Hero calls $40, BTN raises to $100, SB folds, UTG raises to $160, Hero calls $120, BTN raises to $389.50 all in, UTG raises to $470.65 all in, Hero calls $230 all in

    Turn: ($1237.50) A (3 players - 3 are all in)

    River: ($1237.50) J (3 players - 3 are all in)

    Final Pot: $1237.50
    UTG shows K K (two pair, Kings and Jacks)
    Hero shows J J (four of a kind, Jacks)
    BTN mucks 4 4
    Hero wins $1.00
    Hero wins $1233.50
    (Rake: $3.00)

    Punktid:
    surka: 16
    karupee: 14
    metsapull: 24
    JanRose: 14
    fortune: 9
    stennn: 12
    Rage: 14
    bounce: 7
    Tuul: 12
    JouSou: 14
    grigory: 12
    alaska: 12
    kilu6: 12
    farik666: 2
    lebovend: 2
    peokuningas: 2
    kivisaba: 2
    Tarmo: 2

    Selgitus:
    Kindlalt kontrollige oma punktid üle, sest tegu oli raske käega, kus eksimisvõimalusi rohkem. Samuti olen suht purjus :P

  8. #28

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    Aaah, kunnid olid ikka... Nojah. Minu punktid korras.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Lisan veel, et hea oleks teada, mis käe peale vastased hero panid, tuimalt call iga liigutuse peale.
    Flop on suhteliselt kuiv, multiway ja seega esimene call on suhteliselt standard call, kuna raisega reedan ma oma käe tugevust - TOP pair või parem. Samuti siin ei pea sa ühelgi tänaval raisema, et saada stackid riveriks sisse. Näiteks kui ma callin ja teised fold, siis turniks oleks pot ~$140 ja effektiivsed stackid oleksid ~$340. Ja kui ta betib turnil $66 või rohkem, siis riveril on pot sama suur või suurem, kui meie stack.

    Teise calli (peale UTG $160) tegin sellepärast, et siin ei ole enam vahet, kas me callime või raiseme, sest mõlemad on väga tugevad ja käe tugevuse anname ära ning meid on väga lihtne top paari peale. Aga selleks ajaks on mul ka kindel, et mõlemal vastasel on TOP paar või parem käsi! Kui tal on kolmik, siis pole midagi teha, stackid lähevad sisse. Aga kui tal on ülepaar või top paar, siis on tal päris raske siin foldida (eriti buttonil) ja nii saan rohkem raha sisse ja turniks oleks pot juba $500 ning tõenäoliselt mitte keegi ei foldi TOP paari või paremat, kui just turnil pole halba kaarti.

    Ise arvasin, et buttonil on kolmik (milles olin suht kindel) ja UTG-l KK või parem.

  10. #30

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kindlalt kontrollige oma punktid üle, sest tegu oli raske käega, kus eksimisvõimalusi rohkem. Samuti olen suht purjus :P
    minul punktid puudu

  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    Tsitaat Algselt postitas amagan
    minul punktid puudu
    Tänan teavitamast. Kohe lisan 12 punkti

  12. #32

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Flop on suhteliselt kuiv, multiway ja seega esimene call on suhteliselt standard call, kuna raisega reedan ma oma käe tugevust - TOP pair või parem. Samuti siin ei pea sa ühelgi tänaval raisema, et saada stackid riveriks sisse. Näiteks kui ma callin ja teised fold, siis turniks oleks pot ~$140 ja effektiivsed stackid oleksid ~$340. Ja kui ta betib turnil $66 või rohkem, siis riveril on pot sama suur või suurem, kui meie stack.

    Teise calli (peale UTG $160) tegin sellepärast, et siin ei ole enam vahet, kas me callime või raiseme, sest mõlemad on väga tugevad ja käe tugevuse anname ära ning meid on väga lihtne top paari peale. Aga selleks ajaks on mul ka kindel, et mõlemal vastasel on TOP paar või parem käsi! Kui tal on kolmik, siis pole midagi teha, stackid lähevad sisse. Aga kui tal on ülepaar või top paar, siis on tal päris raske siin foldida (eriti buttonil) ja nii saan rohkem raha sisse ja turniks oleks pot juba $500 ning tõenäoliselt mitte keegi ei foldi TOP paari või paremat, kui just turnil pole halba kaarti.

    Ise arvasin, et buttonil on kolmik (milles olin suht kindel) ja UTG-l KK või parem.
    Küsin igaks juhuks üle, et kui sa oleks utg siis sa oleks foldind? Või siis nt heads up sellise flopiga ja sul on ässad ega siis siin foldi ei leia, sest kui vastasel on set siis good luck and rebuy, aga vaevalt siin keegi ässasid foldib kuna vastasel võiksid samahästi olla kunnid või muu ülepaar või mida iganes, eks ole?

  13. #33
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Küsin igaks juhuks üle, et kui sa oleks utg siis sa oleks foldind? Või siis nt heads up sellise flopiga ja sul on ässad ega siis siin foldi ei leia, sest kui vastasel on set siis good luck and rebuy, aga vaevalt siin keegi ässasid foldib kuna vastasel võiksid samahästi olla kunnid või muu ülepaar või mida iganes, eks ole?
    Jama on selles, et kui mul oleksid ässad siis tõenäoliselt buttonil saavad olla ainult QQ, KK ülepaarie näol. Ja KK-d ma arvaks vähem olevat, kui QQ-d, sest KK-ga mingi aja ta kindlasti preflop raiseks. Seega jääb ainult QQ ülepaariks ja tihti sellised nitid ei raise ka sellega flopis. TOP paaridega nad ka ainult callivad ja vahel harva raisevad. Seega kõige tõenäolisem käsi ongi set ja ta betsize kutsub callima.

    UTG-l on väga halb positioon ja väga raske on siin ülepaari foldida. Callida plaaniga, et näha, mis saab turnil on ka väga halb, sest turnil oleks siis pot nii suur, et meil oleks potsize bet järgi. Seega tuleb otsus võtta flopis vastu - kas mängime stackidele või mitte. Ma isiklikult arvan, et kõik ülepaarid on siin clear fold, lauas ma tõenäoliselt seda teha ei suuda :)

    Ja kui tahaD UTG-na broke minna siis ma calliks buttoni squeeze ja check-calliks end turnil all-in. Nii saab minult kõige rohkem raha, kui mul on QQ või AJ.

  14. #34
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    ma pakkusin ka KK, peaks ka puudu olema midagi??

  15. #35
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    ma pakkusin ka KK, peaks ka puudu olema midagi??
    Sa pakkusid Buttonilt KK aga tegelikult oli ju KK UTG-l.

  16. #36
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    yup..that's right.. seda ei vaatandki üldse..

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: HooaegII - 8. Käsi - Aega Vastamiseni: 14. November, 23:59:59

    Ok, siis kaebused otsas ja panen selle käe lukku.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES