Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 40
  1. #21
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    krt ma vaatan, et nii vähe osalejaid. õhtu poole vaatan siis, kas tulen või ei.

  2. #22
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    btw cashi peab eraldi registeerima, et siin teine list kah ? kui jah siis visake mind kirja
    Ei pea tegelt, aga lihtsalt et huvilised saaks aimu mitu turna- ja mitu cashipelajat on.

  3. #23

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)


    Andke siis teada, kes on kindlad tulijad:
    Turna:
    1) Kajamees
    2) lenc
    3) lepisto
    4) Eddi
    5) domaza
    6) Madis Very

    Cash:
    1) lepisto
    2) nikitheone
    3) Eddi
    4) Madis Very


    Üsna vähene esindatus - kas keegi sõpru-tuttavaid kaasa ei plaani võtta? Viimsi omad?
    Ise tuleks hea meelega, aga ei jõua kuidagi 18.30-ks kohale (45-50 reaalne)
    Ehk saab keegi mind kirja panna
    '

    Vabandused - kuid ei jõua kahjuks ikkagi seekord

  4. #24
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    omg omg omg ma unustasin selle ära. Väga vabandan, aga ei jõua täna kuidagi :(

  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Pole lugu, ma ka mitte. Eks kohalolijad andke siis teada, kuidas oli!

  6. #26
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    ma ka ei jõua. järgmine nädal saaks sõbraga tulla

  7. #27
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    kuda läks siis eile?
    järgmine teisip ka toimub? kui toimub, saaks ma tulla juba 3 sõbraga

  8. #28
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    No kergelt öelda oli natuke inimesi tegime ainult cashi.
    Vene uusrikkaid ei hakka mainima :D aga väga lahedaid käsi ikka oli :D.

    Igatahes esimeste käte jooksul oli aru saada, et keegi väga tõsiselt ei võtnud. Standard 3bb(mida hiljem callisime limbiks) põmst ATC ja, kui kellegi päris normist potist 2nd barreliga 72ga välja sain ja kajamees seda nägi oli sekundiga pool lauda õlut täis pritsitud.. vat nii üllatunud olime seal :D. Preflop 3bettidest 63ga jms ei hakka rääkimagi. Aga blindid 1/2 ja ei ole mille pärast ju nutta. Väga lahe oli !

    Et siis järgmine kord oleks kindlasti rohkem inimesi vaja(et turniiri ikka saaks), et asi püsima jääks !

  9. #29

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Üldiselt nutune, et ei suutnud turniiri jaoks piisavalt inimesi kokku saada.
    Prooviks siis järgmine nädal veelkord kuna baariga on kokkulepe aja ja
    laudade transpordi kohapealt. 17.november kell võiks olla 18.00
    muidugi seda saab nihutada hilisemaks kui vaja.
    Kajamehel on muidugi õigus, et ainult cashi mängimiseks ühel laual ta organiseerimisest loobub
    Nii, et kui seekord turniiri jaoks inimesi kokku ei saa , siis järgnevad korrad peame puulaual mängima.

    Mina olen igatahes tulija kui just vahepeal surma ei saa.

  10. #30
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Huvitav kas:
    1) buy-in on liiga suur,
    2) ühest korrast täiesti piisas,
    3) iga nädal on liiga tihedasti,
    4) halb kellaaeg/päev,
    5) jura koht,
    6) teised samaaegsed kohustused.

    Andke teada, milles probo - siis saab ju orgunnida näiteks üle nädala, või buy-in 25 eek vms
    Mina isiklikult ei saanud nr 6 pärast tulla, aga järgm. nädal tulen küll.

  11. #31
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas adam_q
    Huvitav kas:
    1) buy-in on liiga suur,
    2) ühest korrast täiesti piisas,
    3) iga nädal on liiga tihedasti,
    4) halb kellaaeg/päev,
    5) jura koht,
    6) teised samaaegsed kohustused.

    Andke teada, milles probo - siis saab ju orgunnida näiteks üle nädala, või buy-in 25 eek vms
    Mina isiklikult ei saanud nr 6 pärast tulla, aga järgm. nädal tulen küll.
    buy-in ei ole minu arust liiga suur, kord nädalas on okei. see et halb kellaeg ja päev - see on iga asja puhul, kõiki ei saagi rahuldada. koht on küll natuke kaugel, a see pole eriline probleem. teised samaaegsed kohustused lähevad halva kellaaja ja päeva alla. ma ise ei saa ka selle pärast.

    minu jaoks on veel üks mõjuv põhjus see, et tegemist on väga turbo turnaga - ei istu sellised.

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    buy-in ei ole minu arust liiga suur, kord nädalas on okei. see et halb kellaeg ja päev - see on iga asja puhul, kõiki ei saagi rahuldada. koht on küll natuke kaugel, a see pole eriline probleem. teised samaaegsed kohustused lähevad halva kellaaja ja päeva alla. ma ise ei saa ka selle pärast.

    minu jaoks on veel üks mõjuv põhjus see, et tegemist on väga turbo turnaga - ei istu sellised.
    ma ei tea kas mingi pühapäeval näiteks mingi 13:00 alustada vms? ja deepem turna teha, mitte turbokat oleks mõistlikum?

  13. #33
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    vot siis ma oleks küll käpp!

  14. #34

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas adam_q
    Huvitav kas:
    1) buy-in on liiga suur,
    2) ühest korrast täiesti piisas,
    3) iga nädal on liiga tihedasti,
    4) halb kellaaeg/päev,
    5) jura koht,

    6) teised samaaegsed kohustused.


    Andke teada, milles probo - siis saab ju orgunnida näiteks üle nädala, või buy-in 25 eek vms
    Mina isiklikult ei saanud nr 6 pärast tulla, aga järgm. nädal tulen küll.
    Põhjused miks mina ei tulnud kohale

  15. #35

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Oli eile tore mõnusas seltskonnas õlut rüübata ja lõbus-loose cashi toksida. Aga see ei ole ilmselt päris see mida oleme püüdnud organiseerida. Kui eesmärgiks oli korra kokku saada ja mõnede foorumialiaste taga peituvad tüübid oma silmaga lives ära näha, siis on ju esimese korraga, kui kokku tuli ca 20 nägu, asi õnnestunud ja teema võib lukku panna. Kui eesmärgiks aga oli regulaarse kokkukäimise koha ja seltskonna leidmine, siis on asi veidi teisiti.

    Siia on postitatud palju arvamusi, ettepanekuid, vabandusi jne. Kirjutan ka veidi oma arvamusi-ettepanekuid tuginedes paari aastasele kogemusele, mõne sellise mitteformaalse pokkeriklubi-seltskonna-kodulaua organiseerimisel. Lähtun eeldusest, et enamikel on soov siiski millegi selliseni jõuda.
    1. Kokku käimine peaks olema regulaarne. Soovitavalt 1 x nädalas, muidu kuuleb liiga palju vabandusi a´la "pagan, mul läksid nädalad sassi" ja organiseerijad peavad tegelema mõttetu infolevitamise tööga, et just sel nädalal toimub midagi. Kui igal teisipäeval, siis on asi selge ja lihtne - igal teisipäeval.
    2. Päev peaks olema nädala sees, sest nädalavahetusel on liiga palju erandeid, üritusi, perekohustusi, ärasõite jne. Suured kaod mängumeestes tulevad vabandusega, et „eile olin 100% käpik aga läksime eile sõpradega ... ja mängupäeval oli nii s*** olla, et ei suutnud lihtsalt tulla”. Nädalavahetuse päevad sobivad deebimaks turniiriks küll aga näiteks korra kuus, kui suurem seltskond suuremaks sündmuseks pikema etteteatamisega kokku organiseeritakse.
    3. Turniiri struktuur on küll veits turbo aga sisuliselt ainuvõimlik – testitud! Kokku tullakse ikka eelkõige seltskonna ja ühise huvi pärast, mitte selle pärast, et struktuur on sobilik, sinna lähen, see on mulle +EV. Klubipokker on lihtsalt rohkem sotsiaalne tegevus kui kasumlik töö :)
    4. Selleks, et mingeid eesmärke saavutada peab veidi pingutama ja ka oma panuse andma. Lihtsaim viis omapoolseks panuseks on viitsida ja mitte ära unustada.

    Koht on minu meelest ideaali lähedane. Ma ei pea silmas asukohta, sest see on kuidas kellelegi. Seal on privaatne (muide vaid argipäeviti), seal on head hinnad ja hea teenindus. Kohal on huvi meie vastu. Me ei kauple ega pressi ennast sinna, vaid nad on meist huvitatud kui klientidest.

    Kokkuvõttes, proovime järgmisel teisipäeval veelkord. Algus kell 18:30. Kellel on huvi, et asi käima läheks, tehke palun väike pingutus, ärge unustage ära, ärge jooge eelmisel õhtul ennast koomasse, kutsuge kaasa pokkerihuvilisi sõpru, kes seda foorumit ei loe ja leppige esialgu sellega, mida pakutakse. Kui asja käima saab, realiseeruvad kindlasti ka kõik mõistlikud ettepanekud muutused, ideed jne.

    P.S. Kellel on huvi nädalavahetusel mängida veidi deebimat turniiri, siis laupäeval 14. oktoobril, kell 14:00, Wismari 3, on 500-ne NLHE turna. Andke oma soovist palun teada info@pokkerikool.com


  16. #36
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    6) teised samaaegsed kohustused.

    Ei tea kas õige teema, aga kui on cashi mängijaid, kes tahaks vahepeal nädala sees mängida 1/2 Järve Selveri juures, võivad endast märku anda.

  17. #37

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    ma ei tea kas mingi pühapäeval näiteks mingi 13:00 alustada vms? ja deepem turna teha, mitte turbokat oleks mõistlikum?
    Vot see oleks juba parem, mingi turbo eest 200.- lauda lüüa pole minu jaoks just kõige parem, arvestades rolli :D

  18. #38
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas adam_q
    Huvitav kas:
    1) buy-in on pigem liiga väike,
    2)
    3) iga nädal on liiga tihedasti,
    4) halb kellaaeg/päev,
    5)
    6)

  19. #39
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Tsitaat Algselt postitas adam_q
    Huvitav kas:
    1) buy-in on liiga suur,
    2) ühest korrast täiesti piisas,
    3) iga nädal on liiga tihedasti,
    4) halb kellaaeg/päev,
    5) jura koht,
    6) teised samaaegsed kohustused.

    Andke teada, milles probo - siis saab ju orgunnida näiteks üle nädala, või buy-in 25 eek vms
    Mina isiklikult ei saanud nr 6 pärast tulla, aga järgm. nädal tulen küll.
    Mina ütlen ausalt, et minu jaoks on nr 5 ehk asukoht on malts. Viimsisse ja tagasi - lihtsalt ei viitsi. Ikka rohkem linnas võiks, siis täitsa käiks teinekord.

  20. #40

    Re: Turniir + cash Viimsis 10.11 (Hotell Athena baar)

    Endale ka kellaaeg/kuupäev üldse ei sobi ja see turbo süsteem samuti. Aga see on huvitav mõte, et teha 1-2 korda nädalas pühapäeval diibim ja suurem turna...

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES