Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
Täpselt nii ongi, enamus regulare mängib tänapäeval ühe standardi järgi ja kui teed midagi, mille kohta enamus videosi ütleb, et he would NEVER check behind top set here, siis võidad tihti väga palju raha väga minimaalse equitiga kätelt. Aga mängud muutuvad kogu aeg ja aina rohkem ja rohkem juba hakkan tähele panema selliseid trappy out of line playsi, seega peab pidevalt sammu võrra ees olema.

Üliagressiivse 3bettimise ja isoleerimise pärast on mul tekkinud mõndade käte kohta mõttevälgatused, et open limpimine võib tänapäevamängudes kasulikum olla kui openraise, puhtalt tänu sellele, et käe mängitavus postflop on shit 3beti vastu, kuigi võime rangest ees olla, kuid kui limbime, siis isoleerimisrange on regularidel veel laiem, ehk nõrgem ning pot on väixem, seega meie käe mängitavus on palju suurem ning lisaks the key of deception.

Ehk jõuan lähikuudel seda teooriat beta-testida
Openlimp ei tundu eriti solid plaan IMO, sest siiski OOP ja ilma initsiatiivita mängimine ei tundu siiski +EV. Isegi positsioonil flattides on väga raske teatud käsi +EV-lt mängida.

Openlimpi ise olen mõelnud just LP-lt, kui on taga 3bettivad regularid. Siis mulle küll meeldiks ja rangesse saab lisada openlimp-väike 3bet bluffina/semibluffina.

E: hu cashis ma limbin täpselt samal eesmärgil buttonit.

Mis veel on täiesti avastamata ja must maa - donkbet :)