Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 150, kokku 219 EsimeneEsimene ... 50100140148149150151152160200 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 981 kuni 3 000, kokku 4363
  1. #2981
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Üldiselt taandub kõik ikkagi sellele, et panna vastane vigu tegema ja seda võimalikult suurtes pottides - s.t et pre/flop(vahel ka turnis) tasub teha selgelt equitile sülitavat mängu, kui rangede põimumine+villase dendencies/villase`le jääv read on selline, mis paneb ta hiljem vea tegema. "vigade" sihilik tegemine on igati ok, kui see täidab seda eesmärki, et panna opponent suuremat viga tegema.
    Üpris ekstreemne ja prim. näide: minule ei ole võõras kasvõi check/foldida flopil improved(Naired on flop(saades veel norm equiti ))(vahel kasvõi olenemata sizingust)(tundes vastast ja vastavalt oma mänguplaanile teatud improving lihtsalt ei sobi, kuna läheks vastuollu esimese lõiguga) Kui mul on teadmine(millistes spottides ma saan vastase panna suuremat viga tegema)+plaan, siis teen ma süümepiinadeta väikseid "vigu" ette.

    INB4 suur mõla: siin foorumis ma tean nelja meest, kes jagavad biiti. Mitte, et ma standard playd maha teeks ja vähem võitvaid mängijaid, vaid, et learning curvest ees olla on vaja oma peaga mõelda, lugemus jäägu kõigest lähtepunktiks.
    no ma igatahes tänan.

  2. #2982
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    6-maxil puudub sample ja üldiselt kattub see kõik. Ma lähenen pokkerile teistmoodi, kui enamus mängijaid ja videod proovin ka hoopis teistmoodi teha. S.t., et vähem live-mängu aga rohkem teooriat ja replayerit.

    Toon ühe hea näite, kus väga paljud minuga ei nõustu.

    UTG-l priske fish ta limbib, CO (solid regular) isoleerib 4BB ja sul on käes J9s SB-lt või KJo. Siin mina soovitan 4bettida aga enamus ütleb, et flati, sest sa tahad hoida fishi potis ja idioodiga võimalikult palju mängida.

    Mina ei taha seda sest, me oleme OOP ja meil väheneb bluffimisivõimalus ning me peame hakkama rohkem Fit & fold mängima. Teiseks meil on raske valuet extractida ja kolmandaks on regil positisoon üle fishi ehk temal on kõige-kõige parem chance stäkkida fish. Lisaks võib BB flattida, kuna fish potis + nüüd head oddsid ja see on meile halvem.

    Kui me 4bettime, siis fish foldib aga võib ka flattida ning J9s tüüpi käsi floppab megahästi ja meil on intisiatiiv. Reg küll tihti callib, kui fish coldcallib 4beti aga samas on alati olemas FE, mis on meie kasuks.

    Neljandaks, kuna me ajame fishi potist ära ehk foldib, siis reg foldib ka suht tihti ja saame dead mone - see 3bet on nii regi kui fishi suhtes kindlalt +EV. Kuna aga reg ei saa fishi raha omale ehk ajame fishi minema, siis tema winrate teoorias langeb, sest enamuste winrate tõusebki fishi pärast. Kui fishile kuidagi kaotame osa stäkist või ükskõik, mis juhtub on meil järgmine käsi üle fishi positisoon, kes on lauals healthu ehk me anname maximum võimaluse oma winratet tõsta.

    Ja ma lähene sellistele olukordadele väga palju ja väga tihti ning erinevate nurkade alt ning stnadard playd mul eriti ei ole. Näiteks ma bluffin fishi sitkas ,ma callin ära 4bette OOP suht tihti aga üleüldine populatsioon ütleb, et ma olen ise paras fish. Võib-olla olengi aga see tuleb ka disklaimerisse, et refundi ei tule, kui videod ei meeldi ja ma mängin teisiti, kui üldine populatsioon.

    Seega, kui me võtame selle olukorra FR või 6-max on tegelt see täpselt sama. FR erinevusel on ainult kolme esimese positisooni mäng ja sela ma olen nii või naa väga tight, küll aga ma 3betin neid positsioone oma jagu.
    Selles KJo/J9s näites mina foldin OOP 85%+ ajast vähemalt, callin/raisin, kui on mingi spetsiifiline read. Nit?

  3. #2983
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    overbet mängid ongames või.

  4. #2984
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Mulle tundub, et põhiline point teha midagi 'off standard' on see, et paljud regularid ei oska käigult adjustida. Kui meil on plaan olemas, mida nende mitteoptimaalse adjustimise osas ette võtta, siis sealt tulebki ajutine eelis.

    Näide: Viimase 2 sessiga mängisin 800 kätt PLO HU-d tüübiga, kes donkbettis 80% käsi flop+turn ja 50-60% riverit (ca 75% potsize betid). Selle vastu oli kõike muud kui väga lihtne adjustida. 2 sessiga jäin ta vastu miinusesse, kuigi igaüks võiks ütelda, et vastane mängis nagu debiil. Tema vastu ma enne rohkem ei mängi kui mängukava paika saan.

  5. #2985
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    overbet mängid ongames või.
    Hetkel küll, jah.

  6. #2986
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tra oli tegelinski hiinast. Sain matshi alguses 20BB peale, ikka jooksis üles ja lõpus muidugi hit and runnis. Sellised käed olid tal suht-koht standard.

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1979721
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $451.42
    BTN/SB: $179.82

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 9 7
    BTN/SB raises to $2.50, Hero calls $1.50

    Flop: ($5.00) 3 9 9 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $4, Hero raises to $12, BTN/SB calls $8

    Turn: ($29.00) Q (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $21, Hero raises to $60, BTN/SB raises to $165.32 all in, Hero calls $105.32

    River: ($359.64) T (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $359.64
    Hero shows 9 7 (three of a kind, Nines)
    BTN/SB shows 5 K (a flush, King high)
    BTN/SB wins $359.14
    (Rake: $0.50)

  7. #2987
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Turnil oli plaan check-shoveda aga läks veel lihtsamalt.

    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1979758
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $700.75
    BTN/SB: $147.48

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with K Q
    BTN/SB raises to $4, Hero raises to $16, BTN/SB calls $12

    Flop: ($32.00) 7 6 4 (2 players)
    Hero bets $16, BTN/SB calls $16

    Turn: ($64.00) 7 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $115.48 all in, Hero calls $115.48

    River: ($294.96) T (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $294.96
    Hero shows K Q (a pair of Sevens)
    BTN/SB shows K 9 (a pair of Sevens - lower kicker)
    Hero wins $294.46
    (Rake: $0.50)

  8. #2988
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Nope, minu vastu ei saa mitte keegi, isegi saksa-regularid mitte, kes **** jooksevad esimese 20 käega 4bi deep, terve matshi uimavad ja luckboxida ning lõpus ikka kaotavad momentumi ning tiltavad stäki maha.

    Pidin kirja panema, ütlesin veel matshi lõpus dankeson ka sitale, sest mida ta uimab.

  9. #2989
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Kas sa short laudu ka mängid?

  10. #2990
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kas sa short laudu ka mängid?
    Kuna ma full-time ei mängi, siis ma shorte ei võta, sest siis oleks pm. non-stop action. Nendes laudades traffic on suurem, aga ole valmis selleks, et tihti saad hit&run + 4-5bi swingid ühe vastasega võivad olla standard ehk vaja natuke tugevamat närvikava, kui vastane võtab sule 4-5BI ära ja sa ei saa kuidagi oma stäkki deepiks. BI all pean siis silmas 50BB.

  11. #2991
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nope, minu vastu ei saa mitte keegi, isegi saksa-regularid mitte, kes **** jooksevad esimese 20 käega 4bi deep, terve matshi uimavad ja luckboxida ning lõpus ikka kaotavad momentumi ning tiltavad stäki maha.

    Pidin kirja panema, ütlesin veel matshi lõpus dankeson ka sitale, sest mida ta uimab.
    et järgmine kord saksa uimar aru sinust saaks ütle suur aitähh õigesti: Danke Schön

  12. #2992
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    et järgmine kord saksa uimar aru sinust saaks ütle suur aitähh õigesti: Danke Schön
    Pohh, hästi ütlesin ikkagi.

  13. #2993
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuna ma full-time ei mängi, siis ma shorte ei võta, sest siis oleks pm. non-stop action. Nendes laudades traffic on suurem, aga ole valmis selleks, et tihti saad hit&run + 4-5bi swingid ühe vastasega võivad olla standard ehk vaja natuke tugevamat närvikava, kui vastane võtab sule 4-5BI ära ja sa ei saa kuidagi oma stäkki deepiks. BI all pean siis silmas 50BB.
    Hu NL200 Strsi shortis võib endale songa sisse istuda, 0 action. ise peab järgi istuma?

  14. #2994
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Hu NL200 Strsi shortis võib endale songa sisse istuda, 0 action. ise peab järgi istuma?
    Kui sul 100NL short, full, 200NL short-full, 400NL short-full, saad juba piisavalt actionit. Et songa ohtu vähendada võid ju võtta PartyPokeri juurde või siis 50NL, kui oled volüümi maias.

  15. #2995
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Kõlab vähe paremini jah, eks katsetan, teen hu cashis alles esimesi samme, õigemini õpin alles käima :D

  16. #2996

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Ranka, mitu bi swingi bumhuntides keskmiselt ette tuleb +- 10bi standard või pigem erand?

    Üks mänguline küsimus ka, 100bb mäng, matchi algus, avan 2bb saan 3beti 8bble, nii kordub 4-5 esimest minupoolset avangut, kui lightilt 4beti lasta ja mis good size võiks olla?

  17. #2997
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Ranka, mitu bi swingi bumhuntides keskmiselt ette tuleb +- 10bi standard või pigem erand?

    Üks mänguline küsimus ka, 100bb mäng, matchi algus, avan 2bb saan 3beti 8bble, nii kordub 4-5 esimest minupoolset avangut, kui lightilt 4beti lasta ja mis good size võiks olla?
    1. Depends. Sita jooksuga obv 10BI tuleb, läheb sügavamale ka aga pigem on ta siiski erand aga see sõltub ka sellest, kui tightilt laudu selectid.

    2. Depends. :P

    Aga 100BB mängus ma hakkan vastu väga kiirelt. Foldiksin tõesti siis, kui igakord on 24 tüüpi käsi aga kui vähegi soliidsem käsi, millega saab 4beti panna või flattida, siis karistus tuleb ja alustan alati keskmisest natuke väiksema suurusega. Sinu näiteks 17-18BB on OK ja isegi fishi vastu.

    PS! Ma ei hakka siin vastu, et kardan, et mind abusetakse vaid, et näidata, et ma hakkan vastu. Näiten alati kaarte, kui mul nõrk pask ja ta foldib, teinekord isegi siis, kui ta shoveb.

  18. #2998
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Üks asi, mida mulle ei meeldi teha - esimese käega 3bettida või 4betttida ta 3betti as bluff.

    Tho eestlaste vastu teen alati seda, teinekord ei tee ka, aga kui sa seda teemat loed siis teen, seega sa ei tea kunagi, kas ma teen või ei tee :P

    Viimane lause siis muda ülessegamiseks, kui selle teema lugeja osutub vastaseks lol.

  19. #2999
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Sa viimase kuu HU cashi graafi viitsid panna üles? võib ka pikem sample olla või varasemast ajast. Motivatsioonisüsti oleks vaja :)

  20. #3000
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Sample väike ja since 1. oktoober. Mängin nädalas paar päeva, kõik HU, Seal võib olla sadakond kätt FR hud.






Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES