Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 205, kokku 216 EsimeneEsimene ... 105155195203204205206207215 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 081 kuni 4 100, kokku 4305
  1. #4081
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Hea töö ranka kaalu langetamise osas. Ise võtsin tänu uuele töökohale alla 6 nädalaga ~ 8kg, ilma toitumist muutmata. Pidin isegi rohkem sööma, et energiat jaguks. Muidugi töö on väga liikuv, kõnnin umbes 10 km päevas. Sõltub väga inimese elustiilist, n-ö kuvari taga töötajad peavad rohkem tähelepanu pöörama toitumisele.

    Edu ranka.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud inward poolt : 15.12.14 at 17:32

  2. #4082
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    n1. oled rasvaprotsenti ka mõõtnud?

  3. #4083
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Ei ole, ega ma otseselt seda kui numbrit kunagi taga pole ajanudki. Pööranud rõhku üldisele välja nägemisele. Ausalt öeldes, ma ei teagi kus või kuidas seda kõige kiiremini mõõta saab. Nüüd kui sa seda mainisid, siis oleks isegi huvitav teada.

  4. #4084
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    rasvaprotsenti saab mõõta siit :


  5. #4085

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Mingi uus kuum gaypäevik? Hakkame kõik oma paljaid pilte postitama!

  6. #4086
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Aga kui naised endast pilte postitavad, mis siis saab?

  7. #4087
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi


  8. #4088

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    ( Click to show/hide )

  9. #4089
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Sul w?

  10. #4090

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Sinul obv. Minul hoopis teised probleemid,millest mõned suuremad ja mõned väiksemad.

  11. #4091
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Sinul obv. Minul hoopis teised probleemid,millest mõned suuremad ja mõned väiksemad.
    Panid ju vale video siis. Või siis äkki selgitad ka ?

  12. #4092

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    http://peaasi.ee/bipolaarne-meeleoluhaire/
    http://et.wikipedia.org/wiki/Bipolaarne_h%C3%A4ire

    See oli lihtsalt esimene mõte, mis sinu blogi lugedes tekkis.

  13. #4093
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://peaasi.ee/bipolaarne-meeleoluhaire/
    http://et.wikipedia.org/wiki/Bipolaarne_h%C3%A4ire

    See oli lihtsalt esimene mõte, mis sinu blogi lugedes tekkis.
    Jup. Ma olen nõus mingil määral. Pigem mul viinakurat hõlma taga seisab. Ma mõtlen, et iseloomult olengi vaikne ja töökas, aga kui käest ära läheb, siis muutub kõik.

  14. #4094
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Kuna ise pokkerit ei viitsi, siis panen motivatsiooniks või noh mänguks, mis minu arvates veel tänapäeval on üks fishisemaid ja kus võib hea motivatsiooni ja tahte korral liikudes ülesse teha veel päris palju raha. $5-$7 Spin & Go'd, mida olen vahelduva eduga mänginud.

    Chipid
    ( Click to show/hide )


    Turniirid

    Lillajoon: EV
    Oranz: Spinnide loos
    Roheline: True winnings

    ( Click to show/hide )


    Kokkuvõtvalt. Variatsioon on suur, aga neid saab päevas uhada päris palju. 300BI bankroll peaks või võiks olla piisav. Kui oled low limitis elukutseline 25NL/50NL, siis ma switchiks päeva pealt spinnide peale ning hea tahtmisega võid olla mõne kuuga 30-nestes.

    Mängud on lihtsad, lõbusad ja sõltuvust tekitavad. Kaks korda olen omale turniiridest seetõttu täieliku bänni pannud, sest hommikul mõtlesin teen neli tükki ning avastan end kuni õhtuni mängimast. Mitte küll jutti, aga tunnike mängu ja siis väike paus ning muud asjad ja uuesti spinnid ehk teisisõnu hakkasid elu segama. Sellise natuke hea volüümiga teeb neid 200 tükki päevas ära. Kui entusiastlikumalt mängida, siis tunduvalt rohkem.

    Kui isegi mina biidin, siis biidib igaüks, kes biidib 10NL+.

    Variatsiooniga: kõige suurem on variance $5 omades. $7 omades nõks väiksem ja $15-$60 kõige väiksem, sest seal antakse 4xmultiplieri tihedamalt, võrreldes muude mängudega.

  15. #4095
    Õpihimuline Mängur Kasutaja feelitwell avatar
    Liitus
    Mar 2015
    Postitusi
    328

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    vahva jutt, kaasahaarav ja lòbustav. Jään ootama uut kannet :)

  16. #4096
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Juulis 100 BI-d on Tõsiasi? :D

  17. #4097
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    Juulis 100 BI-d on Tõsiasi? :D
    +1, loodan, et juuliks on tehtud. glglgl!

  18. #4098
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    +1, loodan, et juuliks on tehtud. glglgl!
    :D

  19. #4099
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Mis siin rohkem öelda. Foorum on surnud. Ma ei ole siin käinud, aga tahaks blogida. Pokkerit oskan veel omajagu, aga ei ole mõtet kirjutada. Aga blogida tahaks küll, aga ei saa.

    Panen siis oma suuremad «vead» kirja, et kui näitad kus ja mida teha, ega seal tänamist eriti ei tule, kui pole otsesuhteid. Võiks ju rääkida ja lahterdada, aga mis vastu saan? Võttes näiteks pokkeri, siis pärast öeldakse, et ranka võta end kokku.

    Tõesti ju inimesed eksivad, aga kui rääkida tänasest päevast, siis tasuta ei annaks ja tasulisega hakkaks mul süda verd tilkuma kui keegi ei saaks hakkama.

    Nokk kinni, saba lahti. Blogida tahaks küll, ma isegi ei tea, kas siin toonases Tigranoga loodud foorumis keegi veel käib ja ootab midagi nagu ootas Hyena mind muda ajal iga päev, kui ma olin ajateenistuses. See ei olegi tähtis, sest ma tahan blogida ja ma ootan, et ma saaks kõik, mida ma tahan välja öelda.

    Eks ma vaatan, kuidas ma teen, kui ma tahan, siis ma suudaks siia foorumisse ka elu sisse puhuda kui äsja möödunud tuul. Loomulikult ei oleks see selline nagu toona, kus õpetatakse kedagi mängima ja ülimalt pokkerispetsiifiline, aga kommuuni ma suudaks kokku tuua kindlasti veel.

    Eriti kommuuni, kes veel mängib pokkerit või toona elukutselisena ning naaseb siia kui keskmiselt kõrgema arusaamistega inimeste hulka. Siin on olnud tülisid, siin olnud lahkarvamusi ja üksteise tögamisi, aga nende aastate jooksul kui foorum oli aktiivne heideti maha tõesti väga äärmuslikke inimesi.

    Praegu ma võin rääkida, et isegi õiguskaitseorganid käisid küsimas, näiteks toonane kaitseväe vabastuse teemas pidin aru andma. See oli aastaid tagasi ja eeldan, et ma võin rääkida sellest nüüd.

    Me peame tegema sellest foorumist, mitte nii väga pokkeripõhise foorumi, vaid foorumi, kus on inimesed, keda ühendas kunagi või praegugi pokkert. Strateegilised otsused on tõenäoliselt väljaspool arvestust, et need ei tööta enam.

    PS! See foorum jääb internetti niikaua kui ma ka elan ja järgmine kord uuendan domeeni 10 aastat! See on meie mälestus. Kõik, kes siin käisid lugemas või tegid kasvõi üheainsa postituse, see on panus, mida te pole mõistnud, kui tähtis see oli kogu toonasele pokkerikommuunile ja arengule.

    Ilma Teieta poleks mitte kui midagi. Poleks seda siin. Tänu Teile see kõik on siin!

  20. #4100
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Kuna blogi ja foorum suht surnud ning aastaid möödunud. Võib olla heaks õppetunniks kuidas aastad mõjutavad otsust. Ju kunagi olen ise ka selline penskar (enne ei uskunud), et mis te noored siis nii ja naa teete. See selleks.

    Nagu kõik endised pokkerirodlased teavad, et me polnud eriti heades suhetes pokernewsiga. Isegi tagantjärgi mõeldes võib öelda, et see oli suhteliselt hea otsus, aga samas tuleks kindlasti märkida, et pokerenewsi ajakirjanikega (herlio, maheaatom, imre, kassike - keegi äkki oli veel ja juba googeldamise pärast ei hakka lisama siia päris nimesid), oli ka selline poolkõva suhe. Mis siin salata, mitte kõige parem suhe, aga kaugelt kriitilisest.

    Mina toona nägin, et Tony G pokert ja siis T6, lihtsalt lasti eestlasi üle. No ikka ärimudel ebaõnnestub ja toona ei olnud see ka miski ime. Tol aastatel, mis olid natuke kaugemal kui Maheaatomi kunagisest juttudest kuuldud aastates. Õigemini mitte juttudest, vaid tõest ima ei mäleta enam toonast foorumi aadressi, kus olid santkalaas, maheaatom, imre, mupsik jne (Tim-i foorum - maheaatom saab täienadada - need olid ilusad ajad :))

    Ma ei saanud seda kõrvalt vaadata. Tõesti tekkis natuke vimm ja viha, et mismõttes nagu, et miks te inimesed töötate eestlastest pokkerimängijate vastu, vaid peaksite töötama poolt ja seetõttu ma neid inimesi ei respekteerinud ka eriti. Kui võtame oleksi, siis isegi aastaid hiljem, ma pean oma käitumist õigeks.

    Siis möödus palju aega. Tegime, mis suutsime ja mis siin salata, pokernews tegi paremini. Siin ei pea me rääkima eelarvest vaid siiski inimresursist. Mina tegin kõike suht hobipärast, ma ei tea, mis PokerNewsis oli.

    Siis mingil ajal sain ETPF-i. Mina ei ole miski kõnepidaja, ega miski masside kokkuajaa live-s, online nohik. Ainuke, kes olid liitlased, et võitlesid õigete asjade eest olid kadunud Kajamees, Maheaatom ja Mina.

    Ma veelkord rõhutan, et ma ei olnud toona isegi mitte halb, vaid väga halb kõnemees ja ma ei olnud õige inimene esindama PokkeriProsid. Viga kindasti kogu toonase pokkeriprode kommuni heaks - minu egoismi pärast pidid kannatama kõik teised.

    XXXXXX (oli ETPF juhatuses ja ei lisa nimesid ) nii või naa meil head läbisaamist polnud ja YYYY- (toonane ETPF-i president) ei olnud kunagi mingit läbisaamist ega soovinudki. Ma ei hakka rääkima täpselt ETPF-i sisetülidest ja rahade kulutamisest, sest sellist õigust ei ole ja need on täiesti tavalised, aga ühe ma kindlalt välja toon.

    Oli vaja kirjuta OPEM (Onlne Eesti Pokkeri Meistrivõistluste) pressikaid ja oli kohe võtta Postimehe professionaalne ajakirjanik, aga siis otsustati, et see ei sobi. Siis võeti eestoodud inimese XXXXX vend. Ometi, oli toona pokker populaarne ja sellel ajakirjanikult tuua OPEM tulemused kõige ette ehk 1 suuremaid online ajakirju (hetkel ja toona eestis esimene või teine), kus oleks saanud pokkerit populariseerida.

    Aga ETPF leidis teisiti ehk toona, kus pokker oli populaarne, oli neile tähtsam oma siseringkonnast, kui pokkerimängijast kõrgel kohal ajakirjanik, kes aitaks pokkeri populariseerida ning see oli ka 1 ETPF-i eesmärke. Millegipärast liikus raha sinna ehk XXXXX-vennale, mitte eesti ühe populaarsema ajakirjanikuni, kes oli pokkerikommuuni vägagi aktiiven liiga ja igapäeva mängija.

    Kui viitsin, siis kirjutan järgmise osa.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES