Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 207, kokku 216 EsimeneEsimene ... 107157197205206207208209 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 121 kuni 4 140, kokku 4305
  1. #4121
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tundub, et ei biidi tõesti irooniat ega seda, miks see tabel nii hyped up on olnud ja miks sa arvad, et see on iganematu. Randomly googeldades saab paremad openranged.

    Üleüldiselt avab see tabel liiga tightilt (enamjaolt suited connectorite arvelt), samas SB-lt näiteks avab Ax, K7o ehk kuidagimoodi paradoksaalselt suudab see olla samaaegselt liiga tight ja liiga loose.

    See väide, et mitte ennast keerulistesse olukordadesse panna, on ka suht nonsense imo. UTG 22 3x open on lihtne olukord mismoodi? Ax, K7o open SBlt lihtne olukord postflop? Ma olen suht kindel, et ma ei suudaks isegi mikros 22 UTG 3x avades 9-handed lauas positiivse expectationiga mängida. Loogiline oleks, kui oleks just rohkem suited connectoreid lisatud ja mujalt algajate jaoks veits tightimaks tõmmatud, neid (võrdlemisi) straightforward mängida.

  2. #4122
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Tundub, et ei biidi tõesti irooniat ega seda, miks see tabel nii hyped up on olnud ja miks sa arvad, et see on iganematu. Randomly googeldades saab paremad openranged.
    Tsiteerin ennast: Ma tahaks väita, et ranka tabel on iganematu ja nii naljakas kui see ka pole, siis aastate jooksul ei tulnud sarnast tabelit.

    Eriti tähtis on lause teine osa. Ma ei mäleta täpset tabeli väljaetuleku aastat, aga enne seda ega pärast seda aastaid ma ei suutnud küll leida sarnast lihtsalt tabelit. Kui pokkeriga lõpparve tegin, siis mingil hetkel ma siiski proovisin leida midagi sarnast ja siis tõesti ma ka leidsin, aga nende aastate vahe oli väga väga suur.


    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Üleüldiselt avab see tabel liiga tightilt (enamjaolt suited connectorite arvelt), samas SB-lt näiteks avab Ax, K7o ehk kuidagimoodi paradoksaalselt suudab see olla samaaegselt liiga tight ja liiga loose.

    See väide, et mitte ennast keerulistesse olukordadesse panna, on ka suht nonsense imo. UTG 22 3x open on lihtne olukord mismoodi? Ax, K7o open SBlt lihtne olukord postflop? Ma olen suht kindel, et ma ei suudaks isegi mikros 22 UTG 3x avades 9-handed lauas positiivse expectationiga mängida. Loogiline oleks, kui oleks just rohkem suited connectoreid lisatud ja mujalt algajate jaoks veits tightimaks tõmmatud, neid (võrdlemisi) straightforward mängida.
    Loomulikult ma ei hakka vaidlema selle tabeli osas, sest see tabel on aastaid vana, vajaks täiendamist ning päris sõna-sõnalt ka võta, et iganematu. Samuti ma ei oska rääkida sinule vastu mitte mingi strateegilise osa üle, sest mul tõesti tänasel päeval puuduvad kogemused ja kindlasti ma usaldan selles suhtes rohkem sind, sest sul need kogemused ka olemas.

  3. #4123

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Annan märku.

    Pokker päris palju muutunud indeed. Suurim vahe ilmselt see, et aastate eest ei mõeldud cashgamedes nii spetsiifiliselt, mis boardidel kui palju jätkama peaks ja väldiitigi olukordi. Need üksikud, kes viitsisid väga süvenenult nii mõelda (Kanu87 jt) olidki pidevalt kurvist eest. Selline "Phil Helmuthlik" suhtumine, et ma olin ees ja "raskete olukordade vältimine". Im the best, sest tean ranka tabelit ja cbettimine on jube hea asi on väga iganenud strateegia. Underbluffiti väga palju ja betsized on muutunud. Samas ka edge äraandmine ja valede käte kasutamine bluffidena. Ranged olid tihti väga lineaarsed või juhul kui olnud, siis olid need jube capped ja lihtne oli REGULARE biitida. See, et nitid ja halvad shortstackid suutsid cashi päris korralikult biitida annab aimu, kui kõvasti mängud muutunud on. Ise ei biidi märkimisväärselt midagi, aga tunne on selline, et kui bummida cashi, siis väga vahet pole kas limiidiks NL20 või NL100. Regularide vahe ei ole nii tohutult suur, kui aastani 2013-2014? Siis oli NL10 ja NL100 vahe nagu öö ja päev. Ja nüüd ongi infot väga palju ja väga odavalt ja väga palju rohkem väärt infot. Head mängijad oskavad Pokerstove kasutada ja ise range välja mõelda, suutsin veel 2013-2014 veel 10-15 tableda NL100 üle mitmesaja tuhande käe 4.5bb winratega üsna stabiilse graafikuda. ILMA KORDAGI ELUS POKERSTOVE KASUTAMATA ja suvalisi käsi bluffina kasutades, sest regid ise underbluffisid ja ei callitud sind piisavalt anyways. Töötas! Praegu graafikud täiesti swingised ja peaks kõvasti tööd tegema, et konkurentsi naaseda, aga kas see üldse on väärt veel seda? Ma ei tea... no oleks keegi hea mängija suvalise nublu enda käpa alla võtnud 2010 aastal, oleks sealt väga kiirelt edu tulnud, praegu lihtsalt "ceiling" nii palju väiksem. Enam ei ole arutelu kuskil avalik ja keegi ei postita ulmegraafikuid, mis fishist trafficut tooks.

    Teine asi, mis pokkeri nii raskeks teinud on, on see, et tipus viljeletakse GTO-d, mitte exploitable strateegiat. Saan aru, et kui sa ei mängi väga kõrgel tasemel, siis playerpool deviateb ühes suunas ja GTO edge äraandmine või isegi kaotav TEATUD SPOTTIDES Osa sellest strateegiast lekib/tekib netti pdievalt. Erinevalt Dominic Nietzschedest ja teistest GTO fanaatikutest arvan ma, et see ei tee pokkeritulevikku kuidagi paremaks. LLinusLLove on naeruväärselt kõva mängija, olen ta mängu jälginud ja ausalt ma ei saa mitte sittagi aru, mis mängu need mehed mängivad. See pole "kuningas on paljas" koht, sest math töötab regardless, kas see mulle meeldib või mitte. Ja sellise töö tulemus, mida LLinusLLove teinud on, on max paarsada tuhat USD aastas. Saan aru, et tänapäeval HU netis raha teenimiseks või live cash, aga GTO hype/aretamine/artuamine on kõige sitem asi, mis pokkeriga juhtunud on.

    Ei nõustu overbeti ütlusega, et tänapäeval kergem alustada. Ceiling/lagi teenistuseks netis on väga madal. Mingeid FTP NL40k-NL400k battleid ei toimu igapäevaselt enam ammu. Tean, et sa biidid ilusti NL600, aga sama skilliga biidid peaaegu kõiki vegase cashgame ja mingist hetkest, kui bankroll piisavalt suur, tunudb netis nühkimine mõttetu ja mõtekam oleks muudele tegevustele üle liikuda või headesse live mängudesse ennast sebida. 10a tagasi said Pokerstarsis 15tableda NL600 FR, sest laudu oli lihtsalt nii palju ja need lauad olid fishe ja halbu regulare täis! Need ajad on möödas ja seda ei tule kunagi tagasi. Kui keegi sulle täpselt ei ütle (jah, sa tõid konkreetse näite), kust infot saada ja enda mängu arendada, siis tehakse väga valesid otsuseid ja jalgratta leiutamine võtab kaua aega. Aga point on ikkagi sama, teenimispotentsiaal on palju väiksem.


    Selle foorumi võiks käima tõmmata küll. Mis siin üldse juhtus? Siiras küsimus. Mingi hetk tõmbas järsult väga vaikseks.
    Viimati muudetud Pokkeripro99 poolt : 30.09.18 at 08:59

  4. #4124
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    aga tunne on selline, et kui bummida cashi, siis väga vahet pole kas limiidiks NL20 või NL100. Regularide vahe ei ole nii tohutult suur, kui aastani 2013-2014? Siis oli NL10 ja NL100 vahe nagu öö ja päev.
    Correct. Pokerstove ei ole aastaid enam asi tho, isegi alla laadides ei tööta juba paar aastat minu arust, peab mingeid advanced nippe kasutama, et tööle saada.

    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    LLinusLLove on naeruväärselt kõva mängija, olen ta mängu jälginud ja ausalt ma ei saa mitte sittagi aru, mis mängu need mehed mängivad. See pole "kuningas on paljas" koht, sest math töötab regardless, kas see mulle meeldib või mitte. Ja sellise töö tulemus, mida LLinusLLove teinud on, on max paarsada tuhat USD aastas. Saan aru, et tänapäeval HU netis raha teenimiseks või live cash, aga GTO hype/aretamine/artuamine on kõige sitem asi, mis pokkeriga juhtunud on.
    Naljakas, et just sellest mehest räägid, seda graphi ma mõtlesin selle näiteks panna, et tänapäeval on lihtsam alustada.



    Viimase aastaga siis 922k, mitte paarsada tuhat+ WCOOP mainil võitis ka üle 700k, niiet julgelt üle pooleteise miljoni aastaga ja see ainult teadaolevate kanalite kaudu, idk palju .ru starsi kätest ära sööb, muude tubade puhul meeletult, eriti viimasel ajal.



    Also HU ei ole enam asigi tänapäeval, ühestki suuremast toast ei leia outright HU'd enam (mingid veidrad zoomindused ja anon HU värgid on, aga mitte nii nagu vanasti).

    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    Ei nõustu overbeti ütlusega, et tänapäeval kergem alustada. Ceiling/lagi teenistuseks netis on väga madal. Mingeid FTP NL40k-NL400k battleid ei toimu igapäevaselt enam ammu.
    Võib-olla see kerge liialdus, et tänapäeval kergem alustada, aga vast enam-vähem sama raske. Sellest ma ei saa aru tho, et mis see alustamisse puutub, et teenimise lagi on (sinu väitel) madal. Nosebleedid ei mõjuta low- ja midstakesi mitte kuidagi. Kui mingi multimiljardär kaotaks miljardi online erisoovil tehtud 50/100k$ laudades, siis see ei muuda tavalise grinderi jaoks midagi. Kusjuures see on üsna analoogne teoreetiline stsenaarium sellele, mis 2008-2009 tegelikult juhtus – Guy Laliberte otsustas kuskil 65M$ maha dongata, mida siis omavahel edasi-tagasi hakati veeretasid.

    Lisaks sellele, tänapäeval toimuvad Macaus veel suuremad mängud kui need, mis vanasti onlines olid. Alles kandis ka Twitchist 1M€ min buyiniga cash game üle, niiet vabalt saaks väita, et tänapäeval võib ka nosebleedides rohkem teenida kui vanasti.


    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    Tean, et sa biidid ilusti NL600, aga sama skilliga biidid peaaegu kõiki vegase cashgame ja mingist hetkest, kui bankroll piisavalt suur, tunudb netis nühkimine mõttetu ja mõtekam oleks muudele tegevustele üle liikuda või headesse live mängudesse ennast sebida.
    Kust sellist infot said? Ei ütleks, et NL500+ eriti biidin, mängin (tho jookseb ka suht harva) võrdlemisi harva ja olen pigem mid-tier bumhunter nendes limiitides, ei tunne väga, et oleks seal mängivatest regularidest üle, samas graph on enam-vähem decently up selle vähese sample peale.

    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    Mis siin üldse juhtus? Siiras küsimus. Mingi hetk tõmbas järsult väga vaikseks.
    Minu teooria on selline, et foorumi põhiliseks atraktsiooniks olid päevikud, eriti upper midstakes omad nagu HerrJanks, RudiTurbo, etc, mida ma ka ise peamiselt foorumisse lugema tulin. Mõned kirjutasid sinna ikka eriti loovaid postitusi vahel sisse, kus on aru saada, et tüüp ei biidi probably NL5 ja bankroll on probably väiksem kui päeviku omaniku buy-in, aga samas täiesti tõsiuskselt hakkab päevikuomanikule nõu andma ja stratti rääkima. Sellest iseenesest pole midagi, kui mingi NL5 grinder oma mõtteid jagab vms, aga need tihtipeale vormistatud sellise NL5000 crusheri mojo ja eneseusuga. Ma ise ka mõelnud omal ajal nt HerrJanksi päevikut lugedes, et ma ta asemel snapquitiks foorumi, kui mu NL1k käe kommentaariks sellist jama kirjutatakse ja no eks see pikapeale juhtus ka.

    Nice post muidu.

    Also everyone solid ja no money in poker confirmed!

    Viimati muudetud overbet poolt : 29.09.18 at 23:29

  5. #4125

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Okei, LLinusLLove-ga panin räigelt mööda. Minu paha. Mõtlesin mõnda eelmist aastat ilmselt ja ainult PS graafi. Pole enam ammu kõigega kursis ja üritan järgmine kord mitte tuua näiteid, kui täpselt olukorda ei tea. Aasia mängud suhtelist sick indeed, jungleman kunagi mainis joe ingrami podcastis, mis summad seal omanikke vahetavad igapäevaselt. Sick life.

    Live pole muidugi kuhugi kadunud ja mõtlesin online.

    Alustamine/teenimispotentsiaal ja winrate/netis pakutavad limiidid on vägagi seotud. Kogu turg on vähenenud. Paljudes riikides vahepeal keelatud või mingid totrad regulatsioonid. Starsi NL50-s on rake 7bb/100. Pokker on zero sum game ikkagi miinus rake. Seda statistikat ei saa ilmselt kuskilt välja tõmmata, aga julgen pakkuda, et võitvata/kaotavate online mängijate protsendiline suhe on suurenenud, sest 2015 alates rake kõvasti suuremaks läinud. Ja ilmselgelt läheb pokkeri tase nii GTO kui exploitable mängu tase aastalt-aastasse paremaks, mis tähendab, et edged jäävad väiksemaks. Pole vahet, kas oled võitev või kaotav mängija, zero sum mäng, kus edged väiksemad on raskemini biiditav.


    Holy shit, HerrJanksi Ja Ruditurbo, muttaja päevikute kohta oli mul 1:1-le sama mõte.

  6. #4126
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Täitsa offtopic, aga nahui see sait scammib mind, poole võrra vähem käsi näitab mul sisuliselt?


  7. #4127

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    Okei, LLinusLLove-ga panin räigelt mööda. Minu paha. Mõtlesin mõnda eelmist aastat ilmselt ja ainult PS graafi. Pole enam ammu kõigega kursis ja üritan järgmine kord mitte tuua näiteid, kui täpselt olukorda ei tea. Aasia mängud suhtelist sick indeed, jungleman kunagi mainis joe ingrami podcastis, mis summad seal omanikke vahetavad igapäevaselt. Sick life.

    Live pole muidugi kuhugi kadunud ja mõtlesin online.

    Alustamine/teenimispotentsiaal ja winrate/netis pakutavad limiidid on vägagi seotud. Kogu turg on vähenenud. Paljudes riikides vahepeal keelatud või mingid totrad regulatsioonid. Starsi NL50-s on rake 7bb/100. Pokker on zero sum game ikkagi miinus rake. Seda statistikat ei saa ilmselt kuskilt välja tõmmata, aga julgen pakkuda, et võitvata/kaotavate online mängijate protsendiline suhe on suurenenud, sest 2015 alates rake kõvasti suuremaks läinud. Ja ilmselgelt läheb pokkeri tase nii GTO kui exploitable mängu tase aastalt-aastasse paremaks, mis tähendab, et edged jäävad väiksemaks. Pole vahet, kas oled võitev või kaotav mängija, zero sum mäng, kus edged väiksemad on raskemini biiditav.


    Holy shit, HerrJanksi Ja Ruditurbo, muttaja päevikute kohta oli mul 1:1-le sama mõte.
    Nagu sinu jutust aru saada siis, uutel pokkeri huvilistel pole üldse enam mõtet õppima hakata?

  8. #4128
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Täitsa offtopic, aga nahui see sait scammib mind, poole võrra vähem käsi näitab mul sisuliselt?

    Saada siis rahakotist pilt kui südant kriibib, et poole vähem profiti näitab!

  9. #4129
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    Okei, LLinusLLove-ga panin räigelt mööda. Minu paha. Mõtlesin mõnda eelmist aastat ilmselt ja ainult PS graafi. Pole enam ammu kõigega kursis ja üritan järgmine kord mitte tuua näiteid, kui täpselt olukorda ei tea. Aasia mängud suhtelist sick indeed, jungleman kunagi mainis joe ingrami podcastis, mis summad seal omanikke vahetavad igapäevaselt. Sick life.

    Live pole muidugi kuhugi kadunud ja mõtlesin online.

    Alustamine/teenimispotentsiaal ja winrate/netis pakutavad limiidid on vägagi seotud. Kogu turg on vähenenud. Paljudes riikides vahepeal keelatud või mingid totrad regulatsioonid. Starsi NL50-s on rake 7bb/100. Pokker on zero sum game ikkagi miinus rake. Seda statistikat ei saa ilmselt kuskilt välja tõmmata, aga julgen pakkuda, et võitvata/kaotavate online mängijate protsendiline suhe on suurenenud, sest 2015 alates rake kõvasti suuremaks läinud. Ja ilmselgelt läheb pokkeri tase nii GTO kui exploitable mängu tase aastalt-aastasse paremaks, mis tähendab, et edged jäävad väiksemaks. Pole vahet, kas oled võitev või kaotav mängija, zero sum mäng, kus edged väiksemad on raskemini biiditav.


    Holy shit, HerrJanksi Ja Ruditurbo, muttaja päevikute kohta oli mul 1:1-le sama mõte.
    Selles suhtes on alustamine jah ilmselt raskem, et mingist 10$/100$ deposiidist või freerollidest on basically võimatu ennast üles grindida nagu ilmselt omal ajal paljud parimad regid seda tegid. Enda liferoll on ka ehitatud 10€ deposiidist ja 50$ freerolli hitist.

    Tänapäeval alustamiseks peaks vast mingi 3000$ kõrvale panema, sealt probably 500$ igasugu kulutuste jaoks kõrvale panema, HoldemManager, .ru subscription, mõned raamatud, dataminetud käte ost, maybe RiO subscription, maybe Flopzilla vms, possibly PioSolver kui väga hardcore olla ja siis kuskilt NL10-NL25 alustama ja agresiivselt üles liikuma limiitidesse, kus raha saab teha.

  10. #4130
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Selles suhtes on alustamine jah ilmselt raskem, et mingist 10$/100$ deposiidist või freerollidest on basically võimatu ennast üles grindida nagu ilmselt omal ajal paljud parimad regid seda tegid. Enda liferoll on ka ehitatud 10€ deposiidist ja 50$ freerolli hitist.

    Tänapäeval alustamiseks peaks vast mingi 3000$ kõrvale panema, sealt probably 500$ igasugu kulutuste jaoks kõrvale panema, HoldemManager, .ru subscription, mõned raamatud, dataminetud käte ost, maybe RiO subscription, maybe Flopzilla vms, possibly PioSolver kui väga hardcore olla ja siis kuskilt NL10-NL25 alustama ja agresiivselt üles liikuma limiitidesse, kus raha saab teha.

    Mõned aasta eemal olnud ja juba ei saa aru, mis midagi tähendab. See vitabki, et peab ikka uuesti elu sisse puhuma ja tänu sinu kommentaarile see ka saab olema nii!

  11. #4131

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas bever Vaata postitust
    Nagu sinu jutust aru saada siis, uutel pokkeri huvilistel pole üldse enam mõtet õppima hakata?
    See ei vasta tõele. Pokker on lihtsalt raskemaks läinud. Õppimismeetodid teised. Hea info pead välja selekteerima. Vanasti oli tõesti 2+2 ja teised foorumid päris hea strateegia arutamise koht. Õppida on alati mõtet. Lihtsalt ei tasu selle mindsetiga peale lennata, et pokker on praegu veel goldmine ja easy money. Vaata, kuidas läheb ja ära mängi rahaga, milest kahju on. Võta seda 100% kui hobi ja saa aru, et variatsioon ja swingid on pokkeris paratamatus. Seda juhtub uuesti ja uuesti ja uuesti.

    Overbet mainis, et alustas 10 dollarilise deposiidiga. Mina alustasin alaealisena Full Tilt Pokeris. Seal said mängida 360 man SNG freerolle, mille esimesed 3 kohta said 200FPP-d (rakeback punktid). Need registreerusid suhteliselt kiiresti täis. Iga 5 minuti tagant said uuesti mängida. Samas jooksid ka täiesti tasuta 50FPP 9-man turniirid, kus esimesed 2 said 200FPP. Kuu aega hiljem oli mul 30,000 punkti, mille eest tellisin erinevat nänni ja ülejäänud grindisin rahaks. Kaks kuud hiljem oli 200 dollarit, hakkasin cashi mängima. Teadmised olid enam-vähem sellised, et 99+ AK on hea käed ja QQ+/AK 3bet ja suutsin mänge biitida. Olin väga vähe researchi teinud pokkeri kohta, aga mängijad lekkisid kõik nii hullusti, et isegi väga halval alustaval mängijal oli võimalik olematate teadmistega pokkerit biitida. Aasta oli siis 2007. Ilma, et oleks pidanud midagi peale kandma, suutsin bankrolli bustoda ja väikseid väljakandeid teha 10-ndas klassis käiva poisikesena üsna tihti. Oleks arusaam pokkeriõppimisest, variatsioonist ja bankrollist olnud, oleks ka edu tulnud. Tol ajal oligi võimalik hea õppimisega väiksest summas 100tuhat aastaga grindida. Seda muidugi juhul, kui suudad parima info välja selekteerida.

    Miks ma seda mainin? Praegu on mängud täpselt nii rasked, et garanteerin sulle, et kui sa oled "feel player" ja üritad ise ratast ehitada, siis oled teistest mängijatest halvem. Enam ei saa toorelt peale lennata ja ilma teadmiseta vastastest üle olla. Flopzilla on kindlasti 1 programm, mida peaks kasutama. Vali 1 formaat, mis sulle meeldib. Jää selle juurde. Soovitavalt cash, MTT-d on nii swingisid ja tekitavad sulle vale arusaama pokkerist. PLO-st ei soovita ka alustada, NL fundamentaalsete teadmiste omamine aitab ka PLO-st aru saada. Pokker peab sulle jubedalt meeldima, pead olema vaimselt nii tugev, et swingid sind ei murraks. Vahest võib see väga brutaalne olla. Kui ainuke drive on big fast money, siis läbipõrumise protsent on 100 lähedal. Pokkeri strateegilise elu valem on suuta võtta vastaste mäng pulkadeks lahti ja vastavalt enda strateegiat aretada. See on ainult 1 osa pokkerist. Mindset, bankrolli jälgimine ja raskel ajal võimalikult hästi mängimine on palju kriitilisema tähtsusega. Pokker on longterm mäng, shortterm võib kõike juhtuda. Ja vahest tundub, et see shortterm on ka longterm. Leia endale inimesed, kes sinuga pokkerist räägiks. Üksinda kapis olla enda tunnetega downswingi ajal tekitab väga abitu tunde. Strateegiat saab alati paremaks lihvida/õppida, aga enamik mängijaid surevad selles mängus oma halva mindseti pärast. Frustratsiooni ja tilti tekitavatest olukordadest tuleb aru saada ja endalt küsida, miks nii juhtus. Kõik need mindseti puudutavad küsimused on lonterm palju määravamad, kas sa saavutad pokkeris edu või mitte.

  12. #4132

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    tsau, ranka

    Mina tuleks tagasi järgnevate tingimuste täitmisel:

    1. Potsataja ka naaseb
    2. hakatakse werewolfi võtma vähe tõsisemalt ning ühe-posti-mehi mängu ei võeta
    3. q_q ka naaseb
    4. Majandaja jätkab uuesti blogimist
    5. ranka lõpetab linna peal sita ajamise, et mina olen pokkerisheriff
    6. jõuluannetuste ajal jalgpalliklubidele ja rattavabrikutele raha ei küsita
    7. pokkeriteemalised arutelud on kuskil tagatoas ning esilehel ei pea mingit "sunday storm bubble 10bb button T9o fold/shove thoughts? sitta lugema.
    8. Kakahirmutis vahetab nime ära
    9. qbjohn naaseb ja annab ülevaate tegemistest
    10. pastilaa naaseb ja annab ülevaate tegemistest

  13. #4133
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Ikka piilun vahel foorumisse ka.

  14. #4134
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Ei tea kas Kakahirmutis ikka biidib veel
    Yes 1000/s post.
    Viimati muudetud ropka11 poolt : 01.10.18 at 16:10

  15. #4135

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Aegajalt saab ikka käidud vaatamas, kas keegi on juhtumisi mõne posti teinud siia...
    Ise tegin pokkeriga lõpparve ca samal ajal kui foorum välja suri pmst.
    Tänaseks olen pokkeri asendanud sportbettinguga...

  16. #4136

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Kui saladus pole, siis mida oma edge suurendamiseks teed? Kas arbitraaz on veel teema? Kuidas sportsbettingut ?ppida/parimat infot selekteerida?

  17. #4137

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Arbitraaz on väga short-term lähenemine sportbettingule. Päris kiirelt saad 99% bookides limiidi peale (nt 1-5€ max bet) ja enam pole kohti kus bettida. Eurobookid muidugi panevad profitable bettoritele niivõinaa limiidid mingihetk peale.

    Sportbettingut õppida... sellist materjali polegi olemas, tuleb kogemustega. Kõige kergem on alustada ikkagi sealt, kus sa arvad, et sul võiks edge booki ees olla. Ehk siis mingi kindel liiga selgeks teha endale, jälgida mänge, hankida võimalikult palju infot eelseisvate mängude kohta (kõige väärtuslikum on info mida bookid tõenäoliselt arvesse pole võtnud koefitsientide loomisel).

    Loomulikult on ka olemas tipstereid, kes jagavad oma analüüse või tippe erinevates portaalides. Seal muidugi tuleb enda jaoks selekteerida head/halvad. Nt blogabet/tipstertube ilmselt kõige populaarsemad...

  18. #4138

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Käin siin nii tihti, et piinlik hakkab.
    Ja seda, et tänapäeval pokkerit ei saa beatida on küll nüüd täiesti paha kuulda.
    Humble brag, aga ise alustasin 2017 mai 300$ depositiga ja 2018 märtsis regisin nl400-600.
    Kindlasti selles suhtes on raskem, et õppima peab põhjalikumalt ja võib-olla ka rohkem (ei tea,kuidas see asi kunagi oli) aga nõustun overbetiga et reaalsuses kõik materjal on netis olemas.


    Mulle räigelt istuks kui see asi siin käima läheks, personally ei tunne ühtegi teist Eesti grinderit.

  19. #4139
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tere!

  20. #4140

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Käin siin nii tihti, et piinlik hakkab.
    Ja seda, et tänapäeval pokkerit ei saa beatida on küll nüüd täiesti paha kuulda.
    Humble brag, aga ise alustasin 2017 mai 300$ depositiga ja 2018 märtsis regisin nl400-600.
    Kindlasti selles suhtes on raskem, et õppima peab põhjalikumalt ja võib-olla ka rohkem (ei tea,kuidas see asi kunagi oli) aga nõustun overbetiga et reaalsuses kõik materjal on netis olemas.


    Mulle räigelt istuks kui see asi siin käima läheks, personally ei tunne ühtegi teist Eesti grinderit.

    Te annate mulle juba motivatsiooni selle postitusega :)!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES