Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 212, kokku 219 EsimeneEsimene ... 112162202210211212213214 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 221 kuni 4 240, kokku 4375
  1. #4221
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Räägi tulemustest, enda mängust ka, mis sa tühja promod siin. Sisuliselt pead koorile jutlust, hane selga vesi siin! Vanad lugejapeerud surevad igavusse!

    Mitu korda €500 oled peale kandnud juba viimase kuu, päeva, nädala jooksul? Mõne käe võitnud ka oled? Tõesta!
    Aus vastus esimesele lõigule/tulemusele on - ma ausalt ei tea. Nominaalselt olen nullis, mille hulgas on siis kõik sissemaksed + boonused + lauas tehtud koerustükid ja ka kangelastoad, millelt maha lahutada tehtud neto sisse - ja väljamaksed, aga strukturaalselt ei oska öelda.

    Veel vähem oskan rääkida võidumääradest, kas see on pluss või miinuspoolel ning kui suurtes ulatustes, sest alguses sai limiitides üles-alla liigutud selliselt, et alumises limiidis 4-5 sisseostu võidetud, ülemises limiidis 2 tükki kaotatud ja nii tsüklit korrata.

    Nüüd olen stabiliseerunud ühes limiidis ja eks pika perspektiivi peale tuleb välja, kas hakkab rahakott kasvama, kahaneva või olema kui satelliit geostatsionaarsel orbiidil - liikumine küll toimub ja väga suurtel kiirustel, aga edasi liikumist ei paista, vaid ollakse ikka ühes punktis.

    Siit jõuame ka lõpetuseks suurtele kiirustele ja pikale perspektiivile. Mängin 1-2 kahte lauda, pigem õhtuti või niisama toksin kontoris töö kõrvale ühte lauda. Seega mingeid helikiirusest mööda tuhisemist ei tule ja Niagra joa stiilis stiilis kätejuga ka oodata ei ole.

    Teisele lõigule. Vanadel pensionipõlve penskaritel polegi mingeid 5-sotiseid, mida kontodele panna. Hea, kui topsopi cosmodiscide ja butterfly abside järelmaksude jaoks jagub...

  2. #4222
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Ja lõpetuseks «huvitavat» vaatamist ka. Ma ei tea, kuidas, aga sellise video peale sattusime ja leitsiga selle kontoris ka ära kuulasime.

    Midagi piinlikumat, matslikumat ja rõvedamat ma ei ole oma vana peeru elu jooksul näinud ega kuulnud. Vanad 2000-ndate reality-showd ja uued «Rannamajad» ja «Poissmeeste peod» on selle kõrval «kvaliteet»



    AI illustratsioon, mida vanad pokkeripeerud ülaltoodust videost arvavad:


  3. #4223
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Türi ja paide. See Unibet tehku omale kellaajad selgeks või mis kuradi kamm toimub.

    Eestikeelsel lehel on, et laud on avatud kell 15 kuni 21:59 UTC. UTC aeg on Eesti ajast 2 tundi taga. Seega kui Eestis on kell 17, siis UTC aja järgi on kell 15.

    Igatahes selle järgi peaks praegune UTC aeg näitama 15:03 ja kampaaniateksti järgi laud avatud. Tarkvaras aga näidatakse, et laud avatakse 1 tunni pärast.

    Olgu. Lähen siis inglisekeelsele kampaanialehele ja seal räägitakse vopsee, et laud on avatud kell 17 kuni 00:59 CET/CEST. CET aeg on siis üks tund taga Eesti ajast. Kui Eestis on kell 17, siis CET aeg on 16.

    Seega laud on hoopis avatud Eesti aja järgi alates 18, mitte 17.00 ja ei suleta 23:59, vaid 00:59. Vot see üks tund edasi lükkamist on alles raske hoop vanadele pokkeripeerudele. Kesköise saluudi jõuaks ju veel ära vaadata, aga kell üks öösel - liiga raske koorem kanda.


  4. #4224

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Mod plz ban lambiila

  5. #4225

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Kui keegi libahunti, siis pm.

  6. #4226

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Sad, et runkle barankle laseb sentide eest juba muruntaul texts kribada

  7. #4227

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tasuta! raskel ajal olen nii odav tööjõud, et 0 kärab ka!

  8. #4228
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    3 posti ühe raksuga. Vot see on spämm!

  9. #4229
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Kõige enne hoiatuseks tuleb Muru stiilis tl;r post - lisan cliffid lõppu.

    VASTUTSTUNDLIK LAENAMINE - PÕHIMÕTTE TAHTLIK EIRAMINE

    Eilsest Pealtnägijast. Teema lühidalt kokkuvõttes - kolmanda isiku nimel võeti laene ja tänaseks pidi olema lapitud. Tegelikult pole. Aga polegi vahet, kas see «auk» on lapitud või mitte, vaid on olemas selline asi nagu «Vastutustundliku laenamise põhimõte», mida ideaalmaailmas peaksid finantsasutused järgima.

    Etteruttavalt võib öelda, et enamik seda ei järgi ja veelenam - tegelikult annavad ja isegi pakuvad laene neile, kes ei ole võimelised laenu teenndama. Loomulikult keegi ei kontrolli ka, et kas keegi järgi põhimõtet või mitte.

    KAPITALIST - SEE ON LOLL JUTT!!!!

    Kapitalist võib mõelda, et ma ajan ju jama või las loll firma annab siis laenu ning teenib miinust, kuna ei saa laena tagasi. Aga siin ongi konks, millest ma olen rääkinud juba aastaid. Konks, mis maksab meile kõigile maksumaksjatele kümneid miljoneid eurosid aastas, et väga väike punt rikastuks.

    Kohtutäiturid kui riigi katus

    Täpsemalt. Kohtutäiturid, kes on nende finantsasutuste (kui ka riigi katus). Teisisõnu. Kui ei maksa, siis pannakse maksma ja selliselt, et sisuliselt muud võimalust ei ole.

    Ainus võimalus on kaduda maapakku ja miinimum kümneks aastaks. Pokkerimängijatest poissmeestele võib sobida, aga kui on perekond (lapsed eelkõige) või omad natukenegi vara, siis on see välistatud.

    Olin tegev laenude segmendis

    Selle peale ka mängijatakse. Kuna ise peale pokkerit aastaid olin tegev ka laenude segmendis, ja kontoväljavõtted, kus oli võetud juba kümnekonnast kohast laenu ning ilmselgelt inimene ei jõua laenu teenendada, olid tavapärased.

    Aga see ei takistanud finantsasutustele (ja väga tuntutel finantsasutustel, mitte mingitel urgastel) anda 11es laen, ometi on teada, et inimene jääb laenutasumisega jänni.

    Ja ma ei võta neid seoseid lampi. Nagu ütlesin, et olen laenude teamaga olnud aastaid sinapeal ja selles segmendis töötanud, just näinud toda laenude väljastamise osa ja lihtsust.

    Teabenõue: 150 000 võlgnikku

    Selle ajendil olen teemat ka natuke uurinud. Näiteks tegin teabenõude ja teise augusti seisuga on sundtäitmisel nõuded 146 919 unikaalse füüsilise ja 29 539 juriidilise isiku vastu.

    Need ei ole kõik laenud, vaid võetud kohtutäiturite sundtäitmised välja. Ja kuna see kõik on omavahel seotud, siis tegelikult lõplik lahendus seal peitubki.


    LAHENDUS: KATUS PEAB KADUMA

    Kui Kohtutäiturid näiteks saaks arestida kõik, mis jääb üle 80% Eesti keskmsie brutopalga laekumise (mitte neto), siis lõppeks päevapealt vasututstundliku laenamise põhimõtte eiramine.

    Seda põhjusel, mida ma ka alguses kapitalistelde välja tõin. Sel juhul muutub laenude andmine sellisel kujul kahjumlikuks, sest kohtutäitur, kui katuseorganisatsioon kaoks.

    Miljonites maksutulu

    See tooks tagasi tööturule hulga inimesi. Oletame, et kõikidest sundtäitmisel 149 919 inimesest 10% ehk 15 000 ei käi enam ametlikul tööl seetõttu, kuna konto on arestitud ja omakorda neist 10% ehk 1500 inimest oleksid nõus käima, kui konto arest oleks mõistlik (mu toodud näide) ja nad saaksid 900 eurot netopalka (väike palk).

    Sellise näite põhjal teeniks riik ühe inimese pealt €361.03 maksutulu ehk 360 000 kuus ja 4.3 miljonit aastas.

    Summa ei tundu suur, aga kui neid on kümme korda rohkem (ja tõenäoliselt on), siis see hind oleks 43 miljonit. Kui Soome põgenenud lõhkilaenanud Kalevipojad naaseks, siis oleks see summa suurem.

    Lisaks, kuna laenuturul lõppeks solgitud turg ja laenatakse vastavalt turu ning laenaja võimekusele, muutuksid ka intressid ja tõenäoliselt soodsamaks, sest pakkujaid jääb vähemaks. Polegi mõtet lisada sotsiaalprobleemide ja koormuste kadumisest, perede taasloomises.

    EESTLANE ON ORJARAHVAS - KAS KA SINA?

    Võlg on võõra oma

    Ühiskonnana on osadel ajud nii pestud, et võlg on võõra oma ja see tulebki ära maksta.

    Loomulikult tuleb, aga mitte selliselt, et inimene maksustataks surnuks ja see tekitab ka algse põhjuse, et finantsasutuselte (kui ka riigil) on võimalik inimeseed surnuks maksustada, sest kui ei maksa, jääd ilma oma rahast, varast ja pangakontost.

    Vara on Sinu oma

    Ja siit jõuamegi loo puändini. Me vaikivalt ja orjalikult lubame teisi orjastada läbi kahtlase tegevus, kus tahtlikult eiratakse vastutustundlikku laenamise põhimõtet ja rikutakse ära inimeste elusid, tulevikku, peresid.

    Seeläbi õigustame seda kõike «võlg on võõra» ütlusega, ja laseme seeläbi võõrastel tungida oma pangakontodele, valdustesse, peredesse. Ainult orjameelne inimene leiab sellisele tegevusele õigustust.

    Tõesti on arusaadav, kui tulud on tekitatud ühiskonda hävitaval viisil (näiteks kriminaalne tulu - narkokuriteod, maksukuriteod), siis on ilmselge, et need tulud tuleb konfiskeerida ja kasutada kasvõi selleks kohtutäiurite abi.

    Ära ole ORI!

    Aga kui ilmselgelt inimest läbi ahvatluste meelitatakse võlaringi selliselt, et ettevõttel põhimõtteliselt puudub risk seoses kohtutäituritega, siis ilmselgelt kapitalistlikus ühiskonnas on keegi oporunitist, kes selle madala rippuva puuvilja ka üles korjab.

    Aa ja kirsiks tordi peal. See oleks üks samm tagasi (või siis edasi) ühiskonna suunas, kus sinu vara on sinu oma ja kellelgi ei ole õigus sinna tungida (alustada pangakontodest).

    Ühesõnaga pikk jutt on sitajutt.

    Cliffid:
    • finantsasutused ei järgi vastutstundlikui laenamise põhimõtet;
    • põhjuseks on kohtutäiturid ehk riigipoolne katus (mida riik ka ise vajab muuseas);
    • kokku on Eestis üle 149 000 inimese kohtutäituritega küüsis (see on absurdsel suur arv);
    • maksumaksjana me õigustame seda, samas maksame ise kahjud kinni;
    • lahendus on nina all, millest võidame kõik;
    • kirjaveanittide mitte lugeda;


    Ja AI-nägemus sellisest inimesest (loe: orjameelsest), kes õigustab praegu olukorda:

  10. #4230
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Lisan veel eelmisele niipalju, et miks ma rohkem edasi ei uuri. Tegelikult oli küsimuste jada teabenõudes väga pikk, aga paraku riik ei taha eriti koostööd teha.

    Tahavad kohvi juua, reedeti kell 15:00 koju minna ja pidevalt välislähedustel olla ning seega teabenõuetele andmete saamine on alati üks suur peavalu. Ja ju nende poolt vaadates teabenõude või selgitustaotluse esitaja on «pind perses»

  11. #4231
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 691

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Räägi parem kuidas pokkeris läheb? Võtsid uue 500€ sms laenu?

  12. #4232
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Räägi parem kuidas pokkeris läheb? Võtsid uue 500€ sms laenu?
    Ei võtnud. Aga ei idane, ega ka ei mädane. Võib-olla nüüd hakkas idanema, aga võib-olla ka mädanema. Küll kunagi pikemalt :D

  13. #4233
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Pokkerist, mida visuaalselt kujutada, ja postitada, siis sain ka täna pileti. Eks peab end kuueks tunniks lukku panema, sest homsel ME-l ma seda piletit kasutada ei tahaks. Pigem eelistaks siis juba täna.


  14. #4234
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Sain järgmise pileti, kuigi täna mingit isu eriti turniirile end siduda ei ole. Seega lähen ligunen nats vannis, vahin vähe straktkomi ja uiman niisama ning mingi aeg regan.

    Regamised on ka nendel low-field turkadel ikka päris haiged. Tavaturkadel oli 11 levelit ehk ca. 2 tundi. Põhikal 13 levelit ehk pea 160 minutit, mis annab isegi viimasel minutil "soliidse" 20BB stäki suhteliselt väikese fieldi vastu.

    Aga eks näib palju tänasele Festive turkale mängijaid tuleb. 18 minutit enne algust on 32 regantud, aga juba Siberi rahaboss teadis öelda, et see pole mingi näitaja.

  15. #4235
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Ja enne kui ligunema lähen, siis ka eilsest turniirist. Turkal sain 25nda kohta. ITM kohad olid 1 kuni 15. See selleks.

    Too turniir oli 2-päevane, aga see on natuke naerukoht. Teise päeva jõudsid siis kaks mängijat. No nahhui sellist paska toota ja oleksid võinud turniiri kavas siis teha muudatusi, kui oli aru saada, et suuri fielde ei tule ja teise päeva jõuab ühe käe sõrme jagu mängijaid.

  16. #4236
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Juba out.

  17. #4237
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Loodan, et järgnevat kätt Muruntau ei näe.

    ( Click to show/hide )




    Kolm alles, kaks esimest saavad €150 Kings of Tallinn 2024 satelliit pileti. Callisin ära. Naxeri käest juba sain sõimata.

    Mis sitasti, see homme uuesti.

  18. #4238
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Vitamiin. Jälle bubble.

    E: aga teise pileti sain. see, mille, ei ütle.

  19. #4239
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Üleeile oli kaardijooks hea. Mängu üle ka ei kurdaks. Samas eile tundsin, et loopisin žetoone ja eilsest jäi üks käsi jäi kripeldama.

    €0.25 / 0.50 (6-max) - Hol'dem - 5 mängijat

    • UTG: €27.27
    • MP: €21.31
    • Mina (BTN): €25.00
    • SB: €39.32
    • BB: €20.13

    SB postitab SB summas €0.10, BB postitab BB summas €0.25.

    Enne floppi (0.75): Minul on A T

    UTG tõstab €0.62 peale, MP loobub, Mina tõstan üle €1.80 peale, BB maksab külmalt juurde €1.55, UTG maksab €1.18.

    Flop (€5.23): J T A (3 mängijat)

    SB tšekib, UTG tšekib, Mina panustan €2.61 peale, SB loobub, UTG tõstab üle €8.43 peale, Mina tõstan üle €23.20 peale ja lähen all, UTG maksab juurde €14.77.

    Turn (€49.31): 5 (2 mängijat)

    River (€49.31): 2 (2 mängijat)

  20. #4240
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Hmmm. Tegelt see natuke ühe test ka, aga las olla ja seega ei hakka eelmist posti kommenteerima, seniks kuni asi parandatud.

    Kripeldama ei jäänud käsi kui käsi, sest mängisin selle väga tugevalt üle ning postflopis all-in on päris kehvake, vaid just see, et kuidas oleksin pidanud mängima ja ma ei mõtle siin flopis tegevust pärast betti, vaid enne betti.

    Lisaks veel ka see, et vanadele peerudele kohaselt ei maksa ikka üle 3 kuni 5 laua mängida. Tol hetkel oli kaheksa lauda ja isegi rohkem. Kolme kuni viie lauaga ei oleks nii potti suureks ajanud, vähemalt mitte sellisel kujul.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES