Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 219 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 4374
  1. #121
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    miks A5o oleks nuts ?

  2. #122
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Oled mõnda "head" videot teinud? Selle jaoks peab olema kõik perfektne ja praegu juba kolmas katse läks perse. Kõik oli fun, sest tegin ühe sitaks hea põhjendatud calli, teises osas jälle hea value4beti aga kui sõnad lähevad risti, siis lendab kohe asi prügikasti.

    Tänasel päeval pole Eestis mitte ühtegi head pokkerivideot (vähemalt mulle ei meenu) ja ma ei viitsi ka järgmist halba junni teha, mis hakkab serveri baite raiskama.

    Mis teeb heast videost hea:
    a) sujuv ja jooksev jutt (ei tohiks olla vaikuse minutied), mis haarab vaatajaid (näiteks nolani videod DC-s sellised);
    b) iga otsus peab olema põhjendatud! Mitte, et "äkki on" või "video eesmärgil callime", muidu ei calliks;
    c) mängija peab olema oma otsuses kindel;
    d) jutt peab olema arusaadav algajale nagu Henri ja Mardi jutt esmaspäeva õhtuti kanal kahes. 3beti asemel ületõste, poti asemel pank, raise asemel tõste, dongi asemel halb mängija jne;
    e) mängija peab tegema A mängu;
    f) hea kaardijooks, et oleks palju huvitvaid olukordi;

    Kõik punktid on ühetäthsused.

    mis ma muud 8elda oskan, kui et high standards sul.
    Ma vahiks hea meelega sinu mingeid videosid , kus on
    ainult standardm2ngu ja veidi juttu ka lisa. ValueXbettimised jms
    oleks lihtsalt v2ike boonus asja juurde.

    Tajungi veidi vastuolu su soovis teha "lihtsat" ja igale noobile
    arusaadavad videot, samas lootes, et seal sees on keerulisemad
    olukorrad ning siis proovid puust ja punaseks 2ra seletada
    algajale, kes ei tea kumb tugevam on, kas mast v6i rida, et miks
    sa just antud j6el tegid väärtusnelikihlveo.

  3. #123
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Kavatsed video teha nö. lahedaid Eesti keelseid väljendeid kasutades?

    Sellisel juhul ilmselt kaotad osa oma vaatajaskonnast. Eriti ei usu, et teed videot eesmärgiga seda täiesti pokkerivõõrastele inimestele näidata.

  4. #124
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    sinu esimene video oli väga õpetlik ja asjalik.... sealt pmst saingi oma mängule alused.... väga oodatud oleks postflop mängu jne kohta videosid... lihtsalt mainisin:)

  5. #125
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 098

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas $$$
    Kavatsed video teha nö. lahedaid Eesti keelseid väljendeid kasutades?

    Sellisel juhul ilmselt kaotad osa oma vaatajaskonnast. Eriti ei usu, et teed videot eesmärgiga seda täiesti pokkerivõõrastele inimestele näidata.
    Videot vaadakse, et saada uusi ideid ja nii parandada/laiendada oma mängustrateegiat ning niikaua, kui vaataja saab aru selgitustest (ei ole vahet, kas need on inglise, Eesti või soome keelesed) on täiesti ükskõik, mis keeles nad on. Kui vaadakase videot videot inglise keelstete mõistete pärast, siis võib ju video saateks panna Lady Gaga - Pokerface loo ning samal ajal vajutada pingsalt fold nuppu 33-es SNG lauas.

  6. #126
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    ranka see video kus sa neid bensu ja söögirahasi tõid, vot see oli best. hea mõnus vaadata, mitte küll mingi perfekt strateegia aga jutt oli nuts ju :D
    IMO

  7. #127
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 098

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Eilsed käed ja lisan selgitusi ning ootan kommentaare mängule, sest osad käed üldse ei meeldi ning üks nendest kätest läheb ka 2p2 foorumise üles. Kommentaar on lisatud iga käe lõppu peale tulemuse avaldamist.

    Hand #1
    Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 365460
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    small23 (BB): $337.00
    IntenseDawg (UTG): $633.90
    senatorbluto (MP): $601.05
    Hero (CO): $1252.95
    Mokesillo (BTN): $636.00
    Klairic (SB): $984.05

    Pre Flop: ($9.00) Hero is CO with 9 9
    IntenseDawg raises to $18, 1 fold, Hero calls $18, Mokesillo raises to $75, 3 folds, Hero raises to $1252.95 all in, Mokesillo calls $561 all in

    Flop: ($1299.00) J 8 3 (2 players - 2 are all in)

    Turn: ($1299.00) K (2 players - 2 are all in)

    River: ($1299.00) 8 (2 players - 2 are all in)

    ( Click to show/hide )


    Vastane on regulaarne mängija, kelle statistika on 16/14/3 või nii. Seda kätt oleks saanud teistmoodi mängida juhul, kui ma oleksin uurinud eelnevalt mängija tausta, mida ma tegin alles peale toda kätt. Mängija squeeze% on ainult 3.7% üle 30,000 käe ja selle käteraadiuse vastu on 99 tõenäoliselt fold, kuna liiga tihti saame korrektselt callitud. Isegi, kui mul oleks HUD töötanud ei oleks ma siit käest ära saanud, kuna lauas oli 6 mängijat ja mul HUD filtreerib kuue mängijaga lauda eraldi. Sel juhul oleksin ma näinud ta squeeze numbriks 10% üle 208 käe. Aga ma olen päris kindel, et kui FR regular ei squeeze 9 mängijaga lauas ,ei tee ta seda 6 mängijaga lauas ammugi.

    ================================================== ====

    Hand #2
    Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 365461
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SobraoBoY (BB): $970.40
    Zockermicha (UTG): $291.00
    Brokerface (UTG+1): $133.65
    Hero (MP1): $633.60
    Klairic (MP2): $696.00
    Leastz (CO): $675.15
    AmPHisbaenA (BTN): $955.60
    Sujumbike (SB): $114.00

    Pre Flop: ($9.00) Hero is MP1 with Q Q
    2 folds, Hero raises to $18, 1 fold, Leastz calls $18, 2 folds, SobraoBoY calls $12

    Flop: ($57.00) 2 3 2 (3 players)
    SobraoBoY checks, Hero bets $30, Leastz raises to $90, SobraoBoY folds, Hero calls $60

    Turn: ($237.00) 4 (2 players)
    Hero checks, Leastz bets $144, Hero raises to $525.60 all in, Leastz calls $381.60

    River: ($1288.20) A (2 players - 1 is all in)

    ( Click to show/hide )


    Keegi leiab siin foldi? Mängija normaalne regular mängija, ikka miski 14/12/2 vms aga miskit erilist andmist meie vahel pole olnud ning üleüldse pole teda 600NL eriti näinud, küll aga 400NL ja madalamates.

    ================================================== ============

    Hand #3
    Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 365462
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Leastz (BTN): $602.40
    Hero (SB): $660.35
    Sujumbike (BB): $60.00
    mathoscy (UTG): $351.00
    ANDREASP35 (MP): $60.00
    wpr101 (CO): $846.90

    Pre Flop: ($9.00) Hero is SB with J 9
    mathoscy calls $6, 3 folds, Hero calls $3, Sujumbike checks

    Flop: ($18.00) T 7 8 (3 players)
    Hero bets $18, Sujumbike folds, mathoscy raises to $36, Hero raises to $96, mathoscy calls $60

    Turn: ($210.00) 7 (2 players)
    Hero bets $90, mathoscy calls $90

    River: ($390.00) A (2 players)
    Hero bets $160, mathoscy calls $159 all in

    ( Click to show/hide )


    Vastane on fish. Cooler või leiame kuskil foldi/hoo maha võtmiseks koha?
    ===============================================

    Hand #4
    Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 365463
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    plyboy_binny (SB): $622.65
    cosmos50 (BB): $706.75
    Rainy Equity (UTG): $1002.00
    TimStone (UTG+1): $618.00
    SobraoBoY (UTG+2): $1031.75
    czyrsk23 (MP1): $600.00
    bmwbikkel (MP2): $765.05
    DRluck3 (CO): $600.00
    Hero (BTN): $600.00

    Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN with 2 A
    3 folds, czyrsk23 raises to $18, 1 fold, DRluck3 calls $18, Hero calls $18, 1 fold, cosmos50 calls $12

    Flop: ($75.00) T 7 3 (4 players)
    cosmos50 checks, czyrsk23 bets $48, DRluck3 calls $48, Hero calls $48, cosmos50 folds

    Turn: ($219.00) A (3 players)
    czyrsk23 checks, DRluck3 checks, Hero checks

    River: ($219.00) 4 (3 players)
    czyrsk23 checks, DRluck3 bets $144, Hero calls $144, czyrsk23 folds

    ( Click to show/hide )


    Vastane nats liiga spewy regular, kes keeldub foldimast, teeb triki mängu, hero callib või lollakaid bluffe. River tundus mulle fold aga kuna selline read oli siis tegin igaks-juhuks calli. Kui Teil ei ole muid reade peale selle ,et vastane on regular, kas te callite või mitte?

    ===============================================
    Hand #5
    Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 365464
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Klairic (UTG): $661.50
    IntenseDawg (UTG+1): $645.00
    jamba83 (UTG+2): $849.30
    zaykaliah (MP1): $454.20
    Adrian20XX (MP2): $1252.50
    SobraoBoY (CO): $611.40
    Hero (BTN): $1222.50
    Mokesillo (SB): $600.00
    fumbo420 (BB): $828.15

    Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN with Q Q
    4 folds, Adrian20XX raises to $18, 1 fold, Hero raises to $54, 2 folds, Adrian20XX calls $36

    Flop: ($117.00) 4 9 7 (2 players)
    Adrian20XX bets $120, Hero calls $120

    Turn: ($357.00) 2 (2 players)
    Adrian20XX checks, Hero checks

    River: ($357.00) 4 (2 players)
    Adrian20XX bets $1078.50 all in, Hero folds

    ( Click to show/hide )


    Vihkan kuidas seda kätt mängisin :( Ma oleksin pidanud üleüldse preflopis callima, sest ma tea, kuidas vastata 4betile. Plaan küll oli, et kui ma 3betin ja ta 4betib, siis võtan IP flopi ja stäkin end emand kõrge või madalamates floppides ära. Meie kahevahel on ainult olnud suusõnaline "maadlus" ja postflopis väiksed bluffid, preflopis pole kordagi stäkke lightilt sisse ajanud, siis äkki on hoopis call parem? Postflopi otsustega olen rahul. Kui mäletate, siis see on see vend, kes overshoveb (overshoves ka reaga mu seti vastu riveril) tänavaid aga nii deepilt ma ei usuks bluffi ja seetõttu arvan, et olen alati biit. Kommentaare?
    ========

    Video kohta veel niipalju, et lebovend sa ei saaks seda videot ilma selgitusteta vaadata kuna väga palju on "meta mängu". Isegi puhtalt käsi postitades on tihti WTF, is that shit etc.

  8. #128
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 098

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Vaatasin adriani kätt uuesti ja ütleme nii, mul igal tänaval: WTF I should do now?!

    EDIT: aidake selle käega igal tänaval pliiz!

  9. #129
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas ranka


    Video kohta veel niipalju, et lebovend sa ei saaks seda videot ilma selgitusteta vaadata kuna väga palju on "meta mängu". Isegi puhtalt käsi postitades on tihti WTF, is that shit etc.
    ma ei tahagi ilma selgitusteta seda videot vaadata :D
    ma ju ytlesin,et ma vaataks sinu videosid isegi kui seal oleks aind standardm2ng,
    sellest ei saa ju kyll v2lja lugeda seda, et ma ei tahaks selgitusi metam2ngule.
    ja yldiselt tahtsin t2helepanu juhtida minu arvates sinu yleliigsele perfektsuse
    tagaajamisele videot tehes ning sellele, et sa ei saa teha video, kus on k6ik h2sti
    lihtne ja kergelt lahti seletatud, et ala iga eestlane aru saaks, mis toimub ning samal
    ajal paraleelselt toppida videosse metam2ngu, sest vaevalt sa suudad just nimelt
    algajatele seal t2pselt 2ra seletada, mis toimub. Loodan, et said seekord mu m6ttest
    aru.

  10. #130
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    d) jutt peab olema arusaadav algajale nagu Henri ja Mardi jutt esmaspäeva õhtuti kanal kahes. 3beti asemel ületõste, poti asemel pank, raise asemel tõste, dongi asemel halb mängija jne;
    anna andeks.. aga SEE küll asja arusaadavamaks EI TEE!

  11. #131
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    anna andeks.. aga SEE küll asja arusaadavamaks EI TEE!
    +1

    donkidel nagunii midagi nl600 videost õppida pole ja need kellel on kasutavad 3betti mitte ületõstet

  12. #132
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Vastane nats liiga spewy regular, kes keeldub foldimast, teeb triki mängu, hero callib või lollakaid bluffe. River tundus mulle fold aga kuna selline read oli siis tegin igaks-juhuks calli. Kui Teil ei ole muid reade peale selle ,et vastane on regular, kas te callite või mitte?

    ===============================================
    Hand #5
    Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 365464
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Klairic (UTG): $661.50
    IntenseDawg (UTG+1): $645.00
    jamba83 (UTG+2): $849.30
    zaykaliah (MP1): $454.20
    Adrian20XX (MP2): $1252.50
    SobraoBoY (CO): $611.40
    Hero (BTN): $1222.50
    Mokesillo (SB): $600.00
    fumbo420 (BB): $828.15

    Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN with Q Ruutu Q Ärtu
    4 folds, Adrian20XX raises to $18, 1 fold, Hero raises to $54, 2 folds, Adrian20XX calls $36

    Flop: ($117.00) 4 Poti 9 Risti 7 Risti (2 players)
    Adrian20XX bets $120, Hero calls $120

    Turn: ($357.00) 2 Ärtu (2 players)
    Adrian20XX checks, Hero checks

    River: ($357.00) 4 Ruutu (2 players)
    Adrian20XX bets $1078.50 all in, Hero folds

    Final Pot: $357.00
    Adrian20XX wins $354.00
    (Rake: $3.00)

    Vihkan kuidas seda kätt mängisin Sad Ma oleksin pidanud üleüldse preflopis callima, sest ma tea, kuidas vastata 4betile. Plaan küll oli, et kui ma 3betin ja ta 4betib, siis võtan IP flopi ja stäkin end emand kõrge või madalamates floppides ära. Meie kahevahel on ainult olnud suusõnaline "maadlus" ja postflopis väiksed bluffid, preflopis pole kordagi stäkke lightilt sisse ajanud, siis äkki on hoopis call parem? Postflopi otsustega olen rahul. Kui mäletate, siis see on see vend, kes overshoveb (overshoves ka reaga mu seti vastu riveril) tänavaid aga nii deepilt ma ei usuks bluffi ja seetõttu arvan, et olen alati biit. Kommentaare?
    ========
    Ma küll siin midagi kohutavat ei näe.
    - Kui su read on, et spewy regular, siis QQ tõstab preflop for value. QQ flat callimine oleks siin minu jaoks viga.
    - Flopil esindab ta ainult setti või KK/AA. Potti suureks ajada ei ole ka suurt mõtet, sest meid callib tihti ainult tugevam käsi ja samas teeb ka järgmiste streetide mängimise keerulisemaks, sest potis on liiga palju raha ja blank turn/river sunniks meid sinna veel investeerima.
    - Turni check järgi on endiselt pot controlli jaoks hea.
    - Riveril oleme liiga tihti beat. Loovutaksin ka ise showdownita 350 poti, selle asemel, et paired boardil ülepaariga kellegi maja kinni maksta nii suurelt. Isegi KK/AA võib siin tihti nii mängida, sest ei usu meilt ühtegi kätt, millest ta taga oleks. Mind teeks eriti ettevaatlikuks turni check (to induce?) ja järgi riveri overbet. Turni checkiga näitab ta end niipalju nõrgana, et riveril peaks ta juba kartma väga suurelt bluffida.

    Su otsused olid kõik loogilised ja kui mingit high level metat arvesse ei võta (mis sõltub sinu history'st mängijaga ja pole lihtne kirja panna), siis on minu arust täiesti korrektne mäng. Ei saa aru, miks see käsi sind häirima peaks.

  13. #133
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    e: nvm, misreadisin

  14. #134

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Ma teeks QQ käes sinu standard turn beti seal, juhul muidugi kui vastane check callib ja checkib siis riverit enamasti.

  15. #135
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 098

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Ma ise kaldun ka arvama, et turni bet on hea. Riveril on see jura, et kui tal on 2 paari, siis nüüd on need counterfeited, meie käsi underrepped ja saaks callida. Aga kardan, et see ei õigusta olukordi, kui tal on AA, KK või set.

  16. #136
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 098

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Ostsin uue dressika rööpamiseks:


  17. #137
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 098

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    ( Click to show/hide )


    YMCA peo uudsi pani juba vere keema ja ei saagi youtubest ära. Ok nüüd poodi, ostan korvitäie alkot.

  18. #138
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 098

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Dear ranka666,

    You have requested to partake in PokerStars Responsible Gaming Self-Exclusion. Your exclusion period will start once you exit all tables.

    Your ability to make deposits and participate in any PokerStars gaming activity has now been closed for 12 hours. You will be able to regain access after 2009/11/14 8:23 EET.

    During this period of exclusion you will be able to login and perform all normal functions except participate in games, make deposits or use transfer of funds. It's also important to note that PokerStars is unable to reverse Self Exclusions within the specified time. If you have questions about the self-exclusion program, please send them to wecare@pokerstars.com

    If you are registered for any online tournaments during your exclusion period, you will be unregistered, and your buy-in will be refunded. Any other funds remaining in your account will remain there until such time you decide to cashout. Those funds will be available to you if you choose to play at the end of your exclusion period.

    In case you are interested, we are providing two links of organizations that offer free counseling and advice on responsible and problem gaming: www.gamcare.co.uk and http://www.gamblersanonymous.org

    Regards,

    PokerStars Responsible Gaming Team


    Sada sõna ütleb vähem, kui 1 sõna - jooma.

    Tulime just pumperiga poole tunniselt pirita jooksuringil, tagasitulles viinapoest haarasime poolese rummi. Nüüd pesema, habet ajama, tuba kiirelt korda ja pumpsi juurde rummi pinistama. Tõenäoliselt olen kuni pühapäevani "out".

    Head algavat nädalavahetust kõigile!

  19. #139
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 098

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Regular läks lolliks.

    READ: Ma tean, et ta on halb aga ta ei ole nii halb, et AA-ga peale fishi overlimpida limp-raise eesmärgil.

    Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 368261
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    D_ReKK13 (UTG+1): $615.75
    WhenWillJack (MP): $600.00
    Hero (CO): $613.20
    sethsethseth (BTN): $600.00
    neomorf (SB): $600.00
    LSP16 (BB): $1318.45
    new_casanova (UTG): $430.90

    Pre Flop: ($9.00) Hero is CO with T T
    new_casanova calls $6, D_ReKK13 calls $6, 1 fold, Hero raises to $24, 4 folds, D_ReKK13 raises to $72, Hero calls $48

    Flop: ($159.00) 2 9 8 (2 players)
    D_ReKK13 bets $90, Hero calls $90

    Turn: ($339.00) T (2 players)
    D_ReKK13 bets $204, Hero raises to $451.20 all in, D_ReKK13 calls $247.20

    River: ($1241.40) 3 (2 players - 1 is all in)

    ( Click to show/hide )


    EDIT: Oleksin mänginud samamoodi turni, kui oleks olnud mistahes madal kaart. suure kaartiga oleks kusisem seis olnud.

  20. #140
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Ranka tule jooma :D

Lehekülg 7, kokku 219 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES