Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 119, kokku 220 EsimeneEsimene ... 1969109117118119120121129169219 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 361 kuni 2 380, kokku 4390
  1. #2361
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Nii et Ranka veedab meil jõulud kapis :D

  2. #2362

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Eh, isegi see -60% on mitmekordne poehind. Ranka, kas sa muidu vahel sooja ka teed, et baaris odavam oleks või on need ajad igaveseks möödas ?

  3. #2363
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Nii et Ranka veedab meil jõulud kapis :D
    Reede ainult. Ütlen ausalt, et mulle ei lähe jõulud korda ega ka sünnipäevad. MA TÄIEGA VIHKAN KINGITUSI. Neid teha võib aga saada vihkan täiega, kohe räigelt. Seepärast teavad mu sünnipäeva väga vähesed. Isegi parimad sõbrad ei tea.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Eh, isegi see -60% on mitmekordne poehind. Ranka, kas sa muidu vahel sooja ka teed, et baaris odavam oleks või on need ajad igaveseks möödas ?
    Teen ja alati ning see -60% tegelt jätab täiesti külmaks. Mul võib olla rahakoti vahel €10 või 300 euri. Peolt koju jõudes olen alati sama purjus ja rahasid on 0 (viimase raha eest maksan takso arve). Aga spewin pidudel ka liiga palju, et lausa piinlik hakkab ja ei tunne uhkust.

  4. #2364
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Mõni päev tagasi just muruntauga arutasime, et see on lausa ebareaalne kui palju raha kuus alko peale kulub. Täna tulin mõttele ja proovin seda alates jaanuarist kasutada.

    Kuu joomise eelarve on €200 (mitte rohkem ja see on ka imo suht kallis) ning saaks kahtemoodi. Et kas teed seal 1-2 head pidu või siis hoopis näiteks teed miskeid €20 ($30) ühelaua SNG-sid. Kui saad esimeseks siis lähed peole, kui ei siis istud kodus. Seda kindlalt järgmine kuu proovin.

  5. #2365
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Kui sa räägid siin enda joomise eelarvest, et tavaliselt hea peo peale kulub kuskil 100€, siis sa arvestad sinna sisse miskised taksorahad, pileti ja öise burksi ka sisse? Sest jookide eest 100€ arvet saada peab küll ainult shotte jooma vist

  6. #2366
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Kui lisaks enda jookidele paar koksi veel kellegile välja ka käristada, siis 100€ saab üllatavalt kiiresti otsa. Imo Ranka kusagil kirjutas, et tal tavaliselt std eelarve üheks peoks on 200€ :D

  7. #2367

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    lol what? 100€ rummi kokse yksi sisse kytta pole juba imo mitte midgai erilist .. mingi 7€ on standard ju .
    ,.
    ma ise ei mäeleta ka pidu v2ga alla 200€ .. kui kodus niisama tsillida isis jah l2heb 10-15€ õllede peale ..

  8. #2368

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Haha

    Mingi hüpersuper tisstuss naine kutsub Sind peole, kuu eelarve on juba läbi. Ütled naisele, et tunni pärast ütled, kas tuled, lükkad SNG lahti, grindid ennast ilusti HU ja siis lükkad AA'ga chipsud sisse ära, vastane riverdab oma KK'ga K ja JUBE TRIPLE Valus bad beat, ei tissi, ei tussi, ega raha :D:D

  9. #2369
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kui sa räägid siin enda joomise eelarvest, et tavaliselt hea peo peale kulub kuskil 100€, siis sa arvestad sinna sisse miskised taksorahad, pileti ja öise burksi ka sisse? Sest jookide eest 100€ arvet saada peab küll ainult shotte jooma vist
    €100? €100 on miinimum, mis kulub... Keskmine on €200-€250 kanti, näiteks eelmine laup kulus ~€300. Ma ei uhkusta sellega ja ma ei ole üleüldse rahul, et selline raha kulub ning on isegi süümekad. Aga nagu öeldakse alkohol on tarkade inimeste jook ja minule see mõeldud ei ole. Jama muidugi ka selles, et ei suuda kuidagi eemale ka hoida. Alkohoolik vist...

    EDIT: €100 pidusid olen saanud ainult siis kui naistega oeln väljas käinud (dating) ja peab end vähekeni tagasi hoidma. aga need datingud jäid kahe aasta tagusesse aega.

  10. #2370
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Whaaat... 7€ rummikoksi eest? Vanasti oli miskine 3€ - 4€ ja shotid 2.5€, okei tartus muidugi. Tallinna ööeluga ja hindadega ma väga kursis ei ole veel aga õlled on küll võrdlemisi odavad (2,5€ - 3€).
    Ma ise olen tavaliselt kuskil 35€ hakkama saanud kui ainult jookidest rääkida, tihti kerge eelsoendus kodus ja õhtul siis peol, aga miski 100€ tundub ulme minu jaoks :D

    E: ma ei tea, miski 200€ ma jooks ennast surnuks vist :D

  11. #2371

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Ma ei tea .. tartus on ka imo std 2 rummi koksi 12-14€ .. obv õllest on odav t2is juua, aga lihtsalt ei viitsi kusel käia ..

  12. #2372
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Whaaat... 7€ rummikoksi eest? Vanasti oli miskine 3€ - 4€ ja shotid 2.5€, okei tartus muidugi. Tallinna ööeluga ja hindadega ma väga kursis ei ole veel aga õlled on küll võrdlemisi odavad (2,5€ - 3€).
    Ma ise olen tavaliselt kuskil 35€ hakkama saanud kui ainult jookidest rääkida, tihti kerge eelsoendus kodus ja õhtul siis peol, aga miski 100€ tundub ulme minu jaoks :D
    Rummikoks on siaini miski €3-€4. Alguses tavakad aga hiljem kui peaks hoogu maha võtma siis hakkavad need topelt ja kolmekordsed tegema. Siis vaja muidugi kõigile välja teha, jootraha jätta jne. Lisaks klubipileteid ja muu tsirkus. Teiseks mul läheb väga palju alkot sisse, koju tavaliselt enne hommiklul 7 ei jõua, reeglina isegi kaheksa-üheksani.

  13. #2373

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    My bad .. on jah ilmselt 3-4 .. ma tellin 101% ajast topelt :/

  14. #2374
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Joomise kohta mul on elufilosoofia. Alkohol on luxuskaup, sama nagu sigaretid, aksessuaarid, autod jne. Ja luksuskaup ei ole prioriteedid. Kui sa jõuad neid lubada -- way to go anna aga minna. Kui ei jõua siis ei hakka odavamalt jooma või kogu kuupalka auto liisingu peale kulutama vaid tuleb luksusest loobuda. Need prioriteedid on IMO paljudel paigast ära.

  15. #2375
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Jotsi jätmist on jah raske joobes adekvaatselt hinnata, aga mul on vanast ühikaselamise ajast selline asi sisse jäänud, et eelsoenduse teeb kodus ja hiljem peole minnes on juba joogid odavamad ja peod lahedamad. Päris kainena kuskile maasikasse, püssi või kasvõi kappi minna ma vist ei suudakski. Muidugi ma päris hommikuni ei kesta, kuskil 4 ajal on sleep mode peal juba, eriti kui olen päeval tööl olnud.
    Aga ultimate money burning tunduvad teie joomisharjumused küll, ei kujuta ettegi eriti

    E: Suitsude kohta vaidleks vastu, suitsetades näiteks minul kaob igasugune nälg millegi magusa vastu, kommi ei taha nähagi. Nii kui maha jätsin siis automaatselt poodi minnes võtsin midagi magusat ka.

  16. #2376

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    in b4 ampull ja nina tolmune imo ..

  17. #2377

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Reede ainult. Ütlen ausalt, et mulle ei lähe jõulud korda ega ka sünnipäevad. MA TÄIEGA VIHKAN KINGITUSI. Neid teha võib aga saada vihkan täiega, kohe räigelt. Seepärast teavad mu sünnipäeva väga vähesed. Isegi parimad sõbrad ei tea.
    sama asi. Tean põhjust ka aga ei hakka siin vastama.


    Aga spewin pidudel ka liiga palju, et lausa piinlik hakkab ja ei tunne uhkust.
    veits nõme/ebameeldiv vist ballatseda jep. Ise pole viimane aasta poes hindasi eriti vaadanud ja ostan seda, mida ma tahan, tuju ja tunde järgi. Tihti sõbrad ostavad alkot jne selle järgi, kui palju neil raha on, vaatavad mõru näoga rahakotti kassas. Vahepeal tekib nõme tunne, et ma baller olen ja siis üritan kuidagi vähem välja näida, et nad ebamugavalt end ei tunneks.
    Kahe otsaga asi suht. Kui tahaks saaks ka 10€ga joodud, kui baaris peaks end tagasi hoidma ja pileti eest alla 5€ maksta.
    On võimalik õhtuga 10k€ ka maha juua, ärge kujutage, ette, et vahepealseid variante pole. Alko pole ainuke asi, mille peale kulub...

  18. #2378
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Normaalselt isutama ajab küll, kui seda juttu lugeda siin :D. Mis ranka-camu-muru joomiskompanii 31-ndal plaanib ?

  19. #2379
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 123

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    in b4 ampull ja nina tolmune imo ..
    pigem in4 elu24.ee või õhtulehe artikkel: «Pokkeriprod kulutavad peol rohkem raha kui keskmine eestlane palka saab.»

    Üldiselt on jube respect vaadata välismaalasi. William on hea näide. Ta ei joo ennast never kooma. Kui see vend hakkab purju jääma siis ta mõistab oma piiri ja kaob peolt või hakkab vett jooma. Ryanmack, kes on kõige suurem joodik 2p2-s üleüldse (kanadalane) suutsi ka alati oma piiri hoida. Hommikul ärkavad, väike pohmell, teevad köhatuse ära ja hakkavad grindima.

    Aga Eestis üleüldse ongi raske jääda kaineks. Kõik ümberringi nii koomas ja kui sa ei ole samal tasemel siis tunnen ennast täiesti võõrkehana ja tunnen, et krt peaks koju minema või samale tasemele jooma. Alb on vaadata: D

  20. #2380
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    eelsoenduse teeb kodus ja hiljem peole minnes on juba joogid odavamad ja peod lahedamad.
    Sama siin, ei tulegi eriti meelde siukseid kordi kus ilma soenduseta mindud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES