Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 151, kokku 221 EsimeneEsimene ... 51101141149150151152153161201 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 001 kuni 3 020, kokku 4410
  1. #3001
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Graafikulte veel paar koomas peaga donkamist ESTPatricku vastu ja HCC mats, aga eriti halvasti ei mänginud. Coca oli sama koomas, kui mina - ta ownis mind PLOs ära, mina teda NLHE's (ta jooksis ainult hästi kui mu A6-ga pres stäkis) ja ESTPatricku vastu oli mingi cooler käsi, kui mul rida ja tal majastus set.

  2. #3002

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    alatu laim

  3. #3003
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    alatu laim
    hahaha vaataisn just käsi

    Hand #1
    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982763
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $58.51
    BTN/SB: $89.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with T T
    BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $5, BTN/SB raises to $89 all in, Hero calls $53.51 all in

    Flop: ($117.02) Q J A (2 players - 2 are all in)

    Turn: ($117.02) 7 (2 players - 2 are all in)

    River: ($117.02) 2 (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: $117.02
    Hero shows T T (a pair of Tens)
    BTN/SB shows 5 A (a pair of Aces)
    BTN/SB wins $116.52
    (Rake: $0.50)

    Hand #2
    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982764
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $65.17
    BB: $214.28

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with Q Q
    Hero raises to $1.50, BB raises to $214.28 all in, Hero calls $63.67 all in

    Flop: ($130.34) K 9 A (2 players - 2 are all in)

    Turn: ($130.34) T (2 players - 2 are all in)

    River: ($130.34) 6 (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: $130.34
    Hero shows Q Q (a pair of Queens)
    BB shows 2 A (a pair of Aces)
    BB wins $129.84
    (Rake: $0.50)

    Hand #3
    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982765
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $55.60
    BTN/SB: $272.95

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 5 J
    BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $4.50, BTN/SB calls $3

    Flop: ($9.00) 8 4 3 (2 players)
    Hero bets $4.50, BTN/SB calls $4.50

    Turn: ($18.00) 6 (2 players)
    Hero says "1 MINTS", Hero says "VEEL", Hero says "TEEME NJÄRGMISE", Hero says "KÄED VIIMASE?", Hero bets $8.50, BTN/SB calls $8.50

    River: ($35.00) 5 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $255.45 all in, Hero calls $38.10 all in

    Final Pot: $111.20
    Hero shows 5 J (a pair of Fives)
    BTN/SB shows 6 7 (a straight, Four to Eight)
    BTN/SB wins $110.70
    (Rake: $0.50)

    Hand #4
    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982766
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $55.25
    BB: $167.33

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with A Q
    Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero raises to $9, BB raises to $167.33 all in, Hero calls $46.25 all in

    Flop: ($110.50) 9 2 9 (2 players - 2 are all in)

    Turn: ($110.50) 9 (2 players - 2 are all in)

    River: ($110.50) K (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: $110.50
    Hero shows A Q (three of a kind, Nines)
    BB shows T T (a full house, Nines full of Tens)
    BB wins $110.00
    (Rake: $0.50)

    Hand #5
    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1982767
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $50.00
    BB: $50.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with T 2
    Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero calls $3

    Flop: ($9.00) Q 6 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4.50, BB calls $4.50

    Turn: ($18.00) J (2 players)
    BB checks, Hero bets $8.50, BB calls $8.50

    River: ($35.00) A (2 players)
    BB checks, Hero bets $32.50 all in, BB calls $32.50

    Final Pot: $100.00
    Hero shows T 2 (high card Ace)
    BB shows 9 7 (a pair of Nines)
    BB wins $99.50
    (Rake: $0.50)

    View all 5 hands

  4. #3004

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    rofl...see oli ikka priceless varahommik :D

  5. #3005
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tänx. muidu hu cash on räigelt sõltuvust tekitav :D

  6. #3006
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Tänx. muidu hu cash on räigelt tilti tekitav :D
    FYP

  7. #3007
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    mõlemat

  8. #3008
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    MINGE ***** MA LÄHEN LOLLIKS.

    Eile leidsin telefonis nime: Khaled.aXXXXbbady66 [X-cencored] ja siis see sama number järsku helistas mulle. Ok, mõtlesin, et äkki miski peolt korjanud mäluspeaga miski lollaka numbri, unustaisn kustutamat. Täna jälle hellas, obv. vastu ei võtnud ja saatsin sõnumi: who the fuck you are?

    Tuli vastus, et: ma ei tea, et miks sa helistad mulle? Küsin, et kes oled: ütles, et khaled on ja kus ma ta numbri sain. No täiesti wtf ja sürr teema, ausalt hakkan lolliks minema. Kuidas selline nimi ja number üleüldse mu teleofni on saanud. Tegin kiirelt saldole kõne, et äkki miski nigeeria scammer vms. saldo ikka mõnusas €9 suuruses plussis ja kõik.

    Keegi vist teeb mu kulul lolli nalja.

  9. #3009
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Mis riigi suunakood on ?

  10. #3010
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Müsteerium lahendatud ka :) Rohkem sellel teemal ei räägi

  11. #3011
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Blet. Ehitad omale 100-150 käega image üles, saad ka stäki suureks ning siis vastane on nii tiltis, teeb lolli calli, tuleb halb flop, maksan talle QQ-ga kinni, saab stäki tagasi ja kogu eelnev töö luhta läinud. See on sama tunne, kui sa oleksid kunstnik, maalid kena pildi, siis suvaline toll tuleb ning sõna otseses mõttes situb su pildi peale ja alusta kõike uuesti.

  12. #3012
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas


  13. #3013
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    nägin FB-s ülepika aja midagi geniaalset:

    tänase päeva mõttetera: terves kehas terve liiter!

  14. #3014

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    nägin FB-s ülepika aja midagi geniaalset:

    tänase päeva mõttetera: terves kehas terve liiter!
    :D
    troll

  15. #3015
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Pean rääkima ühe loo rigged pokkeritoast. Igale ühele on siin oma arvamus, mida ma ootan ja ehk on ka kellegil kogemusi?

    Nimelt mõned nädalad tagasi ühendas Muchos enda keskkonnaga Speed Pokeri ehk InstaDeali. http://www.pokerscout.com/SiteDetail...l&ab=177433124. Tegu on väga pisikese võrgustikuga, kus enamus actionist toimub 10NL ja 5NL laudades. 100NL ja 50NL on 1-6 mängijat, teinekord natuke rohkem. Ideeks on, et pakutakse ainult Speed Poker (Rush) mänge.

    Kuna mul vedeles Muchos walletis €500, siis otsustasin igavusest toda ruumi testida. Avastasin, et 100NL action puudub ja passin siis seal lauas ja hakkan bumhuntima PokerStarsi kõrvale. Esimesel päeval tuligi hästi kole fish, kes shoves ja tiirutas laudades mitu tundi ja kaotas 5-6BI jagu raha.

    Järgmisel päeval algas raked-hand race ja tõusis action. Tho laudades ei olnud mingit actionit, aga kui ma seal passisin sain lauad käima ja mis ma avastasin, et väga fishised mängijad. Ma ei räägi regular fishidest vaid sellistest parki jodoikfishidest, kes on 50/30 tüüpi, coldcallivad tuimalt 3 ja 4bette iga paariga jne. Ehk väga easy money.

    Esimestel päevadel võitsin. Samad näod tulid kogu aeg tagasi ja olin sitaks õnnelik, et leidsin goldmine. Aga siis hakkas imelikke asju toimuma. Absoluutselt kogu aeg iga mu combodraw läks mööda, või oli domineeritud. Vastastel, kes callisid ulme summasid, said backdoor drawsid.

    Üks hea käsi meenub. 180BB deep stäkid. Vastane avab $3.5, ma 3betin 99-ega $11 peale, ta 4betib $22 peale ja flatin ta 4beti. Flop K98r. Tal käes Q4 diamonds. Ma checkin, ta betib ja ma teen väikse check-raise. Selle ta callis ja turni tuli diamond, ma bet, ta call. Riverisse kolmas ja stäkist ilma. Selliseid asju juhtub, ma ei ole üleüldse kurb, et selliseid asju juhtub aga selle käega ma tahtsin iseloomustada, mis mängijad seal mängivad. Kes täiesti 0 equitiga callivad check-raisesid 4bet potis.

    Nägin ka regular-fishidel käsi, ala QT22 laual callivad IP 74-ega 2 betti ning kui checkin nendeni, tuleb koheselt pot ehk 0% equitiga callid.

    Võrgus ei võtinud ega kaotanud, vaid raha tuli rakebackist. Hakkas kahtlaseks muutuma ning lõpuks sain korrkas hiiteri, kus tõmbasin 16bi ühe päevaga plussi. Kokku olin deponud sinna €1500 (algne €500 + €1000 lisadepo) ning kontol oli kokku €2100 + rb konto lhunnik RB-d. €1800 tõmbaisn välja, et siit maalt ma kindlalt hit and runnin ning €300 jäi kontole.

    Ja koheselt hakkas jälle samasid asju juhtuma. Kõi kcombo drawd, millest viimane oli: paar + gutshot + flushdraw läks vastasele, kuna tal oli TP+flushdraw lol. Või siis AJs callib 4beti ja saab koheselt combo draw, mis talle ära tuleb.

    Kokkuvõte:

    Kuna seal on VÄGA Suured fishid, VÄGA. Ma rõhutan VÄGA, siis nad peaksid väga kiirlet broke minema, sest nad teevad 0% equitiga täiesti nonsense asju aga kõik suured käed surevad suht kiirelt või rahad liiguvad puhtalt cooler vs cooler olukorras sisse. Siis kuna tegu on speed-pokeriga, siis mänge OBV observida ei saa. Lisaks on seal total jagatud aastatega 25 miljonit kätt ja tõestamiseks on vaja vähemalt 2-3 miljoni käelisega observitud samplega mänge.

    Siis näiteks vabalt võivad olla low-stakes mängud täiesti ausad, sest seal tekib sample ja pokkeritoal on rohekm pohhui, kui raha liigub €5 kaupa välja. Suurtes laudades 100NL on näiteks 1 laud maksimum ja surue sample observimine võtaks tõenäoliselt aega vähemalt aasta, sest see laud ei tööta ka 24 tundi. Seega suhteliselt võimatu on midagi ametlikult tõestada.

    Siis, mis veel tundus kahtlane. Omavahel mängiti potte ja kuidagi softimalt ning mis veel oli kahtlane. Samal ajal kaks vastat korraga panid SIT OUT ehk järgmine käsi neid mängus ei olnud ja tulid ka nii tagasi. Ning üks asi veel. Kui ma hakkasin seal passima, siis laudu ei tekkinud alguses aga kui tulema hakkas, siis järjest hakkas tulema üks ja sama seltskond peale. Maybe nad lihtsalt teadsid üksteist ja ei soovinud omavahel mängida nign arvasid, et ma olen fish - mine sa tea või tuli see seltskond just raked-hand jahile.

    Siis kõik mängijad, kes ostsid sisse fishise summa ala viimase rolliga 41.60 jne. Need läksid broke nagu kord ja kohus, aga kõik need teised regularid, kes ostsid sisse 80, 120, 160BB (seal 400BB deep lauad) nende vastu oli suht võimatu "ausalt" võita ehk pidi tulema tõesti väga suur cooler käsi.

    Lisaks InstaDeali üks skin (TerminalPoker) jagab pidevalt 8x€20 rahasid niisama uutele mängijatele.

    Minule kogu see teema tundus väga shady ja lasin sealt varvast. See on goldmine, kui see mäng oleks aus. See on sama, kui sa mängid online pokkerit, kus su lauas on koomas parki rootsi regularid, kes ei saa midagi aru aga sa ei saa võita. Olen rääkinud ka Timiga, tema ei saa asjadest nii aru ja räägib oma joru, et otsib ühe käe ja siis ütleb aga ta ei näe asja suures pildis. Ma ei räägi ühest käest, et kus ära tõmmati või draw misses võ icooler-cooler vaid päevast päeva.

    Kokku mängisin seal tõenäoliselt 10 000 kätt ja maksin €800 reiki ning on esimene tuba, kus ma "põgenen" suurte fishide eest "hit and run" meetodil, kuna ma tean, et paari päeva jooksul oleks kogu mu kasum olnud augus.

    Kui keegi soovib testida seda - way to go, näete suuri fishe aga olen suht kindel, et sama jutuga tulete ka siia tagasi.

  16. #3016
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Kuna pokkeris on viimastel aastatel juhtunud palju: avalikud botid, colluderid, püramiidskeemid, superuserid, mängijate rahade eest opereerimised jne. ehk tehtud kõike väga musta, et teenida hõlptulu vms. siis siiani ei ole ühtegi kindlat tõendit, et pokkerituba on olnud rigged.

    Ma olen päris kindel, et mingil hetkel avastatakse või tõestatakse «rigged» pokkerituba ja just väikesed pokkeritoad, kus sampled ja trafficud jäävad väikesed, oledki olukorras, kus ei saa absoluutselt mitte midagi tõestada ning need on just parimad kandidaadid.

  17. #3017
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    jep ranka. kogu see muchose jura on kahtlane. valige kõik pokerstars.ee.

  18. #3018

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Poleks sellist juttu sinu suust uskunud. 10k pole sample ka, oleks 100k BE ja oleksid käsi näidanud oleksin minimaalselt mõtlema hakanud alles.

  19. #3019
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Pokerstars on samuti rigged. Minu arust ei ole normaalne terve aasta peale inimesele võlgu jääda üle 100 bi, saan aru, et lühiajaliselt ja väikese sample peale oleks see ok. Suht surmkindel, et järgmine aasta tuleb sama koonus ja lõpuks võlg aina suureneb.

  20. #3020
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Confirmed rigged.
    Olen ka samas võrgus aga teise skinni alt mänginud korduvalt.
    Alati on alguses olnud selline tunne
    ( Click to show/hide )

    Ja sellele järgnev täpselt nagu Ranka oleks minu enda kogemustest kirjutanud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES