Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 220 EsimeneEsimene ... 40484950515260100150 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 4391
  1. #981

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tulen tagasi siia blogisse. Tavaline blogi tundub ikka poole sitem. Miskid sisselogimised, nõme vormistamine, piltite postitamine väga keeruline jne, jne, jne.

    Alustan sellest, et mängin HU-d, tegin kõike hästi kuni ühel hetkel tegin nats vähem hästi (mitte halvasti). Tundub, et olen natuke ülbeks läinud, eriti fishide vastu ja liialt annan neile pressingut, mis viib selleni, et kaotan kohati nende vastu liialt suuri panku liialt mõttetutes kohtades. Kokkuvõttes jään muidugi plussi aga ajan ennast mõttetult tilti.
    Sinu blogi on siiski väga huvitav lugeda... Kavatsen algusest lõpuni kenasti läbi lugeda. Loodan, et edaspidi teed samasuguseid põhjalikke sissekandeid. Edu

  2. #982
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    jooki ei pane enam korralikult?

  3. #983
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    jooki ei pane enam korralikult?
    konn n ikkka konn aj jääb koonaks hoos tervab

  4. #984
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    jooki ei pane enam korralikult?
    Rohkem pereinimeseks saanud ja seega ei ole enam põhjust panna ja kui panen siis mälusse ei tõmba ning väga varakult koju. vanaks hakkan jääma vist.

    täna tõenäoliselt tolle prantslasega välja

  5. #985
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    tavai, levikas näeme

  6. #986
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    ma ei tea kas ma sinna jõuan :( aga balousse läheme kindlalt ehk näeme seal.

  7. #987
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    väljamaale linnas, obv, et peab viima levikasse ju :(

  8. #988
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    rikuks tal kohe maine tallinnast :)

  9. #989
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    aa ja ta on eestis, tallinnas ennemgi olnud. kui ta oli soomes erasmuses siis käisid 4-5 korda tallinnas viina ostma ning rääkis, et soome jube kallis oli. aga tollal eestis sai €4-€5 eest odavat viina. nime ei mäleta aga olevat olnud punase sildiga....

  10. #990
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    haha, kuld.

    no ise tead,

  11. #991

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    muuda oma päeviku pealkirja...
    käkiranka käkerdamas heedsapis

  12. #992
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    muuda oma päeviku pealkirja...
    käkiranka käkerdamas heedsapis
    irw jah, ni see umbes ongi.

    hea nali, saime kõik naerda ja nüüd natuke juttu kah. kuna mängin heads-upi siis enam ei pea passima öösiti üleval. full ring mängudes "action" hakkas peale lõunat ja lõppes natuke enne lõunat aga põhiaction jääb sinna 21:00 - 06:00 kanti. heads-upis on olukord sama laudade arvu suhtes. see tähendab, et hommikuti (miski üheksa kümne paiku) on 100NL laudu kus bumhunter passimas teinekord ainult kümmekond või vähem (PokerStars) aga õhtul pärast kella viite on neid laudu mitukümmend. seetõttu actioni leidmine parem just hommikuti.

    suitsu tegin viimati laupäeval peol ja see ei takistanud kuidagi mahajätmist. pühapäeval oli hale pohmel ja suitsust mõtlemine ajas oksele, esmaspäeval ei tulnud kordagi suits meelde ja tundub, et esimest korda taas jälle hakkasin paremini lõhnu tundma. maitsemeelest ei ole veel aru saanud.

    täna plaanin mängida kuni kella 12:00-ni siis viin tüdruku kooli ja asendan ta tõenäoliselt atsetooniga ning hakkame pokkeri-videosid vaatama. tahaks täna mitu tundi videodele pühendada.

    homme ETPF koosolek (ei ole viimastele jõudnud kuna tänu reisile oli väga kiire), millel saan olla ka minimaalselt, sest õhtul eesti-lichesteini jalkumäng. seal proovin alkoholi võimalikul vähe või mitte üldse tarbida.

  13. #993
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Issssand kui palju saab biite triobetis, lihtsalt haige, lihtsalt nii haige. kogu aeg miskid cooler käed, tehakse kaks outereide ja ise sama vapralt teed vastu. kogu aeg super drawi flopid kui sul ülepaar.

    täna hommikune sess oli juba viimane piisk karikasse. mul qq, vastasel 66, 3betted flop ning kohe flop 699. turn muidugi 9 ja pank mulle. kaks kätt hiljem 4betted pot, vastasel QT, mul AA ja muidugi saab rea ja 300BB pot talle.

    quitsin vihast fishi ja hetkel tõsiselt kaalun kas ma veel avan triobetis kunagi ühe laua või mitte.

    monotoon flopid muidugi on seal ülitavaliselt ja mängijad on enam kui fishid aga raha kätte ei saa. headsupis ma ei ole näinud vastast, kes 4betile foldib. tuimalt callivad või shovevad aga jagu ei saa, sest kõik kräkitakse pooleks. veel mis eriti standard laksud 3betted ja 4betted pottides. kui sul on ülepaar siis nagu juba mainisin on flop hästi drawi või hoopis hästi kuiv ning sa saad ilmtingimata top seti.

  14. #994
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    lisaks veel all-in olukorrad. kui sa lähed ees olles all-in, no näiteks JJ ja vastas on 98 ruutud. siis pm igasse floppi saab vastane koheselt väga tugeva tõmbe, reeglina nii masti kui ka reatõmbe. su käsi muidugi peag aga alati sellised pingelised flopid. või kui ta nüüd tõmbabki kokku omale pasema keäga all-in olukorras siis ära muretse - prosed jäävad paika, sest riverisse saad omale võitva kaardi.

    tundub küll tuba, mis meelega geneb võimalikult palju "ohtlikke" olukordi, et oleks alati sitaks pinget.

    edit: ja see on ainus tuba kus ma ei suuda mingil põhjusel non SD joont pluss poolel hoida.

  15. #995

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    :D, seda sama juttu rääkisid sa mulle jaanuaris ka, kuid siis ütlesid, et eales ei tõsta oma jalga sinna :D

  16. #996
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    jeah eeldasin juba su kommentaari ja maas lamajat ei ole ilus lüüa :( tee mis tahad, sinna tuppa tagasi minnes (eelnevates tubades kogemusi omades) on kõik hoopis teistmoodi ja alati samad probleemid tekivad.

    see on minu jaoks täiesti ajuvaba, sest bumhundin starsis, ftps ja primas, viimases on kõige sitemad mängijad ja kõige raskem võita :S wtf?

    ps! kommentaari kirjutamise aeg riverdasin korra kaks outeri ja floppasin nut flushi (standard seal) ja turni neljas mastikaart :P

  17. #997
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tule ikka jalkasse ka. Esimene kord oli asi kuidagi rabe veel jah organisatoorse poole pealt - nüüd on Muru ikka kõva orgunni ära teinud ja tore üritus - hea kamp koos. :)

  18. #998

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    jeah eeldasin juba su kommentaari ja maas lamajat ei ole ilus lüüa :( tee mis tahad, sinna tuppa tagasi minnes (eelnevates tubades kogemusi omades) on kõik hoopis teistmoodi ja alati samad probleemid tekivad.

    see on minu jaoks täiesti ajuvaba, sest bumhundin starsis, ftps ja primas, viimases on kõige sitemad mängijad ja kõige raskem võita :S wtf?

    ps! kommentaari kirjutamise aeg riverdasin korra kaks outeri ja floppasin nut flushi (standard seal) ja turni neljas mastikaart :P
    sa kirjutad alati täpselt samasid mõtteid prima võrgu kohta nagu mina mõtlen, ehk meil samasugune mõtteviis. Pidevalt mingid ebanormaalsed riverid. Actionflopid pidevalt. Kui ühel ülepaar, siis teisel peab olema paar või metsik draw.

    Ma ise loodan teha endast kõik, et primasse mitte tagasi minna :D

  19. #999
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Jalka täna 20.45 ära ära unusta!

  20. #1000
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    tulen tulen

    edit: mitte täna

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES