Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 220 EsimeneEsimene ... 242505152535462102152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 4391
  1. #1021
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    imo mõtlete üle.

    Esiteks arvuti ei suuda genereerida totaalselt random numbreid. Random number genereeritakse tavaliselt millegi baasil (näiteks süsteemi aja millisekundite järgi). Ehk siis RNG võib saada igal ajahetkel ette erineva tooriku, millest ta töötleb välja erineva lõppproduti (random numbri). Toorikuid on ka oluliselt keerukamaid muidugi kui süsteemiaja millisekundid. Üldiselt peaks toorikud salastatud olema, sest omades piisavalt palju infot on võimalik matkida teise arvutiga RNG tööd. Kõik see on pigem ohtlik pokkeritoa ohutusele ja ausale mängule kõigest teoreetilisest vaatevinklist, praktikas ei oma keegi piisavalt infot, et süsteemi abusema hakata. Aga et kõik oleks topeltkindel on tõenäoliselt igale progrejale pandud lepingutingimusteks, et kood on 100% salajane kõigi kolmandate isikute eest. Ja kui keegi peaks kusagilt sinu miski koodijupiga lagedale tulema, saad hullud trahvid kaela, sellepärast ei soovigi arendajad oma tööd kellelegi lähemalt näidata.
    Kõik on õige, aga imo see ei tähenda, et koodi teadasaamisel oleks võimalik ennustada järgnevaid kaarte. Entroopia on selline asi, mis mõõdab seda kui juhuslik 1 asi on ehk mõõdab nö 'segadust'. Pokerstarsil on nii, et enne kui kaardid jagatakse kontrollitakse, et oleks piisavalt palju nö sisendit, millest teha piisavalt suure entroopiaga juhuslikkust. Mida tähendab piisavalt suur? Seda peab PSi käest uurima, aga ilmselt on see midagi sellist, et see arvutusaparaat, mida läheb vaja, et seda juhuslikkust ennustama (kräkkima) hakkata on piisavalt kallis, et see ei tasuks ennast ära.

    Ok. suva see entroopia jms, tahtsin ilmselt tark välja näha, aga jutu point on see, et ei tasuks tänapäeva matemaatikat ja asju alahinnata ja rääkida, et kõike saab nii lihtsalt ehitada, et iga koolipoiss asju lahti kräkib. :)

  2. #1022
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Ranka millal me jooki teeme ? Ei olnud palve, vaid kindel kuupäev.

  3. #1023
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kõik on õige, aga imo see ei tähenda, et koodi teadasaamisel oleks võimalik ennustada järgnevaid kaarte. Entroopia on selline asi, mis mõõdab seda kui juhuslik 1 asi on ehk mõõdab nö 'segadust'. Pokerstarsil on nii, et enne kui kaardid jagatakse kontrollitakse, et oleks piisavalt palju nö sisendit, millest teha piisavalt suure entroopiaga juhuslikkust. Mida tähendab piisavalt suur? Seda peab PSi käest uurima, aga ilmselt on see midagi sellist, et see arvutusaparaat, mida läheb vaja, et seda juhuslikkust ennustama (kräkkima) hakkata on piisavalt kallis, et see ei tasuks ennast ära.

    Ok. suva see entroopia jms, tahtsin ilmselt tark välja näha, aga jutu point on see, et ei tasuks tänapäeva matemaatikat ja asju alahinnata ja rääkida, et kõike saab nii lihtsalt ehitada, et iga koolipoiss asju lahti kräkib. :)
    kusjuures random genekasse saaks ju väga hästi juurde panna mängijate connectioni tugevus, nende sisendid (ala kui kiirelt ja kuhu nupule vajutas), mitu lauda mängib jne jne.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ranka millal me jooki teeme ? Ei olnud palve, vaid kindel kuupäev.
    ei oska öelda aga anna sina miski kuupäev.

  4. #1024
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Ma valin kuupäeva , sa koha (v.a Angel)

  5. #1025
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ma valin kuupäeva , sa koha (v.a Angel)
    Angel kinni ja seepärast ei viitsi enam pidudel eriti käia. V.a. kui miski kõvam teemapidu kuskil urkas. Tallinn suht ammendunud mu jaoks ning niisama ennast kinni juua ka ei viitsi.

  6. #1026
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Ära aja sitta :).....igal pool on parem kui kusagil mujal. Küll neid "kõvemaid teemapidusi urkates" ka toimub. Minuga juba igav ei hakka.

  7. #1027
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ära aja sitta :).....igal pool on parem kui kusagil mujal. Küll neid "kõvemaid teemapidusi urkates" ka toimub. Minuga juba igav ei hakka.
    Ee no need teemapeod ongi urgastes aga ma mõtlesin, et ma ei viitsi juua stiilis ala: "täna reede, pudel viina, see sisse, siis vanalinna aka holly/nimetasse ja siis mälleris koju"

    vaid ikka nii, kus kuskil kõva rocki õhtu vms. kus saaks kino ja pulli siis oleksin käpp.

    see kuu ma juua ei viitsi aga ehk 3-4. detsember ja seda juhul kui tartu ei lähe.

  8. #1028
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    No tegelikult ei ole. Ses suhtes hollykas magab venuse ja vabanki kõrval.
    Küll midagi välja mõtleb. Lemmiklause..- Vaatab mõtleb.

  9. #1029
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Ok. Saatsin sulle PM'i.

  10. #1030

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    ma koguaeg rääkinud, et Triobet on näpitud..

  11. #1031
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Kohati tundub ka endale, et triobetis on need suckoudid ja bad beadid sagedamini tulema, kui kuskil mujal mängides. Muudes tubades pole nii kehva jooksu nagu täheldanud või nii valusaid beate. Haha ja sõna "näpitud" on nii vahvalt omaks võetud tänu ühe lätlase teemaaretusele. :)

  12. #1032
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    kusjuures random genekasse saaks ju väga hästi juurde panna mängijate connectioni tugevus, nende sisendid (ala kui kiirelt ja kuhu nupule vajutas), mitu lauda mängib jne jne.
    Need peaksid PS'l kindlalt kasutuses olema, aga vb ka teised asjad, sest kodukal oli kirjas, et kõike nad ei avalikusta. :)

  13. #1033

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    See on väga huvitav teema, ise olen kohanud sellist jama floppidega trios, ongames ja Partypokkeris. Aga ma siiski usun, et tegemist on ikkagi vastaste mänguoskuse astmega, kui pokerstarsis 3bettida kedagi AA-ga ja maha tuleb madal flopp, siis mõtleme kohe, kuidas TT+QQ saaks raha kätte, aga fishisematel saitidel tuleb mõelda kohe, et tuleb vist 56s-le kinni maksta ta kaks paari. Ühesõnaga vastaste range on nii ajuvaba, et häid flopp ei olegi.
    Nii ma vähemalt loodan.
    Teisest küljest, kui ongi rigged, mismoodi seda saab tõestada? Ütleme, et pokkerituba on seadnud endale eesmärgiks fishide illusiooni mängu biitimisele suurendada. Mismoodi seda teha, et statistikaprogrammid ära petta? Milliseid asju ei saa filtrite abil kontrollida?
    Peaks hakkama sellele lähenema selle poole pealt, mida me ise teeksime, kui me omaks pokkerituba ja tahaks, et see oleks korralikult näpitud? Millised olukorrad tooksid meile rohkem raha sisse? Hoida potid väiksena? Või suurena? Et rahvas mängiks võimalikult kaua?Tehnilised võimalused oleksid ikkagi piiratud, me ei saa hakata aretama mingeid cashout doomswitche ja beginners luck skeeme. Tegemist on ikka miljonibusinessiga ja tohutu riskiga. On see vajalik üldse, kui teised toad teenivad niikuinii ausalt?
    Nüüd teine lähenemine. Äkki näpiti tahtmatult ära midagi juba esmasel programmeerimisel? Äkki nenede valitud viis RNG arvutamiseks tundub aus programmeerijatele, aga matemaatikaprofessorid ütleks, et sellisel viisil tekib ikkagi mingi erinevus teist viisi arvutatud olukorraga? Ma ei tea, mingid mouse moved ja jagatud kaardid, klikkide vahelised ajad....Sest ega keegi ei kaebagi, et AA kräkitakse preflop 44% (ok, mõni kaebab ikka küll), vaid et mängupilt on erinev ja tuleb koguaeg harjumatuid otsuseid vastu võtta võrreldes teiste tubadega.
    Midagi siin igatahes on.

  14. #1034
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tehnilised võimalused oleksid ikkagi piiratud, me ei saa hakata aretama mingeid cashout doomswitche ja beginners luck skeeme. Tegemist on ikka miljonibusinessiga ja tohutu riskiga. On see vajalik üldse, kui teised toad teenivad niikuinii ausalt?
    Loogiline mõtlemine karjub, et miks peaks keegi midagi ära näppima? Milleks? Raha tuleb ju anyway sisse. Aga kõhutunne ja floppide nägemine ning laua kokkujooksmine kisab hoopis teist.

    Võtan starsi/ftp. Fish on fish. Osad on stationid ja callivad sind alati maha, teised on maniakid ja betivad end pooleks. Esimene mängijatüüp on mulle endale vastikum kuna ma ei oska foldida, teine mängijatüüp parem kuna ma oskan hästi callida ja suuri potte ehitada. Primas on esimest tüüpi vähem esindatud (reeglina short-stackid) ja nendega anyway ei mängi. Teist tüüpi on rohkem -- agrod skandid, kes sitaks 3betivad, kunagi ei foldi, kui checkid siis bluffivad, slowplayvad jne. Tüüpilised maniakid.

    Starsis/FTP-s saad kaks broadway kaarti, suure paari ja juba loed raha. 3betid, saad calli või mis iganes. Vahest on halvalt kuivad või liialt märjad lauad, et ei ole eriti happy aga enamasti on sellised mõnusalt vastaseid hittivad flopid ala JT3hh, AT2cc. Mõtlen hittimise all ,et nad said käe aga mitte piisavalt tugeva. Edasi kaardid jooksevad starsis/FTP-s randomiga. vahest mast, vahest rida aga enamasti ikka standard blangud. paardub, underkaart, total blank. TrioBetis kahjuks ei mäleta eriti, et tuleks blank kaarte ja häid floppe. Pigem flopid on JT7 või J76hh või AT8, AT9 kaks masti.

    Mis on veel müstilisem. Primas on nad erilised dongid, kes tahavad näha floppi, drawivad runner-runner paska, callivad maha äss kõrgega või teevad super suuri bluffe. Aga millegipräast kui sul on käsi, kus sa mõistad oma equityt väga hästi nad foldivad! Ja kui ei foldi siis see laud jookseb megakoledeaks. Ala tulevad ülekaardid, jube drawiseks (4 flush/4 straight) või topelt paardub. Lihtsalt kole!

    Ja võib-olla seda ei saagi trackerist kontrollida mitte kuidagi. Sest floppe võivad nad anda väga hästi õige prose järgi aga kuna sa vastaste taskukaarte ei tea siis võivad nad väga vabalt manipuleerida seda seoses taskukaartidega. Ala floppad oma seti, rea, flushdraw alati õige % arvu aga fishile sel juhul kaarte ei anna. Fish ju trackerit ei kasuta ja mida kauem fish elab, seda rohkem reiki saidile tuleb. Ja kui nüüd juhtub olema, et fishil käsi ja sul käsi siis lastakse laud lihtsalt megahalvaks, et ala sina ei saa oma käega actionit või fish ei taha callida.

    Ei usu mina selle võrgu aususesse. Võrk on väga fihsine aga miks seal ei ole siis suuri kõvasid prosid ja nittidest mängijaid, kes neid owniks? Kahjuks ei ole enam HEM'i andmebaasi aga mingi aeg dataminesin seda võrku. Regularide kohta oli 50k+ käsi ja ükski neist ei näidanud suurt winratet, mitte ükski. Kõik olid break-eveni kanti. Nii 23/5 vend kui 14/12 vend full ringis ja 19/8 vend ning 20/16 vend 6maxis.

    Veelkord küsimus - kus on suured võitjad?

  15. #1035
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Mulle on ka koguaeg tundunud, et MG on näpitud, genevad fishide arvelt raket läbi masina neile soodsamaid floppe pakkudes. Igatahes ei mängi seal juba pikemat aega.

    Karikakra ja Kotkas1000 vahel on Trios FR stake hetkel käsil, hea oleks kui karikakar laseks oma oskustega mingi 50k käsi ka strasis või tildis :D

  16. #1036
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    karikakar on Starsis lasknud 50k käsi *10 julgesti.

  17. #1037
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    ootame siis temapoolseid kommentaare.

  18. #1038
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tra see on nii jabur, ma jooksen FTP/starsis samamoodi, nagu ranka kirjeldas eespool. Ärge mõelge üle. See pole saidipõhine.

  19. #1039
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Kusjuures selle riggediga meenuvad mulle vanad mudaajad. Mudas olid rassid (kääbikud, päkapikud, haldjad, hiiglased, orkid, deemonid, vaimud jne) ja klassid - võlur, vaimulik, varas ning sõdalane. Igal rassil ja klassil oma boonused ja miinused.

    Päkapikud olid headuse klassist ja vaimud olid halvad. Päkapikkudel oli kirvekasutamise boonus, vaimudel aga nõrkus pühaduse loitsude ja hõberelvade vastu vastu. Mina olin siis päkapikk ja klassilt vaimulik, kes oskas pühasid loitse.

    Kui ma kaklesin vaimudega siis panin alati pühaduse loitse ja said suurt viga. Kuna päkapikud olid olemuselt tugevad olendid siis seetõttu kandsin ka hõberelvi - hõbemõõka, et nii teha neile viga loitsude kui ka relvaga. Küll aga mis ma avastain, et kui kannan hõberelva, et siis pühaduse loits tegi veelrohkem viga vaimudele.

    Mina kui aus mees rääkisin seda jumalatele, kes koodisid maailma, et siin on viga see, et tehke korda. Mitte keegi ei uskunud, jumalad naersid mu üle ja seda tegid ka mängijad, et näed jälle "tonti" seal kus ei ole.

    Aastake hiljem, mina seda süsteemi kasutasin, vaime suri saatus üks koodija kogematta (või meelega ei mäletagi) koodireale kus oli kirjas, et kui kannab hõberelva siis vaim saab suuremalt viga. Mille peale muidugi olid kõigil, s.h. ka jumalatel hapud näos peas, et ikkagi nende süsteem oli "rigged" ja oleks võinud kohe korda teha, kui oleks kontrollima mindud.

    Loodan, et sama süsteem MG-s ei ole.

  20. #1040
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    kui seti floppad, mis loitsu sa siis muidu MG-s fishide vastu kasutad?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES