Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 59, kokku 220 EsimeneEsimene ... 949575859606169109159 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 161 kuni 1 180, kokku 4391
  1. #1161
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas markosa Vaata postitust
    pot on enne VILLAINI panustamist 10, nüüd villain panustab riveris 5 , seega meil on callida 15 to 5
    Ok, me saame split poti korral 7.5$ potist ja vastane saab siis ju ka 7.5$ potist. Aga sina saad oma lisa 5$ ka tagasi, aga villaini betitud 5$-st on pool sinu taskus. Sina saad 12.5$ tagasi ja villain saab 7.5$. Kust kohast see split on kui üks laua pealt vähem tagasi saab

  2. #1162
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    No mõtle peaga. Ranka näite korral on kogu pot riveril 52$. Ehk split poti korral saavad mõlemad laualt tagasi 26$. Sinu loogika kohaselt saab hero pool 39.5st + oma betitud 13$ tagasi, mis teeb kokku 33 ehk villain saab vähem tagasi.

  3. #1163
    Jube Noob Kasutaja markosa avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    186

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Sa ajad midagi segamini, kui me arvutame pot oddse siis meie ei ole veel oma raha ju pot-i pannud, aga vastane on...

  4. #1164
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas markosa Vaata postitust
    Sa ajad midagi segamini, kui me arvutame pot oddse siis meie ei ole veel oma raha ju pot-i pannud, aga vastane on...
    Saad aru, et laua peal on peale panustamist 52$. 26$ kummalegi slit poti korral. Aga sina väidad oma arvutustes, et hero saab pool 39$-st ja oma 13$ ka tagasi, mis on rohkem kui 26$.

    PS. Ma ei taha ülbe olla, aga mina ei usalda mingisuguse suvalise pokkerilehekülje matemaatikat. Isegi mingid DC matavideod olid vigased.

  5. #1165
    Jube Noob Kasutaja markosa avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    186

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    In poker, pot odds are the ratio of the current size of the pot to the cost of a contemplated call[1]. In other words, if the pot contains $100, and a player must call $10 to stay in the hand, then the player has 100-to-10, or 10-to-1 (commonly expressed as 10:1), pot odds.

    Sklansky Theoryst...

    mulle tundub, et me räägime üksteisest mööda....

  6. #1166
    Jube Noob Kasutaja markosa avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    186

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    toome lihtsa näite me oleme turnil 3 vastase vastu, meie action on viimasena, pot on 10, esimene vastane betib 5, 2 calli, meil on nut flush draw, sinu loogika järgi on meil pot oddsid 10:5 ehk 2:1, minu loogika järgi 25:5 ehk 5:1, mina calliks aga sina?

    ehk see selgitab , miks meil riveril pot oddsid on 39,5:13 mitte 26:13
    Viimati muudetud markosa poolt : 26.11.10 at 23:06

  7. #1167
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Ma tean ise ka, mis on pot-oddsid. Ajad oma jonni ainult.

    EDIT: Kulla inimene. Tavalises olukorras sa võid neid pot-oddse nii arvutada nagu sa praegu teed. Aga siin split pottide juures tuleb peaga mõelda, mitte rakendada asju, mida ei anna nii lihtsalt rakendada.

    EDIT2: Pot odds on suhe. Suhe sellest, mida võime võita ja palju peame maksma. Split poti korral võime võita pool potti, mida loetakse ENNE vastase panustamist (väike loogiline mõttepingutus ja asi peaks selge olema). Me ei saa lugeda vastase betti selle summa hulka, mida võita, sest maksimaalselt saame spliti ja bet läheb vastasele TAGASI.

    Over and out. Mina rohkem sõna ei võta.
    Viimati muudetud Pahvak poolt : 26.11.10 at 23:10

  8. #1168
    Jube Noob Kasutaja markosa avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    186

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    sama siin...out

  9. #1169
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    wow nii inteligentset ja sõbralikku vaidlust pole vist kunagi näinud. Tavaliselt viskab kellegil nii üle, et hakkab täiega igale poole saatma :)

    Respect!

    PS: Pahvakul on ikkagist õigus :)

  10. #1170
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Need arvud on valed. Pot enne panustamist on 26.50. 26.50 läheb pooleks. See lisa 13 on see, mis villain betib, selle saab tema tagasi.

    EDIT: Kontroll ei tõesta midagi, sest ka minu arvude korral tuleb kontroll välja. Kumb siis õige on? Minu arvud on tõenäosus 50% ja võidu suurus 13.25$.
    QFMFT

    E: ma ei saa aru kuidas te saate mu matis üldse kahelda. ffs

  11. #1171
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas markosa Vaata postitust
    sama siin...out
    Ma väitsin sama asja juba enne, kui Pahvak. Ja endiselt on see õige variant, sest split poti korral sa ei võida 39$ 52-sest potist, nagu mainitud.


    //
    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Mina olen markosa poolt. Et ta üksikuna end ei tunneks.

    im out
    Viimati muudetud fyte poolt : 27.11.10 at 09:37

  12. #1172
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Mina olen markosa poolt. Et ta üksikuna end ei tunneks.

    im out

  13. #1173
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    fuck jõudsin just koju peolt, täna õhtul meeting tra ja sinna kõll vist ei jõua

  14. #1174
    Jube Noob Kasutaja markosa avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    186

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Ok kui loogiliselt mõelda, siis pean tunnistama, et sul on õigus Pahvak.

  15. #1175
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas markosa Vaata postitust
    Ok kui loogiliselt mõelda, siis pean tunnistama, et sul on õigus Pahvak.
    :)

    Aga asjale annab imo veel läheneda nagu EV arvutuse ühe variandi puhul, kus valem on:

    EV=Kogupot*equity-calli_hind,

    aga seekord on kogupot pool poti ja equity asemele tuleb panna split poti %. Seda siis juhul kui on kaks varianti: kaotus või split. Reaalses mängus võib vahel terve poti ka võita kui vastane bluffib.

    Ehk siis valem EV=kogupot*0,5*split_protsent - calli hind.

  16. #1176
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Oi mis pohmelllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

    eile ECA turkal, luckbox kehtis ja 3l smirnoff hetkel keset köögi lauda. ise tipsutan ja tapsutan, ööögin ja röögin ning kallistan vetsu potti.

  17. #1177

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    ja iga kord kui öögid annad lubaduse et järgmised pool aastat alkot ei puutu? :)))

  18. #1178
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    jah

  19. #1179
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oi mis pohmelllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

    eile ECA turkal, luckbox kehtis ja 3l smirnoff hetkel keset köögi lauda. ise tipsutan ja tapsutan, ööögin ja röögin ning kallistan vetsu potti.
    sama siin, kollast sappi lasin just. Otsustasin enda 0,7 võiduviina lahti korkida, abiks ikka :D

  20. #1180
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Viimaks ometi kõik käed PT3. PT3 seepärast, et HEM liidab kõik limiidid üheks. Ala HEM'i arvates lagunenud full-ring/6max laud on headsupis laud. PT3 aga impordib eraldi (nagu PTR).

    Lifetime heads-up Starsis ja FTP-s (Primas ei tunne ta ära):
    ( Click to show/hide )


    Tegelt kiita ei ole midagi, sest enamus aega bummide vastu mänginud ja tunnitasu mängides $20/hour. Sinna lisada veel valgusaastate pikkune ootamine ning võibki sama raha pm. mcdonaldsis teenida.

    Ühesõnaga bumhuntimine 100NL ja 200NL kasumi mõttes ei ole eriti tore tegevus. Aga samas on ootamist omajagu ja selle aja saab kenasti mujale suunata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES