Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 95, kokku 221 EsimeneEsimene ... 45859394959697105145195 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 881 kuni 1 900, kokku 4415
  1. #1881
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 154

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Mängid alati NL1ks 200$se stacki vastu?
    Ei mängi ühegi 20BB vastu. Erandiks on tõesti suured fishid aga isegi siis ei meeldi lasta neil "freerollida".

  2. #1882
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mängisin BB ja siis buttoni ning võitsin talt miski 3-4BB-d ning keeldusin edasi mängimast.
    Kas see on HU maailmas normaalne? Oleks palju loogilisem, kui sa vastasele ütled nt "I don't want to play you, let's just trade buttons" vms. See, mis sa teed, tundub suht grimmimisena.

  3. #1883

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    maailm ei olegi ideaalne imo ..

  4. #1884

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kas see on HU maailmas normaalne? Oleks palju loogilisem, kui sa vastasele ütled nt "I don't want to play you, let's just trade buttons" vms. See, mis sa teed, tundub suht grimmimisena.
    naw ma teen ka seda, et kui olen esimese käe BB, siis mängin ka buttoni ära ja kui olen button mängin buttoni ja sitoudin.

    ise on 20bb stack, ta väärib seda.

  5. #1885

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    naw ma teen ka seda, et kui olen esimese käe BB, siis mängin ka buttoni ära ja kui olen button mängin buttoni ja sitoudin.

    ise on 20bb stack, ta väärib seda.
    +zillion

  6. #1886
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    naw ma teen ka seda, et kui olen esimese käe BB, siis mängin ka buttoni ära ja kui olen button mängin buttoni ja sitoudin.

    ise on 20bb stack, ta väärib seda.
    Sama :D.

    Rather son gay than shortstacker

  7. #1887

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    lol +1

  8. #1888
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 154

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Kas see on HU maailmas normaalne? Oleks palju loogilisem, kui sa vastasele ütled nt "I don't want to play you, let's just trade buttons" vms. See, mis sa teed, tundub suht grimmimisena.
    Nii. lenC astus üle oma võimu, et pani mulle nii blogis bosserisse. Ootame aga homse päevani, mui mõmmarid temaga kollitama tulevad.

    Lisaks infot: kuna rolli jagus, siis astusime siin Pumpeerosega Olympicu 59 NL regulare ahistama. Start oli afressiivne, afrosime neid igatpidi ja alati tõdesime, et kaotus oli ca 2 BI. Peale seda järgnes kiire omamine ja vargus. + 3BI.
    Kokkuvõtte 3 ja 4 bet strateegia töötab ka kiimaz peaga. (koomaz).,

  9. #1889
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    naw ma teen ka seda, et kui olen esimese käe BB, siis mängin ka buttoni ära ja kui olen button mängin buttoni ja sitoudin.

    ise on 20bb stack, ta väärib seda.
    f grimmer

    üliebaviisakas/scummy

  10. #1890
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 154

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    f grimmer

    üliebaviisakas/scummy
    kui mul autopost peale ja miski scummbag shortstack tuleb siis ma talle küll buttonit tagasi ei anna.

  11. #1891
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    ma ise ei mängi HU, aga see nagu nõrgematelt varastamine imo.

  12. #1892

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    ja kirikus saavad lollid ka peksa .. what ever

  13. #1893
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
    ma ise ei mängi HU, aga see nagu nõrgematelt varastamine imo.
    Sounds like poker to me.

  14. #1894

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    lol

  15. #1895

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Üldiselt ma vaatasin, et ranka päevik on vaatamiste osas suhtkoht närune HCC päeviku kõrval ja jääb kõvasti alla ka leitsi päevikule. Natuke veel ja ka livepro Priit teeb talle tuule alla. Ranka, sinus on veel jõudu, et kõigile ära panna, muidugi kui ka viitsimist jagub.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 25.09.11 at 19:29

  16. #1896
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 154

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Üldiselt ma vaatasin, et ranka päevik on vaatamiste osas suhtkoht närune HCC päeviku kõrval ja jääb kõvasti alla ka leitsi päevikule. Natuke veel ja ka livepro Priit teeb talle tuule alla. Ranka, sinus on veel jõudu, et kõigile ära panna, muidugi kui ka viitsimist jagub.
    Kui ma ära teen siis esikoha eest nätsu saab? Ei näe mõtet "Viewide" kogumistel, sama nagu rate.ee feimi kogumine. Need ajavad jäävad sinna 16 aastaste juurde, mul jäid üldse ära.

    To 2ssapaar: nõrgematelt? semi-pro/pro shortstackerite vastu eelis minimaalne (20BB vastu) või olematu ning pärast esimest duublit jooksevad siis ma ei nimetaks seda nõrgematelt varastamiseks. Dongid, kes istuvad täpselt 20BB-ga sisse jäävad oma blindist ilma ning kui tahavad tagasi saada siis reloadigu. Sama teema, et duubeldades jooksevad. Ei hakka aega ega närve rikkuma.

  17. #1897
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 154

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Olen oma pokkerikarjääri jooksul pühendanud väga palju teiste aitamisele. Ma ei kahetse seda ja mul on selle üle väga hea meel, et oleme üheskoos suutnud luua huvitava ja kireva kommuuni, millest on välja kasvanud väga häid pokkerimängijaid. Kommuuni, mis on lähendanud inimesi ja loonud uusi ning huvitavaid sõprussuhteid. Kui ma saaksin siis teeksin seda uuesti ainukese erinevusega - teeksin seda tunduvalt varem.

    Kogu selle aja jooksul olen unustanud sootuks enda ehk mu time-managment on väga palju kannatada saanud. Ma ei pea selle all silmas, et kui oleksin kõik need tunnid, kui haldasin blogi, foorumit jne. oleksin kulutanud pokkeri mängimisele siis oleksin teeninud nii ja nii palju dollareid. Ei, ei ja veelkord ei! Seda, mida me oleme üheskoos siin loonud ei saa panna rahasse - see on soe emotsioon, see on hindamatu väärtus! See on väärtus, mis meid teeb uhkeks, et me oleme selle kommuuni liikmed ja mille me üheskoos selle lõime. Mkhhh... Tagasi jutu juurde - vajaka jääva time-managmendi all ma pean silmas enda mängu kaasajastamist, enda isiklikku elu ja samas mõistlikum aja kasutamine.

    Seepärast olen ka viimasel ajal olnud foorumite strateegia ja muudes teemades vaiksem, sest olen väga tugevalt üle ja ümber mõlenud oma eesmärgid, prioriteedid ja aja kasutamise. Olen hakanud investeerima oma aega endasse ja natukene vähem teistesse ning arvatavasti see edaspidi nii ka jääb.

    Tänu sellele ma tunnen, et olen viimase 12 kuuga (eriti viimase kolme) arenenud pokkeris tohutult ja olen selles mängus taaskord leidnud kire. See mäng on vapustav. Kui sa õpid ja arened ning leiad uue "aha" momendi siis tekib kirg seda "aha" momenti detailsemalt lahata, katsetada ja näha tulemusi. Kui aga tuimalt tambid pokkerit kui poksikotti ilma ennast täiendamata ning mäng stagnatiseerub siis kaob ära kirg. Siis tekib tüdimus, igavus ja küllastuvus.

    Iga mängija, kellel see kirg on kadunud suudab leida endas selle kire ja selle leiab läbi õppimise. Õppimine ei tähenda, et sa lugesid täna X arv teemat, kommenteerisd Y arv käsi, vaatasid Z arv videosid. Lugema, kommenteerima, vaatama jne. on vale. Õige on - kaasa mõtlema, üles kirjutama ja läbi mõtlema. Kui midagi jääb segaseks või natuke ebaselgeks siis seda arutama oma foorumis, coachi või "pokkerisõpradega" sealjuures arvestama, et sinust paremal mängijal ei pruugi olla õigus!

    "Pokkerisõprade" puhul tuleb olla natukene ettevaatlik. Mul on kümneid, isegi sadu "pokkerisõpru", kes mängivad võitvat pokkerit aga ainult mõnega saab neist arutada strateegilisi küsimusi objektiivselt. Ülejäänud jäävad kas kuulaja/noogutaja või oma kivikõva arvamuse rolli. Kaks viimast gruppi võivad jääda rohkem graafikute, biitide ja bragimise jagamiseks kui strateegia arutamiseks.

    Kui Te isegi läbi õppimise ei leia seda kirge ning tunnete pokkerist tüdimust - vahetage mängu. Mänguformaate on tohutult. Erinevad NLHE cashgame formaadid, PLO formaadid, tohutult erinevaid turniiriformaate. Leidke see mäng, mida tahate õppida ja õppige. Uue mängu õppimine on alati huvitav aga see mäng peab teile huvi pakkuma. See tähendab, et ärge valige most-profitable mängu vaid mängu, mis teile kõige rohkem huvi pakub.

    Tollal kui ma HU-sse läksin mõtlesin ma väga sügavalt asjade üle järele. Ma võtsin kätte paberi ja pliaatsi ning kirjutasin üles, mida ma teha ei taha: ei viitsi mass multitableda, ei viitsi miski nitmänug mängida, ei viitsi teha 4000 käelisi sesse jne. ja mida ma teha tahaks: vähe laudu mängida, mõelda, näidata suurt winratet, kindlalt cashgame olema jne. Lõin oma eelistused kokku ja vaatasin: selge HU on minu jaoks ja läksin seda õppima. Iga mängija peaks samamoodi tegema omale eelistused ja leidma omale sobiva mängu. See, mis meeldib kõige rohkem -- see sunnib ka rohkem arenema ja õppima.

    Aga ok. Läheme algse idee juurde tagasi, et miks ma üldse siia tulin. Sain oma time-managmendi paika, olen õppinud (videod, käed, foorumiteemad jne.) aga kuidagi asi oli nii "fucked up". Tegin siis kui viitsisin aga tahtsin paremini kuniks sattusin väga hea postituse peale, mis on ilmunud HokieGreg'isulest ja peaks selgitama ka andu_andu asukohta (training brain muscles). Paljud on kindlasti seda lugenud aga mina tegin seda alles hiljuti ning kes ei ole lugenud siis palun: http://forumserver.twoplustwo.com/18...h-bah-1078795/

    Ma olen korduvalt mõelnud, üritanud ja tahtnud teha sellist "schedulet" aga ei ole suutnud leida parimat lahendust ning nüüd see sadas mulle sülle. Ma arvan, et igal pokkerimängijal peaks olema selline "plaan", kus on alati vähemalt ÜKS vaba päev, millal ei panda arvutit ka tööle. Tema "schedule" puhul on eriti tore, et kui täidad iga päev maximumi ära siis saad kaks vaba päeva! Endale tegin enam-vähem samasuguse "schedule" väikeste muudatustega, et mu nädal algab esmasp ja lõppeb laup ning pühap kindlalt vaba. Tänase seisuga olen teinud igapäev maksimumi ja tõenäoliselt on laup kui pühap vabad. Seda maksimumi pean natuke kohandama, sest tõesti see nädal olen liiga palju mänginud - mängin HUSNG-sid ja cashi, nädalas on 600 HUSNG-d ja täna siis viimased 90 teha, mis eelnevate päevadega võrreldes on lumme kusta lol.

    Loodan, et mu väike hommikune palake meeldis. Edu Teile ja ööd!

  18. #1898

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Mul pole midagi selle vastu, et sa vähem aega foorumile pühendad, aga mul oleks väga hea meel, kui sellist kulda rohkem tuleks. :)

    Artikkel nagu vanast heast ranka666.blogspot.com ajast.

  19. #1899
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Hea lugemine, ise üritan ka aega võimalikult hästi sisustada ja soovitud tulemused ei ole kerged tulema :) Üks asi on kindel, et järjest sellega tegeledes läheb asi paremuse suunas, üleöö väga raske kõike muuta.

  20. #1900
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    tõesti hea lugemine !! keep it up

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES