Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 99, kokku 220 EsimeneEsimene ... 4989979899100101109149199 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 961 kuni 1 980, kokku 4391
  1. #1961

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Nope, kui arvestada kõiki potte, siis juhtub nii, et kui 1000 käe jooxul juhtuvad kaks coolerit heal ja halval mängijal, siis hea mängija jõuab vahepeal väikeste pottidega end tagasi break-even grindida, kui sitem mängija jääb ootama omapoolseid coolereid, et end tagasi break-even saada.

    Ning parema mängija eelis ei seisne ainult väikeste edgide pushimises, vaid õigesti vastaste mängimises. Sa floppad UTG'lt AK'ga K22 flopi agressiivse vastase vastu, tuim grinder paneb Cbeti ja sunnib 5% equitiga käed foldima teenides mõne big blindi, kui mõtlev regular chk callib 3 tänavat ja kes teab, vb võidab terve stacki olles ees 95% enamuse käest. Ja samuti igasugused väiksed detailsed olukorrad, mida sitemad mängijad ei kasuta liiga paljude laudade tõttu ära vms, kuid eelis on tegelikult suur.

    Seega sitema winratega mängijal on suurem variatsioon nende 1000 käe jooksul, kus nad mõlemad saavad ühesuguse cooleri, kuid parem mängija võidab igasuguste pisidetailidega raha vahepeal tagasi.

  2. #1962
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Sa rääkid selles, mis tekitab sitema tuju vist. Variatsioon mõõdab kõikumisi, aga kõikumisi praktiliselt pole kui saame 99% equityga raha sisse. :P

    http://en.wikipedia.org/wiki/Bernoulli_distribution

    Otsi sealt paremalt tulbast variance valem (p*(1-p)) ja pane p asemele enda equity (0.99 vs 0.55). Proovi järgi, kumb on suurema variancega.
    Ehk kui kaks inimest n+1 korda shovevad, esimene 55% equity'ga ja teine 45% equity'ga on nende mõlema variatsioon sama ( ainult et ühe graafik jookseb üles, teise oma alla)?

  3. #1963
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    variatsioon ja winrate on seotud. Mida suurem winrate seda väiksem variatsioon. Kes vastupidist väidavad ei saa lihtsalt nende suhtest aru.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Btw, rumal on praegu see, kes matemaatikat ei oska või oma intuitsiooni järgi variatsiooni tõlgendab. Sellega võib väga kergelt mööda perset saada.
    vastu perset saavad ka need, kes on matemaatikas pädevad ja saavad variatsioonist 100% aru, kuid seostavad pokkeri winrate'i variatsiooniga intuitsiooni järgi või siis ei saa aru winrate'i ja variatsiooni suhtest.

    See 55-45 vs 70-30 AI EV jutt ei vii elu sees õigele arusaamisele. Enamus käsi võidetakse ilma showdownita. Enamus käsi, mis jõuavad showdownile ei mõjuta all-in EV joont. Pokkeris on miljon stsenaariumit peale all-in olukordade, mis mõjutavad suuremal või vähemal määral variatsiooni.

    Kristjan ja RudiTurbo räägivad õiget juttu. uskuge neid palun :)

  4. #1964
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Kas ma järeldan Teie jutust õigesti, et mida suurem winrate seda madalam standard deviation?

    Mõtlen 2ssapaari ja kamraadide seisukohti.

  5. #1965
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Mida Te vaidlete tondid. Võtke see fking PrettyFurCoat näide, kus on 20PT/BB vend. Siis tema näite põhjal on NLHE kõige stabiilsem mäng. Miskipärast kõik me ei suuda näidata 20PT/BB winratet ja isegi 10PT/BB juures swingime koledalt. Codecci näitet täpselt samasugused. See, et need 2 tüüpi suudavad nii ei tähenda, et kõik teised suudavad. Teised panevad ikka oma 40 BI-lisi känasid maha. Võin neid näiteid tuua absoluutselt igast mängust, millega mul kokkupuude on. Üks liik on selliseid, kes crushivad pokkerit nii jämedalt, mida HCC kutsub "printiinggggggggggggggg".

  6. #1966
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Swingid ja variatsioon ei ole sama asi. Variatsioon võib põhjustada swinge, kuid swingide puudumine ei tähenda veel variatsiooni puudumist. Variatsioon esineb igas mängus ja PLO-s on ta kindlasti suurem kui NLHEs.

  7. #1967

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Jäi mulje nagu Laas seletaks, et PLOHU on nii easy game, et tänapäeva nlhe mehed suudaksid insta end sellele lainele viia. VERY WRONG! Kui see oleks easyest print, siis tegeleks sellega juba kõik.

    Sellega mulle meenus kohe ranka. Ta üritas samamoodi õppida ja alustada plo50hust. Olgugi, et käte sample pole just 50k, aga krdi...plo50hus peaks 10k käega näitama juba epic kasumit. Aga maybe tõesti on meeletult halb kaardijooks vms:

    ranka plo50hu: $0.25/$0.5 PLO HU 9,751 $-886 -9.09

    Kas minusugune bumhunter peaks rankaga mängima? Vot ma ei tea, samas võiks, aga plo50s leidub kindlasti halvemaid mängijaid (loe: ootad mõned minutid rohkem ning lauda satub tegelane, kes ei oska isegi nlhed)

  8. #1968

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Sh ka sina Laas lasid mingi aeg plo50hud, tõmbasid kohe mega hiiterisse ja nii kui sumpsi hakkasid saama, siis quitisid mängu, olgugi et Starsis on sul hetkel vägagi OK seis:

    $0.25/$0.5 PLO HU 3,774 $895 23.72

  9. #1969
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Pean kaitsma enanst. Tegelik miinus on -741.20 ja täiesti alguses tiltasin maha 100 käega $600, siis nats suutsin mängida ja peale seda tiltasin maha veel $100. Olin üleüldine donk. Lõpus õppisin natuke mängima ja graafik hakkas tõusma, jõudsin BE ja tuli downswing. Ilma tildita oleksin kindlalt BE+.

    Ei mängi seda kuna see nõuab sitaks aega harjumist ja õppimist ning hetkel on paremaid alternatiive saadaval. Arvasin ka, et lähed, ootad ja prindid aga päris nii see ikka ei ole, isegi PLO50-nes kus fishe sittakanti.

  10. #1970

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pean kaitsma enanst. Tegelik miinus on -741.20 ja täiesti alguses tiltasin maha 100 käega $600, siis nats suutsin mängida ja peale seda tiltasin maha veel $100. Olin üleüldine donk. Lõpus õppisin natuke mängima ja graafik hakkas tõusma, jõudsin BE ja tuli downswing. Ilma tildita oleksin kindlalt BE+.

    Ei mängi seda kuna see nõuab sitaks aega harjumist ja õppimist ning hetkel on paremaid alternatiive saadaval. Arvasin ka, et lähed, ootad ja prindid aga päris nii see ikka ei ole, isegi PLO50-nes kus fishe sittakanti.
    this

    plo50s sitaks actionit, vähemalt starsis. Peale selle, mängijad kes su lauda istuvad, neist ca 90% on väga halvad mängijad

  11. #1971
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mida Te vaidlete tondid. Võtke see fking PrettyFurCoat näide, kus on 20PT/BB vend. Siis tema näite põhjal on NLHE kõige stabiilsem mäng. Miskipärast kõik me ei suuda näidata 20PT/BB winratet ja isegi 10PT/BB juures swingime koledalt. Codecci näitet täpselt samasugused. See, et need 2 tüüpi suudavad nii ei tähenda, et kõik teised suudavad. Teised panevad ikka oma 40 BI-lisi känasid maha. Võin neid näiteid tuua absoluutselt igast mängust, millega mul kokkupuude on. Üks liik on selliseid, kes crushivad pokkerit nii jämedalt, mida HCC kutsub "printiinggggggggggggggg".
    Ei tähenda muidugi, kust sa seda võtad? Need näited ainult tõestavad seda, et PLO HU bumhunt ei ole tingimata jube variatsioonirikas mäng nagu kõik räägivad, vaid on võimalik võita väga ilusti stabiilselt ilma suurte swingideta. Kas ka minu jaoks on, see on teine teema.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Jäi mulje nagu Laas seletaks, et PLOHU on nii easy game, et tänapäeva nlhe mehed suudaksid insta end sellele lainele viia. VERY WRONG! Kui see oleks easyest print, siis tegeleks sellega juba kõik.

    Sellega mulle meenus kohe ranka. Ta üritas samamoodi õppida ja alustada plo50hust. Olgugi, et käte sample pole just 50k, aga krdi...plo50hus peaks 10k käega näitama juba epic kasumit. Aga maybe tõesti on meeletult halb kaardijooks vms:

    ranka plo50hu: $0.25/$0.5 PLO HU 9,751 $-886 -9.09

    Kas minusugune bumhunter peaks rankaga mängima? Vot ma ei tea, samas võiks, aga plo50s leidub kindlasti halvemaid mängijaid (loe: ootad mõned minutid rohkem ning lauda satub tegelane, kes ei oska isegi nlhed)
    No Ranka äkki ei bumhuntinud või ei bumhuntinud piisavalt tugevalt selle 10K käe jooksul? Ma spetsiaalselt otsisin regulare välja kui mängu õppisin nt.

    Kui su HUNL kogemus on sadu tuhandeid käsi, oled seal solid võitev mängija, mindset ja asjad jms on sul kõik juba selgeks õpitud, siis kuidas see on võimalik, et sa kaotad SSNL -15PTBB/100 fishile pärast esimest 1-2K kätt mängu õppimist? Kuhu see raha läheb?

    Pokker on pokker, SSNL -20PTBB/100 fish (mainin, et SSNL, sest Guy Laliberte kohta see ei käi) võiks kasvõi uue mängu välja mõelda, pärast väikest kogemust ma ikka beadiks teda. Pole võimalik kaotada.

  12. #1972

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Jäi mulje nagu Laas seletaks, et PLOHU on nii easy game, et tänapäeva nlhe mehed suudaksid insta end sellele lainele viia. VERY WRONG! Kui see oleks easyest print, siis tegeleks sellega juba kõik.

    Sellega mulle meenus kohe ranka. Ta üritas samamoodi õppida ja alustada plo50hust. Olgugi, et käte sample pole just 50k, aga krdi...plo50hus peaks 10k käega näitama juba epic kasumit. Aga maybe tõesti on meeletult halb kaardijooks vms:

    ranka plo50hu: $0.25/$0.5 PLO HU 9,751 $-886 -9.09

    Kas minusugune bumhunter peaks rankaga mängima? Vot ma ei tea, samas võiks, aga plo50s leidub kindlasti halvemaid mängijaid (loe: ootad mõned minutid rohkem ning lauda satub tegelane, kes ei oska isegi nlhed)
    Ei mõelnud seda, mis ma mõtlesin on see, et keskmine PLO HU mängija on hetkel kehvem kui keskmine NL HU mängija.
    Seega kui mängija A on õppinud 1.5a NL HU ja mängija B on õppinud 1.5a PLO HU, siis mängijal B on praegusel hetkel suurem eelis raha teenida kui mängijal A.

  13. #1973

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ei mõelnud seda, mis ma mõtlesin on see, et keskmine PLO HU mängija on hetkel kehvem kui keskmine NL HU mängija.
    Seega kui mängija A on õppinud 1.5a NL HU ja mängija B on õppinud 1.5a PLO HU, siis mängijal B on praegusel hetkel suurem eelis raha teenida kui mängijal A.

    Aga mängija C (loe: hotcocacola) on kõige parem ..?

  14. #1974
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ei tähenda muidugi, kust sa seda võtad? Need näited ainult tõestavad seda, et PLO HU bumhunt ei ole tingimata jube variatsioonirikas mäng nagu kõik räägivad, vaid on võimalik võita väga ilusti stabiilselt ilma suurte swingideta. Kas ka minu jaoks on, see on teine teema.


    No Ranka äkki ei bumhuntinud või ei bumhuntinud piisavalt tugevalt selle 10K käe jooksul? Ma spetsiaalselt otsisin regulare välja kui mängu õppisin nt.

    Kui su HUNL kogemus on sadu tuhandeid käsi, oled seal solid võitev mängija, mindset ja asjad jms on sul kõik juba selgeks õpitud, siis kuidas see on võimalik, et sa kaotad SSNL -15PTBB/100 fishile pärast esimest 1-2K kätt mängu õppimist? Kuhu see raha läheb?

    Pokker on pokker, SSNL -20PTBB/100 fish (mainin, et SSNL, sest Guy Laliberte kohta see ei käi) võiks kasvõi uue mängu välja mõelda, pärast väikest kogemust ma ikka beadiks teda. Pole võimalik kaotada.
    Miks sa alati vaatad populatsiooni ühte osa! Loomulikult 2-3 parimat mängijat crushivad totaalselt PLO-d ja seal ei saagi variatsiooni olla. Kurb tõsiasi on see, et enamus populatsioonist ei crushi.

    Ole ühekorragi objektiivne - käi nädala vältelt iga päev korra lauad üle ja PTR-ita regularid läbi ning kirjuta excelisse nimi, PTR link, winrate ja anna tema "variatsioonile" hinne kümne palli süsteemis. 0 - väga julm, 5 keskmine, 10 - pm. variatsioon puudub. Kui sample piisav siis postita tulemused ja näita palju see keskmine on.

  15. #1975
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks sa alati vaatad populatsiooni ühte osa! Loomulikult 2-3 parimat mängijat crushivad totaalselt PLO-d ja seal ei saagi variatsiooni olla. Kurb tõsiasi on see, et enamus populatsioonist ei crushi.

    Ole ühekorragi objektiivne - käi nädala vältelt iga päev korra lauad üle ja PTR-ita regularid läbi ning kirjuta excelisse nimi, PTR link, winrate ja anna tema "variatsioonile" hinne kümne palli süsteemis. 0 - väga julm, 5 keskmine, 10 - pm. variatsioon puudub. Kui sample piisav siis postita tulemused ja näita palju see keskmine on.
    Me räägime erinevatest asjadest. Mina vaidlen sellele vastu, et PLO HU on tingimusteta sitaks swingine - ei ole, väga hea venna jaoks on swingid üsna väiksed.

    Sellele ma ei ole kunagi vastu vaielnud, et keskmine bumhunter swingib PLO-s palju kõvemini kui NLHE-s. Aga et muudmoodi pole võimalik PLO HU-s kui kõvasti swingida - see on müüt.

  16. #1976
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Vaatasin kava.ee ja jäi silma: "´Walker - Texase korravalvur: Siidised unenäod". Väga andekas pealkiri.

    Lisaks: http://www.postimees.ee/615018/karuk...leegilt-kuuli/

    Kellegil ka juhtumit olnud, kui sõps Teid karuks pidanud?

  17. #1977
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Olemegi lõpuks Sloveenias, Nova Goricas krayzie, estpatricku ja williamiga. Lend suundus Tallinnas 6:45 Münhenisse, kus meil oli kirjade järgi 50 minutit ümber istumiseks Trieste lennu peale, mis asub Itaalias ca 30km Novast.

    Enne lendu proovisin end võimalikult palju väsitada, et saaks lennu magades kiirelt mööda saata. Magama läksin eile 07:00 ja ärkasin ca. 11:00. Päev otsa tiirlemist ja õhtul läksime ESTPatrickuga parki, kus hiljem ühinesid krayzie ja william. Mängisime seal hommikuni.

    Kokku jäin 390 plussi. Esimene suurim käsi oli kui ESTPatrick avas UTG 3, norrakas pani 6 peale (mõlemad suured stäkid 200+ ja väga aktiivsed), tagant üks donk somm callis oma 70 stäkiga. Panin A7-ega BB-lt otsa, sest olin lauas tight ja lootsin, et EP mehed foldivad ja donki callin. Nii juhtuski, sahisedes kaks foldi ja somm ainult callis. Sain floppi tripsi, stäkdi sisse, riveriks quads ning kandideerin nädala hgh handile. Vsiu sõnul mul eriti lootust ei ole, kuna high hand jackpotile kandideerivad ka PLO käed.

    Teine key hand oli kui eestlane avab 6, agro somm paneb 18. mõlemal 200+ ja mul 300+ stäkk. AK käes ja otsutasin ainult callida (ei saa põhjendusi kkirjutada kuna läppari klaver pask). Flop AJJ rainbow. Eestlane donkab 35, somm foldib. Siin olen 100% ajast ees. Callin. turn 8, mis paneb maha ka mastiõmbe. Eestlane betib 35 ja siin olen 100% kindel, et tal nõrk A või veel nõrgem SD value. Callin. River blank 2. eestlane betib 45, nats hollywoodid ja shoven AK ning kutt koheselt vajus mõttesse. Selge, mul nuts. Mõtles 5 minutit ja callis ära, näitas A9 ja monster pot mulle.

    Siis tükk aega vaikust ja leian KK. Vsiuga pres all-in, saab jackile pihta ja scoobib. Laas sattus samasuguse käe otsa mõned käed hiljem - tema KK vs krayzie JJ ja krayzie saab jackile pihta ning võtab laasi pükstest välja.

    Siis enne lõppu üks "hea-fold". 200BB+ stäkid. UTG straddleb, ees raise + call ja squeezen 30 peale. UTG paneb 50 peale, teised fold ja suht snap foldisin. Tegelt oleks võinud callida aga siis vaja räigelt distspliini. J high flop on siis kõige suurem target, mistahes madalal flopil tõenäoliselt call ja foldida enamus turne (isegi blankud) ning kõik ühe üleaartiga flopid samuti foldimisele.

    Viimane käsi enne päeva lõppu sai ühele mängijale väga õnnetuks käeks, samas ta ei mänginud seda ka eriti hästi. Sama A9 vend avab UTG 3, tagant 3bet 10 ja ütlen, et "lõpetan kiirelt peäva ja käe". Enne käe saamist üõtlesin, et see last hand. mul AA ning kütan 50 peale, utg vend lükkab 180BB deep all-in, 3bettor mõtleb kaua ja foldib ning ma callin. UTG-l QQ, 3bettor ütles, et tal ka oli QQ ning scoopisin teise monster poti.

    Cashout, taxo, kottide järgi ja lennujaama. Lennujaamas muidugi lend hilines (ootasime lennukis) 50 mintsa ja seetõttu jäime münhenis lennust maha, mistõttu pidime seal passima ekstra 3 tundi. Niigi ramp väsinud, lennukis magada ei saanud, sest ees miski punt itaalasi sõtkus edasi-tagasi, kellegil kogu aeg kell piiksus jne.

    Saime lõpuks trieste lennukipeale. miski propelleritega käkerdis aga väga mugav. kiirelt asend sisse, kardin akna ette ja jäin magama. natukese aja pärast stjuardess peksab üles: "võta kardin eest ära". ma unesegane, tõmbasin ära ja ei osanud küsida ka miks. uus katse magada ja siis hakkavad oma söögikäruga tõmbelma ja jälle uni läinud. no fuck.

    maandudes oli ka piloodiks miski endine formelisõitja vist. maandundes eriti pidurdada ei tahtnud ning esimest lennujaama kurvi võttis kui tarmonaator tsikliga.

    õnneks nüüd jõudsime hotelli, will ja krayzie pikutavad mida teen isegi kohe ning varsti kasinni luurama.

  18. #1978
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Väike uuendus veel. kell 21.00, eesti aja järgi 22.00 läheme krayzie ja priiduga 150 eurost super satikat mängima homsele main eventile. will vist seda ei mängi.

  19. #1979
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    GL härradele!

  20. #1980
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    GL härradele!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES