Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 120, kokku 221 EsimeneEsimene ... 2070110118119120121122130170220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 381 kuni 2 400, kokku 4403
  1. #2381
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 138

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Normaalselt isutama ajab küll, kui seda juttu lugeda siin :D. Mis ranka-camu-muru joomiskompanii 31-ndal plaanib ?
    ütlen ausalt, et camuga ma ei julge peole minna enam. tõsiselt. see laupäevane pidu oli niii fking epic. ma olen kõike oma silmadega näinud aga sellist jama ei ole. enne kui jõudsime nimetasse olime nii kägaras ja hommikul kui skype peomuljeid vahetasime siis lihtsalt kägardusime. ausalt sellist ei ole ennem olnud.

  2. #2382
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Euro tulekuga läks Tallinnas joomine 1.5x kallimaks imo. Enne oli õhtu miinimum 1k eeki ringis, nüüd 100€. Keegi veel sarnast muutust täheldanud?

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Whaaat... 7€ rummikoksi eest? Vanasti oli miskine 3€ - 4€ ja shotid 2.5€, okei tartus muidugi. Tallinna ööeluga ja hindadega ma väga kursis ei ole veel aga õlled on küll võrdlemisi odavad (2,5€ - 3€).
    Ma ise olen tavaliselt kuskil 35€ hakkama saanud kui ainult jookidest rääkida, tihti kerge eelsoendus kodus ja õhtul siis peol, aga miski 100€ tundub ulme minu jaoks :D

    E: ma ei tea, miski 200€ ma jooks ennast surnuks vist :D
    Viimati maksin Prives ühe kokteili eest 16€, ma ei mäleta kas seal oli 8cl viina või 10cl alkoholi.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 22.12.11 at 18:55

  3. #2383

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Euro tulekuga läks Tallinnas joomine 1.5x kallimaks imo. Enne oli õhtu miinimum 1k eeki ringis, nüüd 100€. Keegi veel sarnast muutust täheldanud?
    jup.
    1k sai veel hakkama. nüüd alla 100 euro ei tule kunagi

  4. #2384
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    pigem in4 elu24.ee või õhtulehe artikkel: «Pokkeriprod kulutavad peol rohkem raha kui keskmine eestlane palka saab.»
    Sellepärast ma ei julgegi ühelegi pokkeriprode üritusele tulla, flippavad raiped seal 200€ arvete peale ja pärast foorumis naeravad, kurat ma peaks nädal aega tööd tegema selle eest :D

  5. #2385
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Euro tulekuga läks Tallinnas joomine 1.5x kallimaks imo. Enne oli õhtu miinimum 1k eeki ringis, nüüd 100€. Keegi veel sarnast muutust täheldanud?
    Jap, nii on. Väga haige ikka.

  6. #2386

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Euro tulekuga läks Tallinnas joomine 1.5x kallimaks imo. Enne oli õhtu miinimum 1k eeki ringis, nüüd 100€. Keegi veel sarnast muutust täheldanud?
    dno, pole väga arvestanud
    ( Click to show/hide )

  7. #2387
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tundub, et ainult joogiga ongi võimalik HCC päevikust mööda minna :D Pead mingid talgud korraldama, Joome mööda vms...

    Siis tuleb poste lademetes ja vaatamisi, vb isegi pilte, elu24 ja asjad :D

  8. #2388
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ütlen ausalt, et camuga ma ei julge peole minna enam. tõsiselt. see laupäevane pidu oli niii fking epic. ma olen kõike oma silmadega näinud aga sellist jama ei ole. enne kui jõudsime nimetasse olime nii kägaras ja hommikul kui skype peomuljeid vahetasime siis lihtsalt kägardusime. ausalt sellist ei ole ennem olnud.
    ROFL

  9. #2389
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 138

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Tundub, et ainult joogiga ongi võimalik HCC päevikust mööda minna :D Pead mingid talgud korraldama, Joome mööda vms...

    Siis tuleb poste lademetes ja vaatamisi, vb isegi pilte, elu24 ja asjad :D
    Kui ma kirjutaks raamatui oma pidudest või iga peo seiklustes oleks ammu möödas. Keda ma never-ever fking ever ei biidi on pumper. See vend on kõige kirjuma elulooga vend üleüldse ja ma olen talle mitu korda öelnud, et sa peaks juba praegu oma eluloo raamatu kirjutama, mis biidiks kersnat ja rauda pika puuga. See on nii kägar, mis temaga on toimunud. Ma tean teda pea 15 aastat ja igakord kui temaga kokku saan kuulen jälle kägarlugusid.


    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    ROFL
    ROFL. ma tõsiselt itsitan hetkel kompu taga, ma ei suuda meenutada. kosmonaudid~! :D

  10. #2390
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tahtsin lihtsalt raporteerida, et jõuan kohe Tartusse ja valmistan sulle koha ette. Peace!

  11. #2391
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 138

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Tahtsin lihtsalt raporteerida, et jõuan kohe Tartusse ja valmistan sulle koha ette. Peace!
    Ma ei ole tartus veel 100% kindel,s elgub järgmine nädal. Sa ise ka ei ole ju kindel.

  12. #2392
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    No worries. Vaatan ikkagi sinu pilguga asjad täna üle...o

  13. #2393
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    tra ma tahan teada, mis te edasi tegite siis!!

  14. #2394

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Mkm, nagu neljas klass kui need, keda sünnipäevale kutsuti järgmine päev koolis rääkisid oma saladusi ja inside nalju.

    ihihi ja ahaha



    EI, MA EI TAHTNUDKI SINNA SÜNNIPÄEVALE!


    :(

  15. #2395
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 138

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    No need on sellised inside joke või sellised anekdoodi mooid asjad, mida peab rääkima õigel ajal ja õiges kohas.

  16. #2396

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Spending €1k on drinking/month














    Thats pokkeriprod.com problem

  17. #2397
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Muru made my day :D

    PRICELESS !!!

  18. #2398
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 138

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Jeeeeeesaaaasssssssssss. Nii kahe-vahel. HT HUSNG-d on easy as shit, $100 HT HUSNG-des teeb 3h 100 mängu ära aga samas on kuidagi üksluised. Hetkel EV roi 4%, kardan, et nats langeb aga suudajksin kuus 2000-3000 mängu mängida ehk ca $6000-$9000 + lisaks paartuhat rakebacki. Aga väga kiirelt tuleb lagi. Näiteks $200-stes ma saan kolme tunniga poole vähem HT-sid ning ROI ka kindlasti langeks. Kui hakata regularidega madistama siis mõtkeam minna $100-stes ja istuda igale ühele järgi ning saaks juba pm SNE järgi minna.

    Olen viimasel ajal ka FR 24 tablenud. Vahelduseks päris mõnus ja long-runnis 1PT/BB-ga oleks sitaks kasumlikum. 100k käe juures (24 tabledes suht lihtsalt tehtav) saaks $4000 + ca $3000 rakebacki ning kuluks vähem tunde. Lisaks tuleks rohkem VPP-sid, mis tõstaks üldisst RB protsenti ning saaks swithcida 6maxi- kus lagi on vääääääääääääga kaugel.

    Ehk lähengi järgmine aasta pohhuistlikult: mängin seda, mida viitsin. Eks näib, mõned päevad veel mõelda.

  19. #2399
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Suht naiss imo kui on mänge mille vahel valida.. juba üksluisusest vabanemiseks plussev

  20. #2400
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 138

    Aasta kokkuvõtte 2011

    Minu jaoks siis kuu kui ka aasta läbi. Võib-olla mööda minnes toksin mõnda turniriiri aga see ka kõik, sest puhtfüüsiliselt ei jõua see aasta enam märkimisväärset volüümi näidata.

    Neli päeva puhanud ja nüüd tööd kuhjunud, mille sooviksin enne aastavahetust ära lõpetada. Üks tähtsamaid on PokkeriProd.com aasta tegijate häälte üle lugemine, edetabeli tegemine ja lisaks foorumi kui ka google analytics statistika näol kokkuvõtte lisamine. Tõotab tulla huvitav ja kohati koomiline lugemine, just «otsingusõnade» osas kuidas meie foorumit kõge rohkem leitakse :)

    Graafikute aeg:

    Detsember 2011 turniirid:
    ( Click to show/hide )


    Detsember 2011 rahalauad:
    ( Click to show/hide )


    Aasta kokkuvõtte

    Nagu ikka sai liiga palju laiseldud ja liiga vähe mängitud. Aasta alguse kuud oli volüümikamad aga pärast Musta Reedet, FTP kokkukukkumist ja suve saabumist kadus motivatsioon ja volüüm. Lisaks jooksin kogu suve väga halvasti. Muidugi FTP pauk oli ka väga valus, sest see oli kõige parem rahakott, tema mälestamiseks postitan lifetime FTP HU graafiku:

    ( Click to show/hide )


    Pärast sügist natukene volüüm tõusis aga siis hakkasin õppima HT HUSNG-sid, käisin nädalasel reisil jne. mis võttis kokkuvõttes mängutundide arvu taas alla.

    Arengupoolest pean 2011 väga heaks aastaks. Heads-up cashis bummides sai väga palju juurde õpitud: eelkõige valubettimise ja foldimise osa. See on uskumatu kui lightilt callitakse aga samas uskumatu kui nitilt rivereid raisetakse.

    HT HUSNG-d jällegi andsid väga palju fold equity mõistmisele ja panustamise suurusele juurde. Selles mängus õpid kuidas avaldada vastasele maksimaalselt survet riskides minimaalse summaga. Lisaks oli päris mitu «ahaa» momente.

    Graafikud.

    Turniirid:

    Tunde kokku: 266.4 ($90 tunnis)

    BB-des
    ( Click to show/hide )


    $$$
    ( Click to show/hide )


    Cashgame

    Tunde kokku: 1200 (aga see ei ole päris täpne, kuna multisaitides erinev aeg «kepib» limiidid ära ja teinekord 10h mängupäeva asemel oli reaalselt 2-3h), $30 tunnis. Reaalne võib olla 40-50 dollarit tunnis.

    BB-des
    ( Click to show/hide )


    $$$
    ( Click to show/hide )


    Järgmise aasta plaanid:
    Kindlalt volüümi. Ma tean, et ma suudan volüümi näidata aga ma pean leidma distspliini. Kunagi kui PokerStarsis sai mängida 12 lauda korraga, puudus auto-reload, auto waiting-listid, auto-seating ja lauad olid aeglasemad siis tegin iga kuu 100 000 kätt. See ei olnud üldse raske. Reeglina oli kuus ikka 4-5 päeva täiesti vaba ja päevas mängisid 4-5 tundi.

    Pokkeris edu saladus on distspliin aga väga suure edu saladus on volüüm. Kõik väga suurelt võitvad mängijad näitavad oma limiidi kohta väga suurt volüümi. Parim «ulmenäiteks» on minu arvates nanonoko. Aga me ei pea minema ekstreemsustesse.

    Väikese winratega mängijatest ja suht väikesel limiidil on parimaks näiteks timstone: http://www.pokertableratings.com/sta...earch/timstone

    Konstantselt, distsplineeritult on võitnud vähemalt $274k mänguga ja $88k rakebackina. Arvestage, et PTR misseb 30% käsi.

    Foorumis William, WPR101. Teeb aastas ainuüksi rakebackina $130k! Näiteid on veel ja veel aga ülevaltoodud kaks «vennikest» ei mängi üldsegi palju, keskmiselt neli kuni viis tundi päevas. Kuus 120 kuni 150 tundi, keskmine valge inimese töötundide arv kuus on ka suurem.

    Selle taga on suur distspliin ja seda ma lähen uuesti püüdma. See kuu ma tõestasin, et ma suudan, kui ma ainult tahan. Ma võrdleks seda jooksmisega või pika rännakuga. Algus on raske, mõne aja möödudes muutub see rutiiniks - kergeks ja automaatseks tegevuseks. Loomulikult saabub mingi aeg ka väsimus (pokkerimõistes läbipõlemis) periood ning patareisid tuleb täita puhkusega.

    Kindlaid mängulisi eesmärke ma veel ei sea ega ütle küll aga on 2012 eesmärk on anda strateegilist nõu avalikus foorumis tasuta täpselt 0 korda. Vaatan, kas suudan :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES