Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 137, kokku 221 EsimeneEsimene ... 3787127135136137138139147187 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 721 kuni 2 740, kokku 4410
  1. #2721

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    nice, need klaaspoksid ikka väga julmad, hommikul on sokid ka suitsuhaisused

  2. #2722
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    nice, need klaaspoksid ikka väga julmad, hommikul on sokid ka suitsuhaisused
    Nii on jah, teisest küljest hea, ei teki mingit isu minna sinna putkasse, kui just väga kreenis ei ole

  3. #2723
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Nii on jah, teisest küljest hea, ei teki mingit isu minna sinna putkasse, kui just väga kreenis ei ole
    Mäletan kui veel suitsetamine oli klubides lubatud siis oli väga vastik klubis olla. Süda läks pahaks suitsuhaisust ja tänasin jumalat, et selline seadus vastu võeti.

    Kui aga oled korra käinud ära klubides, kus on hea ventilatsioon, mis siis, et kõik igalpool suitsetavad siis saad ikka aru, et no fucking, miks ma pean Eestis ronima kuskile kitsasse gaasikambrisse suitsetama? Suits ju tegemata ikka ei jää aga hoopis mugavam oleks, kui klubid oleks juba toona investeerinud korralikku ventilatsiooni ja saaksin rahulikult laua ääres tossutada.

  4. #2724
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Skilligamede korrusel seal kasinnis oli ka taoline süsteem. Seal oli üle kahe tuhande sloti aparaadi ja persetäis blackjacki, baccarati, rulli jne laudu.
    Suitsetajatele mingit eraldi nurka ei olnud aga lihtsalt tossajatele mõeldud slotid ja table gamed. Kusjuures veel mittesuitsetajate ja suitsetajate lauad olid kohati isegi kõrvuti ja täiesti randomilt, mitte, et terve kasiino suitsetajad on kuskil ühes nurgas koos ja imevad.
    Korralik vent jamh teeb oma tööd väga hästi, isegi laua ääres suitsetaja kõrval literally seistes ja mängu railides (ootasin ühte tüüpi seal peale seda kui ise sessi lõpetasin) ei tundnud suitsu lõhna.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 05.07.12 at 20:28

  5. #2725

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ranka ka veel prindib, või on puhkuse võtnud?

  6. #2726

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Selle printeri tint on juba ammu hangunud.

  7. #2727

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tegelt vist arendab Diablos rahategemise strateegiaid. Pidi korralikult saama- parimad mitu tonni kuus.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 31.07.12 at 12:23

  8. #2728
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
    Ranka ka veel prindib, või on puhkuse võtnud?
    Kirjutasin ju, et ei ole enam aega pokkerit mängida :( Time to time, mõned käed mängin ja see on ka kõik. Sügise poole ehk tekib rohkem aega, hetkel seda ei ole.

  9. #2729
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Sooviksin tervitada. Tervitan selle looga Rankat, ema teises toas ja kõiki kes mind tunnevad.
    ( Click to show/hide )

  10. #2730

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Üldiselt meeldib mulle mõelda et kõikidele asjadele on olemas mingisugune seletus.
    Selle video puhul läheb raskeks

  11. #2731
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    ( Click to show/hide )

  12. #2732
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Sooviksin tervitada. Tervitan selle looga Rankat, ema teises toas ja kõiki kes mind tunnevad.
    ( Click to show/hide )
    Täitasa lõpp! Üle pika aja üks mõnus hea Eesti lugu. Keegi esitajat teab? Olen juba 40 minutit www.neti.ee-tanud ja ei leia üles ühtegi lugu. Kunagi oli miski www värk otsingumootor aga seda ei suuda leida enam.


  13. #2733
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Sooviksin tervitada. Tervitan selle looga Rankat, ema teises toas ja kõiki kes mind tunnevad.
    ( Click to show/hide )

  14. #2734
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Kotka pokkeripäeviku see post motiveeris mind ja pani sügavalt mõtlema asjade üle järele. Minevik, olevik ja tulevik.

    Foorum on aastatega kasvanud suuremaks, arenenud jõudsalt. Mitmedki kasutajast on kasvanud välja silmapaistvad tegelased. Ma ei kiida ega tähtsusta üle PokkeriProd.com portaali aga kindlasti on meie foorum olnud katalüsaatoriks või andnud mingigi laengu nende arengule. See ei pea olema strateegiline - kasvõi teiste mängijate tulemuste ja arengukäigu jälgmine võis olla väga heaks hüppelauaks.

    Kahjuks tänasel päeval me peame kurvastama. Edulugusid ja hüppelaudu on jäänud vähemaks, küll aga mitte kasutajaid. Strateegia teemad on kadunud, vana tegelased haihtunud, suured juhid muutunud passiivseks ning eeskujud vajunud unustuste rüppe.

    Ma arvan, et ma ei tee mitte liiga ega ülekohut, kui ma ütlen, et üleüldine pokkerimaastik on vaesunud, muutunud ülbemaks, rumalamaks ja kinnitõmbunumaks. Strateegia on asendunud üksteise egode võrdlemiseks, teooria offtopic teemadega ja üksteise sõbralik suhtumine vaenulikuks ära panemiseks.

    Selle sissekande kirjutamise ajal, veel täpsemallt, eelmise lõigu kirjutamise ajal ma arvan, et asendunud on väga vale sõna. Ükskõik, kuidas foorum ei oleks arenenud on oleks näiteks OT teemasid täpselt sama palju. Aga, mida on vähemaks jäänud ja mis on foorumil puudu on strateegia, ja eeskuju, julgust ning motivasiooni süstiv eeskuju.

    Olen sügavalt mõelnud kaks päeva. Isegi see on saanud mu kinnisideeks ja vaakun dilemma vahel, kas võtta see «risk» või mitte. Dillemaks on alustada ja elustada blogi http://ranka.pokkeriprod.com ja seda kujul, kus imiteerin «Ranka Busto» olukorda.

    Selle mõte on, et alustada mängimist full-ringist ja täiesti nullist. Näiteks: $1000 bankrolliga ja 25NL. Imitatsiooni käigus on alguses 20BI ehk $500 ning sellega minna sõtta ning automaadile on sõjas antud ka lisasalv järgmise $500 laenguga.

    Nullist alustamise all ma ei pea silmas, et hakkan väntama tuima grindi vaid täiesti nullist. See tähendab, et inimene, kes on mänginud hobikorras väikseid limiite. Sai töölt villand või olude sunnil kaotas töö ning nüüd proovib $500-ga õnne. Tal ei ole mitte ühtegi tutvust pokkeri ringkonnas ja ainsateks materjalideks on inernet, foorumid ja blogid. Kogu oma protsessist ja käekäigust kirjeldab blogis.

    Blogi algab strateegia ja käterangede koostamisega, millele soovib saada kinnitusi ja lisanõud läbi foorumi teistelt kasutajatelt. Postitab probleemseid käsi, tüüpsituatsioone foorumisse ja graafikuid.

    Sellist laadi projekti ma mõtlen.

    Tunnen, et ma olen selleks päris õige, sest ma ei ole mitu aastat ring-mänge tõsiselt mänginud ja seetõttu ma olen hetkel väga roostes, ranged on paigast ära ja kahtlen enda mängus, kas üleüldse biidin. See oleks nii mulle heaks tööks tõestada, kas ma oskan veel FR mänge mängida ja kas ma olen võimeline arenema. Kas ma olen võimeline uuesti tõusma $1000 näiteks 100NL.

    Blogi eesmärgiks oleks:
    • mängijatele, kes sama probleemi ees õppida kaasa
    • olla motiveerivaks
    • tõestada/ümber lükata väited, et micro on biiditav
    • bankrolli managment
    • tõsta foorumis strateegiat


    Nüüd siis agad...
    ...
    ...
    Ma ei soovi hetkel i-le punkti peale panna. Vana rahvas ütleb, et hommik on õhtust targem või tark ei torma. Siis seetõttu ma ei anna kinnitust ega lükka ümber, et kas ma teen selle või mitte. Ma võtan veel nädala mõtlemiseks ja siis leian selle enda.

    Probleemideks on:
    1. MOTIVATSIOON: võib-olla ei ole ka motivatsiooni, sest viimati tõsiselt pokkerit ma mängisin aasias ning hetkel mul ei ole vaja seda mängida. Kui mul ei oleks foorumit ega portaali ma ei teeks seda aga ma hetkel näen, kuidas mu elutöö (kas seda võib nii nimeta aga mulle see sõna meeldib:P) sureb või vähemalt hääbub (see on hetkel ainus motivatsiooni allikas). See probleem on ka teistes Eesti foorumites - puuduvad eeskujud ja noort verd ei tule peale ning vanasid ei huvita või neil omad tegemised.
    2. AEG: Kindlasti paljud kasutajad on märganud üleüldist PokkeriProde aktiivsust uudiste jms. arendamisel siis see võtab oma aja. Ma ei räägi teinekord mõnest tunnist vaid 10-12h päevast, sest mulle kuulub peale PokkeriProd.com saidi veel üks selline keskmist suuru veebilehekülg + päris aktiivne klienditoe töö Muchos Pokeri kui ka Olympic-Online varal. Mulle meeldib see töö - vahelduseks on päris huvitav olla ise köögis kokana söögitellija asemel ning meisterdada sööke (näite põhjal siis ollla pokkeris pealtvaataja ja pigem teenuse pakkuja kui kasutaja) aga see võtab aega. Siis ma pean leidma projekti raames kuldse kesktee ja väga hea aja managmendi
    3. PLAANID: Sügiste esimestel kuudel oli plaan minna tagasi Aasiasse. Seda siis koostöö raames, kui ka enda huvist ja kirest tolle "ajuvaba" maailmajao vastu. Projekti alustamisega pean Aasia edasi lükkama aga see on väga väikene mure.


    Seega ma mõtlen selle üle sügavalt järele ning loodan, et suudan probleemid lahendada. Lisaks, mis mul motivatsiooni annab on kindlasti see, et kui ma mängu ei biidi siis oleks süda rahul -teinekord mõtlen, et krt äkki paneks tuimalt miski käe arvu läbi, tahaks eksperimenteerida. Kui biidin on ka hea tunne :)

    Pidin oma mõtted kirja panema.

  15. #2735

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Täiesti õige jutt. Kui see midagi aitab, siis sina ja sinu blogi olid minu põhimotivaatorid kui pokkeriga alustasin, eriti see osa kuidas sa rääkisid enda pokkerielu algusest ja sellest, kuidas pikalt päevad läbi ainult töötasid raskelt selle kallal, et jõuda sinna, kuhu soovisid jõuda. See pani mind uskuma, et pokkeriga on täpselt nagu kõige muuga siin elus - kes tahab, see suudab. Edu motivatsiooni leidmisel!

  16. #2736
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Loodan, et otsus tuleb positiivne Ranka.Jälgiks huviga, mõtleks kaasa ja paneks omi mõtteid ka kirja-kuigi pole väga aktiivne postitaja.

  17. #2737

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Mina olin ka fish pmst kuni ranka blogi leidmiseni

  18. #2738
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    ma jätsin mingi hetk starsi 2000 taala umbes samasuguste mõtetega. peale seda pole vist 2 kuud mängud. ei viitsi.

  19. #2739

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    ükskõik, kas seda "ranka bustot" läbi viima hakkad või mitte - ma arvan, et sa ei peaks ennast halvasti tundma selle "foorumi hääbumise" pärast. sa oled küllalt rabelenud ja aidanud mängijaid paremaks saada pokkeri alal. see kas nad tahavad enda kogemusi, teadmisi, emotsioone jms siin sinuga sarnaselt teistele jagada, ei olene enam niiväga sinust (ükskõik kui palju sa eeskuju ei ürita näidata). selles suhtes müts maha su ees, et erinevalt valdavast enamusest teistest võitvatest mängijatest tahad sa midagi kommuunile tagasi anda ja seda mitte ainult a'la strateegiapostidele vastamise näol, vaid märksa üldisemas plaanis.

  20. #2740

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Hakka midagi muud laskma, 6-max või HORSE või muud huvitavat.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES