Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 53, kokku 220 EsimeneEsimene ... 343515253545563103153 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 041 kuni 1 060, kokku 4399
  1. #1041
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    kui seti floppad, mis loitsu sa siis muidu MG-s fishide vastu kasutad?
    cast "teleport". mõttetu edasi passida ju, kui surma (biidi) saad.

  2. #1042
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    ranka sa naisele ka rääkisid, et eelmine elu olid päkapikk, kes kunagi oskas pühasid loitse ja kandsid hõberelvi?
    tegelt cool story

  3. #1043
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ranka sa naisele ka rääkisid, et eelmine elu olid päkapikk, kes kunagi oskas pühasid loitse ja kandsid hõberelvi?
    tegelt cool story
    seda võiks rääkida mitte ainult naisele, vaid ka ajakirjale Naised, seal on alati mingid erilised elud ja igasugu posijad.

  4. #1044

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Mängisin Partypokkeris HUSNG, mul T2s, raisen pre, vastane muidugi call, maha 4TT, nupud flopil sisse, vastasel T2o, split pot. Tundub standard? Mitte starsis igatahes. Ma ei tea, kas asi on selles, st starsis ei calli mitte keegi T2o preflop raiset HUSNG aga eurosaitidel on see standard. Kokku tegin 5 mängu vist, jõudsin ära näha boardi, kus oli 4 mastirea kaarti maas, olukorra, kus mul 44 vs A3 245 flopil ja veel 5 juhust, mis tavaliselt tuleb väga harva.
    Kui ma nüüd järele mõtlen, siis suund tundub sinnapoole olevat, et boardid ei soodusta actionit. Ehk rohkem väikeseid potte ja vähem suuremaid võitjaid ehk rohkem raket. Näpitud.

  5. #1045
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ranka sa naisele ka rääkisid, et eelmine elu olid päkapikk, kes kunagi oskas pühasid loitse ja kandsid hõberelvi?
    tegelt cool story
    IRW. Ei ole rääkinud.

    Aga tegelt ma alguses olin päkapikk aga pärast ise vaim, sest headuse rass (kõige kergem mängida) oli alati üks ahnepäitsidest njuubid. Kui käis suur sõda, miski 5 vs 5 fightid ning ütleme, et üks kuri vend suri. Siis alati miski valgevend võttis varustuse omale, vaatas, et oh kõva kraam ja pani keset võitlust jooksuga nahhui ja jättis sõbrad surema. Ise ju ei tahtnud sellise kraamiga ära surra.

    Hit and run noh.

    EDIT; muidugi pärast löödi ta sõprade kamp maha ja sama punt tuli kodulinna järgi ning lõi ta ka maha veel mitu korda :)

  6. #1046
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Oi pärgel, kui halvasti mängin. Esimese fishi vastu kaotasin ebaõnnelikul kombel AK vs JJ, AK vs QJo ning lõpuks AQs vs JJ. Selle matchiga enam-vähem rahul. Aga siis tuli teine match kus oli keskendumine null.

    Kõige enne suutsin 80BB stäkkidega 44-ga 3beti callida. Flop 367ss. vastane checkis cbeti asemel, ma bettisin (käe kaitse), vastane shoves ja callisin. PF pask mäng, postflop enam-vähem... Siis saime stäkid taas 140BB peale, mul 33 ja callin 3beti. Flop 349sss, ta cbet potsize, ma raisen täpslet niipalju, et turniks vähem kui potisze järgi ja ta callis. turn uus poti, mille peale ta mõtles ja shoves. siin tegin crying calli - vaja oli 31% aga mul 22% setiga ta valuerange vastu. näitas Ax4s. Ja siis lendasin enda ülemängitud top-paariga kahe paari vastu ning 6bi kaduski.

    Blet

  7. #1047
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    HU ajab nii tilti. Seal on kõige kergem asju nö isiklikult võtta (1 vs 1 ikkagi) ja sa alati tead kui palju sa üleval või all rahaliselt oled, mis mind mõjuta. FR-s ma tihtipeale ei tea mitte kottigi, sest HEMi ei armasta sessi ajal kiigata.

  8. #1048

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    See teema siin tundub veidi opakas. Et mingi asi oleks rigged, tähendab, et see peab olema suunatud kellegi vastu spetsiifiliselt (kas üksiku või kindla grupi). Oluline on siin mõista sõna "spetsiifiliselt". Kui sa tuled Starsist, kus jagatakse kaarte ühe süsteemi järgi, ja liigud Triobetti, kus jagatakse teistmoodi, siis tegemist pole rigged site'iga, vaid lihtsalt teistsuguse süsteemiga. Täpselt samamoodi satuks raskustesse Trio nö kalake, kes tuleks Starsi, kuid see ei tähenda samamoodi omakorda seda, et Stars oleks rigged.

    Nüüd on küsimus, et kuidas sina suudad teistsugusele kaartide jagamise süsteemile, mis on kõigile ühesugune, nö kohaneda. Kui sa ei suuda, siis pole süüdi süsteem vaid sina.

    Kui sa väidad, et süsteem on rigged, siis sinu loogika järgi on see rigged niimoodi, et kõik oleks võrdselt BE mängijad ja võitjaid pikas perspektiivis poleks. Siinkohal tuleks esitada küsimus: kas ABC pokkerit, millega NIT üldiselt kalalt raha võidab, on lihtsam teha Starsis või Triobetis? Kui vastus on esimene, siis see jällegi ei tähenda, et Triobet oleks rigged, vaid NL võib seal lihtsalt NITi jaoks olla sisuliselt nagu Omaha ehk liiga variatsioonikas (kus 67s või Axs on tugevam kui 66 või AJ), mis aga rikub närve. Seega on lihtsam mujal nusserdada.

    Kui aga on rigged kõigi vastu ehk hakkab käru keerama kohe, kui võit on nt üle 3BB üle 10 000 käe (pluss muud valemid, et 6BB kaotab 4BBle, et mõlemad oleks 5BB), siis on tõesti pahasti, kuid seda tõestada on tõenäoliselt päris keeruline.

  9. #1049
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    See teema siin tundub veidi opakas. Et mingi asi oleks rigged, tähendab, et see peab olema suunatud kellegi vastu spetsiifiliselt (kas üksiku või kindla grupi). Oluline on siin mõista sõna "spetsiifiliselt". Kui sa tuled Starsist, kus jagatakse kaarte ühe süsteemi järgi, ja liigud Triobetti, kus jagatakse teistmoodi, siis tegemist pole rigged site'iga, vaid lihtsalt teistsuguse süsteemiga. Täpselt samamoodi satuks raskustesse Trio nö kalake, kes tuleks Starsi, kuid see ei tähenda samamoodi omakorda seda, et Stars oleks rigged.

    Nüüd on küsimus, et kuidas sina suudad teistsugusele kaartide jagamise süsteemile, mis on kõigile ühesugune, nö kohaneda. Kui sa ei suuda, siis pole süüdi süsteem vaid sina.

    Kui sa väidad, et süsteem on rigged, siis sinu loogika järgi on see rigged niimoodi, et kõik oleks võrdselt BE mängijad ja võitjaid pikas perspektiivis poleks. Siinkohal tuleks esitada küsimus: kas ABC pokkerit, millega NIT üldiselt kalalt raha võidab, on lihtsam teha Starsis või Triobetis? Kui vastus on esimene, siis see jällegi ei tähenda, et Triobet oleks rigged, vaid NL võib seal lihtsalt NITi jaoks olla sisuliselt nagu Omaha ehk liiga variatsioonikas (kus 67s või Axs on tugevam kui 66 või AJ), mis aga rikub närve. Seega on lihtsam mujal nusserdada.

    Kui aga on rigged kõigi vastu ehk hakkab käru keerama kohe, kui võit on nt üle 3BB üle 10 000 käe (pluss muud valemid, et 6BB kaotab 4BBle, et mõlemad oleks 5BB), siis on tõesti pahasti, kuid seda tõestada on tõenäoliselt päris keeruline.
    Ma mängin pokkerit standard 52, random decki järgi mitte uute reeglite järgi. Kui nad tutvustaks oma "uusi reegleid" siis ma mängiks seda mängu juhul kui ma ise tahan, viitsin õppida vms.

    PLO-s on ka oma strateegia, mina seda jaga ja seepärast ma ei mängi.

  10. #1050
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Aga ok lõpetame selle rigged teema, sitast tehtud tatimulle mõttetu loopida ja mängin primas edasi niikaua kuni olen -€1k miinuses. See juba sportlik huvi või nii. Tõestamaks kas on rigged v mitte. Isegi kui asi on vastases siis kohutavate junnide vastu peaks mingit winrate ikka näitama.

  11. #1051
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga ok lõpetame selle rigged teema, sitast tehtud tatimulle mõttetu loopida ja mängin primas edasi niikaua kuni olen -€1k miinuses. See juba sportlik huvi või nii. Tõestamaks kas on rigged v mitte. Isegi kui asi on vastases siis kohutavate junnide vastu peaks mingit winrate ikka näitama.
    end of prima. kaks korda kaks outer turni ja riverisse, 3-4 riverdatud rida, mitu 4 straight/flush boardi. mulle aitas.

  12. #1052
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    LIHTSALT EI OSKA, EI OSKA, EI OSKA, EI OSKA, EI OSKA, EI OSKA, EI OSKA.

    Esimese fishi vastu ajasin T7dd AQJdd flopis rahad sisse, tal AA. sain pähe $520 pot talle ja siis kohe otsa KJ vs QJ, JXX flopis kui otsutas riverdada ja jälle lisa $400 talle ning kadus oma suure stäkiga.

    Siis tuli Starsi teine fish, kelle vastu tegin halba mängu või tegelt ei teagi. Foldisin matchi alguses kaks kätt, mis hiljemate readide põhjal osutusid calliks, kui check-shoves suurelt. Seda tegi tihti aga üldiselt sõitis must üle ja kuniks tuli see käsi:

    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1039886
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $345.00
    BB: $483.50

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with K K
    Hero raises to $6, BB raises to $14, Hero raises to $44, BB calls $30

    Flop: ($88.00) T 2 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $46, BB calls $46

    Turn: ($180.00) 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $84, BB raises to $168, Hero raises to $255 all in, BB calls $87

    River: ($690.00) 4 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $690.00
    Hero shows K K (two pair, Kings and Fours)
    BB shows A 5 (a flush, Ace high)
    BB wins $689.50
    (Rake: $0.50)

    Ei oska HU-d, quitin pokkeri vist eluks ajaks.

    HU tulemused alates 1. september (prima excluded):
    100NL
    ( Click to show/hide )


    200NL
    ( Click to show/hide )


    lisasin prima graafiku ka, tegelt peaks olema suht BE, sest 200NL'i ka mänginud:

    ( Click to show/hide )


    Pidin need graafikud postitama, et motiveerida end, et ikka oskan nats.

  13. #1053
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    ps! tean ,et esimese käe betsizing on ******, kohe väga ******. aga pm. olin tiltis, et alati sain 3beti, ku i4bettisin siis foldis ja tahtsin suurt panka võita. sain jälle suhkasmisqwoe rwe3äkr_Fxas dAS*dä'
    4'
    re

    we all tilt!

  14. #1054

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    See teema siin tundub veidi opakas. Et mingi asi oleks rigged, tähendab, et see peab olema suunatud kellegi vastu spetsiifiliselt (kas üksiku või kindla grupi). Oluline on siin mõista sõna "spetsiifiliselt". Kui sa tuled Starsist, kus jagatakse kaarte ühe süsteemi järgi, ja liigud Triobetti, kus jagatakse teistmoodi, siis tegemist pole rigged site'iga, vaid lihtsalt teistsuguse süsteemiga. Täpselt samamoodi satuks raskustesse Trio nö kalake, kes tuleks Starsi, kuid see ei tähenda samamoodi omakorda seda, et Stars oleks rigged.

    Nüüd on küsimus, et kuidas sina suudad teistsugusele kaartide jagamise süsteemile, mis on kõigile ühesugune, nö kohaneda. Kui sa ei suuda, siis pole süüdi süsteem vaid sina.

    Kui sa väidad, et süsteem on rigged, siis sinu loogika järgi on see rigged niimoodi, et kõik oleks võrdselt BE mängijad ja võitjaid pikas perspektiivis poleks. Siinkohal tuleks esitada küsimus: kas ABC pokkerit, millega NIT üldiselt kalalt raha võidab, on lihtsam teha Starsis või Triobetis? Kui vastus on esimene, siis see jällegi ei tähenda, et Triobet oleks rigged, vaid NL võib seal lihtsalt NITi jaoks olla sisuliselt nagu Omaha ehk liiga variatsioonikas (kus 67s või Axs on tugevam kui 66 või AJ), mis aga rikub närve. Seega on lihtsam mujal nusserdada.

    Kui aga on rigged kõigi vastu ehk hakkab käru keerama kohe, kui võit on nt üle 3BB üle 10 000 käe (pluss muud valemid, et 6BB kaotab 4BBle, et mõlemad oleks 5BB), siis on tõesti pahasti, kuid seda tõestada on tõenäoliselt päris keeruline.
    Sa oled endale õige nime valinud

  15. #1055
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Ranka - Käkipokkeris fishe kägistamas kapiuksega

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oi pärgel, kui halvasti mängin. Esimese fishi vastu kaotasin ebaõnnelikul kombel AK vs JJ, AK vs QJo ning lõpuks AQs vs JJ. Selle matchiga enam-vähem rahul.
    Sama vastane tuli uuesti täna mängima ja luckis jälle 55 vs QJ pf all-ini ära. Ta 3bettis ca. 30% ajast ja siis shippisin 55-ga ning ta callis. Pole hullu. Jälitasin teda veitsa ning ühes lauas teise regi vastu jooksis samuti lucki saate 4BI plussi. Lõpuks sain sita kätte ja kaotas mulle enamus raha tagasi ning jäi lifetime mu pealt $68 plussi.

    Fishi graafik ka:
    ( Click to show/hide )


    EDIT: fishi nimi lavvi - FTP

  16. #1056
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Ranka - vilets vend, prima mehed pissuvad mulle sisse ju!!!!

    leitsi jooks

  17. #1057
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Ranka - vilets vend, prima mehed pissuvad mulle sisse ju!!!!

    letis ei jõuagi ju joosta

    ps! eluvend ,sa lebovenna sugulane?

  18. #1058

    Re: Ranka - vilets vend, prima mehed pissuvad mulle sisse ju!!!!

    krt, ainuke asi mix ma tahaks trios mängida on see, et seal on turbo lauad...
    Need olnud aastaid hyper fishised. Kui ma vaid suudaks motti hoida nii, et mängin vaid NL40-100 turbodes...on fine. Tean, et prooviks kindlasti midagi muud ka, aga need ei kannata, kuna Prima näpitustase on liiga kõrgel :(

  19. #1059
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Ranka - vilets vend, prima mehed pissuvad mulle sisse ju!!!!

    Oi, täna retsilt sigadusi teinud. Avan FR laudu ning kõikidel regidelt BB pihta ning nahhui. Meelitan fishe laudadest ära jne. Aga noh, kes passib käed taskus baarinurgas see totse ei saagi :)

    Ootan juba PTR kommentaare.

  20. #1060

    Re: Ranka - vilets vend, prima mehed pissuvad mulle sisse ju!!!!

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    krt, ainuke asi mix ma tahaks trios mängida on see, et seal on turbo lauad...
    Need olnud aastaid hyper fishised. Kui ma vaid suudaks motti hoida nii, et mängin vaid NL40-100 turbodes...on fine. Tean, et prooviks kindlasti midagi muud ka, aga need ei kannata, kuna Prima näpitustase on liiga kõrgel :(
    Alla 40% keskmise VPIP´ita on on turbode puhul suht võimatu laudu leida. Piisava ajaressurssi olemasolul kaotab igasugune bumhuntimine starsis/ftp-s mõtte.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES