Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 221 EsimeneEsimene ... 3139404142435191141 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 4406
  1. #801
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 139

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Deem.

    Ise jäin 15 vist, kui QQ-ga UTG minraisesin, burget pani otsa, ma callin ja tal AK. Flip ei tulnud ära. ESTPatrick sai bääd biidi KK vs AK PF AI, floppi A ja Krayzie jäi bubblesse, kuna algul sai cooleri ja siis lihtsalt ei olnud midagi enam teha ja shoves SB-lt 72o-ga.

    Üldine mulje
    NUTS, NUTS, NUTS, NUTS! Park leedu kasiino kõrval on sitaauk (vabandage väljenduse pärast). Ausalt. Leedu kasinn on suur ja avar, pokkerilauad on vaheldumisi, mõni "skillgame" laud kõrval, baare mitu tükki + keskmine leedukas tundus mulle mega lahke inimene. Turniiri struktuur oli ka kõva, diilerid olid kõva, keegi ei sõimanud diilereid, keegi ei karjunud ega röökinud vaid tehti nalja.

    ESTPatrick muidugi tegi kino. Esimese kolme tunni jooksul istus enamus ajast baaris (ma ka aitasin teda nats), kühvelda Tequila Sunrisesid sisse ja kokku mängis 8 kätt ning sai suht chipliidriks :) Ja ehga ometi ta üksi purju ei saa jääda -- kogu seltskond oli Powered By ESTPatrick & Ranka. Siis muidugi Burget ka ei suutnud võlgu jääda ning hakkas ka tellima vana head Sunrise ning nii see läks.

    Finaallaud mängiti ära ja siis lasime edasi hommikuni. Meiega ühines ka Tõnu, kes oli teinud terve päev otsa head mängu ja võttis ka sümboolse pitsi, kuna sai ikkagi rahadesse välja ning kes tõi meid tagasi Tallinnasse. Suured tänud talle!

    Olen üritusega rahul ja peaks rohkemgi selliseid trippe ette võtma aga kuradima fking lennukid ikka räigelt häirivad.

    Anyway nüüd peole, kes veel tahab tulla see hellaku ja esmaspäevased 4 nädalat kaine :)

    PS!!! ESTPAtrickul oli au Orlov välja võtta 29s-ga ning sai selle eest €500!

  2. #802
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Viski avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    IN YOUR MAMA !
    Postitusi
    393

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    See pole naljakas aga vaadates sinu postituste ajalugu ei imesta.
    Nit.

  3. #803
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 139

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Blogi on tühi kui laanes lendleva haraka pea aga midagi tahaks ikkagi välja klaviatuurist imeda. No näiteks eile üle pika aja sain ühe maakleriga leppida korteri vaatamise aja kokku. Enamus maaklereid on sellised ussid, kes teevad räigelt tünne ja sittagi siin miski ostjate turg on:

    Näide 1.
    Tuut [vaikus] tuut [vaikus] tuut. Võetakse telefonitoru ja ükskõikselt unise häälega naisterahvas vastab: "Tere", millele järgneb kohe vaikus. WTF? Ei mingit tutvusust ega midagi, kas on ikka õige number!? No proovime järgi ja küsin: "Oot kas Teie müüsite seal balabalabaal". Maakleripreili vastab haigutades, "Jaaaaaaaahhhhhhhh, müüme küll...". Mina küsin standard küsimusi, et kas alles ja kas näha saab mille peale vist maakleriproual tulid silme ette dollarimärgid, mis pühkisid une kui paduvihm tuvisita kirikukelladelt ja vasab erksamalt, et "Muidugi saab. Ma helistan Teile 10 mintsa jooksul tagasi, sest pean leppima omanikuga kokku millal Te näha saate". Ma siis ok, et tsaupakaa ja ootan nagu.

    Möödub 10 minutit, 20 mintsa, tund. Juba läheb hämarakas, panen tule põlema. Juba möödas kolm tundi, algas õhtune reporter. Ikka ei midagi. Olen vahepeal poes ära käinud, 2000 kätt mänginud, isegi süüa teinud. Nothing. Annan alla ja siiani ei ole kõnet tulnud. Selline suhtumine ei ole harukordne ja täpselt samasuguses olukorrad tekkinud peale selle veel kaks korda kahe erimaakleriga!

    Näide 2.
    Tuut [vaikus] tuut [vaikus] tuut. Vastatakse kiirelt ja teiselpoolt toru keegi härra tutvustab end samal ajal nätsu närides või midagi süües/pöialt imedes lausub vurinal, et kes on ja kus tuleb. Samad küsimused, mis enne ja kostub vastuseks: "Eeeee..... Ei, ei, ei. See korter ei ole üleüldse müügiks ju". Ma wat - level vä???? Puristav ja nätsutav Onuke selgitab, "no see on tegelt ikkagi müügis aga nagu ei ole ka eriti müügis". Mul silmad punnis kui kohvitassid ja mõtlen, et mida *****? Küsin uuesti, et: "Wat ? wat? wat??!!?!??" Nätsutaja vastab: "saate aru, et no nad müüvad seda aga näidata ei saa seda ja seega põhimõtteliselt ma ei müügi ja ma võtan ta kohe-kohe maha". Ma siis ütlen, et kui nii siis nii, et nägemist ja viskan telefoni ära. Telefon heliseb kohe uuesti -- sama maakler tõmbab traati. Vastan ning ta hakkab miskit paska pähe pakkuma. Põhimõtteliselt enam ei viitsinud eelneva jutu peale teda kuulatagi, ütlesin iga lause peale, et ei taha ei taha, ei taha, ei taha. Lõpuks Tsau, nägemist, oli meeldiv ja head isu! :)

    Ei oleks arvanud, et isegi praegu on suht raske.
    <hr>


    Käisin vahepeal nüüd õuna toomas ja mõtlesin, et mida veel tarka olen teinud ja meenus, et täna käisin poes!!!!! Ostsin kolm õuna ja ühtteist veel ning ESTPatrickuga raamatupoes, kus haarasin kätte omale raamatu nimega "Naine". Elus esimene non-pokkeriraamat, mis ma olen ostnud. Verstapost maas :P

    Pokkeris läheb hästi, liikusin just 200NL. Olen ise rahul, et kuu ajaga $1000 deposiit peale ja nüüd 200NL.

    Ja Eesti maaklerite hümn:
    ( Click to show/hide )

  4. #804

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Lol!

    Nii see värk kipub olema jah. :/

  5. #805

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    hahaha, ise otsin ka korterit tartus praegu sõbraga ja täpselt sama olukord ja mõttemaailm, no krdi nui nahhui ma peaks mingitele maakleritele midagi maksma kui need munnid ei viitsigi midagi teha. Näitavad korteri korraks ette vms ja siis kasseerivad esimese üüri, käigu vitta ahvid, mille eest. :SS:S:S:S:S Normaalne pask, otse omanikult oleks ikka kordades normaalne võtta, aga kahjuks pole palju võimalusi, aga kui keegi nt veel hetkel tartusse oleks huvitatud nt 4ks kuuks korterit võtma, võib ühendust võtta, igati oleks nõus. Sry et teemat risustan, aga maaklerifirmad võivad sinnasamusse käia, mõttetud pasad, sittagi kasu neist pole, aint raha tahavad.

  6. #806
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    need maaklerid kellega teie suhtlete.. pole mingid maaklerid.. nad ei tea maakleri tööst mitte emmigi... ammugi nad siis aitavad teil ostumüügi lepinguid teha või notari juures asju ajada... need inimesed on spekulandid.. kes kammivad hommikuti ajalehti ja müügiportaale läb.. ja helistavad kiiresti esimesena kuulutuse peale.. räägivad omaniku pehmeks.. et nende teenus tasuta ja nad leiavad kiiresti ise ostja ja panevad ise kuulutusi välja jne.. ühesõnaga nad õngitsevad pakkumised tavaostja eest ära.. ja nende teenus ongi selline, et nad lihtsalt pakuvad sulle vähendamist... selliste ahvide puhul olen ma omanikuga kokku saades palunud kohe sel "maakleril" nahhui tõmmata.. ja ma ei maksa talle midagi ja kui ta kaua edasi möliseb luban üldse sahtlisse sõita...

    kui tahate tegelikult ka teenust, kus asju tehakse, aidatakse murede puhul ja garantiid.. siis minge kuskile mõistlikku firmasse.. Pindi vms... rääkige ära mida tahate, kui palju pappi olete nõus välja käima ja mis muud kriteeriumid on.. ja nemad otsivad teile neid kohti ja saadavad infot..

  7. #807

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Yeah, peale kahe korteri üürimist (praegu kolmandas) võtsin ka sõbraga asja kätte ja ronisime kinnisvara firmasse, kriteeriumid ette ja tädike hakkas sebima kohe.
    Endal polnud vaja rohkem muretseda ja helistada ja möllata, tädike helistas ütles, et näe selline selline sellises kohas, tahad vaatama minna - OK korras.
    Otse omanikult on nagunii suhteliselt võimatu saada seda korteri nii, et lõpetage netist vaatamised ja ajalehest otsimised, lennake firmasse ja saab asja ilma närvide ja ajakuluta korda.
    Nagunii maksate seda maakleritasu, las siis teevad ka midagi selle eest.

  8. #808
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    need inimesed on spekulandid.. kes kammivad hommikuti ajalehti ja müügiportaale läb.. ja helistavad kiiresti esimesena kuulutuse peale.. räägivad omaniku pehmeks.. et nende teenus tasuta ja nad leiavad kiiresti ise ostja ja panevad ise kuulutusi välja jne..
    Kas maaklerite teenus muidu ei ole tasuta, lastakse uutel üürnikel maakleritasu kinni maksta enamasti?

    Käisin ise just eelmine nädal ~ 10 't üürikorterit vaatamas Tallinnas ja aru ma ei saa, miks mõned inimesed kasutavad mingeid peldikuid maaklereid - raha küsivad ikka kõik ju samapalju, 1 kuu üür. Ise üürisin lõpuks korteri sellise maakleri vahendusel nagu RE/MAX, maakleritasu maksime omanikuga pooleks ja tõesti oli hea maakler ja kogu firma tundus soliidne, maakleri tööauto mingi päris uhke Mersu, RE/MAX 'i sildid ja oma nägu peal, soliidne kontor jne. Jättis hea usaldusväärse mulje kogu asjast.

    Tekib küsimus, miks mõned kasutavad selliseid maaklereid, kes midagi omaette podisevad ja jutust midagi aru ei saa? Äkki maaklerid ka valivad, milliseid kortereid üürivad, kui mingi jobu tahab oma urka eest 10 tonni saada mis tegelt on väärt 5 tonni, äkki siis korralikud maaklerid ei viitsi seda korterit vahendama hakatagi kui tõenäoliselt nagunii üürile antud ei saa?

  9. #809

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ma tavaliselt väldin just selliseid müügimehi, kes kallite autodega sõidavad. Selline efekt tekib, et kellegilt see raha
    võetakse, et oma suured kulud kinni maksta. Aga see on puhtalt minu probleem.

  10. #810
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Kas maaklerite teenus muidu ei ole tasuta, lastakse uutel üürnikel maakleritasu kinni maksta enamasti?

    Tekib küsimus, miks mõned kasutavad selliseid maaklereid, kes midagi omaette podisevad ja jutust midagi aru ei saa?
    no iva selles, et kui sa jusht kuhugi maakleribüroosse vms ei lähe.. siis sa ju never ei tea milline asjapulk sul kuulutuse telefonile vastab.. ja no kui oled juba korteri netist või ajalehest leidnud.. siis näha tahaks ikka.. äkki ongi nuts korter hinna eest vms..

    maksmise osas.. enamasti nõuab see nn "maakler" oma tasu üürniku käest mis on siis ühe kuu üüri suurus..

    ühele maaklerile olen selle kenast välja maksnud.. tüüp oli tõesti asjalik.. lepingublanketid jms olemas... ta osutas tõesti asja mida sai teenuseks nimetada..

  11. #811
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Me käisime ka nii 5-6 maakleriga kohtumas. See kellelt lõpuks korteri saime oli veel enamvähem ja samuti saime ka maakleritasu väiksemaks kokkulepitud kui alguses kirjas oli.
    Samas oli ka selline juhtum, et kella 12'ks oli kokkusaamine ning kui kell juba 15 minutit üle oli, helistasime maaklerile, kes teatas, et vabandust, kuid see korter on 2 tundi tagasi juba välja üüritud. No wtf??? Kas sellest ei oleks sobilik teatada.

  12. #812

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Mõningad aastad tagasi müüsin oma suvilat, kohe üks Vabariigi suurima firma maakler võttis ühendust ja lubas
    ise müüa. Kuna minu summa jäi samaks lubasin seda rõõmuga teha. Nädala pärast juba maakleril ostja olemas ainult
    vormistamine toimuks 3 kuu pärast. Ma olin nõus, päris häda ka ei olnud. Kolme kuu pärast selgus, et ostja oli alt ära
    hüpanud. Maakler tropp laiutas käsi ja kui ma küsisin miks ettemaksu ei võtnud , siis tegi mökk-mökk.

  13. #813
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Mille eest need maaklerid uhked autod ära teeninud on? Müügimehele müügimehe palk imo.

    Teemasse niipalju, et viimane maakler oli viisakas keskealine naisterahvas, kes kauples omanikelt 1k üüri alla ja buumi tipphetkel oli meie korteri eest soovitav üür 3k rohkem kui me praegu maksame - meeldiv.

  14. #814

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Pahvak, alati on neid, kes on hingega asja juures...

  15. #815

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Mille eest need maaklerid uhked autod ära teeninud on? Müügimehele müügimehe palk imo.
    Lol :D

    Sa vist ei saa aru kuidas süsteem toimib...

    Kui rääkida näiteks kinnisvarast, siis kinnisvarafirmade puhta kasumi määravadki just müügimehed/maaklerid ja mida rohkem maaklerid palka saavad, seda rohkem motiveeritud nad on ning seda rohkem nad tööd teevad. Siis kui majandus säras, said edukad müügimehed 100k kanti kuus.

  16. #816
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ma saan väga hästi aru, mulle lihtsalt ei meeldi see.

  17. #817

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Ma saan väga hästi aru, mulle lihtsalt ei meeldi see.
    Ei meeldi, et müügimees teenib kasumi pealt?



  18. #818
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Pokkeris läheb hästi, liikusin just 200NL. Olen ise rahul, et kuu ajaga $1000 deposiit peale ja nüüd 200NL.

    millise bankroll managemendiga üles-alla liigud?

  19. #819
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ
    Ei meeldi, et müügimees teenib kasumi pealt?
    Mitte seda. Las jääda.

  20. #820
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ
    Ei meeldi, et müügimees teenib kasumi pealt?


    ei. kinnisvaramaaklerid said buumi ajal (nagu ka paljud teised lihttöölised) ebamõistlikult suurt tasu. minu arust on suht mõnitamine kasseerida üürilepingu pealt 1 kuu üür tasuna, kui ainus vaev on lepingu blanketil isikuandmete muutmine, portaalidesse kuulutuse riputamine ning paar korda korterit näidata. kusjuures küsimustele vastata ikkagi ei osata st pole tehtud kodutööd piisavalt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES