Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
Starsi kõrval ca 10x kehvem keerutus on see unibeti kraam,olematu winratega biitable
Õigust räägid. Esimene tunne oli petlik. Seal makstakse ju 1.5x ja Starsis on miinimum 2x. Mängisin neid oma 20-30 tükki, on fishisem, aga kui algul 1 minuti level tundus eelisena, siis pole see kaugeltki nii. Pigem rohkem fishidele annab eelist rohkem, sest postflop mänguruumi pole. Sitta reklaami tegin.

Jutu jätkuks, et päris tühi post ei oleks. Kõige enne nagu lollakas siin olnud hommikuni üleval, et jõulukalendreid teha kasinnides. Kuidas on see võimalik, et iga aasta lähevad need järjest labasemaks. 8 operaatori peale, kes korraldavad jõulukalendreid, on 2 arvestavat tegijat, 1 so-so ja 5 idiooti, kelle promod on pm. täpselt sama igapäev, aga vahetatud mängu nimi ära.

Ma nimesid ei nimeta, aga ühel oli väga huvitav promo (see on 1 neist kolmest, kellel on väga ok promo), kus teed depo kas äkki oli €10 või €20, saad 10 tasuta spinni ja lisaks loosipileti Super Nintendo loosile. Mis on Super Nintendo? Vana hea 16-bitinine mängukonsool, mis nüüd uues kuues.



EDIT_FOTO: see pilt ei ole aastast 1996, vaid aastast 2018. Selline ongi uus Super Nintendo.

Ise ei hakanud depot tegema ja ostsin ise ära ning ootan, et tuleks. Vanad head klassikalised mängud: https://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nin...m-1238330.html

Donkey Kong, Street Fighter, Contra III jne. mis meenutavad minu põlvkonna aega enne arvutite tulekut. Õnneks pult ka lihtne (2 pulti kaasas - see pole reklaam, ma ei saa mingit kasu, vaid ma olen ekstaasis, et lõpuks tuli midagi, mida ma tahan - meenutab midagi 90-ndatest), siis ju Amira õpib ka selgeks mõne minutiga ja saab koos tulistada, maadelda, ringi karata mööda Dzjunglit. Suht ootusärevuses. Mis muidugi kõige naljakam - lastele jõulukingiks lol, see muidugi kolmapäeval tuleb ja pole kingipäev, aga ju kuuse alla ma ta viskan, et jälle päkapikud käisid (selle posti pean deletema enne kui Amira lugema õpib, sest muidu päkapiku saladus releaved).



Mäletan ka varasemaid aastaid. Kui argipäeviti päkapikud toovad kommikesi ja väikseid meeneid, siis pühapäeviti päkapikud ikka suuremaid kinke toovad. Mänguasjadepoodides ringi kimanud ja nukke ostnud lastele ja muid manti, siis ikka poiste riiulite ette seisma jäänud. Kurat, kuidas ikka on mänguasju tänapäeva lastel.

Helikopterid, droonid, autod jne. Siis kui kuuse alla päkapikk jõuab nukkudega, siis on ka seal alati olnd helikopter või droon "lastele". Mingil põhjusel, see minu ostetud droon (millest ise huvitusin kõige rohkme - ja tegelt ikka endale ostetud :):) ka vanal kännil on poiss ikka kehas) on leidnud alati kasutus. Nukud lendavad nurka ja lennumasinad leidnud tegevust isegi aastaid hiljem laste käes.

Seekord ka siis. Veel ütlesin naisele, et tellisin Super Nintendo lastele ära, et jõulukingiks, et las päkapikud käviad ka kolmapäeval seekord. Siis selle peale öeldi mulle kohe: "mhmh... kindlalt tellisid lastele :P".

PS! ärge hakake mänge soovitama. vanad head 16-bitiside on mulle kõige paremad, sest ma jään ülikergelt mängudest sõltuvusse. ma ei mäleta, kes siin kunagi diablot soovitas, et müüs oma mõõke US serveris maha, siis peale seda hakkasime vennaga mängima ja siis lihtsalt lasime end ubadeks. ei viitsinud suitsule ka minna, rääkimata tööst, et äkki leiab rare itemi.

ja eile Kloonikesega rääkisime sellest tellitud vanast heat Super Nintendost, siis ütles, et osta uus playsta, seal head mängud ja ütlesin, et hull oled w. Mul kunagi oli ja seal oli mingi civilization (ei mäleta numbrit, aga algeline), et ma juba sellest sõltuvuses ja uuel ehk civ 6 olemas. Googeldasin, leidsin, et playstal pole, aga tahtisn näha, mis on Civ6 olemuselt.

Vaatasin Youtube videoid, näitasin ka Kloonikesele ja koheselt tekkis tunne, et ma tahan seda mängida. Aga loomulikult ma ei tõmbaks seda alla, sest siis ma olen kadunud inimene nädalateks ja ei jõua midagi teha. Niigi palju arvuti taga.

Kloonike vaatas ka videot ja ütles, et muidu pole olnud Civi fänn, aga seda tahaks mängida. Ta muidugi vana gamer ja muid pulli teinud, aga sellest ei hakka rääkima, nagu paljudest asjadest siin.

Teema läbi. Pettunud kasiinode pakkumistes. Jõulud on tore aeg ka vanematele :)

EDIT2: https://www.ebay.co.uk/itm/SNES-clas...m4383.l4275.c1

Kui kellegil ka kunagi nostalgilist huvi, siis sealt tellisin eile ära ja 12 detsember jõuab kohale (DHL saatis sõnumi juba). See ei ole affiliate link! Puhas link.

Ja video ka tutoriali fast gameplayst