Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 96, kokku 221 EsimeneEsimene ... 46869495969798106146196 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 901 kuni 1 920, kokku 4415
  1. #1901
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Kordan veelkord, et VÄGA HEA LUGEMINE! EDU!!!

  2. #1902
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Respect, väga hea postitus, mäletan, et mingi aeg käis hommikutvs mingid inimesed, kes just rääkisid sellest aja planeerimisest ja kasuliku tegevuse faktorist, see on suur teadus, aga tundub, et hakkasid väga õigest otsast peale ja GL GL GL ! Kindlasti on selliste postitustega päevaik kordades üle nii leitsi kui HCC päevikust, kus niisama hea meelt lahutada... Kommuuni üle on kahtlemata põhjust uhke olla, arvestades sellega, et pokkeri on väga arenev ja iseloomult muutlik mäng isegi nö "masu" ajal ja nii SINA ja teised abilised/asutajad olete teinud kindlasti pikas perspektiivis ajalugu...

    Veelkord hea postitus ja edu

  3. #1903
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    ranka, su postitus pani ka mind mõtlema oma ajakasutuse peale. Kunagi üritasin end Time Managemendi koha pealt harida ja lugesin mõned raamatudki läbi, kuid kui brain muscle ei ole piisavalt treenitud ja liiga suure hurraaga asjale peale minna, siis laguneb ka kõige paremini plaanitud ajakava laiali. Tundub, et hakkasin eelmisel korral valest otsast pihta. Püüan seekord väheke rahulikumalt ja kindlamalt asja käsile võtta. Tänud motiveeriva postituse eest.

  4. #1904
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 154

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tänan. Kusjuures olen pikalt mõelnud mängijate profiilide tegemist PokerStarsi avatarite alusel. Mängijad kellele on avatariks: lemmikloom (koer/kass reeglina), lapse pilt (enda laps), oma nägu, pocket ässad, pocket queens, luukere pea ja veel mõned on reeglina fishid.

    Olen mõelnud, et peaks hakkama PTR-is neid kaardistama ja vaatama, kas need mängijad kukuvad ühte kategooriasse. Näiteks: enamus titenäoga on loose-passive, enamus oma näoga on agressiivsed jne. See nõuaks väga räigelt tööd aga annaks väga suure eelise. Hiljem kui töö vajuks massidesse kaob selle efektiivsus, sest hakatakse leveldama (regularid panevad fake titepilte jne).

    Veel huvitavam oleks kui näiteks gruppidel on ühised nimetajad siis need pärast reaalsete inimestega kokku viia ja näha, kas nad päriselus on ka sarnaste iseloomu tunnustega. See oleks utoopia, kuna inimestele ligi ei saa aga oleks üpriski huvitav inimese psühhloogia õppimise ja kaardistamise viis.

    EDIT: vini juba sea nats tegi aga mitte nii põhjalikult ja puudusid tõestused.

  5. #1905
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Olen midagi sellist kaudselt varem ka kuulnud, üks sõber rääkis kunagi, et oli lugend ühe mängija juttu, kes pidi mängu kõvasti crushima, ei tea kes, aga oli väidetavalt samamoodi dp'st tihti kohe aru saand, et mis vastasega tegu. Kindlasti dp'l ja mängija käitumisel on seos, ja usun et mitte väike.

  6. #1906
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Aeg omale tite avatar panna ja slowplayma hakkata.

  7. #1907
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 154

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Aeg omale tite avatar panna ja slowplayma hakkata.
    Milleks? Mängid regulli vastu ja ta kasutab datamine saite. No edge. Kui ei kasuta on niigi edge ta üle.

    Eelis tuleb sellest kui peaksidki nende näitajad ühised olema ja sa tead halva mängija iseloomu jooni ja seda eelkõige HU mängus. Näitekks, et tite avatariga on loose super passive ja tead, et ta raise == nuts. Siis sa snap foldid TP/TK flopi check-minraise peale. Või kui koeramees on agro monkey siis sa defaultis hakkad buttonilt minraisema/limpima.

  8. #1908

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Kiidan posti. Minu karjäär sai alguse tänu Ranka ja Tigrano foorumile. Wp sir!

  9. #1909
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 154

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    HUSNG-d on vahvad, väga vahvad. Kui alguses kuulsin jutte, et HT HUSNG-des 20BI swingid suht standard siis mõtlesin, et mis mängus see nii ei ole. Viimase kolme päevaga olen nüüd seda ise tunda saanud ja see on minu karjääri jooksul kõige suurema variatsiooniga mäng.

    Üritan lühidalt ja illustreerivalt kirjutada. Esimene päev kukkusin 25BI alla, päeva lõpuks jäin 20BI peale. Teine päev jõudsin 20BI üles ja siis kukkusin 20BI alla. Täna jõudsin 20BI üles (nädala BE pointist jäi 15 dollarit puudu lol) ja kukkusin 18BI alla, päeva lõpuks sain 10BI tagasi ehk kokkuvõttes ei mitte midagi suurt aga selline mõnus mindfuck.

    Ise ei teinud A mängu, uus mäng ka ja jube palju eksimiskohti aga siiski see mäng mulle meeldib. Nõrganärvilistel ja kannatamatutel seda mängu mängida ei soovita. Arvan, et midagi PLO variatsiooniga analoogne mäng, mis võib uutel mängijatel valesid illusioone tekitada.

  10. #1910
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nõrganärvilistel ja kannatamatutel seda mängu mängida ei soovita. Arvan, et midagi PLO variatsiooniga analoogne mäng, mis võib uutel mängijatel valesid illusioone tekitada.
    QFT

  11. #1911
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tundub jube mäng :)

  12. #1912
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Mina arvan, et PLO HU-d bumhuntides erilist variatsiooni pole ja see variatsiooni-jutt on müüt või siis käib regularide vahelise mängu kohta. Proof:
    http://www.pokertableratings.com/sta...earch/retej323
    http://www.pokertableratings.com/ful...earch/IIlIOIIl

  13. #1913
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Nice proof...

  14. #1914
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 154

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mina arvan, et PLO HU-d bumhuntides erilist variatsiooni pole ja see variatsiooni-jutt on müüt või siis käib regularide vahelise mängu kohta. Proof:
    http://www.pokertableratings.com/sta...earch/retej323
    http://www.pokertableratings.com/ful...earch/IIlIOIIl
    Pole PTR enam aga kirjuta sinna "PrettyFurCoat" ja näed, et variatsiooni ka NLHE ei ole. Samuti FR on variatsiooni vaba mäng kirjuta sinna "justforfunds" ja see tõestab kõik w? Foorumis meil HCC, kelle winrate 10PT/BB (?) ja tal variatsiooni vaba mäng?

    Lisaks PTR ei anna täit infot, sest seal põhigraafikud on timeline, mitte handbaasil. IOI graafikul worst day on 19k ja see ei paistagfi välja sealt.

    Väga halvad näited igatpidi. Parimatest parimad mängijad tõid näideteks ja kahjuks kurb tõsiasi on see, et enamus mängijatest ei saa sellisteks.

    EDIT: täpsustan seda timeline ja handbase graafikut. sinu näitedes olevatel vendadel võib vabalt olla nii, et igapäev on neil 20BI swingid ja graafik käib kui EKG aga kuna iga päev lõppeb näiteks 1BI plussis siis PTR-is tõusebki graafik kogu aeg 1BI võrra. Seega ei tõesta need graafikud mitte midagi.

  15. #1915

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    PLO HU peaks olema oskajale bumhunterile palju variatsioonivaesem kui näiteks NLHU, hyperSnG-dest rääkimata.
    Kuna PLO-s teevad fishid suurimaid vigu postflop, siis annab just seal seda ka ära kasutada ja winrate tõsta/variatsiooni vähendada (kombinatsioone, kus oskamatud vastased suuri vigu võivad teha tuleb floppi palju tihedamini kui holdemis). Loogiliselt ju mida kõrgem WR, seda madalam variatsioon ja PLOHU bumhunteritel on võrreldes NLHU bumhunteritega päris palju kõrgem WR.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 26.10.11 at 14:11

  16. #1916
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Ma ei tea, kuidas sa sellele järeldusele jõudsid, aga see ei ole kindlasti õige. PLO-s jooksed pidevalt olukordadesse, kus oled AAxx-ga 55-45 favoriit ja stackid ära, kus oled 45-55 underdog, aga stackid ära dead money tõttu, jne.

  17. #1917

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ma ei tea, kuidas sa sellele järeldusele jõudsid, aga see ei ole kindlasti õige. PLO-s jooksed pidevalt olukordadesse, kus oled AAxx-ga 55-45 favoriit ja stackid ära, kus oled 45-55 underdog, aga stackid ära dead money tõttu, jne.
    no need on olukorrad, kus teeb ainukesena vea inimene kes ära ei stacki, ehk kus mõlemal on õigustatud gamble dead mone tõttu ja ma ei öelnudki, et PLO-s pole flippamis olukorda. Ma mõtlesin, et kogenematud vastased panevad PLO-s tihedamini surnuna raha sisse kui pannakse näiteks holdemis.

    Ma ei saa aru millele sa nüüd vastu vaidled, täpselt sama moodi läheb holdemis AK vs TT sisse 45-55 olukorras, selliseid olukordi on igal pool. Lihtsalt omahas on vastasel rohkem võimalusi vigu teha kui holdemis.

  18. #1918

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Päris uskumatud graafikud.

  19. #1919
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pole PTR enam aga kirjuta sinna "PrettyFurCoat" ja näed, et variatsiooni ka NLHE ei ole. Samuti FR on variatsiooni vaba mäng kirjuta sinna "justforfunds" ja see tõestab kõik w? Foorumis meil HCC, kelle winrate 10PT/BB (?) ja tal variatsiooni vaba mäng?

    Lisaks PTR ei anna täit infot, sest seal põhigraafikud on timeline, mitte handbaasil. IOI graafikul worst day on 19k ja see ei paistagfi välja sealt.

    Väga halvad näited igatpidi. Parimatest parimad mängijad tõid näideteks ja kahjuks kurb tõsiasi on see, et enamus mängijatest ei saa sellisteks.

    EDIT: täpsustan seda timeline ja handbase graafikut. sinu näitedes olevatel vendadel võib vabalt olla nii, et igapäev on neil 20BI swingid ja graafik käib kui EKG aga kuna iga päev lõppeb näiteks 1BI plussis siis PTR-is tõusebki graafik kogu aeg 1BI võrra. Seega ei tõesta need graafikud mitte midagi.
    PrettyFurCoat kvalifitseerub, justforfunds lol? 1.8M käsi ja sellised break-even stretchid/swingid, viimased 8 kuud breakeven.

    Ja kui neil daily 20BI swingid on, siis kuidas nad alati lõpuks plussi jõuavad? 300K käe jooksul peaks vahest ju ka juhtuma, et on -20BI aukus ja tuleb -20BI veel juurde, aga retej323 halvim päev -11K$, IIlIOIIl halvim päev -19K$ ja mõlemad on mänginud korralikult $10/$20, IIOOIIOI isegi veidi $25/$50.

  20. #1920
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    no need on olukorrad, kus teeb ainukesena vea inimene kes ära ei stacki, ehk kus mõlemal on õigustatud gamble dead mone tõttu ja ma ei öelnudki, et PLO-s pole flippamis olukorda. Ma mõtlesin, et kogenematud vastased panevad PLO-s tihedamini surnuna raha sisse kui pannakse näiteks holdemis.

    Ma ei saa aru millele sa nüüd vastu vaidled, täpselt sama moodi läheb holdemis AK vs TT sisse 45-55 olukorras, selliseid olukordi on igal pool. Lihtsalt omahas on vastasel rohkem võimalusi vigu teha kui holdemis.
    Sa ikka ise saad aru, et väidad siin, et PLO variatsioon on väiksem kui NLHE oma? Võta ja mängi nats ja tule tagasi kui oled -20 BI tala saanud mõne donki vastu, kes iga käega pf või flopil bustoks läheb.

    Muuhulgas, nt. PLO50 HU-s 15bb/100 kaotav vastane ei anna tegelikult midagi ära. Ta maksab selle rakeks. Kuivõrd sa ise maksad ka, siis peab su edge olema vastase ees rängalt suurem kui NLHE-s kui sa teenida tahad.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES