Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 208, kokku 216 EsimeneEsimene ... 108158198206207208209210 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 141 kuni 4 160, kokku 4305
  1. #4141

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Käin siin nii tihti, et piinlik hakkab.
    Ja seda, et tänapäeval pokkerit ei saa beatida on küll nüüd täiesti paha kuulda.
    Mina pole kuskilt midagi sellist välja lugenud. Äkki täpsustaksid.

    ...

    Eeldan, et mõtlesid minu postitusi, aga jah, pole midagi sellist maininud ja callin bullshiti kohe välja.

  2. #4142

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    ohoo. paroolid olemas veel.

  3. #4143
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Well Hello!

    Käin ka siin nuuskimas ikka kord kuus, et kas on midagi uut tulnud. Tavaliselt peale olybeti reklaami pole midagi. Aga oleks tore, kui puhutaks elu uuesti sisse tagasi. Oleks tore teada, kuidas vanadel peerudel läheb, millega tegeletakse, kas ja mida mängitakse jne.

    Pokkerist niipalju, et olen kuni selle aastani suht stabiilselt teeninud micro FR. Pole kunagi miski suur õppija olnud vms. Ka lugenud vanal ajal Herrjanksi, Majandaja ja teiste blogisi, kust oli palju kõrva taha panna. On lihtsalt olnud võimalik töö ja hobi samal ajal teha. Nüüd aga tundub just, et äkki hakkab ammenduma. Playerpool on ikka totaalselt kokku kuivanud Starsis. Pole laudu, Pole fishe, pole rakebacki. Mängijaid 4 v 5 korda vähem. Urkasaidid ka ei tõmba. Kodu ikkagi Stars, kus võiks elu keeda.

    Ametlik Naiste kiitmisnurk tuleks ka taastada oma täies hiilguses!!!
    Viimati muudetud Xavi poolt : 03.10.18 at 15:05

  4. #4144
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Käin ka aeg-ajalt foorumis, aga ei mängi enam ammu.

  5. #4145
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tegelikult ei ole siiani vastust saanud ,et mis mänge siis tänapäeval mängitakse. Alustaks sellest :)

  6. #4146
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    tsau, ranka

    Mina tuleks tagasi järgnevate tingimuste täitmisel:

    1. Potsataja ka naaseb
    2. hakatakse werewolfi võtma vähe tõsisemalt ning ühe-posti-mehi mängu ei võeta
    3. q_q ka naaseb
    4. Majandaja jätkab uuesti blogimist
    5. ranka lõpetab linna peal sita ajamise, et mina olen pokkerisheriff
    6. jõuluannetuste ajal jalgpalliklubidele ja rattavabrikutele raha ei küsita
    7. pokkeriteemalised arutelud on kuskil tagatoas ning esilehel ei pea mingit "sunday storm bubble 10bb button T9o fold/shove thoughts? sitta lugema.
    8. Kakahirmutis vahetab nime ära
    9. qbjohn naaseb ja annab ülevaate tegemistest
    10. pastilaa naaseb ja annab ülevaate tegemistest
    5. punkt on täidetud. Mina pole seda kunagi ajanud, sest ma ju tean sind ning meil on pokkerisheriffi kahtlusaslune olemas juba mitu aastat tagasi, kui Codecciga parkis nägime ühte väga imelikku venda, kes ei saanud muu olla kui pokkerisheriff.

    Muudes punktides ei saa midagi lubada, aga 10% nõuetest on täidetud, siis juba poliitikas erakond, kes 10% oma lubadustest täidab, seda loetakse õnnestunud erakonnaks.

  7. #4147

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Cash.

  8. #4148

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tohohh, mis ime see on, et foorum elustumas

    Ise ei mänginud 2017 algusest saati, selle aasta 6 augustil võtsin NL25 oma 230$ Bankrolliga ette. Septembris tegin juba kohe NL50 vana rasva pealt 1k$ + kuu. Fishe jagub, laudasi jagub, regud üpriski rahulikud. Veidi NL100 ka ette võtnud, seal tundub juba olukord veidi keerulisem kui varem aga sample size veel hetkel väike. Lähikuudel selgub

  9. #4149
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Tohohh, mis ime see on, et foorum elustumas

    Ise ei mänginud 2017 algusest saati, selle aasta 6 augustil võtsin NL25 oma 230$ Bankrolliga ette. Septembris tegin juba kohe NL50 vana rasva pealt 1k$ + kuu. Fishe jagub, laudasi jagub, regud üpriski rahulikud. Veidi NL100 ka ette võtnud, seal tundub juba olukord veidi keerulisem kui varem aga sample size veel hetkel väike. Lähikuudel selgub
    Sa Unibet'i ei ole proovinud? Soovitaks seda mängida ja seal võid küll taaskord kõrgele tõusta. Soft ja minu arvates vägagi fishine, ainuke miinus, et hommikustel tundidel kõrgemaid laudu ei ole. Võib-olla miinuseks ka see ,et ei saa kasutada ühtegi trackign tarkvara - ei vastaste ega enda tulemuste jälgimiseks. Rakeback on kumulatiivne. Alguses 30% ligi, siis kukub 10% peale ning siis hakkab vaikselt tõusma kuni 60%, aga seda viimast osa raske saavutada.

    See selleks. Igatahes foorumit tuleb kokku tõmmata. Strateegia foorumisse tekiks cashi (hu, 6-max, fullring), sng (HTHUSNG, Spin & Go ja muud SNG-d), turniirimängijate foorum ning hea meelega paneks Omaha kokku muud mängud ja üldise streateegiaga. ehk jääks:

    Strateegia
    • Rahalaua Mängude Foorum
    • Sping & Go ja SNG Mängude Foorum
    • Turniirimängude Foorum
    • Omaha ja Muude Mängude Foorum


    Komuun & OT ning pokker tuleb ka palju foorumeid kokku tõmmata ning kuidagi ristata. Paljud alafoorumid on elanud oma elu ära, sest näiteks Pokkeritoad ja Rakeback on täiesti mineviku teema või ühendada see abiprogrammidega alafoorumiga. Uudised, Foorumi ja Pealehe muudatused ning ettepanekud foorum võiksid ka koos olla.

    Ideaalis võikski olla vähem sektsioone, nagu näiteks:
    • Kommuun, OT & Pokker
    • Strateegia
    • Õppetmaterjalid & Coaching
    • Diilid, Ost ja Müük


    Aga ma ei tahaks hetkel neid nii kiiruga puutuda, sest alafoorumite ühendamisel võib tekkida olukord, kus hiljem selgub, et tegu oli vale, aga kuna enam tagasi võtta ei saa, siis väärtuslik info kaduma läinud.

  10. #4150
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Reklaami, nalja ja muud jura, enne kui unustan ja magama lähen. Täna tuli välja esimene Eesti-teemaline online-slot: https://onlinekasiino.org/paf-slotim...d-ja-karvased/

    Karvased ja vihased, kus Jürgen Ligi suudab vahepeal slotis karjuda, et ära kaaguta ja Parts oma susiseva S-i ja põriseva R-iga ning kõvera kaelaga midagi pomiseda. Fun ja kodune mäng.

    Mis siin salata, ise sai ka mängitud €10 eest, aga pärast play money eest 100-ste mänguraha panustega. Siis refreshin ja ei tule uut raha kontole ning nägin, et sisselogitud ja siis meenus koheselt sellega üks hea seik sellest aastast.

    See oli selle aasta märtsikuus, kolmapäevane päev. Leitsiga tegime pm. iga kolmapäev saunaõhtu, kus jõime õlut ja mängisime bingot. Seda päris ehtsate lotokolmapäevabingot - mängid veel rooside sõda, märgid numbreid ja lobised ning pärast vaatad veel pealtnägijat ka otsa (vanad peerud oleme juba ju!)

    Siis enne bingot mängisime sentide ees Unibetis slotti saunapauside vahepeal, mänguks oli Big Bad Wolf. Omamoodi mäng, et isegi 50-sendise panusega mängides said boonusmängu ajal €25 - €50 ja see on päris hea slottide kohta.

    Siis tuli bingos paus ja leits, kas läks sauna või WC-sse, ei mäletagi ning ma teise tuppa arvuti taha. Rääkisin Freakyjasoniga Viberis juttu ja ütlesin, et oled seda mängu proovinud w? Avasin mängu ja andsin talle lingi.

    Kusjuures, siin tasub ääremärkusena öelda, et arvuti oli enne kinni - slotte mängisime läptopist, kus HDMI-kaabliga saatsime pildi telekasse.

    Andsin siis arvutist Freakyle lingi ja siis mõtlesin, et pohh panen ise ka play money eest 100-ste panustega. Laksin ja laksin seal, ise ei vaata slotti ja keskendun Freaky jutule. Vahepeal seal viskas peale ka ning Leits ilmus ka taha, et mis teed.

    Ma, et panen play money eest slotti ja näitan Freakyle huvitavat mängu. Siis mingi aeg järksu, et insuffcient funds. No loogish, et mänguraha maha mänginud ja refresh, et tuleks uus. No refreshitud ja balance ikka €80 kopikatega. Mis siis ikka, et jõle tark mäng, et mäletab isegi cookiesid ja hakkan kinni ristist panema, et incognito tab võtta ja siis enne kinni panemist vaatan, et ma sisselogitud.

    Siis vaatan kontojääki €80.39 real money. Enne seda oli kontol €1200, mida iga päev grindisin alates 10NL kuni jõudsin 25NL. Leits oli muidugi kohe kägaras, et mängis omast arust play money, aga laksin €100 pärisraha panustega :D

    Peale seda, õnneks Unibetil võimalus, panin kõik muud teenused bänni alla peale pokkeri. Tegelt siiani veits vihane, et nii lollilt läks, Freaky ka veel Viberis küsis, et tra, kuidas see võimalik.

    Ja kõige kummalisem oligi see, et arvuti oli kinni ,et kuidas ta sisselogis, aga ma arvan, et harjumisest ning õlleuimas, et kui paned arvuti tööle ja avad veebilehe, siis vajutad juba vanas harjumusest logiks nuppu. Lisaks kasinnibännile panin ka kinni, et Unibeti veebileht ei salvestaks kunagi parooli ega username :)

    Vot, mis stoory. Oleks siis bingoski võitnud, aga seal oli ka nulliring. Nende kuude ja kolmapäevade jooksul ehk mõned korrad saime nurgad täis ja kui ei eksi, siis Leitsil jäi 2 või kui isegi mitte 1 puudu täismängust. See oli nende loendamatute lotokolmapäevaste õhtute jooksul üks pingelisemaid aegu ka, kui leits peaaegu täismängu hittis :)

    E: tegelt veel vihasem oleks olnud, kui olekski boonusmängu ära hittinud ja oleks näiteks saanud kasvõi 50-kordse võidu. Siis oleks ka bingo hakanud ja ju ma oleks panud siis autoplay peale ning kui pärast avastad, et nii lampi suuremad summad maha mänginud playmoney pähe, siis oleks vist küll lifetilt olnud :D

  11. #4151

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Hah, päris korralik pauk.
    Muidu Unibet on päris soft ja. Mängud aint kuni nl400 tho.

  12. #4152
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tervitused Tartust. Märku andmas. Pole 5 a mänginud.
    >Aeg-ajalt loen pokkeriga seotud materjale, sest siit saab häid mõtteid.<

  13. #4153
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Hah, päris korralik pauk.
    Muidu Unibet on päris soft ja. Mängud aint kuni nl400 tho.
    Aga too mäng on hea! Soovitan. Ainus mäng, kus tõesti võib korralikult sendipanusega hittida. Eeldusel, et hitid 6 korda jutti ja saad boonusmängu. Sel juhul võid rõdul 3 suitsu teha ja tagasitulles ikka kerib edasi. True story.

  14. #4154
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Nagu lubatud. Tegelt pidin juba üleeile kirjutama siia hakkama, aga iga päev päris palju tegemist ja ei ole jõudnud. Lihtsalt pannud märksõnad kirja, et faktid ei kaoks.

    Nagu pealkirigi ütleb €500 to busto või üles. Tegelikult valetan. Deposin €500 ja mängin €25NL. Kuna alla ma liikuda ei viitsi ja downswinge võib juhtuda, siis seetõttu on kogusumma, mis võin veel panna juurde €1000. Mängin 8 lauda ehk korraga laudades €200, aga kui roll alla €300 langeb, panen €500 juurde.

    Kolmapäev

    Mängin Unibet'is 25NL-i ja alustasin kolmapäeval. Deposin €500 ja jäin päeva lõpuks oli €510.54 kontol. Kuna uus kvartal, siis lisandus ka €1 turka, 4 SNG piletit ja €6 rahamängu pilet. SNG mängisin lahti ja sealt tuli kontole ka mõni eurot juurde (sisaldub juba lõppsaldus). Lisaks ostsin ka €5 boonuse, mis jäi tolleks päeva lahtimängimata.

    Too päev floppe nägin 336 ja ei oska üleüldse öelda, mitu kätt see on. Kui ütleme, et 6-maxis keskmine flop% seen on 15-20%, siis käte arv jäi too päev 1003 kuni 1680 vahele.

    Neljapäev

    Neljapäeva hommikul toksisin 4NL-i, et toda 6-eurost rahamängu piletit lahti mängida (saab kasutada ainult 4NL-is). Mängisin töö kõrvale ühel laual ja kokku vaja vaadata 300 floppi, et pilet muutuks vabalt kasutatavaks rahaks. Päeva lõpuks jäi veel vaadata 166 flopi ja piletikontole €5.76.

    Oleks võinud paremini, aga jooks üldse ei toetanud. Kuna puuduvad igasugune trackimise ja andmete kogumise võimalus, siis võib ainult puusalt tulistada, et pileti kontol võiks hetkel olla €15. Aga oleks, on oleks ja oleksite ei tehta midagi.

    Samuti sain boonusena €1 rotiturka pileti. Võtsin kõige kiirema turniiri lahti, kus selle ära kulutasin ja võitsin sellega €5 pileti. Pean nüüd seda mingil ajal mängima hakkama, aga sellega saab juba solid €200 võidu teha. Seda juhul, kui kaardid hästi jooksevad.

    Õhtul kui kuu kõrgel taevas, aga samas alles kell saamas 22:00, mängisin veel pokkerit. Seekord siis €0.10/€0.25 panustega rahalaudu.

    Sain vahepeal konto €550 peale, aga lõpus ikka läks nässu ja tulid vahele ka segavad faktorid ning olin sunnitud mängimise lõpetada. Kokku umbes tund mängimist ja* kontole jäi €482.57. Ei ole õnnelik.

    Kokku siis €482.57 + €5.76 + €5 ehk €493.32. Floppe vaatasin oma 360 ehk ca. 2400 või rohkem kät ning väljakutsete punkte on 9172. Miinus pole suur, aga tulemustega rahul ei ole - oleksin võinud vabalt €550 või suurema kontoseisuga päeva lõpetada.

    Tänase tulemused hiljem. Aga siit ka küsimus, et kas mu käte arvutuskäik on õige? Või mis on selline kuldne keskmine flopi vaatamise% mängija kohta. 15% on reaalne või liialdan või hoopis alahindan? Millegipärast arvan, et keskmine võiks siiski olla 25%, sest 2400 kätt eile tundub ebareaalsena.

  15. #4155
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Viimane väljakutse - €500 to busto või äkki biidin vää?

    Lisaks. Turniiridelt võidud, mis suuremad kui €50, kannan koheselt välja ja bankrolli arvestusse ei lisa, sest eesmärk ei ole bankrolli kasvatada X-summani, vaid vaadata, kas ma cashi veel biidin. Samuti mingit bankroll managment strateegiatg ma hetkel leiutama aga ei hakka, et liigun €1000 juures üles ja siis alla, vaid pigem esimene mõtte verstapost ongi €1000, kui sinna peaks kunagi jõudma.

    Nädalavahetusel blogiposti oodata ei ole mõtet, sest ei raiska aega siis ka töö, veelvähem pokkeri peale ning postitused jõuavad siia nädala sees. Kui nädala sees ka mõni päev vahele jääb, siis olen vähemalt märkmed teinud (väga kiired ajad seoses korteriostmise ja sisutamisega) ja postitan need hiljem.

    Näiteks järgmine nädal võib tõesti ka nii olla, et olen 2-3 päeva kadunud - põhjuseks köögitarne ja paigaldus, mida lubati järgmise nädalal või ülejärgmise alguses ning siis tekib paratamatult rohkem sebimist ja ei oska öelda, kas ma üleüldse arvuti taha jõuangi.

  16. #4156
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Aitas tänaseks küll. Sai hommikul tööd tehtud, peale lõunat kappi kokkupandud ja sinna see aeg kulus ning tuligi väiksemamahulisem päev, aga samas edukas.

    Kokku 178 floppi ja kontol €542.35. Rahalaupiletist on järelejäänud €3.53, aga sain taaskord täna 3 way all-inis pähe AA vs QQ vs AK. Vaadata veel 121 floppi - aga sellises tendesis see sularahana kontole ei jõua :)

    Veel kontol €5 MTT pilet, mis rahaks tegemata. Tänaseks kõik ja out. Kiirelt vanni, reedene Kuldvillak ja siis juba edasi tatsuma.

  17. #4157

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Pokrit pole kindlasti vaja õppida, mingi raha teenib alati. Õiged mängud tuleb valida.

  18. #4158
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Nagu oligi eeldada mängisin sel nädala täna esimest korda. €6 cashgame pilet AA vs AK olukorras bustoks.

    Nüüd lõpetasin õhtuse sessi ja läks päris edukalt. Õigemini tegin kaks sessi. Esimesel sain jõledalt pähe, aga siiski suutsin tagasi plusspoolele ning õhtusel sessil ujusin vaikselt ülespoole. Oleks saanud paremini, aga ei tulnud suurtes pottides drawd kokku - ei kaotanud ka stäkki, aga kaduma läks ikkagi päris palju teise barreli jagu raha.

    Kokku siis vaatasin täna 357 floppi ning päevalõpuks kontol €573.32 ning lisaks €5 MTT pilet.

    Mõtlesin ka keskmiste floppide arvu peale. Kuna varastan väga palju, eriti SB-lt, siis kindlasti flopp saw% ei jää alla 25-30%. See kuu näinud 1231 floppi ehk eeldatav kätearve 4103 - 4924 ehk polegi mingit samplet, mille üle mingeid järeldusi teha.

    Unibet'is hakkas veel uus promo ka, kus saab roboti vastu flipata, aga sellest kirjutan juba ehk homme, kuna lähen piilun jalka teistpooleaega.

  19. #4159
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Täna läks kehvemini. Päeval sain peksa, aga lõpetasin siiski sessi BI miinusega. Õhtul sain tagasi break-even võrreldes eilsega, aga tegin mõttetul suure vea, kus 3 fishi petsid mind ära ja kaotasin stäki. Lõpetasin koheselt ka päeva. Täna 485 floppi ja lõpproll €525.99 ehk 2 buy-ini miinust ehk seis nutune. Ju homme alla €500 :P

    Kokku floppe see kuus 1716.

  20. #4160
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Vaatasin, et mul on 5-6handed saw flop % 16, et 25-30 tundub vähe ebareaalne.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES