Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 210, kokku 216 EsimeneEsimene ... 110160200208209210211212 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 181 kuni 4 200, kokku 4304
  1. #4181
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Hakkasin ise mõtlema ja natuke segaselt kirjutasin. Boonustega kasum on õige, aga winrate on seetõttu vale, sest hetkel on winrate sees ka boonused. Tulevikus tahan mängulise kasumi kui ka boonused eraldi hoida.

  2. #4182
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tra, mis haige biidi just sain. Rahad läksid turnist sisse.


  3. #4183
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Eriti änksa bug. Ühest lauast kadus fold nupp ära. Ei tulnudki tagasi :(


  4. #4184
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Täna läks kehvasti ja ei viitsigi rohkem mängida. See kuu esimene mängupäev. Õigemini eile auto kõrvalistmel mõtlesin, et teen aega parajaks ja mängin paar tundi sõidu ajal, aga 20 minutit mängisin ja ei viitsinud rohkem ning läppari kaas kinni läks. Panen siis eilse tänase alla, kuna ei mõõtnud ka mingit profiti ega kaotusi.

    Kokku see kuu siis 330 floppi mänginud ehk ca. 1700 kätt. Kaotasin 145.7 ehk pea 6 buy-ini. Suuri täistäkiga kaotasi ei olnudki v.a. too, mis ma üleval näitasin. Pigem olid täna probleemiks 3bet potid.

    Kui reeglina ma eriti 3bet pottidesse passiivsena nii naljalt nina ei topi, siis mingil põhjusel soovisin tihti floppi vaadata ja sinna läks omajagu raha. Liigagi palju raha. Küll olid mõned õigustatud spotid, aga samas ka mitu sellist spotti, kus oli tegu ilmselge gamblega, kui on teada, et flopis järgmine pauk on pm. all-in laks ja oled kenalt võileiva vahel. Drawdele mänguruumi ei ole ning lootes iga kord flopata 2paari või paremat on liigagi palju tahta.

    Teine suur osa läks ise 3bettides - seda harrastan Unibet'is omajagu, aga ei tahaks siin strateegiat nii väga arutada kuna ka eestlasi on omajagu ning vaatamata pidevale screen-name vahetusele on siiski parem kui sügavusse ei lasku. 3bet potid missesid tohutult.

    Kolmas osa läks 2-3 korda €13-€17 stäkkide vastu, kus flopati üle, saadi parem kokku või ise hajameelsusest võtsin liiga thinilt valuet.

    Üleüldse oli täna kuidagi imelikud lauad. No oli rasvaseid ja rammusaid rahakotte. Neilt raha ei saanud. Ise mängisin esimesed tunnid suht toks-poks-bot pokkerit, kus kõrval kuvaril tegin omi asju ning vajusingi 3bet pottidesse.

    Aga muidu oli timm. 2 või 3BI läks just ülaltoodud ja täiesti välditavatesse lohakustesse, perfektset pokkerit ei jahi ega hakkagi taga jahtima ning 3-4 BI kaotusega oleks tänasel päeval väga rahul olnud. Homme uus päev. Saab paremini. Ostsin ka €25 boonuse ja neid hakkan nüüd kirja panema. €25 vabaneb 5-euroste osade kaupa ja hetkel vabastatud €0/€25.



    E: teen toda graafikut ka kompaktsemaks. liiga palju mõttetut infot, mida ei peaks olema ja muudab lugejatele lugemise keerulisemaks. homme ehk siis parem graafik nii välimuselt ja loodan, et ka tulemuselt.

  5. #4185
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    MIDAVITTU.GIF

    **** ekstra veel sellises märjas flopis checkisin lootusega, et shortstack kütab ja näha, mida täpselt täisstäkk teeb.

    Enne usun, et keegi kukkus kellegile peol otsa nii, et püksilukk oli WC-st tulles lahti jäänud ning siis naisele nii õnnetult libedalt sisse, et jäi rasedaks ja pärast vägistamissüüdistust kui sellist debiilsust.

    Võttes arvesse shorti cold-calli olin kõigeks muuks valmis, kui miski fucking QTo-ks.

    MIDAVITTU.GIF esilinastus:




    Lauad kinni ja ei viitsi praegu. Hiljem panen veel, aga loodan, et seekord olen mina peol libedalt kukkuv libiseja :)

  6. #4186

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Kõik mis läigib, see libiseb.

  7. #4187
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Kõik mis läigib, see libiseb.
    Siis tahan täna lõpus läikida!

  8. #4188
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Graafiku korrastamine tuli alles nüüd meelde kui graafikut täitsin ja täna enam ei viitsi seda küll paremaks teha.

    Tänane päev. Oli parem kui eilne. Kontole jäi €648.33 (eile oli €621.16) ehk €27.17 kasumit, millest €5 boonus. Käsi mängisin väga vähe ja rohkem ei mängi kuna enne sain biidi, siis grindisin bingot nagu vanale hasartmängusõltlasele kohane ja pea valutab. Vist sain külma kui õhtul ringi tuterdasin.

    Floppe siis kokku 127 ehk ca. 650 kätt ja 19 000 kätt kokku mängitud. Rohkemat mängu kohta ei oskagi midagi lisada, aga mis on hea - tegelt on päris hea, kui ei ole päris elukutseline pokkerimängija.

    Mingit tampi taga ei ole, mängid siis kui tahad või üldse ei mängi ning teed pool tundi siin sessi, teinekord tund või kui suurem isu siis näiteks 2-3 tundi või rohkemgi. Puudub otsene põhjus mängida ja tekib ka vähem tilti.

    Üleüldse selle 19 000 käe jooksul otsest tilti pole tekkinud, kus hakkaks ainul vajutama, aga frustratsiooni paar korda küll ja pigem enda pärast, et mis lolle vigu tegin, aga sellega sess lõppeb ja tead, et vahet pole - homme, ülehomme või isegi nädalapärast on ka päev kui on isu taaskord mängida. Elukutselistelt sellist luksust enamjaolt ei ole.

    Seega päevalõppes natuke läikisin, aga mitte niipalju kui oleks soovinud. Käsi pole täna ühtegi peale nende, mis üles lisasin, aga selle vana hea graafiku lisan küll ja loodan, et homme päeva jooksul meenub, et pidin graafiku korda tegema.


  9. #4189
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Käisin reisil ja olin paar päeva eemal. Täna tulid vennad külla ja postkastis oli saadetis UK-st. Carolina Reaperid, tõime ära ja sõime ära..... Ma ise chilli fänn, aga see uskumatu, 5 mintsa oled täiesti out, eluaeg tahtnud proovida, aga teist korda enam ei prooviks. Muidugi see tunne hea, kui aju ära petetud ja keha endorfiine täis, aga saab ka mujal.




    7 tükki veel alles, kui keegi tahab, siis saab. aga ebayst saab ka tellida, 2.99 naela oli hind ja 5-6 naela saatmise tasu ja tuleb väga kiirelt kohale. Kes vürtse armastab, siis proovigu kunagi ära - kogemust väärt.

  10. #4190
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Vahetame, annan kolme sorti vastu :D. Olen mõelnud, et ostaks seemne aga meie kliimas on hübriidid nii väga pirtsakad, ei talu temperatuuri kõikumisi.

  11. #4191

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Saan õigesti aru, et kasutad mingit tracker software ja kirjutad excelisse ümber, sest HUD unibetis keelatud? Ja mis põhjusel sa floppe loendad?

  12. #4192

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    Saan õigesti aru, et kasutad mingit tracker software ja kirjutad excelisse ümber, sest HUD unibetis keelatud? Ja mis põhjusel sa floppe loendad?
    Pakun üle põlve, et seda nähtud flopi statistikat saab kuskilt vast näha ja sellega arvutab välja, mitu kätt mänginud on.

    Hea lugemine, jätka sama hooga!

  13. #4193
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Kirjelda järgmist potilkäiku ka palun.

  14. #4194
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Kirjelda järgmist potilkäiku ka palun.
    ( Click to show/hide )

  15. #4195

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Korralik potipäevik.

  16. #4196
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Kirjelda järgmist potilkäiku ka palun.
    Ütlesin ju mõned postid tagasi, et ei hakka siin strateegiat pikalt analüüsima....

    Mängida ei ole jõudnud. Palju asju vahele tulnud ja see nädal jälle pole erilist lootust. Homme tõenäoliselt teen ühe pikema maratonsessi.

  17. #4197
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Täna kell 22.00 võimalik võita tasuta pilet €300 CGF-le. Kui ise mängida ei viitsi, saab Vonkartofelli tanki panna :P

    https://www.pokkeriprod.com/cash-gam...linn-freeroll/

  18. #4198
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Siin stream: https://www.pokkeriprod.com/otseulek...otseulekannet/

    Sealt saab ka parooli. 23.00 lõppeb regamine.

  19. #4199
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Ma ei saa ega vinna kirjutad. ***** ja ***** ja munfsdfdsfkdsfjdsfdsfjdss.


    Ainult cypher aitab. ,omd te sbrad aitasire..fewsfmdkskfdsfdsmfdfk

    oodake

  20. #4200
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Cool story, needs more dragons.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES