Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 211, kokku 216 EsimeneEsimene ... 111161201209210211212213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 201 kuni 4 220, kokku 4304
  1. #4201
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Cool story, needs more dragons.
    Mängida pole viitsinud. Tegelt ühe sessi tegin, aga ei viitsi ka graafikut üles panna hetkel. Hoog jälle raugenud - lihtsalt ei saa aru, kuidas kunagi viitsisin ja kuidas inimesed, kes minu ajal hakkasid mängima, viitsivad siiani mängida.

    Kas äkki sellepärast, et raha teenida? Pokkerit ma kunagi v.a. lõpuaastatel heads-up bumhunt, ei mänginud kunagi raha pärast. Oli lõbus, oli pidev areng ja siis raha või pigem isegi siis pt/bb, oli (big bets) see, mis kiitis ning nägid, kas said õigesti tehtud.

    Lihtsalt ei viitsi. Vahest tuleb jälle hoog peale nüüd jälle kadunud.

    Muidugi väike pättus ka. Kontol ei ole enam niipalju kui graafik nõuab, sest eelmine nädalavahetus sõbrad mängisid pokkerit, siis lasin Unibeti konto alt mängida 50PLO Omahat. Pean selle tagasi siis kandma.

    Selle ajendil võtsin siiski graafiku lahti.



    Kontol peaks olema €658.70 + €5, aga kontol on €534.01 ehk €129.69 juurde kandma.

  2. #4202
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Unibet'i saabus HexaPro ehk nende variant Spin & Go'dest. Eriliseks teeb, et 10-kordseid auhinnakordajaid saab ca. 10 x tihedamini kui näiteks PokerStarsis, mistõttu on kõikumised ka väiksemad ja võidud stabiilsemad.

    Lisaks blindide tasemete kiirus sõltub auhinnakordajast ehk 1.5 kordajaga mängudes on tasemete pikkus kõigest 1 minut. 3 kordajaga mängudes 2 minutit, 5 ja 10 kordajaga 3 minutit ning 25, 100 ja 1000 kordajaga 4 minutit. Teisisõnu sita tulemusega saab mäng ka kiiremini läbi ja ju fishid ka rohkem frustreeritumad lükkamas oma raha lihtsamini sisse.

    Mängude info: https://www.pokkeriprod.com/unibeti-...pin-go-mangud/

  3. #4203
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Starsi kõrval ca 10x kehvem keerutus on see unibeti kraam,olematu winratega biitable

  4. #4204

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Suva need spinnid, PS-i fusion on praegu teema.

  5. #4205
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    Starsi kõrval ca 10x kehvem keerutus on see unibeti kraam,olematu winratega biitable
    Õigust räägid. Esimene tunne oli petlik. Seal makstakse ju 1.5x ja Starsis on miinimum 2x. Mängisin neid oma 20-30 tükki, on fishisem, aga kui algul 1 minuti level tundus eelisena, siis pole see kaugeltki nii. Pigem rohkem fishidele annab eelist rohkem, sest postflop mänguruumi pole.

    Sitta reklaami tegin.

  6. #4206
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    Starsi kõrval ca 10x kehvem keerutus on see unibeti kraam,olematu winratega biitable
    Õigust räägid. Esimene tunne oli petlik. Seal makstakse ju 1.5x ja Starsis on miinimum 2x. Mängisin neid oma 20-30 tükki, on fishisem, aga kui algul 1 minuti level tundus eelisena, siis pole see kaugeltki nii. Pigem rohkem fishidele annab eelist rohkem, sest postflop mänguruumi pole. Sitta reklaami tegin.

    Jutu jätkuks, et päris tühi post ei oleks. Kõige enne nagu lollakas siin olnud hommikuni üleval, et jõulukalendreid teha kasinnides. Kuidas on see võimalik, et iga aasta lähevad need järjest labasemaks. 8 operaatori peale, kes korraldavad jõulukalendreid, on 2 arvestavat tegijat, 1 so-so ja 5 idiooti, kelle promod on pm. täpselt sama igapäev, aga vahetatud mängu nimi ära.

    Ma nimesid ei nimeta, aga ühel oli väga huvitav promo (see on 1 neist kolmest, kellel on väga ok promo), kus teed depo kas äkki oli €10 või €20, saad 10 tasuta spinni ja lisaks loosipileti Super Nintendo loosile. Mis on Super Nintendo? Vana hea 16-bitinine mängukonsool, mis nüüd uues kuues.



    EDIT_FOTO: see pilt ei ole aastast 1996, vaid aastast 2018. Selline ongi uus Super Nintendo.

    Ise ei hakanud depot tegema ja ostsin ise ära ning ootan, et tuleks. Vanad head klassikalised mängud: https://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nin...m-1238330.html

    Donkey Kong, Street Fighter, Contra III jne. mis meenutavad minu põlvkonna aega enne arvutite tulekut. Õnneks pult ka lihtne (2 pulti kaasas - see pole reklaam, ma ei saa mingit kasu, vaid ma olen ekstaasis, et lõpuks tuli midagi, mida ma tahan - meenutab midagi 90-ndatest), siis ju Amira õpib ka selgeks mõne minutiga ja saab koos tulistada, maadelda, ringi karata mööda Dzjunglit. Suht ootusärevuses. Mis muidugi kõige naljakam - lastele jõulukingiks lol, see muidugi kolmapäeval tuleb ja pole kingipäev, aga ju kuuse alla ma ta viskan, et jälle päkapikud käisid (selle posti pean deletema enne kui Amira lugema õpib, sest muidu päkapiku saladus releaved).



    Mäletan ka varasemaid aastaid. Kui argipäeviti päkapikud toovad kommikesi ja väikseid meeneid, siis pühapäeviti päkapikud ikka suuremaid kinke toovad. Mänguasjadepoodides ringi kimanud ja nukke ostnud lastele ja muid manti, siis ikka poiste riiulite ette seisma jäänud. Kurat, kuidas ikka on mänguasju tänapäeva lastel.

    Helikopterid, droonid, autod jne. Siis kui kuuse alla päkapikk jõuab nukkudega, siis on ka seal alati olnd helikopter või droon "lastele". Mingil põhjusel, see minu ostetud droon (millest ise huvitusin kõige rohkme - ja tegelt ikka endale ostetud :):) ka vanal kännil on poiss ikka kehas) on leidnud alati kasutus. Nukud lendavad nurka ja lennumasinad leidnud tegevust isegi aastaid hiljem laste käes.

    Seekord ka siis. Veel ütlesin naisele, et tellisin Super Nintendo lastele ära, et jõulukingiks, et las päkapikud käviad ka kolmapäeval seekord. Siis selle peale öeldi mulle kohe: "mhmh... kindlalt tellisid lastele :P".

    PS! ärge hakake mänge soovitama. vanad head 16-bitiside on mulle kõige paremad, sest ma jään ülikergelt mängudest sõltuvusse. ma ei mäleta, kes siin kunagi diablot soovitas, et müüs oma mõõke US serveris maha, siis peale seda hakkasime vennaga mängima ja siis lihtsalt lasime end ubadeks. ei viitsinud suitsule ka minna, rääkimata tööst, et äkki leiab rare itemi.

    ja eile Kloonikesega rääkisime sellest tellitud vanast heat Super Nintendost, siis ütles, et osta uus playsta, seal head mängud ja ütlesin, et hull oled w. Mul kunagi oli ja seal oli mingi civilization (ei mäleta numbrit, aga algeline), et ma juba sellest sõltuvuses ja uuel ehk civ 6 olemas. Googeldasin, leidsin, et playstal pole, aga tahtisn näha, mis on Civ6 olemuselt.

    Vaatasin Youtube videoid, näitasin ka Kloonikesele ja koheselt tekkis tunne, et ma tahan seda mängida. Aga loomulikult ma ei tõmbaks seda alla, sest siis ma olen kadunud inimene nädalateks ja ei jõua midagi teha. Niigi palju arvuti taga.

    Kloonike vaatas ka videot ja ütles, et muidu pole olnud Civi fänn, aga seda tahaks mängida. Ta muidugi vana gamer ja muid pulli teinud, aga sellest ei hakka rääkima, nagu paljudest asjadest siin.

    Teema läbi. Pettunud kasiinode pakkumistes. Jõulud on tore aeg ka vanematele :)

    EDIT2: https://www.ebay.co.uk/itm/SNES-clas...m4383.l4275.c1

    Kui kellegil ka kunagi nostalgilist huvi, siis sealt tellisin eile ära ja 12 detsember jõuab kohale (DHL saatis sõnumi juba). See ei ole affiliate link! Puhas link.

    Ja video ka tutoriali fast gameplayst

  7. #4207
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Seda foorumit me enam üles ei aja. Siia ei viitsi kirjutada, aga projekt poolik. Tegelt tahaks, aga arutelu pole. Aga ei mõtlegi alla anda.

    Kas keegi kokkutulekust oleks huvitatud? On 2 varianti
    a) teeks lihtsalt kokkutuleku, näiteks Olympicus ja mängiks pokkerit
    b) (b võib ka pärast a)-d olla ehk mõlemad teha), et lõpuks Grand Finale, kus peksaks kõik üles ja teeks ühe hea sauna, jooma, sašlõkipeo.

  8. #4208
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Diablo fännidele :D

  9. #4209
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Thumbs up Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Seda foorumit me enam üles ei aja. Siia ei viitsi kirjutada, aga projekt poolik. Tegelt tahaks, aga arutelu pole. Aga ei mõtlegi alla anda.

    Kas keegi kokkutulekust oleks huvitatud? On 2 varianti
    a) teeks lihtsalt kokkutuleku, näiteks Olympicus ja mängiks pokkerit
    b) (b võib ka pärast a)-d olla ehk mõlemad teha), et lõpuks Grand Finale, kus peksaks kõik üles ja teeks ühe hea sauna, jooma, sašlõkipeo.
    Mina olen väga huvitatud :) Turna igaljuhul ja pärast saun ja mõnus disko

  10. #4210
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Super Nintendost ei teadnud omal ajal midagi, aga Nintendo(õigemini selle aasiast pärit natuke mitteametlikum versioon, no see kollaste kassettidega) oli küll igal mardil olemas. Magamata ööd oli obv vägagi regulaarne nähtus ja klassivennad kes tiba haruldasemaid kassette trademiseks omasid, olid jumala staatuses.

    Mõned aastad tagasi õnnestus üks collection hankida, mahub plaadi peale ja every Nintendo game ever released+emulaator et PC peal jooksutada. Mõned korrad sõbraga jälle magamata ööd olnud, kus õlle kõrvale silm punnis perset diivanilt üles ei saa, kuna Contra vaja läbi teha või Battle City(see cult tankimäng) kõikidest levelitest pole veel jagu saadud. Haige nostalgia laks ikka, üksi ei julgegi seda kausta kammima hakata eriti, kardan et ei saa pulti käest enam. Aga kahe-kolmekesi on ikka väga kunn lasta. Sry kui liiga pira jutt, võib removeda kui väga reegleid rikub:D

    Kokkutulekust huvitatud, a followed by b kõlab hästi :)

  11. #4211

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Ma arvan, et kokkutulek oleks cult, isegi kui mõned inimesed ainult tuleksid.

  12. #4212
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Kokkutulek oleks päris nuts imo

  13. #4213
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    obv teeme kokkutuleku

  14. #4214

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    oleks ka kohal!

  15. #4215
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Anna veel poisile super nintendo, kuu aega nagu kummitus

  16. #4216
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Anna veel poisile super nintendo, kuu aega nagu kummitus
    Ei viitsi pokkerit mängida. Peaks siia äkki e-mail notificationi panema. Mängisin omajagu ja siis läksin tilti. Amiraga oli hea mängida, see võttis õigeid mehi. Siis lasin pähe saada. Olivia, see noorem mitu aastat, siis võttis meelega miski lollaka mehe, kellel jalg läheb pikaks.

    Siis lubasin esimene kord peksa anda, et ikka las lapsed võidavad. Siis teinekord, et tahaks viiki saada, no see lööb ja jookseb. No jalg teise ekraani välja. Sai nipi selgeks. Ise pole 2-aastanegi. Siis hakkasin tilti minema ja läksin kõikide nuppudega kallale. Joppas võitsin.

    Round 3. Teadsin, et tal overpower vastane ja siis tegin kõik, et võita, sain peaaaegu jagu ja võitis. Solvusin. Enam lastega ei mängi :( Siis Lenaga hakkasin mängima, see tahtis sama venda võtta, see on keelatud siiani peres - õnneks teda võitsin.

    Siis kui tööle paned. Leidsin hea mängu, mõistatuse mäng, siis lapsed kohe kohal. Ei saagi mängida, sest nad kohe kakelda tahavad ja seda overpower meest ei luba neile. Googeldasin ka nippe - leidsin ja vahest harva tuleb välja, aga kurat siis teevad jälle pähe.

    E: street fighter mäng oli

  17. #4217
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    kokkuvõttes võibki seda öelda. Vanem tüdruk, kes on nutitelefonidega ja tabiga harjunud, ei tajunud eriti pulti, et see nupp teeb seda ja toda, vaid pigem mõtles, et peab kuskile puutetundlikule vajutama.

    Noorem, kes ei ole sellega kohanenud, see sai ikka paremini aru, et käes pult ja vaata telekat ja liigu lähemale. See ajas eriti närvi, et alla 2-aastane jookseb veel lähemale ja siis teab, et nüüd tuleb vajutada nuppe ja pika rusikaga lüüa või jalaga hoop anda ning nii ma surma saingi seal.

    Contrat veel mängida nendega ei saa, aga lõbus oli, muidugi tilti ajas, et saad nii haledalt pähe.

    EDIT: rohkem ei mängi ka nendega. ühega ei saa mängida, teine saab nii jagu. parem loen Kääbikut neile. Kui kellegil on Sõrmuste isanda I, II ja III osa eestikeeles ja tahaks need mulle ära anda misiganes hinna eest, siis ootan pakkumisi. Päris kapsad ei tohiks olla.

    EDIT2: Silmarillionist olen ka huvitatud, aga tahaksin enne triloogia kätte saada.

  18. #4218
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Raamatukogust? Silmarillioni peaks ise ka uuesti läbi lugema.

  19. #4219
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 010

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Lihtsalt suu soojaks. Vanadele peerudele nagu mina, ideaalne pakkumine: https://www.pokkeriprod.com/unibet-deepstack-legend/

    • LIMIIT: 10nl - meile vanadele peerudele, kel vererõhud kõrged, ei kannata enam suurem panku;
    • DEEPSTACK: meile vanadele peerudele, kes ei suuda enam meeles pidada kauneid tabeleid ega näegi seal peenkiirja lugeda enam;
    • 6 TUNDI: 17:00 - 23:59 - meile vanadele peerudele, kes ei saa enam pikalt arvutis passida, seoses haigete selgadega ja kurjade mooridega;
    • EI OLE SEOTUD: meile vanadele peerudele, kes peavad aktuaalse kaamerat ja esimest stuudiot ning muid penskari saateid vaatama, siis ei pea olema 6 tundi järjest arvutis, vaid pole vahet, kas osaled kampaanais 10 minutit või kuus tundi - lihtsalt saa õhtu suurim stäkk;
    • JU VEEL MIDAGI: ju veel midagi, aga meile vanadele peerudele ei jää kõik meelde ja võis midagi unustada.


    AI nägemus vanadest peerudest pokerdamas... Vasakul taamal vist Alar Karis ?


  20. #4220

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Räägi tulemustest, enda mängust ka, mis sa tühja promod siin. Sisuliselt pead koorile jutlust, hane selga vesi siin! Vanad lugejapeerud surevad igavusse!

    Mitu korda €500 oled peale kandnud juba viimase kuu, päeva, nädala jooksul? Mõne käe võitnud ka oled? Tõesta!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES