Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 198, kokku 219 EsimeneEsimene ... 98148188196197198199200208 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 941 kuni 3 960, kokku 4363
  1. #3941
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Super töö!

    Millal viimati nii vähe kaalusid?

  2. #3942
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Super töö!

    Millal viimati nii vähe kaalusid?
    4-5 aastat tagasi

  3. #3943
    Julm Donk Kasutaja omadjoped avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    25

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Hea töö, Ranka!

    Jõudsin ise toitumise kohta uurides lõpuks samale järeldusele ja loobusin suhkrust, viljatoodetest, piirasin süsivesikuid, söön rohkem rasvast. Mitte et ma enne seda suhkrut pööraselt sisse vohminuks, aga ikka vahel juhtus kätte. Parem enesetunne on ja kaal langes järsult. Esimestel päevadel tundus jõusaalis rassides, et purakat vähem. Võiks öelda, et laisa inimese dieet, sest suhkru välja jättes söön täpselt seda, mida tahan ja millal tahan.

    Kõige keerulisem on naisele päevast päeva seletada, et kle, ma ausõna ei taha su muffineid, ära palun tee neid enam MITTE KUNAGI.
    Kui mingi konkreetne isu tekib, siis kätt ette ei pane - magusat tegelt ei tahagi, küll järaks kord kahe nädala tagant mõne burksi.

  4. #3944

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Olen ka seda usku, et süsivesikuid söö siis, kui need ka ära põletada suudad. Kas siis istudes ja pokkerit mängides või füüsilise koormusega. Ei ole veel kuulnud, et kellelgi süsikaid piirates tervis halvenenud oleks, pigem ikka vastupidi. A võib-olla negatiivsest ei räägita nii palju, minesatea. Igatahes, hea töö, nüüd aeg uuesti 80 kaaluda kuid lihaste arvelt.

  5. #3945

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas omadjoped Vaata postitust
    Hea töö, Ranka!

    Jõudsin ise toitumise kohta uurides lõpuks samale järeldusele ja loobusin suhkrust, viljatoodetest, piirasin süsivesikuid, söön rohkem rasvast. Mitte et ma enne seda suhkrut pööraselt sisse vohminuks, aga ikka vahel juhtus kätte. Parem enesetunne on ja kaal langes järsult. Esimestel päevadel tundus jõusaalis rassides, et purakat vähem. Võiks öelda, et laisa inimese dieet, sest suhkru välja jättes söön täpselt seda, mida tahan ja millal tahan.

    Kõige keerulisem on naisele päevast päeva seletada, et kle, ma ausõna ei taha su muffineid, ära palun tee neid enam MITTE KUNAGI.
    Kui mingi konkreetne isu tekib, siis kätt ette ei pane - magusat tegelt ei tahagi, küll järaks kord kahe nädala tagant mõne burksi.
    siis pead kyll hessust armukese võtma

  6. #3946

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Suht sama siin. Suhkur tuleb ära kaotada, sh jahutooted.

    1.aprill läksin trenni (kaalusin 114kg) ning hakkasin tervislikumalt toituma. Kümne nädalaga kaotasin -10kg.

    Hetkel eratreeneri all ei orja, kuid üritan tervislikult toituda ning korra nädalas jalkat mängida. Praeguse seisuga kaalun 100.5 - 102.5kg (-12kg).

    Sügisel, kui sõpradega enam jalkat mängida ei saa, siis liigun tagasi eratreeneri tiiva alla.
    Eelmine kevad, kui alustasin samasuguse trennikuuriga, siis kaalusin 120kg, ehk siis ca 15kuuga olen kaotanud ca 18-20kg.

    Jama on see, et peale 8-12kg kaotust tuleb garderoob välja vahetada ning see pole kõige odavam lõbu. Aga noh...nagu öeldakse, head asjad elus ongi kallid .

    gl ranka
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 26.08.14 at 18:03

  7. #3947
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Suht sama siin. Suhkur tuleb ära kaotada, sh jahutooted.

    1.aprill läksin trenni (kaalusin 114kg) ning hakkasin tervislikumalt toituma. Kümne nädalaga kaotasin -10kg.

    Hetkel eratreeneri all ei orja, kuid üritan tervislikult toituda ning korra nädalas jalkat mängida. Praeguse seisuga kaalun 100.5 - 102.5kg (-12kg).

    Sügisel, kui sõpradega enam jalkat mängida ei saa, siis liigun tagasi eratreeneri tiiva alla.
    Eelmine kevad, kui alustasin samasuguse trennikuuriga, siis kaalusin 120kg, ehk siis ca 15kuuga olen kaotanud ca 18-20kg.

    Jama on see, et peale 8-12kg kaotust tuleb garderoob välja vahetada ning see pole kõige odavam lõbu. Aga noh...nagu öeldakse, head asjad elus ongi kallid .

    gl ranka
    So true.

    Mul ei ole hetkel absoluutselt mitte midagi selga panna. Kõik särgid on nagu korvpallurite särgid ja püksid nagu räpparil. Õnneks enam suurt kaalukaotust ei tule ja saan viimaks garderoobi uuendada.

    Õnneks enamus riided olidki parajad kaltsud. Aasiast ostetud miskid junnid ning ei ole kahju ära visata.

    Positiivse poole pealt - saab triiksärki kanda ilma, et õllekõht punnitaks nii, et nööbid tahavad eest ära lennata :)

  8. #3948
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Suhkru kaotamine ei tähenda, et hommikukohvisse ei tohi paar lusikat suhkrut lisada, see annab max 40 Kcal, ehk 5x vähem kui pudel lahjat õlli. Hullud on magusad joogid, pakimahlad ja muu selline mida pidevalt sisse kallatakse, näiteks pudel coca-colat sisaldab umbes 14 lusikat suhkrut. Vaadake joogipakendilt palju liiter kaloreid sisaldab, ma usun, et üllatute.

  9. #3949
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Suhkru kaotamine ei tähenda, et hommikukohvisse ei tohi paar lusikat suhkrut lisada, see annab max 40 Kcal, ehk 5x vähem kui pudel lahjat õlli. Hullud on magusad joogid, pakimahlad ja muu selline mida pidevalt sisse kallatakse, näiteks pudel coca-colat sisaldab umbes 14 lusikat suhkrut. Vaadake joogipakendilt palju liiter kaloreid sisaldab, ma usun, et üllatute.
    Loomulikult, aga kui suudad ilma juua, siis on see siiski parem tulemus, eriti kui jood päevas 4-5 tassi kohvi nagu mina.

    Lisaks kohvil on minu arvates parem maitse kui ei ole suhkrut lisatud.

  10. #3950
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    [QUOTE=ristijeesus;600333]
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Alkoholi ei piiranud ning pigem seda voolas ojadena kõrist alla tänu asjade suurele kokkulangevusele :)[/QUOTE]

    Mis arvad, kas 4-5 tassi kohvi või kõrini alkoholi? :)
    Ma ise proovin mingi 8 kilo alla võtta, põhiliselt samuti valged süsikad, aga suhkruta kohv on öäkk, seega jahu ja kartul on mul keelatud listis praegu.
    Oled joonud kunagi ilma suhkruta? Mõtlen pikemat perioodi. Mulle ka alguses ei maitsenud, aga nüüd on just see õige ning toob kohvi maitse paremini esile ning suhkruga ma ei suudaks enam kunagi juua.

    Sama juttu olen varem ka kuulnud. Muidugi inimesed on erinevad.

  11. #3951
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Ma peaaegu olen nõus sinuga, jõin nädalakese kohvi ilma suhkruta ja kui mulle juba hakkas tunduma, et suht normaalne rüübe, siis tulid naisel sõbrantsid külla ja panime kõik koos suhkruga...tra, nagu suitsetamisest loobumine.

  12. #3952
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    [QUOTE=ranka;600335]
    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust

    Oled joonud kunagi ilma suhkruta? Mõtlen pikemat perioodi. Mulle ka alguses ei maitsenud, aga nüüd on just see õige ning toob kohvi maitse paremini esile ning suhkruga ma ei suudaks enam kunagi juua.

    Sama juttu olen varem ka kuulnud. Muidugi inimesed on erinevad.
    Ma avastasin selle enda jaoks umbes 2 aastat tagasi ning olen nõus, et lõpuks hakkad ka kohvi maitset tundma. Sama asi on piimaga. Ainus asi mis mul paari esimese kuuga muutus oli see, et hakkasin järjest kangemat kohvi endale tegema kuna maitsed jäid lahjaks lihtsalt ja mulle maitse just meeldibki. Mingi hetk muidugi tuli sellele piir ja asi stabiliseerus. Teised muidugi head nägu ei tee kui mu kohvist lonksu võtavad.

  13. #3953
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Kaua jooma peab ilma suhkruta, et juua kannataks?

  14. #3954
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    et hakkasin järjest kangemat kohvi endale tegema kuna maitsed jäid lahjaks lihtsalt
    Ja nii nad insulti või infarkti kärvasidki. Tegelt olen ma oma tagasihoidliku 42 eluaasta jooksul aru saanud, et pohh YOLO, tarbi seda mis meeldib, joo-söö mis hing ihkab, tore oleks muidugi kui mõistlikus koguses :) Mõistlikkus lisab su elueale mõne aasta. Võibolla :)

  15. #3955
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust

    Ja nii nad insulti või infarkti kärvasidki. Tegelt olen ma oma tagasihoidliku 42 eluaasta jooksul aru saanud, et pohh YOLO, tarbi seda mis meeldib, joo-söö mis hing ihkab, tore oleks muidugi kui mõistlikus koguses :) Mõistlikkus lisab su elueale mõne aasta. Võibolla :)
    Miks mind tsiteerid :)

    Aga tänasel päeval on rohkem uuringuid, mis ei leia kohvi halba mõju tervisele s.h. südamehaigustele ja vähile, vaid vastupidi - kohvil võivad olla isegi head mõjud.

    Google otsing sõnale: «coffee bad» esimesest kümnest tulemusest on üks negatiivne, paar neutraalset ja ülejäänud head. Tervise seisukohalt siis.

    Aga kõik on jälle «may be»

    E: aa quote oli katki

  16. #3956
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust

    Ja nii nad insulti või infarkti kärvasidki. Tegelt olen ma oma tagasihoidliku 42 eluaasta jooksul aru saanud, et pohh YOLO, tarbi seda mis meeldib, joo-söö mis hing ihkab, tore oleks muidugi kui mõistlikus koguses :) Mõistlikkus lisab su elueale mõne aasta. Võibolla :)

    imo 42 aastased ei tohiks kasutada sõna YOLO , okei tegelikult ei tohiks keegi

  17. #3957
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    imo 42 aastased ei tohiks kasutada sõna YOLO
    Molli tahad saada vä?!

  18. #3958

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Imo fakt on see, et kohvi tõstab vererõhku ja südamelöökide arvu minutis. Ja näiteks minu puhul mitte vähe. Ma kahtlen, et see mingistki aspektist võiks hea/kasulik tervisele olla.

  19. #3959

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Kofeiin on ikka kofeiin ja liitrite kaupa musta kohvi sisse kühveldamine kindlasti tervislik ei saa olla, obv võivad kohvioad palju kasulikku sisaldada nagu ka kakao jms..

  20. #3960
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [50NL-200NL HU] Eeskujuks/Hirmuks Teistele: Juulis 100 BI-d on Tõsiasi

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    kohvioad palju kasulikku sisaldada nagu ka kakao jms..
    Vabanda mu teadmatust, aga kas kohv ja kakao pole väga erinevad asjad? Tomeito poteito?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES