Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 110, kokku 216 EsimeneEsimene ... 1060100108109110111112120160210 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 181 kuni 2 200, kokku 4305
  1. #2181
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Kõige lihtsam tee soft lahti ja speci mõnda mängu...Saad kohe aru, mis ulmet seal tehakse. Mina küll aru ei saa, kuidas saab seda mängu ilma suurema variatsioonita mängida...proovisin ka mingi 400 mängu ja jäin suht be, kuigi ev järgi peaks 17 bi + olema...Lihtsalt minu Ax imetakse koguaeg mingi q4 suguste kätega ära...

  2. #2182
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Kõige lihtsam tee soft lahti ja speci mõnda mängu...Saad kohe aru, mis ulmet seal tehakse. Mina küll aru ei saa, kuidas saab seda mängu ilma suurema variatsioonita mängida...proovisin ka mingi 400 mängu ja jäin suht be, kuigi ev järgi peaks 17 bi + olema...Lihtsalt minu Ax imetakse koguaeg mingi q4 suguste kätega ära...
    400 mängu on ilmselgelt vähe ja keegi pole öelnudki, et HT-d peaks suurema variatsioonita kulgema - vastupidi on. Ax vs Qx lol, harju ära. Tee vähemalt mingi 2k mängu ja siis on natuke parem ülevaade ehk.

  3. #2183
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Kui see poodi astus, siis oli juba nagu loto, kelle kassasse ta kapriisitsema sattus.
    Reaalselt oli üritanud korralikke skandaale ja tülisid lampi kassapidajatega algatada.

    Kokkuvõttes oli selline tõbras poe töötajate vastu oma staari seisusega, et õnnelikud olid need, kellel veel lõuna või break tegemata oli.

  4. #2184
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Rankal suht variatsiooni vaba all time 100$ hyperid mhmh on küll.

  5. #2185
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Peale 400 mängu läks isu ära :D

  6. #2186
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Variatsioon on seal sitt. Ma ei viitsi graafikuid lahti kikkuda aga seal esimese 1500 käega oli EV roi 3% ja hetke roi -3% ehk 6% kõikumine. Hetkel 2500-3000 mängu ja peaks olema 5%+ aga EV oma 3-4% (tõenäoliselt 2-3% on reaalne) ehk üle 3000 mängu on 3% roi-line kõikumine.

    See võib vabalt kajastuda nii, et teie long run EV roi on 2% (mis ei ole halb!) aga pärast 3000 mängu on reaalne roi -1% peal. See ajab juba eluisu ära.....

  7. #2187
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Just täpselt, selline tunne, nagu aju tahaks õhku lennata neid vendi vaadates, kes 3-5 mängu järjest sind tagant olles tühjaks teevad...(Enamjaolt on tegemis hispaanlastega, sest nendega lihtsalt peab mängima, aga tagajärg ongi selline)


  8. #2188
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Just täpselt, selline tunne, nagu aju tahaks õhku lennata neid vendi vaadates, kes 3-5 mängu järjest sind tagant olles tühjaks teevad...(Enamjaolt on tegemis hispaanlastega, sest nendega lihtsalt peab mängima, aga tagajärg ongi selline)

    Ma ei kasutaks sõna "taga olles", sest ma ise olen ka tihti "taga" aga pot oddsid on piisavad, et on korrektne raha keskele panna. Kasutaksin sõna "gambledes" või "halvasti mängides".

  9. #2189
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Kaldun arvama, et siiski on sul mingi muu plaan preflop, kui neil, kes kukuvad gamblema ja callivad sinu Ax tagant oma Qalla10x-ga, sest ma üldjuhul ei CALLI all inni Aalla10x preflop (Oleneb muidugi ka stackist), sest enamjaolt on vähemalt suurem kicker vastas...(Samas olen ilmselgelt ka liiga vähe mänge teinud...)

  10. #2190
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    67s on parem kui T5s?

  11. #2191
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    67s on parem kui T5s?
    Jah aga seda ei saa nii öelda. Oleneb olukorrast. Meelsamini openshoven/3bet shoven 65s kui näiteks T5s. Buttoni avamisel eriti vahet ei ole ja OOP callin tihedamini 67s ning T5s enamasti mucki. kuigi T5s minraise callimine ei ole ka halb aga mul oma teooria, miks BB-lt peab tight olema ja 50% vs minraise või oled koheselt profit on bshit. Vähemalt minu jaoks.

  12. #2192
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Kunagi FullTildis olid sama struktuuriga HU turkad, seal olid super turbodena, algstäkk oli 300 ehk siis veel vähem kui starsi HT-del ja need kulgesid veel kiiremini, peamiselt taotigi neid rakebacki eesmärgil meeletus koguses, hiljem miskipärast muudeti ka algstäkk 500 peale, siis tundusid need kestvat terve igaviku :D isegi sai proovitud ja miski 7000 tk mängitud, av stake 12 taala, ei suutnud kuidagi neid biitida, AV ROI -1% ja total profit -1900. rakeback seal silus midagi aga sõltuvus tekkis kiiresti ja tilti ajas veel kiiremini :D Nüüd kui seda blogi siin loed ja vaatad graafikuid jne siis hakkavad näpud sügelema proovimise järele, loodan et suudan ennast eemale hoida :D:D

  13. #2193
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    lol


    Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t30/t60 Blinds - 2 players - View hand 1542227
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t840 14 BBs
    Hero (BTN/SB): t160 2.67 BBs

    Pre Flop: (t90) Hero is BTN/SB with T K
    Hero raises to t160 all in, BB calls t100

    Flop: (t320) 4 4 8 (2 players - 1 is all in)

    Turn: (t320) 8 (2 players - 1 is all in)

    River: (t320) 8 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t320
    BB shows 5 4 (a full house, Eights full of Fours)
    Hero shows T K (a full house, Eights full of Fours)
    BB wins t160
    Hero wins t160

  14. #2194
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Täna pean end kiitma. Tegin väga töise sessi ja seetõttu saan kiirelt õhtale. Mitte ühtegi pausi, mitte ühtegi uimamist vaid toores kütmine. Kokku solid +15BI, kus 8BI üle EV. Nüüdseks juba 46BI üle EV. See variatsioon on lihtsalt haigeeee ja kui tuleb tagasimaksmise aeg siis oksendad sitalabidaid suust välja.

    ( Click to show/hide )


    NB! Kellel on HT HUSNG kogemust siis kas sellised 50 BI üle/alla EV (ehk kokku 100-200 kõikumised) on normaalne või kogen lihtsalt ekstreemvariatsiooni mõlemalt poolt? Kui see standard siis paari kuu pärast tõenäoliselt pea lõhkeb.

    Lugu, mis oli terve sessi korduses. Algul tundus vägev lugu nüüd juba peale mitut tundi koppa ette visanud.


  15. #2195

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Kui Mersenneary tegi 100K kuu, siis ta jooksis 40K üle EV ja peale seda suht quittis. Ei tahtnud vist tagasi maksta seda raha.:-)

  16. #2196
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kui Mersenneary tegi 100K kuu, siis ta jooksis 40K üle EV ja peale seda suht quittis. Ei tahtnud vist tagasi maksta seda raha.:-)
    Tean jah, et ta jooksis üle EV aga miks ta quitis? Ma arvasin, et ta oli ameeriklane ja seoses BF-ga ei saanud enam mängida. Aga samas ühes videos, kus donk andis talle pappi ära siis ütles: "raudselt ameeriklane" ja vaatas asukohta ning oligi. See pani mõtlema, et äkki ei olegi ameeriklane. Peaksi taustaka tegema.

  17. #2197

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Ta läks kuhugi tööle oma matemaatiku haridusega. Aga see oli päris karm graafik tal, julmalt üle EV ja kusagil kommenteeris seda, et heameelega tagasi ei maksaks seda. Tõenäoliselt tegi nalja, eks see BF oli põhisüüdlane ikka.

  18. #2198
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Lol, mis tagasi maksmisest jutt käib. Umbes sama teema mündiviskega, et kui 9 korda järjest on tulnud kull, siis mis tõenäosusega järgmine kord kiri tuleb? Eelmise kuu jooks ei saa mitte kuidagi järgmist mõjutada.

  19. #2199
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Lol, mis tagasi maksmisest jutt käib. Umbes sama teema mündiviskega, et kui 9 korda järjest on tulnud kull, siis mis tõenäosusega järgmine kord kiri tuleb? Eelmise kuu jooks ei saa mitte kuidagi järgmist mõjutada.
    sinu jutu järgi siis EV ongi mõttetu aga ma ei viitsi sellel teemal vaielda. minul oma, teistel oma ja ei jõua selle jutuga mitte kuskile. olen elavaks näiteks, et nüüd lähiajal (järgneva 700 mängu aeg) tuleb mul üpriski kõva downswing peale. usu või aru usu aga nii see on.

  20. #2200
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    sick on niimodi ette arvata, pea et öelda, et tulebki, nagu ootaks seda avakäsi

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES