Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 209, kokku 216 EsimeneEsimene ... 109159199207208209210211 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 161 kuni 4 180, kokku 4305
  1. #4161
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Vaatasin, et mul on 5-6handed saw flop % 16, et 25-30 tundub vähe ebareaalne.
    Siis läheks käte arv mul väga suureks, mis jällegi tunduks teisaltpoolt ebareaalne. Kui oleks 16%, siis praegu 2000 flopi peale oleks käsi 12 500 (nädal aega mängu, kus 3 päeva ei mänginud), mida ma eales ei usuks.

    EDIT: kuskilt nagu meelde jäänud ,et käte arvu saab supportist küsida. võib-olla jäi vale asi meelde, aga uurin korra.

  2. #4162
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Nii. Käisin Unibet'i supportis ära ja sain vastuseks, et 10 222 kätt. Floppe olen näinud 2008 ehk 19.6% on siis keskmine flopi vaatamine.

  3. #4163
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tänaseks kõik ja võtan päeva kokku, aga enne klaarib võlad. Kui eile lõpetasin päeva 485 flopiga, siis otsustasin siiski ühe väikese sessi teha, mis ebaõnnestus ja floppe jäi 548. Ei hakanud öösel enam kirjutama.

    Täna tuli köögionu ja kui eelnevalt arvasin, et ju siis mängust midagi välja ei tule, aga tegelikult vastupidi. Päev algas väga hästi, aga siis steplsite monteerimisega tuli vool väljalülitada ja pärast enam pärituult ei purjetanud. Tegin vigu, oleksin saanud paremini ja arvan, et edaspidi saangi. Päev jäi 316 floppi ja kontole 507.62.

    Seis on suht kusine, sest ma ei arvesta üleüldse boonuseid, aga ju saan paremini ning nüüd võib juba täie kindlusega väita, et suur kaotaja ei ole ega ole ka suur võitja. See, kas olen kaotav mängija, võitev või vana hea rakeback pro, selgub juba tulevikus. Monteerisin ka excelis graafiku, mille lisan ka.



    Homme ma olen päris kindel, et erilist mängupäeva ei tule või ei tule üldse, sest vaja nüüd asju pakkida ja ka osta ning terve päev võib sinna kuluda. ehk õhtupoolikul leian tunni-kaks aega, aga seegi väga kahtlane.
    Viimati muudetud ranka poolt : 25.10.18 at 17:41 Põhjus: Graafikus oli viga.

  4. #4164
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Lisaks tegelen hetkel foorumiprobleemiga, et need sitased spy - ja spämmbotide siit nahhui saata, mis näitavad väga kõrget «Hetkel on foorumis» kasutajate arvu. Aga mulle tundub, et see on tuuleveskiga võitlemine. Bännisin ühe IP, siis tuli koheselt uuelt IP-lt samad kasutajad tagasi, aga vaatame, kumbal jaksu rohkem.

    Loodan, et selle bännimisega kedagi süütut ära ei bänni, kuna pean kasutama osalisi IP-aadresse.

  5. #4165
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Ja jälle tegin sohki. Tekkis tunnike vaba aega ja mõtlesin, et mängin veel ja samas blokin IP-sid, aga sain 10 minutit mängida kuniks foorumisse 2 x rohkem botte tuli ja lõpetasin sessi. Proovin nüüd juba peenemalt - geoblokki. Tundub, et tulevad Hiinast ja kui see aitab, siis edaspidi Hiinast paraku meie foorumit külastada ei saa või vähemalt niikaua kui spiderdamine on lõppenud.



    Aga sess jäi plussi :P

  6. #4166
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Üle kivide ja kändude. Ei biidigi vist :( Mängisin täna 237 floppi (ca. 1209 kätt) ja kaotasin €11. Rohkemat eriti kirjutada polegi.


  7. #4167
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tegelikult natuke ikka veel kirjutan. Järgnev äärmisel subjektiivne, sest puuduvad faktilised tõestused trackeri näol, aga enda arvates jõledalt kaotan raha 3bet pottides ja just drawde koha pealt ning kui olen agressor. No ei tule kokku! :)

  8. #4168
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Graph on küll ! Näeb välja nagu midagi, mida need vennad kunagi võisid kasutada, kes aastal 199x Võrno ja Aarma juhitud Kahvli saates online pokkerist rääkimas käisid. Muidu ka muhe lugemine, gl! :)

  9. #4169
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Graph on küll ! Näeb välja nagu midagi, mida need vennad kunagi võisid kasutada, kes aastal 199x Võrno ja Aarma juhitud Kahvli saates online pokkerist rääkimas käisid. Muidu ka muhe lugemine, gl! :)
    Need kahvlikutid olid ju legend Naxer ja Tigrano. Olen otsinud, aga ei ole leidnud - kui saaks kuidagi, siis oleks ülikõva selline nostalgiline klipp üles leida.

  10. #4170
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Mängisin reede öösel ka pokkerit. Rolli sain €572 peale. Õigemini hetkel ootan, kas vastane tuleb tagasi või mitte (lauad otsas, viimane mängija). Kui ei tule, siis saaks ülikiire alibi omale võtta.

    Lapsed magama pandud, naise silitasin ka Pank seriaali ees voodis magama ja siis mul und ei tulnud. Mõtlesin, et teen tunnike pokkerit kuni uni tuleb. Und pole siiani tulnud ja hommikuni mänginud ning libistanud siin vaikselt salaja rummi.

    Keegi pole veel ärganud ka, siis oleks samas jõle hea alibi vaikselt pugeda teki alla ja teha nägu nagu oleks terve öö maganud kaisus. Aga peab veel ootama, sest €112.57 fish on "zzz" märgiga ehk hetkel sit out.

    Loodame, et keegi enne ei ärka, muidu mu perfect crime läheb vett vedama ...

  11. #4171
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]



    See siis praeguseni. Natuke on läinud nihu graafiku ja eelmiste postitustega. Kuna floppe loetakse seal vist UK aja järgi, aga mängima hakkasin Eesti keskööl, siis läksid eilsesse päeva. Graafikul on kõik õigest v.a kuupäevad, kus ka miski error sees, aga see mind anyway ei huvita.

    Täna tõenäoliselt ei mängi enam, sest pikalt üleval olnud ja nõks joonud ka ning veedan parem päeva mujal kui pokkeris. Kontol siis €572.77 ja floppe vaadatud 2915. Täna 443 ja eile 364.

    Aga jõhker andmine ikka on laupäeva varajastel tundidel. Kuna trackerit ei ole ja mina keeldun mõtlemast ning jälgimast mängu, sest muidu ma seda sitta enam ei mängiks ka, kui peaks mõtlema, siis oli seal mängijaid, kellel suured stäkid 100+ ehk 4BI ja kui lõpuks lauad kokku kuivasid, siis alles panin tähele, et jõhkrad donk'id.

    Ja miski 4-5 paiku hommikul hakkab mõnus allin festival. Inimesed vist keelduvad enne magama minemast kui stäkk on otsas ja lihtsalt otsivad kohta, kus ainult lükata sisse...

  12. #4172
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Lisan veel - ilmselget upswingi mul ei ole olnud ja selliseid upswinge nagu toona Starsis ma ei eeldagi, sest hoopis teiststiili mängin. Downswingi pole ka olnud ja sellist nagu Starsis.... hmmm... ma isegi eeldaks, sest downswingid starsis tulid siiski suurte kätega peksa saamisest ja siin proovin isegi rohkme suuri käsi mängida.

    Hetke tulemus on natuke veel hirmutav. Kui oleks 100 000 kätt nii, siis ma ütleksin, et vähemalt biidin ja oma aega ei raiskaks. Sain eesmärgi täidetud.

    Oleksin väga väga rahul kui 50 000 käe juures näitaksin 1bb winrate :D Edaspidi hakkan maha arvestama ka boonuseid, sest enne tuli neid liiga tihti ja väga kehv oli arvet pidada.

    Ja jäigni siin jokutama ning alibi saigi läbi! Teie süü, kes iganes seda ka ei loe (või kas üleüldse keegi!)
    Viimati muudetud ranka poolt : 27.10.18 at 07:34 Põhjus: ei oska enam kirjutada ka ja just foorumis.

  13. #4173
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Ühe sessi ikka täna teen. Kogun 125 floppi kokku, et saaks flipikuningaga 5 flippi visata. Maksimumvõit €2000 UO pakett, aga see eeldab minu limiidis 11 flipi võitmist, aga sihin 200 või 400 pokkeripunni ehk peab 1 või 2 flippi võitma.

    Täpsem info flipi kampaaniast SIIN.

    EDIT: aa kurat mul ju tänased flipid juba tehtud Aga sessi teen ikkagi, kuna olin selleks valmistunud.

  14. #4174
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Sess ikka jäi ära. Olin vannis ja mõtlesin ,et grindin natuke, aga siis tuli huvitav uudis, et puu auto peale kukkunud. Õnneks ainult oksad ja puu oli kõrval. Autol midagi ei juhtunud, aga sess jäi tegemata. Õigemini 3-4 kätt sain mängida. Ju oligi saatus, et oleks pähe saanud ja kõvasti.

    EDIT: Jah! Oleks läppariga vannis grindinud. Suvel jalku aeg vaatasin kogu 90 minutit saunas või vannis jutti ära. Poolajad sai puhata ja suitsu tehtud ning jahtudud, aga see ka kõik. Kapa täitmine või mis iganes see saunanõu nimi on, see ei lähe pausidena arvesse.

  15. #4175
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Põnev lugemine, mingit käte analüüsi ka saaksid teha, et millega kaotasid ja mis käsil oli.

  16. #4176
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Põnev lugemine, mingit käte analüüsi ka saaksid teha, et millega kaotasid ja mis käsil oli.
    Ütlen kohe ära, et jõle nuss on sellega. Käte history on täiesti olemas, aga tekstipõhiselt ning siis peaks neid hakkama otsima.

    Kõige mõttekam oleks otse lives hand replayeriga teha screenshot ja pärast otsida too käsi üles ning lisada need käed pildi + teksina, aga ma arvan, et eriti ei viitsi. Aga jätan meelde - kui mõni kuldsem või nukram käsi tuleb, siis äkki teen ka nendest screenshotid.

  17. #4177
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tegin «kohustuslikud» 125 floppi täis, et saada 5 flippi. Esimesest neljast flipist mitte mingit edu ja siis viimasega otsustasin gamblida. Võitsin esimese ehk €1MTT. Tõststsime panuseid, et mängida 200 pokkeripunni peale. Võitsin ka selle. Siis duubeldasime, et mängida 400 pokkeripunni peale. Võitsin ka selle ja auhinnaks oli €10 cashgame pilet.

    Ei hakanud seda ka ära võtma, sest ei viitsi toda 4NL-i mängida ning flippasime uuesti ja seekord auhinnaks 2000 pokkeripunni. Sain JX-iga sisse, vastas 94 ja floppi sai mastitõmbe ning turni risti tuli ning sinna see flipp ka läks.

    Pokkeris olin edukas. €86.58 teenisin ja pean ka tabelit täiendama, et oleks päevakasum total-profitist eraldatud. Kokku vähe käsi 704 kätt ja 138 floppi.



    Ja enne sessilõppu sain ühe stäki päris lihtsalt kätte. Trymeuk65 avab UTG-lt €0.50, ma flat, Sansear squeezeb €2.50 peale, Trymeuk fold, ma flat. Flopis pot €7.27.

    Sansear betib €5.73, ma flat, turn K ja ta shoveb €18.15 panka oma €16.66.


  18. #4178
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Ja vaatan, kas viitsin mängida õhtul. Mõned kinod käed olid veel ja üks fold, kus 3bet potis floppasin masti, aga paraku riveril pidin foldima, kuna saabus neljas mastikaart.

    E: tegelt vaatan pärast MTT schedulele pilgu peale. Ehk saan oma €5 MTT pileti ära kulutada ja läpparis vaikselt toksida. Cashi vist ei viitsi, aga õhtu alles noor.

    E2: vaatasin MTT schedulet. Väga pask. Arvan, et teen tolle €5 eest mõnda qualifieri, kust saab €50 ticketi.

  19. #4179
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Heh, sain just semi-cooleriga €100 poti. Ei hakanud deepilt OOP 4bet potti mängima ja võtsin lihtsama braindead lahenduse.

    Ise oleks vastase varvastes leidnud kergelt foldi, sest Unibetis naljalt preflopis ei shoveta, eriti 200BB deep.

    EDIT: krt gifiga midagi viga. Sek


  20. #4180
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Sain 40 000 challenge punkti kätte, mis andis 1000 pokkeripunni ja nüüd kontol neid 2540. Lõpetan tänaseks ja üldse selleks kuuks ära ning tõmban selle kuu luku kokku.

    Kokku 15 päevaga (10 päeva mängisin neist) 3304 floppi, mis esialgsetel arvutustel ca. 16 857 kätt (huvi pärast küsin hiljem Unibet'i supportist üle, mitu kätt kokku oktoobris mängisin) ja kontol €766.86 ehk €266.86 kasumit.

    Alguses boonuseid ei arvestanud, siis kasum ei ole nii hea ning täna jooksin vägagi hästi ehk kindlasti üle õiglase EV ehk ilmselge upswing. Seda ka graafikul näha. Küll tuleb korrektsioon.

    Kuna edasised poker challenge sammud on suuremad, siis seetõttu saab boonuseid kui raha harvemini, siis hakkan ka nende üle arvestust pidama. Nagu mainitud - hetkel 2540 punni, mille eest saab €25 boonuse, siis vahetult enne ostmist teen tabelisse ka lahtri - üldse teen tabelit ilusamaks.

    Graafik



    Hiljem kui supportis käidud, siis lisan siis korrigeeritud käte arvu. Nüüd nokitsen natuke muude asjadega ja veitsa ka ehk foorumiga ning võtan kuulõppe kokku. Vaja raamatuid pidama hakata :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES