Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 213, kokku 219 EsimeneEsimene ... 113163203211212213214215 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 241 kuni 4 260, kokku 4380
  1. #4241
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Ja üks käsi jäi veel kripeldama.

    Mängijate readid: Erilisi reade pole. Niipalju kui GGPokeris need statid on, siis ei midagi erilist. Tavapärased 20/14 stiilis mängijad.

    Turniiri read / info: 22-eurose osalustasuga Kings of Tallinna satelliit, kuhu kaks €150 piletit nädalafinaalsatelliidile garanteeritud. Turniiri re-entry ja late regamise faas läbi ning mängitakse nüüd Freezeout formaadis.

    6 mängijat järel, esimene ja teine koht saavad €150 pileti, kolmas koht €75 raha, neljas koht €10. Aususe mõttes, võis neljanda koha eest olla ka €5, aga vahet pole - ebaoluline.


    250 / 500 ante 60 (6 mängijat)

    • UTG: 4575 (9.2BB)
    • MP: 4021 (8.0BB)
    • CO: 11925 (24BB)
    • Hero (BTN): 5490 (11BB)
    • SB: 5076 (10BB)
    • BB: 15303 (31BB)

    SB postitab SB summas 250, BB postitab BB summas 500. 6 mängijat postitavad ante 60 kogusummas 360.

    Enne floppi (1110, 2.22BB): Minul on 6 6

    UTG loobub
    , MP loobub, CO tõstab 1100 (2.2BB) peale, Mina ... [teen mida?]

  2. #4242

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Väga sõltub readidest, kui shordid olid shove häppid ja CO nitisem pigem, BB suur stäkk ka ok ja oskas suure stäkiga survet panna, ega tal polnud mõtet light minna suurt stäkki kangutama ICM mõttes.

    Defauldina ilma selliste ICM arvestusteta lihtne ship ja järgmine turna kui taga oled, siin sõltub. Parem juba shoveks ise esimesena hiline poss kasvõi T9s, JTs tüüpi käsi kui läheks potentsiaalselt tugeva range'i vastu siin.

  3. #4243
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]



    See ei ole ühekordne juhtum. Koheselt meenub ca. kuu tagasi, täpsemalt 15. novembril suri Narva kinnipidamisasutuses 49-aastane mees ja neid juhtumeid on iga aasta päris mitu.

    Kes vastutab?


    Paratamatult tekib küsimus, et kes vastutab? Alustame sellest, et kinnipidamisasutusse, rahvakeeli «kainerisse» viiakse inimene vastu tahtmist. Vabaduse võtmise põhjendus on: oht enda või teiste elule ja tervisele.

    Maakeeli: vabaduse võtmise põhjust on ohu eemaldamine endale või teistele.

    Kui aga inimene sureb kinnipidamisasutuses (kaineris), siis paraku ei ole ju ohtu eemaldatud. Seega tekibki paratamatult küsimus, et kas isiku kinni pidamine ehk tahte vastaselt vabaduse võtmine on põhjendatud olukorras, kus ei suudeta tagada isiku elu ja tervis? Minu arvates mitte.

    Kui võetakse vabadus põhjendusega oht endale või teistele, siis tuleb selle inimese ja tema tervise eest vastutada kuni lõpuni ning kui ei suudeta tagada ohutust ja inimene sureb, siis paraku peab seal olema ka kellelgi vastutus. Ja vastutaja peab olema keegi inimene, mitte mingi abstraktne riik, asutus või muu taoline.

    Ekstreemne näide

    Toome ekstreemse näite. Võetakse pantvang. Kui pantvang selle aja sees sureb, siis võib olla 100% kindel, et lisaks vabadusvastase süüteo, täpsemalt §135 eest (pantvangi võtmine) eest saadakse ka paragrahv surma põhjustamise eest, isegi juhul kui surm saabus pantvangi võtjatest olenemata kujul.

    Täpselt sama on praegu. See, kuidas isik suri, ei omagi tähtsust, vaid tähtis on see, et suri ajal, kui talt oli vabadus tema tahte vastaselt võetud ja vastutus surma eest läheb sellele, kes vabaduse sel hetkel ka võttis. Nii lihtne see olema peakski.

  4. #4244

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Ranka, tundub Sulle südamelähedane teema. Mitu korda oled kaineris ise käinud?

    Vastan ka ise teemale: ega täpselt ei teagi, pole 1 või 2, aga ühekohaline number. Viimati eelmise masu aegu. Viimasel ajal pigem vaadatakse lebolt olukorrale ikkagi, light valuebette enda kogemuse pealt (seda jagub), ei tehta!

    Aga muret mõistan, võiks paremp olla!

  5. #4245

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust


    See ei ole ühekordne juhtum. Koheselt meenub ca. kuu tagasi, täpsemalt 15. novembril suri Narva kinnipidamisasutuses 49-aastane mees ja neid juhtumeid on iga aasta päris mitu.

    Kes vastutab?


    Paratamatult tekib küsimus, et kes vastutab? Alustame sellest, et kinnipidamisasutusse, rahvakeeli «kainerisse» viiakse inimene vastu tahtmist. Vabaduse võtmise põhjendus on: oht enda või teiste elule ja tervisele.

    Maakeeli: vabaduse võtmise põhjust on ohu eemaldamine endale või teistele.

    Kui aga inimene sureb kinnipidamisasutuses (kaineris), siis paraku ei ole ju ohtu eemaldatud. Seega tekibki paratamatult küsimus, et kas isiku kinni pidamine ehk tahte vastaselt vabaduse võtmine on põhjendatud olukorras, kus ei suudeta tagada isiku elu ja tervis? Minu arvates mitte.

    Kui võetakse vabadus põhjendusega oht endale või teistele, siis tuleb selle inimese ja tema tervise eest vastutada kuni lõpuni ning kui ei suudeta tagada ohutust ja inimene sureb, siis paraku peab seal olema ka kellelgi vastutus. Ja vastutaja peab olema keegi inimene, mitte mingi abstraktne riik, asutus või muu taoline.

    Ekstreemne näide

    Toome ekstreemse näite. Võetakse pantvang. Kui pantvang selle aja sees sureb, siis võib olla 100% kindel, et lisaks vabadusvastase süüteo, täpsemalt §135 eest (pantvangi võtmine) eest saadakse ka paragrahv surma põhjustamise eest, isegi juhul kui surm saabus pantvangi võtjatest olenemata kujul.

    Täpselt sama on praegu. See, kuidas isik suri, ei omagi tähtsust, vaid tähtis on see, et suri ajal, kui talt oli vabadus tema tahte vastaselt võetud ja vastutus surma eest läheb sellele, kes vabaduse sel hetkel ka võttis. Nii lihtne see olema peakski.
    Pokkerivennad pidid ju matas ja statistikas ülihead olema. Kui teema kotiks, siis võiks juu uurida järgi, palju neid inimesi statistiliselt sureb kaineris ning mis konditsioonis tullakse. Seejärel saab teha mingi võrdluse üldpopulatsiooniga, seejärel "juua-täis-peaga" inimestega ja valida ka muid võrdlusgruppe.

    Sinu päevik ja kirjuta millest tahad, aga lambi delfi.ee kommentaarium tasemel tekst ju?

  6. #4246
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Pokkerivennad pidid ju matas ja statistikas ülihead olema. Kui teema kotiks, siis võiks juu uurida järgi, palju neid inimesi statistiliselt sureb kaineris ning mis konditsioonis tullakse. Seejärel saab teha mingi võrdluse üldpopulatsiooniga, seejärel "juua-täis-peaga" inimestega ja valida ka muid võrdlusgruppe.

    Sinu päevik ja kirjuta millest tahad, aga lambi delfi.ee kommentaarium tasemel tekst ju?
    Statistika ei puutu siin asjasse ja see ei olegi ju küsimus. Ma arvan, et saan aru, mida mõtled ja öelda tahad, aga paraku sel juhud räägid sa asjast, mida mina ei mõelnud.

    Kui isegi tuleme statistika juurde ja isegi siis kui 99% ajast säästetakse inimese elu, võrreldes sellega, et kui jäetakse tänavale lebama, ei õigusta selle 1 inimese elu kaotust, mille oleks ka saanud päästa. Eriti, kui talt on võetud tahte vastaselt vabadus.

    Ma räägin vastutusest, mitte mingist statistikast. Kas soovisid sellega öelda, et hakata «arvutama», et kumb on suurema EVga - kas jätta tänavale lebama või kaasa lohistada ning kui kaasa lohistades keskmise inimelu päästmise protsent on suurem, kui tänavale jättes, siis veitsa poogen kui mõned maha koolevad?

    See oleks ju lihtsalt absurd või hoopis otsitud õigustus inimelu kaotusele ilma vastutuseta? Inimene on surnud ja teda enam tagasi ei saa. Lisaks need ei ole haruharvad üksikjuhtumid, aga paraku minule teadaolevalt ei ole keegi kordagi selliste juhtumite puhul vastutanud.

  7. #4247
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ranka, tundub Sulle südamelähedane teema. Mitu korda oled kaineris ise käinud?

    Vastan ka ise teemale: ega täpselt ei teagi, pole 1 või 2, aga ühekohaline number. Viimati eelmise masu aegu. Viimasel ajal pigem vaadatakse lebolt olukorrale ikkagi, light valuebette enda kogemuse pealt (seda jagub), ei tehta!

    Aga muret mõistan, võiks paremp olla!
    Nooruses paar korda ikka platel käidud - kes pole platel käinud, see pole elu näinud.. :D

  8. #4248
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]



    Täiesti pucis sait on see punktid.ee. Tegelikult oli see normaalne leht, aga nagu näha, siis nüüd on täielik uuendus läbi viidud.

    Tahan lastele PlayStationi (PS) peale detsembris väljatulnud Avatari mängu osta (tegelikult siiski endale) ja kuna mu PlayStation on USA võrgustikus, siis pean kinkekaartidega nusberdama ja punktid.ee on nende ostmiseks hea koht.

    Otse loomulikult tänu uuenduskuurile ei saa enam vana kontoga sisse, sest parool ei ole õige. Vahetan parooli ja lihtsalt ei saa sisse. Juba kolmas kord üritan, aga ei midagi.

    TÄPSUSTUS: Parandan. Kommentaari kirjutamise hetkel sain siiski neljanda korraga vahetatud.

    Lisaks vaatasin, et muruntau on mingil põhjusel ühel nende lehel oleval slaid-bänneril. Kuidagi veitsa vananenud ja tiltis näoga. Ju spinnidest.



    EDIT: Aa, no väga normaalne! Olen ka varasemalt seal korra kontrolli saanud ja nüüd jälle. Mis on tõenäosus, et jõulu esimesel pühal on reaalselt seal agent kohal ja mu tellimust kontrollimas või tegu on lihtsalt tekstiga?

    Kui õigesti mäletan, siis toona kontrolli aeg, mis juhust eelmise aasta lõpus, oli see tavapärane päev ja siis pidin neile ekstra kirjutama. Täna siis 1. püha...

    Your order number is xxxxx. As part of our standard security measures, orders are routinely selected for review to ensure the safety of our site. Your order will be reviewed by one of our agents and we will send you an email.

  9. #4249
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]


  10. #4250
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Kas punktid.ee on usaldusväärne koht ostmiseks?

    Kuigi punktid.ee on usaldusväärne koht koodide ja kinkekaartide (PlayStation, Xbox, PC ja muu) ostmiseks, võite sattuda nn manuaalse kontrolli ohvriks, mis võib põhjustada koodi hilinemist.

    Kui kontroll toimub tööajast väljaspool, pühade ajal või nädalavahetustel, võib punktid.ee portaalis ostetud koodi kättesaamine viibida.

    Lisaks ka punktid.ee klienditoega suhtlus on probleemne.

    Kui live-chatis näidatakse rohelise paunaga, et ollakse online ja selle kõrval on ka täpsustav lisatekst: «Praegu vastame | 08:00 - 15:00», siis tegelikult ei vastata, vaid mõne aja pärast saadakse teade:

    Vabandust, meie tiim on jätkuvalt hõivatud. Meie reageerimisaeg on praegu tavapärasest pikem [liivakella ikoon]. Hindame teid ja teie küsimust. Palun oodake hetk või kui teil on vaja lahkuda, anname oma vastusest teada [e-posti ikoon] e-posti teel.
    Kui aga kirjutada e-maili teel (info@punktid.ee), siis saab sarnase vastuse:

    Hea klient!

    Täname Teid meili eest!

    Soovime teavitada Teid, et oleme edukalt vastu võtnud Teie kirja ning hindame Teie pöördumist. Oleme pühendunud teie küsimustele või muredele võimalikult kiiresti vastama.

    Kuna meie töömaht on hetkel suurenenud, võib vastuse saamiseks kuluda kuni 12 tundi. Palun olge kannatlik ja ärge muretsege - meie meeskond võtab Teiega ühendust niipea kui võimalik.

    Kui Teie küsimus on seotud koodiprobleemiga, siis palume Teil avada kaebus, vajutades koodi all asuvale punasele lipukesele "Teavita aktiveerimiskoodi probleemist". Meie klienditeenindajad tegelevad teie kaebusega ja pakuvad vajadusel täiendavat abi.

    Kui Teil on Xboxi koodiprobleemidega seotud küsimusi, soovitame teil külastada meie blogi aadressil: https://punktid.ee/blog/mis-takistab...aktiveerimist/. Seal leiate kasulikke juhiseid ja näpunäiteid, mis aitavad teil probleemi lahendada.

    Kõigi teiste küsimuste korral palun kirjutage meile vestlusaknasse ja üks meie teenindajatest aitab Teid meeleldi.

    Täname mõistva suhtumise eest ja loodame jätkata meie koostööd Teie, kui meie hinnatud kliendiga. Oleme tänulikud, et kasutate meie teenuseid.

    Lugupidamisega,
    Punktid.ee meeskond
    info@punktid.ee
    Kuna ka klienditoest ei saa abi, siis koodide ostmiseks, kui on nendega kiire, punktid.ee ei soovitaks osta. Eriti vältida punktid.ee töövälisel ajal ning tungivalt vältida punktid.ee kasutamist pühade ajal ja eelistada alternatiive või siis riskida viiteajaga. Vaba valik.

    Näiteks üheks mägukoodide ostmises alternatiiviks punktid.ee lehele oleks:
    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kokkuvõttes: Väldiks punktid.ee kasutamist pühade ja töövälisel (argipäeviti kell 08:00 - 15:00). Eriti tuleks vältida pühade ajal.

    EDIT:
    Samal teemal:

    EDIT2:

    Ülaltoodud viitest:

    Tahaksin kõiki, kes on varasemalt kasutanud või kavatsevad seda veebisaiti kasutada siin hoiatada ja ka soojalt soovitan sellest veebisaidist eemale hoida, sest hetkeseisuga see isegi ei tööta, tellimused on 404, midagi ei lae ära või ei ole isegi midagi näidata ehk justkui minu tellimust ei oleks, ometigi on mul PDF fail oma tellimusest. Ise olen ootanud üle 1h (varsti 2h) oma koodi, mille eest ma maksin 28 euri ning seda ei ole ikka veel meilile tulnud. Vanasti tulid koodid minutitega, siis oli ka vana lehekülg ehk mida iganes nad seal "uuendasid" keerasid nad kõik perse. Ärge uskuge, mida nad promovad oma facebookis. Klienditugi ei ole midagi vastanud. Kui lugeda uuemaid reviews netis näiteks Trustly, Facebook, Google on selliseid probleeme sitaks ja natuke peale, kus koode oodatakse väga kaua või neid ei tulegi ehk see on legit scam ning klienditugi ei tee probleemist isegi välja.
    ROFL. Seda juttu kirjutati kuus kuud tagasi ja ka praegu lehed on maas (näiteks tellimuste leht on 404) ehk kuus kuud hiljem.

    Ärge öelge, et sain legit scammi. Sitaks hea viis esimese jõulupüha hommikut alustada :D Hea, et 1. jaanuar ei ole.

    EDIT3:
    WOW-i VIIU! Kood saabus. Ei oska öelda, kas klienditoe spämmamine aitas, aga kätte ma ta sain.

  11. #4251
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Sattusin ka MoneyTaker69 otsa, et nii perfektselt foldis. Ju polnud ka nutsi.

    €0.10/€0.20 (6-max) - Hold'em - 4 mängijat

    • CO: €27.49
    • BTN: €18.21
    • SB: €25
    • Mina (BB): €25

    SB postitab SB summas €0.10, BB postitab BB summas €0.25. Pank on €0.35.

    Enne floppi (€0.35): Minul on 9 T

    UTG limbib €0.25, BTN loobub, SB callib €0.15, Mina tšekin.

    Flop (€0.71): 8 A J (3 mängijat)

    SB panustab €0.48, Mina tõstan €3 peale, CO maksab külmalt €3, SB maksab €2.52.

    Turn (€9.26): 3 (3 mängijat)

    SB tšekib, Mina tšekin, CO panustab €3.09, SB loobub, Mina maksan €3.09.

    River (€15.13): 7 (2 mängijat)

    Mina panustan €1.80, CO aktiveerib ajapanga, CO tõstab €14.29 peale, Mina aktiveerin ajapanga, Mina tõstan €18.66 peale ja lähen all-in, CO loobub, Mina võidan panga summas €46.44.

  12. #4252

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sattusin ka MoneyTaker69 otsa, et nii perfektselt foldis. Ju polnud ka nutsi.

    €0.10/€0.25 (6-max) - Hold'em - 4 mängijat

    • CO: €27.49
    • BTN: €18.21
    • SB: €25
    • Mina (BB): €25

    SB postitab SB summas €0.10, BB postitab BB summas €0.25. Pank on €0.75.

    Enne floppi (€0.35): Minul on 9 T

    UTG limbib €0.25, BTN loobub, SB callib €0.15, Mina tšekin.

    Flop (€0.71): 8 A J (3 mängijat)

    SB panustab €0.48, Mina tõstan €3 peale, CO maksab külmalt €3, SB maksab €2.52.

    Turn (€9.26): 3 (3 mängijat)

    SB tšekib, Mina tšekin, CO panustab €3.09, SB loobub, Mina maksan €3.09.

    River (€15.13): 7 (2 mängijat)

    Mina panustan €1.80, CO aktiveerib ajapanga, CO tõstab €14.29 peale, Mina aktiveerin ajapanga, Mina tõstan €18.66 peale ja lähen all-in, CO loobub, Mina võidan panga summas €46.44.
    Ma seda pokkerit nii hästi ei oska. Kas viitsid selgitada ka otsuste tagamaid nö. Jääks lihtsalt inimesele ka huvi teemat jälgida! Vaevalt HerrJanks kodus wc potil loeb ja kiitvalt kaasa punnitab nö.

  13. #4253
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Ma seda pokkerit nii hästi ei oska. Kas viitsid selgitada ka otsuste tagamaid nö. Jääks lihtsalt inimesele ka huvi teemat jälgida! Vaevalt HerrJanks kodus wc potil loeb ja kiitvalt kaasa punnitab nö.
    Sa teed nalja vä? Ega see mingi 5NL mikrostakes pole, kus infot niisama ja vabalt antakse. See ikka natuke kõvem mäng.

  14. #4254
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Pokker on lihtne (33% lihtsam), kui kolme nupu asemel peab ainult kahte nuppu vajutama.

    €0.10/€0.25 (6-max) - Hold'em - 5 mängijat

    • Mina (UTG): €48.61
    • CO: €20.38
    • BTN: €44.75
    • SB: €24.90
    • BB: €21.47

    SB postitab SB summas €0.10, BB postitab BB summas €0.25. Pank on €0.35.

    Enne floppi (€0.35): Minul on K Q

    Mina tõstan €0.50 peale, CO maksab €0.50, BTN loobub, SB loobub, BB loobub.

    Flop (€1.28): K 7 4 (2 mängijat)

    Mina tšekin, CO panustab €0.50, Mina maksan €0.50.

    Turn (€2.23): Q (2 mängijat)

    Mina tšekin, CO tšekib.

    River (€2.23): K (2 mängijat)

    Mina tšekin, CO aktiveerib ajapanga, CO panustab €19.38 ja läheb all-in, Mina maksan €19.38.

    Showdown (€39.05)
    ( Click to show/hide )

  15. #4255
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 691

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Aga kus on bankrolli update?

  16. #4256
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Aga kus on bankrolli update?
    Mis siin ikka uuendada. Õigemini pole midagi uuendada. Plussis (vist kindlalt) olen ja seda tean, et OlyBetis olen busto :D

    No mitte ei saa aru, miks ma ei saa OlyBetis ühtegi respekti venelastelt ja tunnen, et mingil põhjusel tahavad mind välja pushida, aga samas sini-kolla bikoloori kandjad annavad respekti.

    Ei tea miks venelased vihased, aga pehmo nagu ma olen, siis seetõttu ka OlyBetis ei mängi. Vähemalt enne, kui olen aru saanud, et millest see põhjendamatu viha tuleb.

    ( Click to show/hide )

  17. #4257
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 691

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Mida vihasemad vastased seda kergem on mängida

  18. #4258
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mida vihasemad vastased seda kergem on mängida
    Vihakõne... Oops vaenukõne võiks juba tulla. Siis saaks kõik kooris ühiselt käest kinni full ringi mängida ja nautida suurepärast ja vahvat kaardijooksu.

  19. #4259
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Kas reiki on ka tõstetud w? Sinna ka Kaja käpad oma tõusudega taha saanud?

    2011 peerude ja buumerite aasta reik:
    ( Click to show/hide )


    2023 tuusade aasta reik:
    ( Click to show/hide )


    Võrdlen tabelis siis 25NL-i.

    E: irv, vaatasin valesti. Kõik kombes.

  20. #4260
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 105

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Eile sain käe valgeks. Sain üle 9 aasta esimest korda turniiril rahadesse, mis ei olnud HU SNG või Spin. Olgu. Satikatelt olen ka pileteid võitnud, aga need ei lähe arvesse.

    Kuna träkkereid kasutada ei saa, siis tegin ka väikese arvutuse. Olen laias laastus mänginud 30 000 kuni 45 000 kätt ja ilma rakebackita plussis. Koos rakebackiga päris okeilt plussis ja bankroll on olnud tõusuteel ja tänu pokkerijumalale (tegelt oskustele [vist]), mitte langustrendis.

    Seega matemaatiliselt vist kaotav donk ei ole. Ja vist ka mitte puhas rakebackpro. Seega mingi eelisevare on pärast pikki pensioniaastaid siiski alles jäänud. Samas winratest pole õrna aimu ka mitte.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES