Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 134, kokku 219 EsimeneEsimene ... 3484124132133134135136144184 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 661 kuni 2 680, kokku 4363
  1. #2661
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    ei näe probleemi, miks ei peaks ära jooksma seda. oled pea alati saavutanud mis eesmäergiks oled endale seadnud ja kui kerttu jukkum, kes polnud varem suur spordisõber olnud, sai maratoni jooksmisega hakkama, siis saad sinagi. edu!
    Kuidas nüüd öelda. Ma arvan, et see on doabale ja "easylt" doable aga easy ei ole selleks treenida ehk treeninkavast kinni pidamine. See on ikka väga pikk treening, 4x nädalas ja me kõik teame kuidas teinekord on laiskus kontides. Väljas puhub tuul, saja vihma ja sa pead ikka trenni lohisema.

    Pokkerimängijana ei ole veel päevades nii väga stabiilsust. Mõni päev ärkad kell 9 hommikul, teine päev õhtul. See kõik tähendab, et peab ka päeva schedule paika saama.

  2. #2662

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Vihmaga jooksmist tuleb osata nautida. I like.

  3. #2663
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    sport on kahjulik teie tervisele.. päriselt ka...

  4. #2664
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    kui viimane kurtis, et ta suguvarre ots mingit kuradima lima välja ajama hakkas.
    õpetage noort poissi siis, et see on loomulik, kui netist b00bse/ässe vahtida

  5. #2665
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    TIP: kui paned oma andmed my.asics.de, siis saad plaani kilomeetrites.

  6. #2666

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    sport on kahjulik teie tervisele.. päriselt ka...
    Mõnes mõttes olen nõus, selline hull kardio mis maratonile eelneb ja maraton ise on kindlalt tervisele kahjulik.
    Aga egolaksu annab tugeva, seda peab tunnistama ja päris tihti ka peale maratoni, kui on võimalus see osavõtt kusagil jutu sees ära mainida.

  7. #2667

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Mäkke ei taha ronida, või see ei tõmba?

    Seda saab veel rohkem kõikides vestlustes mainida.

  8. #2668
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Vihmaga joomist tuleb osata nautida. I like.
    +1

  9. #2669

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mõnes mõttes olen nõus, selline hull kardio mis maratonile eelneb ja maraton ise on kindlalt tervisele kahjulik.
    üldse pole nõus, enamus trennist peaks olema pigem rahulikus tempos ja maraton ise peaks kah enamuses rahulik tiksumine olema, viimane kümmekond on ilmselt rohkem äginat. tippsport on teine asi aga alla 2:30 ei plaani siin keegi joosta

  10. #2670
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    ma hakkasin ka just hiljuti jooksmas ja ujumas käima ja võhm on täiesti teine ikka. kaalun ka seda seb maratoni, aga 100% ei hakka lubama. küll aga tahaks see sügis või kevad 100% ära joosta. hetkel jooksen juba iga päev 8 km (või ujun) jumala rahus ära.

  11. #2671
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olen pidevalt mõelnud maratoni jooksmisele aga ei ole leidnud indu. Konsulteerisin täna Peokuningaga pikemalt sellel teemal, sain häid linke ja annan shoti maratonile.
    Soovitan poolmaratoni. Palju vähem stressi ja kui ära teed, võid järgmisel aastal maratoni ette võtta.
    Poolmaratoni ettevalmistus on põhiliselt sama, ainult pole neid väga pikki korra nädalas otsi, mida magamata pokkeriööde puhul raske teha.

  12. #2672
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    poolmaraton ei ole veits kerge? kui suudad 10 km normaalselt joosta, siis ega 20 väga raskem pole?

  13. #2673
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    poolmaraton ei ole veits kerge? kui suudad 10 km normaalselt joosta, siis ega 20 väga raskem pole?
    Ma pidasin silmas poolmaratoni, kus algusest lõpuni on ok olla. Selles ei kahtlegi, et see on võimalik ära lõpetada, sellega saab vist igaüks hakkama (kasvõi käies).

  14. #2674

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    üldse pole nõus, enamus trennist peaks olema pigem rahulikus tempos ja maraton ise peaks kah enamuses rahulik tiksumine olema, viimane kümmekond on ilmselt rohkem äginat. tippsport on teine asi aga alla 2:30 ei plaani siin keegi joosta
    Selline pikk aeroobne kulgemine hakkab hullu moodi stressihormoone kehas tootma, lühiajaliselt pole tähtsust, aga mingil hetkel hakkab iseloomu ja tervist muutma. Kaovad lihased, julmalt tuleb süsivesikuid peale anda, et energiat jaguks, mis omakorda võib lõppeda insuliiniresistentsusega ja saja muu jamaga.
    Meeldivaks teeb selle tegevuse hetkeline high erinevate mõnuhormoonide näol, mida keha tootma hakkab, kui need hajuvad, jääb üle ainult hulk miinuseid. Been there done that.

  15. #2675

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Selline pikk aeroobne kulgemine hakkab hullu moodi stressihormoone kehas tootma, lühiajaliselt pole tähtsust, aga mingil hetkel hakkab iseloomu ja tervist muutma. Kaovad lihased, julmalt tuleb süsivesikuid peale anda, et energiat jaguks, mis omakorda võib lõppeda insuliiniresistentsusega ja saja muu jamaga.
    Meeldivaks teeb selle tegevuse hetkeline high erinevate mõnuhormoonide näol, mida keha tootma hakkab, kui need hajuvad, jääb üle ainult hulk miinuseid. Been there done that.
    Ma olen novembri algusest jooksmas käinud kerge plaaniga sügisel esimene maraton läbida. Aasta algusest olen täielikult SCD toitumise peale üle läinud. Süsivesikuid söön minimaalselt ja 90% sellest tuleb peale trenni ning tatrast.Lihased on alles, pekki on kadunud korralikult ja võhm läheb järjest paremaks. Joostes jälgin ainult seda, et pulss püsiks alla 140.

    Ma usun, et mõistlikult treenides suudab enamus negatiivseid pooli siiski vältida ja kasulik pool kaalub negatiivse üle. Ainuke negatiivne pool endal on luuümbrise põletik, muidu siiani kõik tip-top.

    Rankale edu ja võib-olla stardis/finishis näeme.

  16. #2676

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ma olen novembri algusest jooksmas käinud kerge plaaniga sügisel esimene maraton läbida. Aasta algusest olen täielikult SCD toitumise peale üle läinud. Süsivesikuid söön minimaalselt ja 90% sellest tuleb peale trenni ning tatrast.Lihased on alles, pekki on kadunud korralikult ja võhm läheb järjest paremaks. Joostes jälgin ainult seda, et pulss püsiks alla 140.
    Perfect!!!
    Trenn u. 50 min max päevas kah, eks? Ma hoiaks tegelt alla 130 (võib olla 140, olenevalt su maxist).
    Aga maratoni sa sellise toitumisega tõenäoliselt ei läbi, glükogeeni jagub sul u tunniks, maratoni jooksed 4h+ ja kui oled oma organismi harjutanud rasvadest energiat saama, siis suhkrulaks joogipunktides mõjub väga hullult. Aga ma ei ole väga kodus selles teemas, tean, et on suudetud rasva pealt maratone joosta väga edukalt.

    See millest mina räägin, on kahetunnised jooksuringid, kolmetunnised jalgrattaringid jne. mis kuuluvad enamuse maratoonari päevakavva, ka amatööri omasse. Kui algul ei kuulu, siis mingil hetkel hakkab kuuluma. Ma ei laida maha maratoni jooksmise ideed, selles on olemas nii palju omadusi, mis teevad ta ahvatlevaks meie saavutusi hindavas maailmas, aga see ei ole kusagilt otsast tervislik enamuse puhul. Kui sa suudad oma kavale kindlaks jääda, siis on ok, see ühekordne pingutus ei tee sulle midagi, aga chronic cardio elustiil on jama.

  17. #2677

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Krt, maraton liiga pikk distants, endal ka cardio nullis, motivatiooni cardio vormi tagasi saavutamiseks oleks võinud 500 Euri vahele panna, aga jooksmine ei meeldi mulle eriti :D

  18. #2678
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Mnjah, see foorum toob ka midagi positiivset mulle.. Hakkan ka jooksmas käima, kuna varsti võin lihtsalt veereda trepist alla juba :D Jooksurexid, mis soovitusi annate jooksufishile?

  19. #2679
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Kõige parem soovitus, et võta kätte ja aja ennast rajale. Edasi tuleb juba iseenesest. Ja teine asi, et jalanõud vaata korralikud. Ma hetkel jooksen veel kossuketsidega, aga ei saa öelda, et mugav oleks. Plaan kindlasti spets jalanõud vaadata.

  20. #2680
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Propageerin oma kallutatud vaadet, aga et end üldiselt heasse vormi ajada nt. kaalust alla saada, rasva põletada ja cardiot arendada, siis jalgpalli mängimine on tohutult kasulik selles osas. Kasvõi lihtsalt motivatsiooni poole pealt jooksmisega vastandades on see, et tahet pingutada on kõvasti rohkem.
    Jooksed millegi käega katsutava pärast, kindel siht ja eesmärk silme ees, kas siis kaitses vastane kätte saada ja maha võtta, või ründes pallini jõuda, et see oluline värav ära lüüa . Ka trennis joone jookse tehes, siis ilmselgelt võitlusliku momenti tekitab meeskonnaga koos jooksmine - ei taha ju viimane olla, vaid ikka esimeste seas. Jalka põletab umbes mängu peale 1k kalorit ja rohkem, sõltuvalt inimesest ja tasemest.

    Ragel ka mõnes mõttes tõetera sees, et näiteks jalgpalli puhul, teisalt see ala liigestele mõjub päris raskelt. Väga tihedad on igasugused lihas- ja sidemevenitustega seonduvad vigastused.

    Üldiselt oleks huvitav ka ise mingi aeg maraton ära joosta, kuidas kannatab ja nii. Kokkuvõtteks sai selline obv jutt, aga edu rankale ja spordi harrastajatele. Ärge istuge kodus ja kui vähegi saab, siis liikuge ja tehke sporti kõvasti :).

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES