Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 106, kokku 223 EsimeneEsimene ... 65696104105106107108116156206 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 101 kuni 2 120, kokku 4454
  1. #2101
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kas coca on sõjaväes käinud?
    lol juba m6te sellest ajab plaginal naerma

  2. #2102

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    Tsitaat Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
    lol juba m6te sellest ajab plaginal naerma
    +1

  3. #2103

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    photoshop plz

  4. #2104
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    +1
    +1

  5. #2105

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    photoshop plz
    +1

  6. #2106

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    Tsitaat Algselt postitas Tyler Durden Vaata postitust
    +1
    +2

  7. #2107
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    +3

  8. #2108
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    +4 kui jõuame 1000-deni välja siis ranka peab midagi välja loosima, nagu näoraamatus kombeks on...

  9. #2109
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Pool päeva pole sa updatenud, nii ei minda cocast mööda! Paar ettepanekut, kuidas kiiremini clicke saada:
    1. Jäta suitsetamine maha ja räägi sellest 4 korda päevas.
    2. Kirjuta, et sõjavägi on mõttetu koht. (või ülivajalik, pole vahet)
    3. Kirjuta, mida sa sõid hommikuks, lõunaks ja õhtuks.
    4. Lol, ROFL, (Y), , +1, +2, +3.
    Esimesest ei saa rääkida, sest omast arust ei suitseta enam. Teiste kohta +1. Naljakas ongi see, et tahtsin rääkida söömisest ja sõjaväest.

    Enne sõjaväge olid hambad täiesti korras. Ei olnud mitte ühtegi auku, ainult kõverad olid suus. Sõjaväes peale noorteaega talvel külmade ja väga ebahalva suuhügieeni tõttu tekkisid mul esimesed augud ja hambavalud just sõjaväes. Ideaalis muidugi võiks öelda, et saab hambaid pesta ka metsas aga kui väljas plagistab 20 kraadi külma, oled ise läbikülmunud ja jalad märjad, pole duzzi näinud 2-3 päeva siis lööd juba käega. Tollal sõjaväerütm oli stiilis: nädal metsas, nädalavahetusel kasarmus/kodus ja nii peale noorteaega kuni lõpuni välja (oli isegi 2-3 nädalat järjest metsas aga siis organiseeriti väliduzzid jne.)

    Hambad lagunesid täiega ja absoluutselt iga öö hambad valutasid ning reserviks jäingi oma headest hammastest ilma. Sõjaväe hambaarsti juurde aega panna oli mõttetu, sest noorteajalõpus järjekord ulatus põhimõtteliselt reservini. Tollal noor ja loll ka veel ning asjad jäid nii. Pärast esimest nädalat reservi minnes sai kodus kaableid veetud. Ei viitsinud kaablitangide järgi minna, noaga kaabli isolatsioonile sälk sisse ja tõmbasin hammastega ära ja tunnen, et kurat midagi tuli suust ära. Vaatan: WTF, hammas kaabli küljes. Tollal ikka ei viitsindu midagi ette võtta.

    Hambavalud muidugi kadusid peale sõjaväge kui normaalne suuhügieen taastus aga kahjud on eluaegsed. Oma nooruse, lolluse ja pohhuistliku suhtumise tõttu ei läinud ka kaitseväele kaebust esitama. Fk me! :)

    Hiljem mõistsin, et oleks aeg minna arsti juurde aga eesti mees läheb jala pealt ja ei viitsi pisiasjadega tegeleda. Tänasel päeval on nüüd vitsad käes. Eelmise nädala lõpus hammustasin keelde, kuhu tuli väike põletik ning nüüd see viimase päeva-kahega levinud igemetesse. Pool suud paistes ja hambad väga valusad ning tahkete asjade söömine on väga piinarikas protsess.

    Igastahes tuleb käia hambaarstil ära ja vaadata, mis räägivad. Ei taha kuuldagi nende müstilistest summadest, mis mu väga katkise suu parandamien maksma läheb ja kui oleks minu teha siis tõmbaks kõik hambad välja ja laseks proteesid panna. Elu poole lihtsam :)

  10. #2110
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    ma hetkel ei jõua kirjutada aga päeva poole või hiljem võiks keegi seda posti tsiteerida: SNE. Siis tuleb meelde kirjutada paar mõtet sellel teemal.

  11. #2111
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    +5

  12. #2112
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust

    Enne sõjaväge olid hambad täiesti korras. Ei olnud mitte ühtegi auku, ainult kõverad olid suus. Sõjaväes peale noorteaega talvel külmade ja väga ebahalva suuhügieeni tõttu tekkisid mul esimesed augud ja hambavalud just sõjaväes. Ideaalis muidugi võiks öelda, et saab hambaid pesta ka metsas aga kui väljas plagistab 20 kraadi külma, oled ise läbikülmunud ja jalad märjad, pole duzzi näinud 2-3 päeva siis lööd juba käega. Tollal sõjaväerütm oli stiilis: nädal metsas, nädalavahetusel kasarmus/kodus ja nii peale noorteaega kuni lõpuni välja (oli isegi 2-3 nädalat järjest metsas aga siis organiseeriti väliduzzid jne.)
    Ma lasin enne sõda kõik viimase peale ära timmida sest teadsin, et suht vitamiini vaene toit ja need asjad perse seal lähevad. Mingi 5 kilo läks hambaarsti peale 7-8x käisin... ja nii oli ka peale sõjaväge, et olukord polnud enam sama mis enne seda.
    Mäletan küll ainult ühte korda kui hammas sõjaväes valutama hakkas aga üldiselt läksid nüriks küll ikka.

  13. #2113
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Upswing jätkub...

    Täna järjekordsed sada mängu ja 25BI-d
    ( Click to show/hide )


    EV:
    ( Click to show/hide )


    Sajased kokku:
    ( Click to show/hide )


    Upswign kokku:
    ( Click to show/hide )


    NB! Downswgi tulekul graafikuid ei postita enam.

    Tõstsin PokerStarsis turniirilimiidid $200 peale. Vaikselt võtan 200-seid kõrvale (action paistab seal suht hõre) aga tahaksin enne sajastes ühe korrektsiooni üle elada enne kui otsustava hüppe teen. Aga see sõltub natuke ka selest, kui suur action 200-stes on või pean koheselt äkki 300-sed ka juurde võtma.

  14. #2114
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Well done, üle pika aja keegi, kes variatsioonile tagasi teeb. Hammaste kohta - soovitan külastada kliinik32 (Swissi majas). Peaks olema Eesti kõige paremini varustatud kuudik. Eraldi hea spetsialist iga häda jaoks. Suhtumine normaalne. Kui proteese ei pane just, siis arve üle paarisaja EURi ei tohiks minna. Ja arvestades, mis hädasid põletikulised hambad/igemed põhjustavad, siis well worth it.

  15. #2115
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Hammaste kohta - soovitan külastada kliinik32 (Swissi majas). Peaks olema Eesti kõige paremini varustatud kuudik. Eraldi hea spetsialist iga häda jaoks. Suhtumine normaalne. Kui proteese ei pane just, siis arve üle paarisaja EURi ei tohiks minna. Ja arvestades, mis hädasid põletikulised hambad/igemed põhjustavad, siis well worth it.
    Ise käin juba viimased 5a. seal kristiine vastas erakliinikus, suur silt ka seal üleval ja eramaja.
    Enne seal käimist ma olin suht pussy ikka selle hambaarstivärgiga. Türil tõmmati üldse vale hammas välja kunagi siis sai kopp ette. Seal linnas käies ikka väga tip top korras alati kõik olnud :)

  16. #2116
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Nii ilusad graafikud lihtsalt, et jäin lolli näoga hommikune kohvitass käes monitori vahtima.

  17. #2117

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Super graph jah, pluss ilus ja omapärane ka. Nagu sinagi

  18. #2118
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    SNE

  19. #2119
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    SNE
    ment täna küsis, et kas ma ei lähe järgmine aasta SNE-d (Supernova Elite VIP tase) tegema? ju saate isegi aru kui kõledasse kohta ma ta saatsin pärast sellist rumalat küsimust. aga kui reaalne siiski on SNE VIP taset teha?

    Ühe $200 sisseostuga HT HUSNG (Hyper-Turbo Heads-Up Sit&Go) eest antakse 18.38 VPP-d. SNE jaoks on vaja aastas koguda 1 000 000 VPP-d ehk mängides $200 HT HUSNG-sid tuleb mängida 1000000/18.38 = 54 406.96 SNG-d. Päevas teeb see 54406.96/365 = 149 SNG-d. See on tehtav aga raske, sest number iseenesest on väike aga actionit $200+ on juba raskem saada. 200-as on laudu 4-5x vähem kui sajas.

    Sajastes saab 10.34 VPP-d turniiri eest ja samat arvutusmeetodit kasutades peame mängima 265 turniiri päevas, et saada SNE-ks. Samuti tehtav. Üks tabledes ma tegin päevas 100 turniiri, oli ka päevi kus 125-150 turniiri. Lisad ühe laua juurde (aga sa ei saa topelt actionit, sest 100% ajast sa ei 2table vaid üks laud tühjana ootab) ning hakkad tunnis saama ca. 30-35 mängu. Ühesõnaga kõva 7-8h mängupäev, enam-vähem sama ka 200-as (200-as ootaeg läheb suureks, mängutundide arv samas on väike).

    Siit järeldame, et nii SNE-d teha on üpriski raske ja distspliini nõudev - keskmiselt päevas 7-8h pokkerit. On veel kolm varianti. Mängida $300-$100. Sel juhul peaks tundide arv vähenema 4-6 tunnini, mängida rohkem laudu või hakata istuma 200-as igale regularile järgi. Kõige reaalsem tundub olevat esimene variant, teise ja kolmanda puhul annad ära mingi osa ROI-st. Lisaks igapäev end nii tugevalt pokkeriga sidudes kaotad pikemas perspektiivis nii või naa päris palju EV punkte (läbipõlemine, halb jooks, tilt)

    Seega SNE on igatpidi pain in the ass. Aga vaatame palju on SNE üleüldse väärt. Ülesande lihtsustamiseks võtame $200 HT HUSNG-d ning meie tavaline ROI on 2%, mis SNE seiklustel langeb 1% peale - mängime siis kui ei tee A-mängu, ei ole enam aega õppida, ei puhka, kaob ära motivatsioon jne.

    Lähtudes FPPPRO.com on SNE väärt: "$104,030-$130,720". Me peame mängima 54 406.96 (ümardame 54407 peale) SNG-d siis 1% ROI juures tulemuseks saame: 54 407 * 200 * 0.01 = 108 814. Kokku siis antud seikluse jooksul teenima ca 215-240k usdi, mis teeb kuu teenistuseks 18-20k dollarit aasta kohta. Mis ei ole iseenesest paha.

    Võtame nüüd sama mängija, kes mängib 2% ROI-ga $200 HT HUSNG-sid. Tema ROI ei kuku, sest kui tal sitt jooks või tunenb, et ei viitsi mängida siis ta ei lähe lauda. Ta üleüldse on kole laisk inimene ja mängib kuus ainult 1500 mängu. Aastas 18,000 mängu ja selle aja jooksul teenib 18,000 * 200 * 0.02 = $72 000. Lisaks maksab ta iga turniir pealt reiki $3.34 ehk 60,000 USD-i ja samal ajal teenib 330k vpp-d. Lähtudes FPPPro.com-ist saab 300k VPP-d teeninud mängija 43% rakebacki. Ehk aastas tiksub juurde 60 000 x 0.43 = 25 800. Kokku siis 100,000 usdi ehk kuus keskmiselt 8000 dollarit.

    Vahe on rohkem kui kahekordne aga SNGE grinder seob end mänguga täielikult. Ta peab igapäev mängima, ta ei saa võtta vaba päeva ja kui võtab selle siis peab selle tagasi grindima. Nägin oma silmaga Sloveenias kuidas SNE elu on. Siis kui meie mängisime Lives ja jõime õlut, SNE samal ajal läpparis grindis.

    See on muidugi igaühe enda asi kuidas ta pokkeris raha teenib aga mina olen selle hobi omale tööks valinud just vabaduse pärast ja mängin täpselt niipalju kui viitsin, jõuan ja tahan. Kui tahan teen 10h päevas ja nädal jutti, kui tahan ei mängi nädal (keskmiselt on mul kuus 20 mängupäeva)

    SNE muutub kasulikuks minu arvates ainult siis kui sa mängid muidu palju laudu ja suudad näidata neis head tulemust (point@nanonoko). Muudel juhtudel on see ajaraiskamine. Oleksin teise kategooria mängija siis ennem õpiksin selgeks PLO ning läheksin mõnda eurovõrgu skinni grindima (TrioBet näiteks), kus tiksuks ka 60%+ rakeback ning seda iga nädal otse pokkerikontoel olenemata kas ma sain aasta normi täis või mitte.

    Lihtsalt tõin välja oma arvamuse seoses SNE-ga - minu jaoks ülehinnatud staatus ja saan aru, et paljud eestlased sooviksid selle staatuse saada ning tunda ennast siis kui esimese eestlasena kosmoses aga kahjuks see on kõigest SNE.

    Lisaks ma olen veendunud, et kui ma suunaks sama energia õppimisse/arenemisse, mille ma suunaksin SNE püüdmiseks siis ma teeksin õppides/arenedes rohkem kui SNE väärt on.

  20. #2120

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    ma võin kihla vedada et ma olen seda posti juba kuskil lugenud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES