Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 113, kokku 226 EsimeneEsimene ... 1363103111112113114115123163213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 241 kuni 2 260, kokku 4505
  1. #2241
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Kas ma mäletan valesti, et veel natuke aega tagasi olid Sa, Ranka, suur HUDi vastane?
    Ma ei ole kunagi HUD-i vastane olnud aga olen öelnud, et see ei anna suurt eelist.
    Kkui sa loed mu eelmist kommentaari siis ütlesin: eriti heads-upis on see vajalik. Seal on veel päris mitu aga ja võime seda vana aasta õhtul pitsi taga arutada (kui su pakkumine veel jõus on - sa teed salati ja vorstid, ma toon pudeli lol) ning mõistad, miks heads-upis on HUD must be!

    6max/FR on see IMO 50:50. Tõenäoliselt ei kasutaks. ABC on kohustuslik, tulsitad sitaks laudu. Kui mängid mikros siis peaks ABC tootma piisavalt, et vähemalt iga kahe kuu tagant üles liikuda, kui ei suuda siis bankroll managment pask või skill halb. Mid-stakes peaksid kõike regulare peast teadma, ABC vahele mõni semi-meta pauk.

    Hall ala on low-stakes (100NL&200NL). Seal ma kasutaks HUD-i ja seda ainult tableselectimise eesmärgil.

  2. #2242
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Imo on micros hädavajalik eristada 50/10 fish 9/7 nitist, eriti veel mass multitabledes. Ja üldsegi, miks mitte hudi kasutada, kui võimalik ? Kaotada pole ju midagi imo, aga võita on.

  3. #2243
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Imo on micros hädavajalik eristada 50/10 fish 9/7 nitist. Ja üldsegi, miks mitte hudi kasutada, kui võimalik ? Kaotada pole ju midagi imo, aga võita on.
    Asju saab ka valesti kasutada ja mikromehed seda ka teevad ja fishi/kehvemat mängijat on nii või naa üpriski kiire eristad: avatar, stäkk, betsizing, mängu-situatsioonid (aka limp) ja enamus populatsioonist fishe on passiivsed ning nii või naa mängid nende vastu ABC. Sa peaksid mängima ka ABC-d regularide vastu nii madalal limiidil ehk pm. mängid kogu populatsiooni vastu standard pokkerit.

    Teiseks sa ei planeeri hetke limiiti kauaks jääda, tuimalt massiga läbi raiuda ja võimalikult kiirelt üles liikuda.

  4. #2244

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    nõus rankaga +1

    ABC on minu arust tähtsam korrektselt omandada, kui hakata kohe alguses mõtlema HUD-i numbrite põhjal abusemise peale. ütleme nii, et HUD-i põhjal abusema võiks hakata siis kui ABC mäng selge on. ise õpin ka alles ABC mängu ja ainuke mida HUD-is kasutaksin oleks VPIP ja PFR ja seda ka mitte selleks et vastast täpselt abuseda vaid selleks, et kui 2-3 laual korraga mängin ja meelest läheb ära millise vastasega üldplaanis oli tegemist, siis need 2 numbrit aitavad kiiresti aimu saada vastasest.

  5. #2245

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    nii palju võiks ikka pokkerist teada, et A-game/C-game ja ABC mäng tähendavad oma olemuselt erinevaid asju.

  6. #2246
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Nõus, et vpip/pfr on madalal micros (ilmselt ka kõrgemal) ülekaalukalt tähtsamad teistest stattidest (AF lisaks veel sinna juurde). Ilma nendeta nl2-te 24tabledes ütleks me ära väga suurest infopagasist. Obv on võimalik ka ilma raha teha, sest seda seal lihtsalt kingitakse, aga fishil ja regil vahet tegemine on essential. Am I wrong ?

  7. #2247
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Täpselt niikaua oli naljakas ja vaimukas, kuni oli ilmselge, et see vend ongi OMA OLEMUSELT selline...
    Ah, ärge nüüd üle pingutage. Sheriff on aktiivne, siiras ja ajab visalt oma rida. Ei ole vaja talle kambakat teha.
    Kui Coca on PP Chuck Norris, siis Sheriff on selle foorumi Clint Eastwood.


  8. #2248

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    tänud lahkete sõnade eest. teistele ütleks nii palju, et siin foorumis peaks olema võimalik kasutajaid blokkida, kui maailmavaade väga lahku läheb. see on ikkagi teie isiklik probleem kui näiteks siin teemas kirjutatu HUD vs ABC-mängu arutelu teie seisukohtadega ja lähenemisega pokkerimängule ei sobi. tegemist on minu (algaja) vaatega ja jagan seda lihtsalt surumata seda samas teistele peale. samuti olen täheldanud, et ka teistes teemades avaldades oma arvamust (pokkeritoa poolt keelatud teenuseid ei tohiks seal mängimise ajal kasutada, pededesse ei tuleks suhtuda nagu mingitesse haigetesse jne) ja inimesed kukuvad täiesti ootamatult ja ebaviisakalt sõimama või ärrituma selle peale.

  9. #2249
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    tänud lahkete sõnade eest. teistele ütleks nii palju, et siin foorumis peaks olema võimalik kasutajaid blokkida, kui maailmavaade väga lahku läheb. see on ikkagi teie isiklik probleem kui näiteks siin teemas kirjutatu HUD vs ABC-mängu arutelu teie seisukohtadega ja lähenemisega pokkerimängule ei sobi. tegemist on minu (algaja) vaatega ja jagan seda lihtsalt surumata seda samas teistele peale. samuti olen täheldanud, et ka teistes teemades avaldades oma arvamust (pokkeritoa poolt keelatud teenuseid ei tohiks seal mängimise ajal kasutada, pededesse ei tuleks suhtuda nagu mingitesse haigetesse jne) ja inimesed kukuvad täiesti ootamatult ja ebaviisakalt sõimama või ärrituma selle peale.

  10. #2250
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Vabandused sheriffile...Ma siiralt arvasin, et see lihtsalt peab olema suur level, nüüd kus ma seda kindlalt näen, et pole, siis on isegi kahju nendest sõnadest, mis on öeldud, et sa selle lõputu leveli järgi jätaks...

    Pea siis lihtsalt meeles, rääkimine hõbe, vaikimine kuld
    Ma ei oska enam seisukohta võtta... Algul tundus obvious troll-account, aga samas see peab väga haige inimene olema kes viitsib sellist troll-accounti nii kaua pidada.

  11. #2251

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Ja läks blokk peale, teine inimene siin foorumis, esimene oli Sass. Vabandan, kui sa oled mingi vaimse puudega, aga ma ei suuda seda teksti enam lugeda siit.

    http://foorum.pokkeriprod.com/profil...=ignore&u=3159

  12. #2252
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Ma ei saa aru, miks te nii pöördesse lähete pokkerisheriffi jutu peale, who gives a fk?

  13. #2253
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Imo on micros hädavajalik eristada 50/10 fish 9/7 nitist, eriti veel mass multitabledes. Ja üldsegi, miks mitte hudi kasutada, kui võimalik ? Kaotada pole ju midagi imo, aga võita on.
    Kui sa seda ilma HUD'ta ei erista, siis sa teed midagi ikka väga valesti. Kui just eesmärgiks ei olegi rakeback-pro forever olla.

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ah, ärge nüüd üle pingutage. Sheriff on aktiivne, siiras ja ajab visalt oma rida. Ei ole vaja talle kambakat teha.
    Kui Coca on PP Chuck Norris, siis Sheriff on selle foorumi Clint Eastwood.

    Aga kui Coca selle foorumi Zach Galifianakis on, kes siis Sheriff on?

  14. #2254
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Kui sa seda ilma HUD'ta ei erista, siis sa teed midagi ikka väga valesti. Kui just eesmärgiks ei olegi rakeback-pro forever olla.
    Kui mul oleks valida, kas näha 1 sekundiga hudist, kas tegu on dongiga või mitte, või peaksin hakkama erinevatest liigutustest järeldusi tegema (mis on nt. 10 lauaga mängides kuradima raske), mis võtaks oluliselt kauem aega, siis vastus on selge ju. Ranka kirjutas, et tal oleks 50/50 kas ta kasutaks micros hudi või mitte. Mina näen kasutamisel palju plusse ja mittekasutamisel mitte ühtegi plussi. Kas te ei arva nii ? Veelkord: kaotada pole ju midagi.



    E: Ja see *****sheriff on ammu üle joone astunud imo. Mina teeks sellele kiire lõpu.

  15. #2255
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Kui mul oleks valida, kas näha 1 sekundiga hudist, kas tegu on dongiga või mitte, või peaksin hakkama erinevatest liigutustest järeldusi tegema (mis on nt. 10 lauaga mängides kuradima raske), mis võtaks oluliselt kauem aega, siis vastus on selge ju. Ranka kirjutas, et tal oleks 50/50 kas ta kasutaks micros hudi või mitte. Mina näen kasutamisel palju plusse ja mittekasutamisel mitte ühtegi plussi. Kas te ei arva nii ? Veelkord: kaotada pole ju midagi.



    E: Ja see *****sheriff on ammu üle joone astunud imo. Mina teeks sellele kiire lõpu.
    Su sõnastus jättis sellise mulje, et ilma HUD'ta sa ei ole võimeline seda tegema. Fakt on see, et kui see on kuradima raske, siis sa mängid kindlasti liiga palju laudu. Saaks aru, et asi oleks detailsete notede jälgimisest.

  16. #2256
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Ma ei too üldse ennast näiteks enda näidetes :D
    Mul pmst 0 kogemust ilma hudita mängides. Aga liiga paljudel laudadel mängimises pole ma ka kindlasti süüdi.

    Fakt on see, et kui see on kuradima raske, siis sa mängid kindlasti liiga palju laudu.
    Well, hud kergendaksi ju fishi äratundmist ja mängija, kel abc selge ja kes tahab limiidis kiirelt tõusta, saaks seetõttu rohkem laudu mängida ja samas ikkagi sama häid otsuseid teha.

  17. #2257
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    IP-checki pole võimalik teha (et teada saada kas on troll või ei)?

  18. #2258
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    IP-checki pole võimalik teha (et teada saada kas on troll või ei)?
    On ja seda on ka tehtud juba ammu. Pole troll.

  19. #2259

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Saage üle juba kurat küll.

  20. #2260
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Saage üle juba kurat küll.
    Tahtsin sama öelda. Teema kohta on arutatud ning ilmselt arutatakse kohe varsti uuesti. Pole mõtet igalühel hakata uurijaks ja foorumipolitseid mängima. Peace!
    Viimati muudetud camu poolt : 06.12.11 at 22:50

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES