Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 115, kokku 227 EsimeneEsimene ... 1565105113114115116117125165215 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 281 kuni 2 300, kokku 4531
  1. #2281

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    hyperites on 40 täitsa mängitav stack. Vähemalt minu vastu.

  2. #2282
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    oi jummel. eile pärast pokkeriprod.com koosoleku mõtlesin, et teen linnas väikese õlle.. koju jõudsin kell 4 (pühapäeva õhtul on vägagi palju teha, VÄGAGI!), nüüd alles ärkasin ja siiani juua täis. esimest korda pärast "joomingut" on süümekad ja naljakas selle juures ongi see, et ma ei teinud mitte midagi, mille pärast häbi tunda... enne vana aastat õhtut "väikesi õllesid" ei tule

  3. #2283
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Järelikult hakkad vanaks jääma...

  4. #2284
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Ootasingi seda aega millal andekad poisid nagu ranka joomist ükskord piirama hakkavad (Y)

  5. #2285
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Ootasingi seda aega millal andekad poisid nagu ranka joomist ükskord piirama hakkavad (Y)
    ammu piiranud. see oli võtt üle kolme või nelja nädala.

  6. #2286
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Jeesus. Fishiga 80 matchi jutti.

    Hommikul kuulasin sky-plussi ja märks juhtis tähelepanu väga heale teemale: http://www.perekool.ee/index.php?id=...t&post=8684694

    Et huvi äratada siis teema pealkiri: Mis rahvusest meestega olete seksinud? ja tsiteerin suvalist postitust:
    * Taanlaste koha pealt olen 100% nõus. Või vähemalt sattus mulle ka mingi tüüp, kes tundus kena ja viisaks, aga voodis lamas nagu jahukott ja noomis, kui miskit häält julgesin teha

    * Lahe teema. Ma juba vana mutt, mul selline Nõukogude aegne valik: leedukas, ukrainlane, moldaavlane, bulgaarlane,, paar venelast, udmurt, serblane (suvaline vend tõmbas mu läbi liinibussi tagaistmel, ma ei hakanud vastu ka, sest jube naljakas oli)

    * kusjuures väga lits ma ei olegi, kokku 10 või umbes nii partnerit olnud. nüüd vanaks jäänud ka juba.

    * Täiesti uskumatu meie geograafiat ja ajalugu arvestades, et olen siin teemas esimene, kes soomlast proovinud on. Teistele ei soovita, väga veider kogemus. Voodis tegi sõna otseses mõttes põdra häält ja norskas ka veel pärast.

  7. #2287
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    :D:D

    Eesti, vene, iiri, inglise, shoti, USA, austraallane. Vene oli hea varustuse ja oskusega, iirlasel oli väike aga seks oli siiski hea.
    Inglise kutt oli noor ja vist isegi süütu aga selle kohta siiski suutis ületada mu ootusi. Paneks ta eestlastega ühele pulgale. Shotlasel oli pikk nagu mõõk, vehkis hästi aga lõpuks pani ikka valusalt sest liiga pikk oli. USA kutid mingis mõttes kõik ühesugused, räägivad ja teevad nägusi seksi ajal ja räägivad selliseid ootamatuid asju. Algul ehamatab ikka ära. Ühel ameeriklasel oli suht kiire tulemine aga siiski päris hea, teine ameeriklane vist kokkuvõttes üldse parim kui arvestada oskusi+õhkkonda+isikut ennast jne.
    Siis mõned austraallased ka. Neid nii seinast seina olnud. Üks oli jube, teisel väike aga oskas kompenseerida oskustega, kolmas oli ikka suhtkoht super.
    Vist on üks Kanadalane ka olnud aga ta tegi vaid näppu.
    Kokkuvõttes, riigi kohta võib enamvähem teada, mis ees ootab aga võib ka üllatada (seda siis igas mõttes) aga peamiselt loeb ikka inimeste vaheline klapp kõige rohkem.

  8. #2288
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Ega seks ja narkots on ainsad võimalused rankal, et HCC päevikul vähemalt kannul püsida.

  9. #2289
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ega seks ja narkots on ainsad võimalused rankal, et HCC päevikul vähemalt kannul püsida.
    Peale pühapäevast hitti ei ole mul enam lootuski lol.

  10. #2290
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Milleks nad teevad nii? Milleks?!?!


    Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1559460
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t560 28 BBs
    BB: t440 22 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 6 5
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 6 J 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB raises to t80, Hero raises to t120, BB raises to t400 all in, Hero calls t280

    Turn: (t880) 9 (2 players - 1 is all in)

    River: (t880) 3 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t880
    Hero shows 6 5 (a pair of Sixes)
    BB shows 8 T (high card Jack)
    Hero wins t880

  11. #2291

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    see min raise on sitaks hea relv. ise kasutan teatud reggide vastu cashis ja nad teevad vigu palju rohkem.

  12. #2292
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    see min raise on sitaks hea relv. ise kasutan teatud reggide vastu cashis ja nad teevad vigu palju rohkem.
    mõtled minraise või min3beti?

  13. #2293

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    mõtled minraise või min3beti?
    min 3bet

  14. #2294
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Vajutasin telefonil kogemata valet nuppu ja seepärast magasin sisse. Avasin silmad tund planeeritust hiljem ja sain koheselt aru, et täna ei ole minu päev ja magasin edasi.

    Pokkerit täna mängin. Arvan, et bummin hunte NLHE cashis, teen full ring sessiooni või hoopis klopsin mõned PLO käed.

  15. #2295
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Avasin silmad tund planeeritust hiljem ja sain koheselt aru, et täna ei ole minu päev ja magasin edasi.

    Ja ma mõtlesin, et ma ainuke kes selliseid asju jälgib

  16. #2296
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    samas see võib olla libe tee. ütleme, näiteks, kui väga tihti tinti paned, siis ärkad ka kogu aeg pohmelliga või muidu kudenult ja tunned ülitihti, et pole sinu päev. võid oled ülilaisk ja seetõttu tunned enda arvates, et enamasti pole sinu päev :). need on ekstreemsed näited aga mida ma tahan öelda, et lahendus peaks tulema hoopis sealtpoolt, et üritad oma elu nii sättida, et võimalikult tihti tekitada endale "minu päev". arvestades ranka ööpäevarütmi jm ma arvan, et sul on sellega kõik niigi kuldne, aga ma rohkem endasuguste jaoks räägin :), et ei läheks libedale teele otsima vabandusi mitte mängimiseks.

  17. #2297
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Kui mängu vastu on passion siis sellised olukorrad on anyway väga extreemjuhused.

    Kui aga tekkib juba mõtlemine "vabandused, et mitte mägnida" siis aeg ametivahetusele mõelda.

  18. #2298
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust

    Kui aga tekkib juba mõtlemine "vabandused, et mitte mägnida" siis aeg ametivahetusele mõelda.
    BS. Ega iga päev ei peagi mängima: Sellest suhtes on inimesed erinevad ja see "töö" võimaldab igast lükkeid teha, et kas tahad mängida või mitte.
    Ma ei suhtu ammu enam pokkerisse, kui asja, mida ma nüüd peaksin tegema ja tahaksin nii väga teha. Kohustustega on ikka nii, et parema meelega teeks midagi muud.

  19. #2299
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    BS. Ega iga päev ei peagi mängima: Sellest suhtes on inimesed erinevad ja see "töö" võimaldab igast lükkeid teha, et kas tahad mängida või mitte.
    Ma ei suhtu ammu enam pokkerisse, kui asja, mida ma nüüd peaksin tegema ja tahaksin nii väga teha. Kohustustega on ikka nii, et parema meelega teeks midagi muud.
    +1

  20. #2300
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Blogi: Ranka - KLIKI JA SA EI KAHETSE!!! [359 870 to go]

    Poker is a lot like sex, when you start doing it for living, it's not fun anymore.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES