Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 123, kokku 225 EsimeneEsimene ... 2373113121122123124125133173223 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 441 kuni 2 460, kokku 4553

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Te hakake parem pokkerisheriffiga kukkekesteks...

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Te hakake parem pokkerisheriffiga kukkekesteks...
    Made my day

  3. #3
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    gl ranka! saada TR sealt siis ikka

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    GL aga mis sellel reisil sinu jaoks olulisem on kas töö või puhkus?

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    GL aga mis sellel reisil sinu jaoks olulisem on kas töö või puhkus?
    Keeruline küsmus, sest ma ei mäletagi, mis asi on töö ja ei oska oma mõtetes defineerida ka sõna puhkus. Minu jaoks on ta pigem lõbu, uute kogemuste saamine läbi posiitivsete/negatiivsete emotsioonide, mis paratamatult tekivad.

  6. #6
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Kuidas sa selle lennu üle elad? :D

  7. #7
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Naistega on lihtne: "Kas käib nööri mööda või käib teises kohas!"

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Naistega on lihtne: "Kas käib nööri mööda või käib teises kohas!"
    Naistega on lihtne: Kas camu saab 2012 aastal naise või mitte.

  9. #9

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    korteri üürid välja?

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    korteri üürid välja?
    Nope. Laseksin oma korteri võõrastel ära lägastada? No, thank you.

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    oo edu.. ja kindlasti võta omale mingi telefon või väike seebikas millega annab kerge vaevaga pilte teha.. tahaks siis kindlasti palju pilte ja kirjeldusi ja asju kuulda su reisist..

    ja sitax kade olen, vahest olen ka mõeld, et peaks ikkagi võtma käsile ja pokkeris ennast üles ajama ja maailma minema.. aga näe krt.. ei jaksa microst üles liikuda...

  12. #12

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Äge ettevõtmine! Ühte ütleks kindlasti, et kui osa su otsusest reisima minna on soov põgeneda alkoholi ja pidude eest (edit: või peaaegu ükskõik mille eest), siis seda su reis väga tõenäoliselt ei saavuta. Kui siin on su sõbrad ja tutvusringkond ütleme selline joomalembene, siis väga tõenäoliselt saab see olema selline ka seal. Sealt saab ägedaid kogemusi, tuttavaid, elamusi, aga enda ees seisvatele probleemidele saad lahendusi ainult enda seest. Kui sa nendeni seal jõuad, siis on see pigem juhus, kui et on tingitud Eestit eemal olemisest.

    Nagu selline vaimne jutt, lugesin kunagi ühte skripti ja ühte skrolli.

    Ei tahtnud sellega su reisiideed maha teha, vastupidi, obv mine!. Praeguses vanuses jääb ehk sealsest meelsusest, mõtteviisist, inimeste olemusest midagi külge veel. Kümne aasta pärast tuleksid seal tagasi T särgiga, kus on kirjas: Ranka oli Macaus ja ainus asi, mis ta sealt kaasa sai oli see sit.ne T-särk.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 10.01.12 at 13:45

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Käisin täna ka foorumi pealse migratsiooniametis ära, kuna pass aegub vahetult enne 2012. novembrit. Eesti keelt ma seal ei kuulnud... Inglise keelt ka mitte.... Nimetaks selle hea meelega olympiaküla peakontoriks :)

  14. #14

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Üli seff, gl Ranka!

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Aga Rankal oli ka ju naine või ma millestki valesti aru saanud, kas too tuleb ka siis kaasa või võtad hong-kongist kollasema?

  16. #16

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    On Naised ja on naised. Esimese variandi puhul ei teki kohe mõned aastad plaani midagi kuhugi avastama või kogema minna.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    ROFL. Surfasin facebookis ja ühe sõbra staatus, nimetaks selle nädala mõtteteraks:

    LEVIKUL ON VIIRUS NAISE SUGUELUNDI PILDIGA MIS HÄVITAB TEIE INTERNETI BRAUSERI.SATTUSIN TÄNA SELLE OHVRIKS ILMA SEDA AVAMATTA.AITAB AINULT SELLE BRAUSERI MAHA LASKMINE.HOIDUGE SELLEST VITUST!!!!!!!!!!!!

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ROFL. Surfasin facebookis ja ühe sõbra staatus, nimetaks selle nädala mõtteteraks:

    LEVIKUL ON VIIRUS NAISE SUGUELUNDI PILDIGA MIS HÄVITAB TEIE INTERNETI BRAUSERI.SATTUSIN TÄNA SELLE OHVRIKS ILMA SEDA AVAMATTA.AITAB AINULT SELLE BRAUSERI MAHA LASKMINE.HOIDUGE SELLEST VITUST!!!!!!!!!!!!
    see isegi oli NATUKE naljakas :D

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Plaanid natukene selgemaks saanud. 1. veebruari hilisõhtul stardin ja olen Hong Kongis 15:25 kohaliku aja järgi ning pean lennujaamas 5 tundi passima. Kuna Macau korteriomanikuga sai kokkulepitud 2. veebruar siis ma ei hakkagi lennujaamast välja tulema ning ESTPatrick läheb ajab need asjad ise kokku.

    Kohaliku aja järgi 20:25 stardime ESTPatrickuga Singapuri suunas kus veedame päeva-paar, sealt edasi Vietnami kus liituvad veel 2 kamraadi (üks on foorumist, ise oudib end kui tahab), teist ei tunne. Sealsed plaanid on veel lahtised aga seda tean, et 18. veebruar peame olema tagasi Hong Kongis, sest kahe kamraadi lennuk läheb tagasi Maarjamaale ja samas saan klassivennaga kokku, keda ei ole 7-8 aastat näinud. Edasi järgmisel päeval saame uuesti Macau korteriomanikuga kokku, maksame üüri ja saame kuuks ajaks selle enda valdusesse.

    19. märtsil peame välja kolima ning siitmaalt on plaanid väga-väga udused.

    Plaaniks A: on minna kaheks nädalaks Bangkoki spewmonkeyle külla, rohkem kaugemale ei suuda mõelda;
    Plaaniks B: on minna filipiinidele HllApllele külla (HU õpilane, kes elab filipiinidel) ja samas kohtuda ka sõbraga;
    Plaaniks C: on tulla tagasi Eestisse. See on worst-case scenario, kui peaks midagi väga halvasti minema ja seda ei taha teha;
    Plaaniks D: kõik esimesed kolm plaani muutuvad ja see on kõige-kõige tõenäolisem tsenaarium;

    Uuendasin oma passi ka ära kuna selle kehtivusaeg lõppeb selle aasta oktoobri lõpus ning Aasias on vaja passi, mis kehtiks vähemalt kuus kuud pärast viisa lõppemist. See nädal teen omale veel backup pangakaardid, ostan tsipa suurema seljakoti ja sellega peaks lõppema ettevalmistused.

    Reisile võtan kaasa ainult seljakoti, kuhu proovin mahutada hunniku sokke, poksereid, paar särki, lühkarid, läppari, priidule raamat, nashi ja chubukovi tabelid (priidule ka vaja), windowsi ja võrgudrariverite plaadid (!see ei tohi ununeda!) ning kui mahuvad siis ka tossud.

    Kõik muud ostan koha pealt.

  20. #20

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Reisile võtan kaasa ainult seljakoti, kuhu proovin mahutada hunniku sokke, poksereid, paar särki, lühkarid, läppari, priidule raamat, nashi ja chubukovi tabelid (priidule ka vaja), windowsi ja võrgudrariverite plaadid (!see ei tohi ununeda!) ning kui mahuvad siis ka tossud.
    ei soovita läpakat kaasa võtta. siis on nagu tööreis. kui ise reisimas käin, siis isegi oma nutitelefoni vahetan selleks ajaks vana nokia käsna vastu, et oleks nagu rohkem seiklus ja ei saaks internetti minna kohe kui häda käes vms. nii on põnevam kui pead kohalikelt nõu küsima ja bussijaamas ise füüsiliselt kohal käima ja bussiplaane uurima jms. lisaks on kott kergem ka ja rohkem ruumi. kui oleks valida kas tossud või läpakas, siis 100% tossud pigem sellisele seiklusele kaasa.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES