Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 123, kokku 227 EsimeneEsimene ... 2373113121122123124125133173223 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 441 kuni 2 460, kokku 4532
  1. #2441
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Millal 2011 lubatud Pokkeriprode trenni ära teed? Või oled kelgunöör?

  2. #2442
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Millal 2011 lubatud Pokkeriprode trenni ära teed? Või oled kelgunöör?
    Ära häbista mind! No ei ole aega ju. Pean sind coachima, leitsi bännima jne. Tegelt on laiskus olnu ja millegipärast ei ole olnud seda motti tulla. Aga kuna nüüd pumper treener siis küll ta ühekorra mind natti pidi kohale lohistab.

  3. #2443

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Täna?
    ( Click to show/hide )

  4. #2444
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Jup. Mina lähen kindlalt seksräppima.

  5. #2445
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    3 minutit tagasi maksin hong-kongi piletite eest. Oleksin soovinud one-way aga selle hind oleks tulnud finnairi kodukal 1300, 2way sooduskampaania raames tähendaks 450 eurist piletit aga 18h reisi siis võtsin standard 11h otsa (tallinn-helsingi-hongkong) ja tagasitulles 18h otsa (mille lasen suure tõenäosusega üle) 650 euri eest.

    Eestis lahkun 2 veebruar 21:30 meie aja järgi ja hongkongis maandun 15:25 hong-kongi aja järgi, tagaistuleku aeg teadmata. Tulen täpselt siis kui tunnen või olude sunnil pean tulema. See võib juhtuda järgmine päev/nädal/kuu/aasta/sajand pärast maandumist.

    hongkongis/macaus seda päevikut siin ei uuenda vaid ajan ellu ranka.pokkeriprod.com või teen täiesti uue *.pokkeriprod.com. See siin las olla rohkem pokkeriteemaline junnike.

  6. #2446
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Estpätrick lõi pähe? Ma usun et saad wismarist abi kui kiiresti lähed ja edasi ei lase levida

  7. #2447

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    kõlab kui suurepärane seiklus. edu! olen (heas mõttes) kade :)

  8. #2448
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Estpätrick lõi pähe? Ma usun et saad wismarist abi kui kiiresti lähed ja edasi ei lase levida
    Tegelt seal muid ajendeid ka. Üks põhilisi on see, et praegu on võimalus minna ja kui kunagi tulevikus seda ei ole (vanadus, pokker kaob ära, ei biidi vms) siis hiljem kahetsen seda räigelt.

    Alkohol on selline pseduprobleem. Võrreldes eelnevate aegadega on selle kuritarvitamine kahanenud - kuus 3-5 korda peol käia aga mulle ikkagi ei meeldi see. See võtab tohutu aja ja rahakulu. Milleks? Samas pokkerimängijana kui elu koosnebki pokker-sõbrad-trenn siis talvisel ajal rutiinist lahti saamiseks läheb vaja restarti ja arvan, et reismine aitab tappa rutiini.

    Sama hakkas juhtuma ka omal ajal Pärnus. Lihtsalt nii siiber oli ees ja tahtsin eemale. Nüüd on järjekord jõudnud Tallinnani ja Eestini: lihtsalt tunnen, et pean siit kaduma ja täpselt niikauaks kui tunnen, et nüüd aitas. Vägisi, midagi tegema ei hakka ja otsustan tagasituleku täpselt sisetunde ja emotsioonide ajel.

    Nõme on hetkel see, et ma täiega ootan mineku aga kogemustest ma tean, et kui oodata siis võib pettuda. Kui samas tundub minek vale otsuse ja olen endas veel kahtleval seisukohal siis pärast on eluparimad kogemused ning emotsioonid nii saadud.

    EDIT: ja mineku üle olen mõtteid mõlgutanud juba eelmise aasta algusest. ei ole leidnud kamraadi, kes kaasa tuleks ja tundub, et seda ei leiagi. aeg lööb takka ja tiksub armutult.

  9. #2449

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    no aga mõtteid reisist aitab natuke eemale peletada see volüümi prob-bet, lisaks võid endale elu põnevamaks tegemiseks alati veel mingi täiendava väikse eesmärgi luua, mis 3 nädalaga ära täita (lasta jõusaalis velo peal X km läbi või käia spordihallis ja joosta Y km allesjäänud nädalate jooksul või midagi)

  10. #2450

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Good luck. Hea otsus.

  11. #2451
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Oskad ka ikka üllatada, samas lahe igati. Poleks peret jne, surfiks isegi kindlalt ringi.

  12. #2452
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Kui sinna satud, oleks põnev kui kuskilt remote budistlikust templist läbi saaksid astuda ja mingeid skripte ja skrolle lugeda- seal on infot, mida kuskilt mujalt ei pruugi leida. Nagu selline vaimne värk.

  13. #2453
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    ^^
    Kas seal, no teate küll kus, on arvutid ja internet, või milliste "teenete" eest neid saab kasutada?

  14. #2454
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    EDIT: ja mineku üle olen mõtteid mõlgutanud juba eelmise aasta algusest. ei ole leidnud kamraadi, kes kaasa tuleks ja tundub, et seda ei leiagi. aeg lööb takka ja tiksub armutult.
    Endal sama teema. Tükk aega mõtlesin, et kust kaaslane saada ja lõpuks sain aru, et seda inimest sõpruskonnast leida, kellel on raha, aega ja tahet ringi reisida lihtsalt ei ole. Lisaks veel iga inimesega ei tahagi reisida.

    Endal piletid 28.02 Taisse ja kohal olen ca 50 päeva. Mingi aja olen üksi ja mingi aja saan sõbraga, kes lendab aussist, kokku. Sõpra pole 3 aastat näinud. Saab põnev olema. :)

  15. #2455
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    GL aus plaan, kindlasti tuleb elu roadtrip, proovi kõike mida saad, soovahetuse operatsiooni ei soovita ainult.

  16. #2456
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Miks mitte soovahetus...Meie oma Seenja tuunib pärast sust hullu kahuri ju
    Viimati muudetud hakkameimema poolt : 09.01.12 at 23:52

  17. #2457

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    nii et camul on lootust selle aastanumbri sees ikka naine saada omale lõpuks?

  18. #2458
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Minumeelest küll Ranka ei maininud, et ta kindlasti selle aastanumbri sees tagasi tuleb....

  19. #2459

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    to camule hongkongi pilukast naine lol

  20. #2460
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Te hakake parem pokkerisheriffiga kukkekesteks...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES