Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 125, kokku 227 EsimeneEsimene ... 2575115123124125126127135175225 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 481 kuni 2 500, kokku 4533
  1. #2481
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Aga Rankal oli ka ju naine või ma millestki valesti aru saanud, kas too tuleb ka siis kaasa või võtad hong-kongist kollasema?

  2. #2482

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    On Naised ja on naised. Esimese variandi puhul ei teki kohe mõned aastad plaani midagi kuhugi avastama või kogema minna.

  3. #2483
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    ROFL. Surfasin facebookis ja ühe sõbra staatus, nimetaks selle nädala mõtteteraks:

    LEVIKUL ON VIIRUS NAISE SUGUELUNDI PILDIGA MIS HÄVITAB TEIE INTERNETI BRAUSERI.SATTUSIN TÄNA SELLE OHVRIKS ILMA SEDA AVAMATTA.AITAB AINULT SELLE BRAUSERI MAHA LASKMINE.HOIDUGE SELLEST VITUST!!!!!!!!!!!!

  4. #2484
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ROFL. Surfasin facebookis ja ühe sõbra staatus, nimetaks selle nädala mõtteteraks:

    LEVIKUL ON VIIRUS NAISE SUGUELUNDI PILDIGA MIS HÄVITAB TEIE INTERNETI BRAUSERI.SATTUSIN TÄNA SELLE OHVRIKS ILMA SEDA AVAMATTA.AITAB AINULT SELLE BRAUSERI MAHA LASKMINE.HOIDUGE SELLEST VITUST!!!!!!!!!!!!
    see isegi oli NATUKE naljakas :D

  5. #2485
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Plaanid natukene selgemaks saanud. 1. veebruari hilisõhtul stardin ja olen Hong Kongis 15:25 kohaliku aja järgi ning pean lennujaamas 5 tundi passima. Kuna Macau korteriomanikuga sai kokkulepitud 2. veebruar siis ma ei hakkagi lennujaamast välja tulema ning ESTPatrick läheb ajab need asjad ise kokku.

    Kohaliku aja järgi 20:25 stardime ESTPatrickuga Singapuri suunas kus veedame päeva-paar, sealt edasi Vietnami kus liituvad veel 2 kamraadi (üks on foorumist, ise oudib end kui tahab), teist ei tunne. Sealsed plaanid on veel lahtised aga seda tean, et 18. veebruar peame olema tagasi Hong Kongis, sest kahe kamraadi lennuk läheb tagasi Maarjamaale ja samas saan klassivennaga kokku, keda ei ole 7-8 aastat näinud. Edasi järgmisel päeval saame uuesti Macau korteriomanikuga kokku, maksame üüri ja saame kuuks ajaks selle enda valdusesse.

    19. märtsil peame välja kolima ning siitmaalt on plaanid väga-väga udused.

    Plaaniks A: on minna kaheks nädalaks Bangkoki spewmonkeyle külla, rohkem kaugemale ei suuda mõelda;
    Plaaniks B: on minna filipiinidele HllApllele külla (HU õpilane, kes elab filipiinidel) ja samas kohtuda ka sõbraga;
    Plaaniks C: on tulla tagasi Eestisse. See on worst-case scenario, kui peaks midagi väga halvasti minema ja seda ei taha teha;
    Plaaniks D: kõik esimesed kolm plaani muutuvad ja see on kõige-kõige tõenäolisem tsenaarium;

    Uuendasin oma passi ka ära kuna selle kehtivusaeg lõppeb selle aasta oktoobri lõpus ning Aasias on vaja passi, mis kehtiks vähemalt kuus kuud pärast viisa lõppemist. See nädal teen omale veel backup pangakaardid, ostan tsipa suurema seljakoti ja sellega peaks lõppema ettevalmistused.

    Reisile võtan kaasa ainult seljakoti, kuhu proovin mahutada hunniku sokke, poksereid, paar särki, lühkarid, läppari, priidule raamat, nashi ja chubukovi tabelid (priidule ka vaja), windowsi ja võrgudrariverite plaadid (!see ei tohi ununeda!) ning kui mahuvad siis ka tossud.

    Kõik muud ostan koha pealt.

  6. #2486
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Bon Vojage!

    ( Click to show/hide )

  7. #2487
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Edu, sounds awesome :)

  8. #2488

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Reisile võtan kaasa ainult seljakoti, kuhu proovin mahutada hunniku sokke, poksereid, paar särki, lühkarid, läppari, priidule raamat, nashi ja chubukovi tabelid (priidule ka vaja), windowsi ja võrgudrariverite plaadid (!see ei tohi ununeda!) ning kui mahuvad siis ka tossud.
    ei soovita läpakat kaasa võtta. siis on nagu tööreis. kui ise reisimas käin, siis isegi oma nutitelefoni vahetan selleks ajaks vana nokia käsna vastu, et oleks nagu rohkem seiklus ja ei saaks internetti minna kohe kui häda käes vms. nii on põnevam kui pead kohalikelt nõu küsima ja bussijaamas ise füüsiliselt kohal käima ja bussiplaane uurima jms. lisaks on kott kergem ka ja rohkem ruumi. kui oleks valida kas tossud või läpakas, siis 100% tossud pigem sellisele seiklusele kaasa.

  9. #2489

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    ei soovita läpakat kaasa võtta. siis on nagu tööreis. kui ise reisimas käin, siis isegi oma nutitelefoni vahetan selleks ajaks vana nokia käsna vastu, et oleks nagu rohkem seiklus ja ei saaks internetti minna kohe kui häda käes vms. nii on põnevam kui pead kohalikelt nõu küsima ja bussijaamas ise füüsiliselt kohal käima ja bussiplaane uurima jms. lisaks on kott kergem ka ja rohkem ruumi. kui oleks valida kas tossud või läpakas, siis 100% tossud pigem sellisele seiklusele kaasa.
    vana nokia käsnaga on see probleem, et sinna ei saa HEMi installida :(

  10. #2490
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    wow- telefoni saab HEM-i installida? Eriti ei salli neid kõrgtehnoloogilisi vidinaid aga kui HEM juba peal, siis respekt.

  11. #2491

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    mul oli juba 3310 peal see

  12. #2492
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    5110-l oli juba tehasest HEM.. ilgelt aeglaseks tõmbas lutsu aind

  13. #2493
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    edu maailmas. gl!

  14. #2494
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Riideid, tosse, aluspükse, sokke obv kaasa ei võtaks, lahe oleks vaadata kaua suudab samadega käia enne kui lehk häirivaks muutub. Ja telefoni jätaks kohe kindlasti maha, mõtle kui satud kuhugi õnnetusse vms hädaolukorda, siis saad ju kohe helistada ja abi kutsuda.

  15. #2495
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Jep, riideid kindlasti out, kui lehk on juba suur, kuid pole endas kindel, siis saad teistelt teed küsides testida nende reaktsiooni (fantast huvitav)

  16. #2496
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Aasta kokkuvõtte 2011

    ranka: Ei karda kaua enam lendamist. Samas pigem väldiks OBV.


    unista edasi. ma olen ka nii mõelnud ja kuniks järgmine plõks kuskil lennujaamas läbi käib ja kõik jälle vanaviisi.

  17. #2497
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Päeva mõte: Mis on lubatud jupiterile pole lubatud härjale.

  18. #2498

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    kambodzas sihanoukville-s käib ka hooajati igasuguseid eesti pokkerimängijaid, keegi on siin kirjeldanud ka oma reisi sinna. ma ka passin veebruarist suveni seal. hea koht, tasub läbi hüpata kui sealkandis.

  19. #2499

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Ei yrita siin targutaja rollis olla ega midagi ... aga :D kambootsa on kyll viimane koht *selles kandis* kuhu ma soovitaksin minna kui sa just ei otsi:u
    1.V2ga tugevaid ja puhtaid drooge
    2.Kollast tydruk s6pra kes ei oska v2ga h2sti r22kida enda keeles(r22kimata inkast) ja kelle IQ on sama suur kui jala number
    3.Ja hinnaklassi mille eest ei saaks mujal riikides tappa ka :)

    See on muidugi ainult minu arvamus ja ma hea meelega kuulaksin n2xxi lisa + punkte sellest kohast mis ma just v2lja t6in
    Viimati muudetud fijididzi poolt : 17.01.12 at 17:50

  20. #2500
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    [youtube]-KTsXHXMkJA[/youtube]

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES