Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 126, kokku 227 EsimeneEsimene ... 2676116124125126127128136176226 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 501 kuni 2 520, kokku 4538
  1. #2501
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas fijididzi Vaata postitust
    Ei yrita siin targutaja rollis olla ega midagi ... aga :D kambootsa on kyll viimane koht *selles kandis* kuhu ma soovitaksin minna kui sa just ei otsi:u
    1.V2ga tugevaid ja puhtaid drooge
    2.Kollast tydruk s6pra kes ei oska v2ga h2sti r22kida enda keeles(r22kimata inkast) ja kelle IQ on sama suur kui jala number
    3.Ja hinnaklassi mille eest ei saaks mujal riikides tappa ka :)

    See on muidugi ainult minu arvamus ja ma hea meelega kuulaksin n2xxi lisa + punkte sellest kohast mis ma just v2lja t6in
    Olen samat juttu kuulnud.

  2. #2502
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Kamboodzas on üht-teist vaadata-teha küll. Eriti Siem Reapi kandis. Mingi travel site valis selle minu teada viimati maailma top10 destinationi hulka. Et on nii actionit, arengut kui vaatamisväärsusi. Ma käisin aasta tagasi, täitsa okei oli.

    Shianoukville jättis pigem nõrga mulje. Olime ka seal eestlaste hotellis. Võrreldes kõige muuga sealkandis on hotellitoad suht ok, aga kõik muu (baar, hommikusöök jms) on räigelt overpriced (aga ikkagi suht odav võrreldes Eestiga obv). Kõige rohkem häiris, et hotell oli eestlastest ehitajaid täis, kes praalisid, räuskasid ja mölisesid koguaeg ja tundsid ise, et on üleöö keisriks saanud. Viimane kord, kui teise maailma otsa eesti joodikuid lähen vaatama.

  3. #2503
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Wtf need eesti ehitajad seal tegid?

  4. #2504
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    See on lihtsalt koht, kuhu kõik Kambodzasse sattuvad eestlased end kohale veavad. Ja mingid Norras töötavad ehitajad käivad igal aastal.

  5. #2505
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    2+2 traveli all ka kamboodzast arutelu, plussid miinuses jne http://forumserver.twoplustwo.com/92...g-pro-1012093/
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 18.01.12 at 05:38

  6. #2506

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    sul on 6igus tolmuahv,siem riep on t6esti vaatamist v22rt... kuigi ma eriline templite vend ei ole,olid riepi templid yllatavalt v2gevad ja ma ytleks et mitu korda huvitavamad kui egiptuse pyramiidid.ja siis muidugi ypris huvitav/karm oli n2ha neid ujuvaid kylasid ja kuidas need inimesed seal yleyldse vastu peavad.Aga jah eestlaste hotell ja linnake kus see asub on konkreetne urgas kus ei ole muud midagi teha kui ennast yle t6mmata ja libusid tassida... see ei ole halb koht kui sa just seda otsid ja oled ise yks nendest norra ehitajatest :)

  7. #2507
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Kes, ei tea siis uuendan reisi aeg blogi: http://ranka.pokkeriprod.com/

  8. #2508
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    loool suitsupakist pilti palun :)

  9. #2509

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    nice:)

  10. #2510
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    WOW singapur tundub kaif, eriti kuna meil on siin praegu miinus 29:D

  11. #2511
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    loool suitsupakist pilti palun :)
    vaata facebookist estpatricku konto all või isegi pani blogisse.

  12. #2512
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Kas sa käisid Koidula gümnaasiumis?

  13. #2513
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    moar

  14. #2514

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Päris mitmed pokrivennad, k.a. ranka käisid Koidulas.

  15. #2515
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Kas sa käisid Koidula gümnaasiumis?
    Jah. Milleks selline küsimus?

  16. #2516
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jah. Milleks selline küsimus?
    Juhtusin sinu fb lehele ja vaatasin, et osad näod ja arvuti klass on jube tuttavad :D

  17. #2517
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Kuidas läheb? Nüüd kui HCC ennast läbi twitteri promob, leits ka ainult huvitavate kohtumiste threadi kirjutab (busto jälle ilmselt), polegi nagu midagi lugeda.
    Sa ka ei kirjuta midagi? Et mis toimub?

  18. #2518
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Kuidas läheb? Nüüd kui HCC ennast läbi twitteri promob, leits ka ainult huvitavate kohtumiste threadi kirjutab (busto jälle ilmselt), polegi nagu midagi lugeda.
    Sa ka ei kirjuta midagi? Et mis toimub?
    Ma kirjutan ranka.pokkeriprod.com ja täna-homme tuleb post peale boonuse clearimist. Sinna rohkem reisipostid,siia võin panna huvitavamaid seiku aga hiljem.

    Tegelt ühe panen, mis juhtus 3-4 minutit tagasi. Mängin pokkerit ja siis koputatakse uksele. Brasiilia vms. tüdrukud (vanuses 22 kuni 30, raske nii hinnata), kes elavad üleval korrusel on ukse taga ja räägivad, et kas nad saaksid õli laenata. Arvan, et selle laenamise võib vabalt jutumärkidesse panna. Priidul oli ka paar päeva tagasi plaan, et peaks ise üles ronima suhkrut "laenama".

    EDIT: ja võite vabalt küsimusi küsida Macau kohta - hindade, mängude, kasiinode - ühesõnaga kõiki kohta. Ise plaanin siia sügiselt tagasi tulla.

  19. #2519

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Loodame et sa õlitasid enne pelmeenid ära
    Viimati muudetud Pumper poolt : 29.02.12 at 13:06

  20. #2520
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Kirjutan siis tsipa siia Macaust. Suht väike ala - 29.5 km2. Võrdluseks lasnamäe pindala on ~30km2. Linn on tihedalt täistopitud - elumaju, erinevaid ettevõtteid ja muidugi ka kasiinosid. Kasiinode kohta saab rohkem lugeda Priidu blogist: http://priidud.blogspot.com/2012/02/...siinod-ja.html

    Üldised hinnad ei ole kallid ja on võrreldavad Tallinnaga, söök isegi kohati odavam. Korterite hinnad sõltuvad täpselt sellest, mida tahad ja kui pikaks tahad. Ise maksame väga palju aga meil on short-term ja üpriski suur korter, kui long termiks siis võib saada väiksema korterid 500-800 usdi eest kätte. Hotellid kallid, €50 on hea leid, enamasti €100+ öö.

    Tänavad on väga puhtad ja turvalised. Väga palju on turiste just hiinast, valgeid näeb aga suht vähe võrreldes muude riikidega. Söögivalik on seinast seina, ainus mida ma ei ole leidnud on russian restaurant.

    Pidutesemine nagu ikka on suhteliselt kallis. On igasugu erinevaid baare, lounge ja ööklubisid. Tänavapildis nad silma ei hakka, sest enamus on pilvelõhkujate kõrgkorrustel või kasiinodes. Leidnud oleme ka ööklubi, mis igapäev hommikul kella kaheksani lahti ja rahvast alati täis, olenemata päevast. Vähemalt kolmapäeval ja reedel külastades oli samapalju rahvast aga see ka loogiline, kuna turiste on niipalju.

    Ööelule ja naistejahtijatele niipalju lisaks, et naisi on palju. Võid minna Saunasse, mis põhimõtteliselt spa-hotell-bordell või siis klubist lantida korralikke totse või freelancereid. Loomaaed on kirju, seinast-seina, ainult valgeid naisi ei ole näinud.

    Taksod on odavad. Pm ühest linnaotsast teise (Taipale) läheb 46 kohalikku ehk 4.5 euri ja taksot väga lihtne saada ööpäev läbi.

    Temperatuurid talvisel ajal on suht jahedad. Hetkel on temperatuur väljas 15-22 päeval, talvel külmem,suvel soojem. Randu ei tohiks olla.

    Vaadata on väga palju. Kasiinod, vaated tornidest-pilvelõhkujatest, erinevad baarid jne. Kasiinosid on tohutult ja väga suured. 3-4 korrust, saalides lõppu ei näe ja rahvast tohtutult. Nagu ütlesin kasiinod on omaette vaatamisväärsus, Venetian kasinni teisele korrusele on ehitatud pm. veneetsia linn, mis on ülimalt reaalne. Lisaks veel suur kaubanduskeskus jne.

    Lives olen korra käinud. Lisboa kasiinos hommilkul kell kuus läksin 10-25 mängu mängima (ca €1-€2). Keegi ei raise,suur limp-fest, suured callingstationid. Ajasin algul blindid sassi, arvasin, et 25-50 ja avasin pidevalt $200 ehk 8BB preflop. 3-4 calli kindlustatud.

    Rohkem ei oska midagi lisada.

    Pilte ka (peaks olema pubic): http://www.facebook.com/media/set/?s...6215368&type=3
    Viimati muudetud ranka poolt : 29.02.12 at 13:24 Põhjus: mängima,mitte vaatama

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 36 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 36 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES