Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 127, kokku 227 EsimeneEsimene ... 2777117125126127128129137177 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 521 kuni 2 540, kokku 4538
  1. #2521
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Lisaksin tegelt niipalju, et rolled-grinder-reisihuvilisele on see suht hea koht. Macaus saad grindida online/live ja lisaks HK ülelahe 1h ferrysõidu kaugusel,mis on suht aasia keskpaik kui ka võtmekoht lennureiside jaoks, et nii lähikant läbi-reisida,lisaks ka mandrihiina.

    Lennureisidest veel niipalju, et pakutakse väga soodsaid reise promode aega. Leidsime priiduga HK to Bangkok 23 euri, muidu ka suht odavad 50-70 euri kanti ning pm. võid reisi päev enne bronnida, euroopa moodi hinnad ei tõuse tohutult igapäev.

  2. #2522
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Ja kuu saigi läbi mu jaoks, kuna siin kell 20:32. Enamus mänge mängitud viimase nädala jooksul. Tais-Singapuris mängida eriti ei saanud kuna halb net ja suur pidu, siin paar päeva linnaga tutvunud.

    macau3.jpg

    Cashis kaotasin kuu alguses 1kn-lis kahe käega $2000 ja täna avastasin, et isegi selle olen plussi saanud:)

  3. #2523
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Kuidas Macaus nett on?

  4. #2524
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kuidas Macaus nett on?
    Ma üldist taset ei tea aga pakun, et suht normal. Meil korteris on väga normal, Tallinnas parem aga siin häda ei ole midagi. Kordagi ei ole disconnectinud ja HT HUSNG-sid saab edukalt mängitud (ht-des peab net olema väga hea, isegi ühe blindi kaotus või käe foldimine netiprobleemide pärast on katastrofaalne). Kunagi jätsin mitmeks tunniks pingima ja average ping oli 30ms ja 0% loss. Mul wifi, kaabliga oleks tõenäoliselt paremgi.

  5. #2525

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja kuu saigi läbi mu jaoks, kuna siin kell 20:32. Enamus mänge mängitud viimase nädala jooksul. Tais-Singapuris mängida eriti ei saanud kuna halb net ja suur pidu, siin paar päeva linnaga tutvunud.

    macau3.jpg

    Cashis kaotasin kuu alguses 1kn-lis kahe käega $2000 ja täna avastasin, et isegi selle olen plussi saanud:)
    väga solid. kas tunned, et oled estpatrickult midagi õppinud ka või on mõnusam "töötunne" (isegi reisil viibides) kui teise asjaliku mängijaga kõrvuti oled. ma ei tea muidugi kas ja kui palju tema mängib.

  6. #2526
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    väga solid. kas tunned, et oled estpatrickult midagi õppinud ka või on mõnusam "töötunne" (isegi reisil viibides) kui teise asjaliku mängijaga kõrvuti oled. ma ei tea muidugi kas ja kui palju tema mängib.
    Vabandust pokkerisheriff aga ma olen ESTPatrickust HT HUSNG-sid rohkem mänginud ja seega ei ole midagi õppinud pokkerist. Küll aga reisimisest ja muudest asjadest.

    Küsi veel midagi tarka, vajutan refreshi väga pingsalt.

    E: tegelt nvm, sa ei pruugi backgroundi teada. seega peace

  7. #2527
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Blogi: Ranka - mu uus lemmikjook on Belõi AIDS

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    väga solid. kas tunned, et oled estpatrickult midagi õppinud ka või on mõnusam "töötunne" (isegi reisil viibides) kui teise asjaliku mängijaga kõrvuti oled. ma ei tea muidugi kas ja kui palju tema mängib.
    minult õpib ainult lollusi

  8. #2528

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    ei mõelnudki, et konkreetse mänguvariandi (HUSNG) kohta midagi õpid, vaid üleüldiselt et saad mingeid nippe või ideid mis pole otseselt sinu mänguvariandiga vaid on pokkeriga üldiselt seotud. ja vastupidi ka temal on võimalus sinu mängust ja suhtumisest midagi kõrva taha panna.

    ESTPatrick, tean juba jah, et sinult õpib ta sellel reisil ainult asju stiilis et äädikamaitselist viskit juues tuleb okserefleks alla ja pisar silmanurka tagasi suruda ja kiita, et väärt kraam on :)

  9. #2529
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Krt ei usu oma silmi, loen, et te pole vene restorani leidnud, kas tõesti on veel selline koht maamunapeal, kus ''sibulate'' restot pole?

    Veel paluks põnevaid seiklusi Ranka.

  10. #2530
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Krt ei usu oma silmi, loen, et te pole vene restorani leidnud, kas tõesti on veel selline koht maamunapeal, kus ''sibulate'' restot pole?

    Veel paluks põnevaid seiklusi Ranka.
    mis mõttes me 24/7 grindime ju. need olidki põnevad seiklused

  11. #2531
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Krt ei usu oma silmi, loen, et te pole vene restorani leidnud, kas tõesti on veel selline koht maamunapeal, kus ''sibulate'' restot pole?

    Veel paluks põnevaid seiklusi Ranka.
    Sellega meenub üks põnev seiklus: üks **** foorumikaaslane istus chalongis kuni 15-nda veebruarini ja muutus nii ülbeks, et ei saanud aega meile Patongi külla tulla. Saada PM kui tahad teada, kes see oli... Kindel moll.:=)

  12. #2532
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Jah väga põnev on. Päikest olete ikka saanud? Või samasugused luiged edasi nagu Tai piltide peal? :)

  13. #2533
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    3 korda olen väljas käinud, ei meeldinud

  14. #2534
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sellega meenub üks põnev seiklus: üks **** foorumikaaslane istus chalongis kuni 15-nda veebruarini ja muutus nii ülbeks, et ei saanud aega meile Patongi külla tulla. Saada PM kui tahad teada, kes see oli... Kindel moll.
    Hmmmm, loodan, et see mina pold.

  15. #2535
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Hmmmm, loodan, et see mina pold.
    olid küll

  16. #2536
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Eks siis järgmine kord ja kuskil mujal.

  17. #2537
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Jah väga põnev on. Päikest olete ikka saanud? Või samasugused luiged edasi nagu Tai piltide peal? :)
    Kusjuures eriti ei ole :) Bangkokis standard oli see, et kella neljani väljas öösel ja siis maga, 17:00 ärkasid ja spewmonkeyga linna peale. Phuketis oli veel hullem. Macaus ei ole päikest näinud.

    Naljakatest seikliustest veel niipalju, et Patongis lasin ennast täiesti kooma jäägrishottides. Sellise diiliga, et mina ostan 4 shotti nelja baaridaamile ja siis igaüks ostab mulle ühe. Siis nii jõime neid kuniks mul sai raha otsa. Siis kõrval pingi peal istus miski tots (kasutan viisakaid sõnu siinkohal) ja ütlesin, et viska mulle tuhat bahti võlgu, et tahan veel shotte osta ja ei viitsi ATM-i minna. Võttisi rindade vahel tonn bahti välja ja andis. Pärast maksin tagasi aga päris julgelt viskas random koomas vennale raha.

    Piljardit mängides miski tots uuris, et kust me pärit. Ütlen, et Estonia (obv seal keegi ei tea) siis ta uuris, et kus see. Ma ei viitsinud eriti seletada, sest neil geography suht weak aga ütlesin, et venemaast läänest, soomest lõunas. Ta jõudis järeldusele, et "Oh Itary!". Ma irvitasin ta geograafia oskuse üles ja samuti, et L-i ütleb R-iks. Siis ütlesin, et nonoononon, et itaalia hoopis teises kohas ja selgitasin, et meil seal miljon inimest. Selle peale ta jälle: "oh one mirrion peole". Langesin jälle kõverasse.

    Siis Taikatel jube lahe komme - olla hästi sõbralik ja aidata. Tolmuahv küsib, et kus on hotell nimega "sitaratas". Taikas näitab: that way. Ok normal. Siis päris küsisime Heiti ja Tiiduga, et "Which way is bangkok?" (olime ise Patongil). Suvaline tuk-tuk-i juht näitab, that way, 5 minute walk. lol. Siis küsime suvaliselt kus Tallinn? Mõtleb natuke ja ütleb, go there, viipab käega...

  18. #2538
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Nu vot siis, hakkab juba tulema seiklusi...

    Aga nendel see geograafia ikka suht nõrk. Ja veel mis mulle silma hakkas, et kui nendele andsid selle saare kaardi kätte ja palusid aint näidata, et kus me praegu asume, siis mingi 10 inimesest vb 1 sai üldse hakkama selle kaardi lugemisega.


    E: Ja venelasteks tembeldati meid iklka päris mitmes kohas....

  19. #2539
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Nu vot siis, hakkab juba tulema seiklusi...

    Aga nendel see geograafia ikka suht nõrk. Ja veel mis mulle silma hakkas, et kui nendele andsid selle saare kaardi kätte ja palusid aint näidata, et kus me praegu asume, siis mingi 10 inimesest vb 1 sai üldse hakkama selle kaardi lugemisega.


    E: Ja venelasteks tembeldati meid iklka päris mitmes kohas....
    Aga räägi enda seiklustest, sa terve phuketi ju läbi kimasid. Sõber meil Phuketil rääkis, et käis Tai külas siis väike Tai poiss jooksis tema juurde kahe kookospähkliga, pomises Tai keeles midagi ja andis kookosed talle. Sõber küsis, et mis tähendab siis Tai poiss teadis rääkida, et kõik valged said 2004 aasta Indoneesia Tsunaamis surma :)

    Patongis oli venelasi sitaks ja isegi osad müüad rääkisid Vene keelt. Väga mõttetu koht, sinna ei lähe never enam tagasi,mitte midagi teha ei ole kui ainult pidu panna.

  20. #2540
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Nu vot siis, hakkab juba tulema seiklusi...

    Aga nendel see geograafia ikka suht nõrk. Ja veel mis mulle silma hakkas, et kui nendele andsid selle saare kaardi kätte ja palusid aint näidata, et kus me praegu asume, siis mingi 10 inimesest vb 1 sai üldse hakkama selle kaardi lugemisega.


    E: Ja venelasteks tembeldati meid iklka päris mitmes kohas....
    meid küll venelasteks ei kutsutud, vaid suursugusteks härradeks kutsuti

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES