Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 129, kokku 223 EsimeneEsimene ... 2979119127128129130131139179 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 561 kuni 2 580, kokku 4454
  1. #2561

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    +1
    Proovi uuesti.

  2. #2562
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    wuwuuwhhuuu lõpux ometi oststin chaom1-ga 1l jack danielsi, mil olin kindel, et ei müüda sel kella ajal...lol

    solid tiltTAMENT S

  3. #2563
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    kuule ole meheks ja too mulle pudel alkovaba viina. palun!!!!

  4. #2564
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Alkovaba viin wtf kes seda veel juua tahab,aga head tünni saaks küll sellega teha

  5. #2565
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tegelt see oleks päris hea, et lööd peolauale paar alkovaba viina ja ütled, et kallis viin, välismaalt tõin. Siis käib õudne võtt aga keegi purju ei jää. Mõnus petulevel.

  6. #2566
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    eriti fun on vaadata neid kes sellest viinast purju jäävad....

  7. #2567
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    eriti fun on vaadata neid kes sellest viinast purju jäävad....
    hmm

  8. #2568

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    eriti fun on vaadata neid kes sellest viinast purju jäävad....
    neid ei oleks vähe. platseeboefekt.

  9. #2569
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Nägin oma silmaga ära skisofreenikust metamfetamiini sõltlasest narkomaani, kellel tol hetkel olid võõrutusnähud. Tore on vaadata kui inimesele tekivad järsku mõtted, et tal sõbrad all ootavad, mille pelae lähebki tõsimeeli alla korrusele võõrasse korterisse. Teisel hetkel tuleb üles tagasi ja ütleb, et mis asi see oli? Kolmandal hetkel sõimab ja karjub, loobib pudeleid ja viskab korterist välja ning neljandal hetkel: "Ei,ei. Tulge tagasi, mina ei ole ju midagi öelnud!"

    Siis jääb magama ning terve uneaeg omaette pomiseb seosetut juttu, täiesti seosetut juttu, irvitab, nutab, sõimab, sosistab jne.

    EDIT: ja inimene, kes on vanuses 28 näeb välja kui 50-60 ning käitumine ka samasse ajavahemikku - aeglane, uimane, natuke seniilne ja omaette olev.

  10. #2570
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Natuke veel. Aega läks aga asja sai ning sain ühe 'tänavatöötaja' kontakti, et uurida tagamaid. Mõtlesin, et läheb keerulisemalt aga tegelt suhteliselt lihtsalt rääkis ära oma praeguse eluloo stiilis: mina küsin, tema vastab.

    See, et on ikka täiesti haige ja kohati isegi halenaljakas, missugune on nende vaatenurk ja loogika asjadele. Ma ei hakka pikka juttu kirjutama, sest tahan natuke üht-teist veel teada ja siis teen pikema posti.

    Absoluutselt kõik, kõik on seotud raha, iga kui viimne asi. Sain teada nende teenistuse (miinimum, mis nad kuus teenivad - Eestis sellist raha on raske saada, rääkimata maksimumist), miks nad nii teevad, kuhu raha läheb, kui tihti saavad kliente, kuidas, klientide profiilid rahvust suhtes jne. Samuti saanud teada ka selliseid asju kuidas nad üldse maailma näevad ning see maailma vaade ühtib kohati meie 4-5 aastaste laste vaatega, kellel on ka materiaalsed asjad väga tähtsad ning üldine haridus ning arusaamad elust täiesti null. Kogu see üritus on tegelt väärt juba raamatu kirjutamist.

    Meie elust:
    Käisime eile esimest korda jooksmas. Ma olen vormist väljas (5km jooksmine mulle easy, 10km valmistaks rasusi, kunagi oli 10km standard), chaom1 enam-vähem (tal veel pohmell oli aga arvan, et suht samas vormis kui mina) aga Priit peab küll trenni rohkem tegema. Tundsin ennast ülepika aja konkurentsivõimelisena ning täna vean kindlalt poisid uuesti jooksma :)

    Nalja on saanud nabani ja ma ei ole terve elu niipalju südamest naernud kui viimase 20 päeva jooksul. Elukogemusi olen saanud juurde palju ja kogu reis on olnud minu jaoks olnud vägagi kasulik. Just kauem aega ühe koha peal olla ja kohaliklega natuke rohkem suhelda annab vägagi palju juurde.

    Järgmine nädal leping meil lõppeb ning siis lähen filipiinidele. Algul saan Manilas sõbraga kokku, kes näitab meile eluolu ning siis läheme Angeles Citysse (mis on üks rämedamaid prostituutide linnu üldse) annesele külla.

    ( Click to show/hide )


    Edasi ma ei tea. Võib-olla isegi Eestisse ära, sügisel kindlasti tagasi.

    EDIT: ja too tänavatööja meenutab kogu aeg mulle seda
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud ment52 poolt : 09.03.12 at 19:47 Põhjus: õpi juutuubi linkima donk

  11. #2571
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    MINGU ***** SEE FUCKING LÄPPAR, TÜRA KÜLL MA ÜTLEN. TÄPSELT RIVERIL ENNE ALL-IN BETI ARVUTI CRASHAS, HAKKAS MISKIT MÄLUSTIAST PASKA AJAMA JA BLINDISIN SURNUKS.


    Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1674528
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t635 21.17 BBs
    Hero (BTN/SB): t365 12.17 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with A T
    Hero raises to t60, BB calls t30

    Flop: (t120) Q K J (2 players)
    BB bets t120, Hero calls t120

    Turn: (t360) 3 (2 players)
    BB bets t30, Hero calls t30

    River: (t420) 7 (2 players)
    BB bets t30, Hero folds

    Final Pot: t420
    BB wins t420

    Nii kui Eestisse jõuan ostan kohe omale uue läppari, VOSTRO FTW IMO!

  12. #2572
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    MINGU ***** SEE FUCKING LÄPPAR, TÜRA KÜLL MA ÜTLEN. TÄPSELT RIVERIL ENNE ALL-IN BETI ARVUTI CRASHAS, HAKKAS MISKIT MÄLUSTIAST PASKA AJAMA JA BLINDISIN SURNUKS.


    Poker Stars $98.12+$1.88 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1674528
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t635 21.17 BBs
    Hero (BTN/SB): t365 12.17 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with A T
    Hero raises to t60, BB calls t30

    Flop: (t120) Q K J (2 players)
    BB bets t120, Hero calls t120

    Turn: (t360) 3 (2 players)
    BB bets t30, Hero calls t30

    River: (t420) 7 (2 players)
    BB bets t30, Hero folds

    Final Pot: t420
    BB wins t420

    Nii kui Eestisse jõuan ostan kohe omale uue läppari, VOSTRO FTW IMO!
    Vihale ajab küll kui arvuti jebib või siis nett paneb pange ja saad surnuks blinditud, samas olen tähele pannud, et u 1000 HU-hyperi jooksul õnnestub endal ka 2-3 vastast surnuks blindida. (15-taalastes muidugi) 100$ meestel vast topeltühendus vms.

    et vast +2 bi nädalas tänu elionile :D ptüiptüiptüi

  13. #2573
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Hmmm... Ma eriti ei blindi kedagi surnuks. Kui fish siis on suurem EV ta ära oodata (et tal oleks rematchi võimalus) ja kui regular siis seepärast, et ta teinekord käitub minuga samamoodi. Kui blindid juba suured ja vend ikka kadunud siis võtan stacki ära - fishile tagasi ei anna ega saagi kahjuks anda ning regulariga lepin kokku kuidas ta BI tagasi kannan.

    EDIT: aa ükskord läks mul nett ära ja mängisin regulari (väga hea mängija) vastu. Net tuli tagasi ja blindisin surnuks. Anyway, üldiselt ta väldib mind ja siis istus mulle järgmisse lauda järgi. Oli esimene eeldus, et ju istub sellepärast, et leppida kokku kuidas BI tagasi kannab kuna ei saa transferida.

    Chatis ei ühtegi sõna ja mängis ning too õhtu istus kogu aeg laudadesse järgi. Lihtsalt huvitav, et miks ta seda tegi? Lootis, et tõesti jälle mu net kukub?

    Googeldasin teda ja 2p2-st leidsin, et oli ennem nii chope üle lasknud. Ala flippame ja siis kanname raha tagasi. Kui võitis lasi üle, kui kaotas siis sai hea usklikult vastaselt raha.

  14. #2574
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Viisakas poiss.

  15. #2575
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hmmm... Ma eriti ei blindi kedagi surnuks. Kui fish siis on suurem EV ta ära oodata (et tal oleks rematchi võimalus) ja kui regular siis seepärast, et ta teinekord käitub minuga samamoodi. Kui blindid juba suured ja vend ikka kadunud siis võtan stacki ära - fishile tagasi ei anna ega saagi kahjuks anda ning regulariga lepin kokku kuidas ta BI tagasi kannan.

    EDIT: aa ükskord läks mul nett ära ja mängisin regulari (väga hea mängija) vastu. Net tuli tagasi ja blindisin surnuks. Anyway, üldiselt ta väldib mind ja siis istus mulle järgmisse lauda järgi. Oli esimene eeldus, et ju istub sellepärast, et leppida kokku kuidas BI tagasi kannab kuna ei saa transferida.

    Chatis ei ühtegi sõna ja mängis ning too õhtu istus kogu aeg laudadesse järgi. Lihtsalt huvitav, et miks ta seda tegi? Lootis, et tõesti jälle mu net kukub?

    Googeldasin teda ja 2p2-st leidsin, et oli ennem nii chope üle lasknud. Ala flippame ja siis kanname raha tagasi. Kui võitis lasi üle, kui kaotas siis sai hea usklikult vastaselt raha.
    Suckers have no business with money, anyway.

  16. #2576
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Suckers have no business with money, anyway.
    Ma ei saa sellest lausest täpselt aru või õigemini kelle vastu see suunatud on.

  17. #2577
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hmmm... Ma eriti ei blindi kedagi surnuks. Kui fish siis on suurem EV ta ära oodata (et tal oleks rematchi võimalus) ja kui regular siis seepärast, et ta teinekord käitub minuga samamoodi. Kui blindid juba suured ja vend ikka kadunud siis võtan stacki ära - fishile tagasi ei anna ega saagi kahjuks anda ning regulariga lepin kokku kuidas ta BI tagasi kannan.
    Suht mõistlik ja arusaadav, samas mikromeeste maailmas selliseid viisakusi ei jagata ja rematchi samuti ei igatse kuna 15 taala on piisavalt väike summa, et fishi leidmisega ei ole probleemi.

    Kui õnnestub teenida kasvõi 6 bi lisabankrolli sessikuu jooksul tänu kellegi halvale netile, siis igaljuhul on selle üle hea meel ja long run peaks aitama kaasa limiidist edasi liikumisele :)

  18. #2578
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ja kui regular siis seepärast, et ta teinekord käitub minuga samamoodi.
    Cashis on $2 kaupa grimmimine ok, aga SNG-dest $100 ei kõlba?

  19. #2579
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    disconnected fishi ära ootamine on lollus. do the math. iga 20 chipsiga võidad 4% tema stackist ehk iga võidetud BB võrdub ühe 4%-se roiga mänguga ehk vaevalt, et fish annab sulle piisavalt rematche, et mitte teda ära blindida, rääkimata hourlyst.

  20. #2580

    Re: Blogi: Ranka ja hotcocacola blogi!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hmmm... Ma eriti ei blindi kedagi surnuks. Kui fish siis on suurem EV ta ära oodata (et tal oleks rematchi võimalus)
    edit:nvm, andu biitis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES