Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 132, kokku 228 EsimeneEsimene ... 3282122130131132133134142182 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 621 kuni 2 640, kokku 4555
  1. #2621
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    1 loll küss - miks pole 10bb stackide juures kavalam minraise-callida vs regid Ax Kx? Keegi ju callima ei hakka seal iial ja J7o laadi asjadega pigem 3betitakse ja me oleme pigem ees nende rangest.

  2. #2622
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    it depends, iga vastane on erinev. osad ei 3beti never aga callivad väga lightilt ja vice versa. it depends pastilaa.

    e: ja see vennike ei ole reg ;( regi vastu minraiseks.

  3. #2623

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Kohe hakkan flattima palju käsi selle vastu, kes 10bb Ax minraiseb.

  4. #2624
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Omast arust shovesin value peale
    PokerStars Hand #80152570195: Tournament #558137840, $98.12+$1.88 USD Hold'em No Limit - Match Round I, Level II (15/30) - 2012/05/09 8:38:27 EET [2012/05/09 1:38:27 ET]
    Table '558137840 1' 2-max Seat #2 is the button
    Seat 1: AraINLL (690 in chips)
    Seat 2: ranka666 (310 in chips)
    ranka666: posts small blind 15
    AraINLL: posts big blind 30
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to ranka666 [Js Kd]
    ranka666: raises 280 to 310 and is all-in
    AraINLL: folds [Ad]
    Uncalled bet (280) returned to ranka666
    ranka666 collected 60 from pot
    ranka666: doesn't show hand
    *** SUMMARY ***
    Total pot 60 | Rake 0
    Seat 1: AraINLL (big blind) folded before Flop
    Seat 2: ranka666 (button) (small blind) collected (60)

    Paar kätt hiljem callis J7o-ga :)
    Ise oleksid callinud siin A2-A5 ?

  5. #2625
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    obv

  6. #2626
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    obv
    selge ty

  7. #2627
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Üleeile oli hukatuse päev. Kaks korda PokerStars disconnectis aga samal ajal kõik muud interneti ühendust nõudvad programmid töötasid ideaalselt. Nii jäi neljast sisseostust ilma. Saatsin PokerStarsile kirja ja screenshotid. Tunnikesed hiljem, hommikul kella 11 paiku olin laudades ja kadus vool.

    Jooksin koridori, koridori voolukapi uks oli pärani (ärge küsige, miks see ei ole lukus) ning kuulsin, et naaber liigub trepist alla lastega. Vaatan, et üldvool koridoris olemas aga keegi kolme korteri peatoite välja lükanud. No WTF? Lükkasin tagasi sisse aga niikaua kui arvuti ja ruuter restartis olin oma sisseostudest jälle ilma.

    Naabrile kiri, et mis toimus ja sain kinnituse, et jah laps oli voolukapi juures midagi askeldanud. Ajas harja punaseks. Üheltpoolt minu sisseostud aga mis veel hullem: kuidas sa lased lapse nii voolukapi juurde?????? Mulle ei meeldi naabritega sõdida ega neid õpetada aga ikkagi kuidas sa ei jälgi, mida laps teeb? Üks vale liigutus ja ... ei taha mõeldagi. Ise kardan elektrit kui tuld, sest olen samat asja kogenud ja väga napilt eluga pääsenud.

    Anyway esimese korra jätsin nii, rääkisin naabriga, et olgu see viimane kord ja sain õnneks PokerStarsilt 5BI ulatuses refundi. Kui järgmine kord peaks veel nii juhtuma siis ma ei lähe PokerStarsi juurde refundi küsima vaid naabri juurde.

    Üldiselt pokker ei ole minu jaoks helde olnud. Enne 1. aprillist oli EV ROI 3.5 (sinna kanti) ning jooksin natuke üle EV üle 10 000 mängu. Alates 1. aprill on olnud väga hull olukord kus EV ROI on alla 1%. Kokku oli see 3000 mängu ning tunnen, et jooksen top rangesse. See on nii standard olndu, et vastasel on alati samm kõrgem käsi - kui mul A9, siis tal AT. Kui mul combodraw, siis see domineeritud suurema poolt, kui mul TP/GK siis tal TP/TP jne. Haruldused ei ole ka set vs overset, eriti slowplaytud olukordades. Ala ma limbin KK-ga, vastane väikse raise, flop KA4. Ta bet, ma call. Turn ta check, ma check, riveril ta bet, ma allin, ta call :). Top range ei ole ainus probleem - lisaks leakin päris palju ning mäng staganatiseerunud tsipake. Muidugi ei tee ka head mängu pärast sellist jooksu.

    Olen viimase nädala väga palju oma mängu kallal töötanud. Käinud läbi eelnevalt mängitud tüüpsituatsioone kui vaadanud kümmekond videot. Tunnen, et olen väga palju arenenud ja eile tegin üle pika aja väga lahtist ning mõttestatud mängu. Kuna tegu on short-term siis jääb see esialgselt tundeks, mitte faktiks.

    Sharkscope kadumine on minu jaoks positiivne olnud. Ennem harjumusest vaatasin mängija üle, et vastav värv panna aga nüüd seda ei pea tegema ning vähem tööd teha lauas.

    Selle kuu volüüm on ka päris tugev olnud. Keskmine päevas mängitud mängude arv on 150 turniiri, lisaks palju õppinud ja pokkeri üle mõelnud. Viimased kaks päeva olen tundnud end hakkan vaikselt lolliks minema. Pean tugevalt meenutama, mis ma eile tegin. Näiteks käin ülepäeva jooksmas siis on vaja päris suurt pingutust, et välja mõelda kas ma käisin jooksmas eile või üleeile. See tuleneb kuna päevad on nii tugevas ja pikas rutiinis + mängin palju öösiti. Pole kordagi peol käinud ega sõpradega kokku saanud.

    Vaja on restarti ja täna ma selle teen. Päeval mängin sadakond mängu siis õhtul saan ESTPatrickuga kokku ning läheme Rock Ride partyle, mis algab paraadiga. Türneriga meil on piletit Monster Truckile, mis veab paraadi ja pidu lõppeb Olympic Park hotellis.

    Siit ka järgmine eesmärk või vähemalt soov. Ma ei sea tugevaid eesmärke kui ma kahtlen kas suudan nendes kinni pidada vaid nimetan seda soovina. Olen tugevalt mõelnud viinavõtmise ja pidude üle. Ma ei näe ja ei ole tegelt kunagi näinud mitte mingisugust mõtet end täiesti purju juua, kus sa ei mäleta midagi ja ei saa enam aru millestki. Lisaks on sellises seisundis kulunud kõige utoopilisemad summad, tehtud kõige nõmedamaid asju ning järgmine või isegi järgmised päevad on tervis üpriski korrast ära. Aja, raha, tervise ja maine raiskamine ehk sitt investeering, mille eest ma pean ise peale maksma...

    Varem ma ei ole üritanudki seda nii piirata aga pärast aasiat vaatan mitmeid asju maailmas teistmoodi (joomine, raha kulutamine jms). Seega tänase päeva eesmärk on mitte end purju juua ja rohkem seista lahja alkoholi peal. Võib-olla vahepeal pits või üks kangem kokteil kõrvale natuke turgutamakasa. Loodan, et suudan soovist kinni pidada.

    Lõpetuseks: võtsin omale õpilaseks HT-desse inimese, kes teab pokkerist ainult reegleid ning vaatan, mis saab. Strateegia näeb välja nagu mu postiatud strateegia ning lausun ka korra siin:

    OTB: minraise. alati cbet, stack off TP+ ja tugevad drawd. Alates 10-15BB hakka nashima. OOP flati kaartidega, mis 7X või suuremad. Iga paariga check-call one street, TP+ või tugev draw stack off. Iga AX, iga paar openshove/3bet shove, QQ+ võid meelitada. 10-15BB hakka kasutama nashi.

    Mänguks on $1.5 HT-d kus tõenäoliselt reiki ei biidi aga see ebaoluline, sest tahan cEV peale mängida. Kui biidib, tunnetus käes siis liigume $7-stesse ja täiustame strateegiat.

  8. #2628
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Praegu juhtus huvitav asi. Tegin 20 minutit tõsist mängu ja tunduski kuidagi väga fishine kogu see värk. Siis mingi aeg avastan, et huvitav - miks on 3 tühja lobby, et kas midag on muudetud w? Vaatan sisseostu ja $7 sisseost tänu õpilasele peale jäänud.

  9. #2629

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    lol. Hea et ei disconnectinud, oleks Starsilt 14$ küsima läinud.

  10. #2630
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Hea et ei disconnectinud
    +1

  11. #2631
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ja staganatiseeruma -> stagneeruma, saa aru, eks

  12. #2632

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Puudulik keskharidus ma räägin...

  13. #2633
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Mul tundub, et teil mõlemal on üks puudulik kromosoom. Googelda ja leiad oma haiguse nime üles.

  14. #2634

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik


  15. #2635

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Ja staganatiseeruma -> stagneeruma, saa aru, eks
    vabsee. tänud!

    tundus, et saab käänata nagu stigmatiseeruma.

    btw vaja üks sõnavara test sooritada ca 3 kuu pärast. Kas keegi oskab soovitada treenimisvõimalusi?
    Ise mõelnud arvamuslugude jms lugemisele. Seal on vähe kirkamaid kujusi, kes kasutavad igasuguseid peeneid sõnu. ekspress, epl, www.kes-kus.ee nt.
    iga soovitus kulub hetkel ära.

    Kasvõi mingid ülikoolide materjalid vm.

  16. #2636
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Akadeemilist lähed tegema?

    Kui jah, soovitaks ma lugeda Tartu Ülikooli teaduspabereid ja muid publikatsioone. Neid on päris mitu korda sisse pandud sellesse testi.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 14.05.12 at 22:01

  17. #2637

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Akadeemilist lähed tegema?

    Kui jah, soovitaks ma lugeda Tartu Ülikooli teaduspabereid ja muid publikatsioone. Neid on päris mitu korda sisse pandud sellesse testi.
    tänud! seda sama jep. paar kuud aega valmistuda, saab vaikselt nokitseda.
    Kuskohast neid teaduspabereid leiaks?

    seletusteks kavatsen seletavat sõnaraamatut kasutada:
    http://portaal.eki.ee/keelekogud.html

    sry for ot. peaks vist päeviku tegema...


    //ikka üldse ei tekita mingit seost sõnad nagu:
    sigma, regaal, vardja, öördaja, hõllandus jne. või siis sugulased nagu: sõtkas, nääl, paburits. kuskohast sellist stuffi veel kohtab? tõde ja õigus?
    Viimati muudetud con poolt : 14.05.12 at 22:26

  18. #2638
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Readid. Ok tegelt misread, kuna ei eeldanud nii light calli aga jopastus.

    ( Click to show/hide )

  19. #2639
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    kurat, huvitav teema oli juba. räägitakse teadusest ja puha. ma juba teemasse süvenenud ja siis üks loll hakkab järsku pokkerist rääkima. fk

  20. #2640
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Järelikult ei olnud tal midagi kaasa rääkida teistel teemadel. Hariduse puudulikkus.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES