Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 133, kokku 227 EsimeneEsimene ... 3383123131132133134135143183 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 641 kuni 2 660, kokku 4533
  1. #2641
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ikka räigelt hea tunne on, kui eestlane istub laudada, teed QQKK8 riveril bluffi, et spliti/parema pealt maha saada (15/30 levelil flatis OOP, check-callis flopi, turn läks check-check, riveri checkis) ja oma Q2 callib maha ning viskab kommentaari, et mine tagasi freerollidesse.

    Acceptib kolm järgmist matshi, kaotab kõik esimese 5 käe jooksul ning jookseb bustona ära. See on võrratult hea tunne!

    Nende matshidega tuli meelde, et SCOOP-iga chat oli peale jäänud ning nüüd jälle vaikivasse ajastusse.

  2. #2642
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Miks ei peaks meeldima, samas viimasel ajal olen märganud ka donkeestaleste invasiooni hu hyperitesse, vb on see starteegiapost tootnud peale neid, igaljuhul tore....

  3. #2643

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ranka anna mu papp tagasi pliis, kõht on tühi

  4. #2644
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Käisin jooksmas. Siis mõtlesin, et teen väiksed õlled ja läksin poodi. Veel mõtlesin, et lahe kui võtmed koju jääks, et siis suht bisdets kuna telefoni unustasin koju (seda harva unustan). Koju jõudes avasta: TRA võtmed kodus. Telefoni ei ole ja mida teha?

    Kedagi kodus ei ole ja kõik kellel võtmete koopiad erki moeshowl. Mõtleisn, et suva. Ilus ilm, õlled näppus ja lähen jalutan lenC-i poole, kuna ta enne rääkis, et täna kodune võtt. No jalutasin siis sinna ja teda ka kodus pole. No fuck. Kuna pool maad käidud siis ok lähen ESTPatricku juurde. Kui teda kodus ei ole siis sugulane ikka. Poolel teel väsimus ja tilt. Ostsin paki suitsu, kakkusin õlle lahti ja tildist hakkasin suitsetama.

    Ok siis jõuan ESTPatricku juurde ja korteri number meelest läinud. Fuck off, nats tuterdasin seal ja siis tuli idee, et ok lähen Olympicusse, sealt saab türneri numbri. Jalutan ja tuli meelde, et krayzie maja tee peal. Obv ei mäletanud korteri numbrit aga teadsin akanid. Mõtlesin, et enne kui loopima hakkan joon õlut ja teen suitsu. Ok panin suitsu põlema ja krayzie akna peale - god bless! :) See päästis kõik :) Thanks Krayzie.

    Lagi oli see, et peale jooksmist mõtleisn, et käin enne pesema minekut kiirelt üle tee alkopoes ära, sest siis üks käimine ja hea pärast õlletada ja ehk sauna tehagi. Joppas, et seda teed ei läinud. Päris mõnus oleks higiste riietega mööda linna konnata.

  5. #2645
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    aa ja närvi ajab see, et õllet ikka enam ei ole. vihast kakkusin Asti lahti :P

  6. #2646

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Viharavile imo.
    Viimati muudetud Mr_Kenny poolt : 27.05.12 at 20:52 Põhjus: Vutt-vutt

  7. #2647
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    mine ise imo

  8. #2648
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    TRA

    - soki defitisiit!

  9. #2649
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    härra lohe ja siis teine punt, kellega hommikuni tacos passisime visake mind skype, rainer_ranka_roomet. Ei suuda nimesid meenutada ja see on hetkel ainus võimalus... :P

  10. #2650
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    härra lohe ja siis teine punt, kellega hommikuni tacos passisime visake mind skype, rainer_ranka_roomet. Ei suuda nimesid meenutada ja see on hetkel ainus võimalus... :P
    LOL. Ärkasin õhtul 1l rummiga , mille tacost ostsin( ostsime) Pidime k6ik minu juurde minema, lõpuks läxin ikka üxi koju:D
    Sinu 25 on ka siin sees:D. Kuidas me teeme? valan sulle 0.333333 liitrit kuhugile?:D Pudeli hind oli siis 75 eur:D

  11. #2651

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    LOL. Ärkasin õhtul 1l rummiga , mille tacost ostsin( ostsime) Pidime k6ik minu juurde minema, lõpuks läxin ikka üxi koju:D
    Sinu 25 on ka siin sees:D. Kuidas me teeme? valan sulle 0.333333 liitrit kuhugile?:D Pudeli hind oli siis 75 eur:D
    võid kraanikausist alla valada. ta üritab joomisega rohkem piiri pidada viimasel ajal:
    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olen tugevalt mõelnud viinavõtmise ja pidude üle. Ma ei näe ja ei ole tegelt kunagi näinud mitte mingisugust mõtet end täiesti purju juua, kus sa ei mäleta midagi ja ei saa enam aru millestki. Lisaks on sellises seisundis kulunud kõige utoopilisemad summad, tehtud kõige nõmedamaid asju ning järgmine või isegi järgmised päevad on tervis üpriski korrast ära. Aja, raha, tervise ja maine raiskamine ehk sitt investeering, mille eest ma pean ise peale maksma...

    Varem ma ei ole üritanudki seda nii piirata aga pärast aasiat vaatan mitmeid asju maailmas teistmoodi (joomine, raha kulutamine jms).

  12. #2652
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    LOL. Ärkasin õhtul 1l rummiga , mille tacost ostsin( ostsime) Pidime k6ik minu juurde minema, lõpuks läxin ikka üxi koju:D
    Sinu 25 on ka siin sees:D. Kuidas me teeme? valan sulle 0.333333 liitrit kuhugile?:D Pudeli hind oli siis 75 eur:D
    hahahah. Geeniused :D

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    võid kraanikausist alla valada. ta üritab joomisega rohkem piiri pidada viimasel ajal:
    Sinu valame kraanikausist alla. Saaks sinuga natuke piiri pidada.

  13. #2653

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sinu valame kraanikausist alla. Saaks sinuga natuke piiri pidada.
    tuletan sulle meelde, et sa räägid siin foorumikasutajast, kes on nii asjalik, et võttis esimest korda maikuu mölateemas sõna alles päev enne kuu lõppu ja seda ka ainult selleks, et anda Maxile soovitus kindlasti arsti juurde minna kui viimane kurtis, et ta suguvarre ots mingit kuradima lima välja ajama hakkas.

  14. #2654
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    et anda Maxile soovitus kindlasti arsti juurde minna kui viimane kurtis, et ta suguvarre ots mingit kuradima lima välja ajama hakkas.
    Ma soovitaks sinul ka arsti juurde pöörduda, et sa suust mingit kuradima lima välja ajad.

  15. #2655

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    :(

  16. #2656

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Jätke sheriff rahule!

    Ranka kuidas kuu möödus?

  17. #2657
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    võid kraanikausist alla valada. ta üritab joomisega rohkem piiri pidada viimasel ajal:
    POTY

  18. #2658
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Sain siis sõbra nõusse...

    Pikemalt siis. Olen pärast Aasiat suhteliselt palju jooksmas käinud, alguses oli ikka võhm väga halb aga iga korraga järjest paranenud ja pareneb iga kord veelgi. See kuu tõenäoliselt jõuaksin oma tippvormi lähistele, kui 10km jooksmine ei olnud mitte mingisugune probleem. Oli selline meeldiv tervisesport.

    Olen pidevalt mõelnud maratoni jooksmisele aga ei ole leidnud indu. Konsulteerisin täna Peokuningaga pikemalt sellel teemal, sain häid linke ja annan shoti maratonile. Ei kujuta isegi ennast ette täispikka maratoni läbi jooksmast aga vähemalt annan shoti. Plaaniks: http://my.asics.co.uk ja esimene on siis SEB maraton. Kui selleks ajaks vormi ei saa on backdoor variant Tartu maraton, mis toimub oktoobris.

    Treening sessioon algab 22. paiku, sest reedel stardin suunal: Venemaa-Ukraina-Poola-Eesti, tripp kestab 20-22. juunini.

    Edu mulle, eriti ei usu, et siin mingeid suuremaid updatesin selle kohta annan aga pidin panema kirja, et ei saaks taganeda.

  19. #2659

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    ei näe probleemi, miks ei peaks ära jooksma seda. oled pea alati saavutanud mis eesmäergiks oled endale seadnud ja kui kerttu jukkum, kes polnud varem suur spordisõber olnud, sai maratoni jooksmisega hakkama, siis saad sinagi. edu!

  20. #2660

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    peaks vist ka asja tõsisemalt käsile võtma, mitte lihtsalt mõtlema, et kunagi võiks maratoni/maratone joosta

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES