Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 134, kokku 230 EsimeneEsimene ... 3484124132133134135136144184 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 661 kuni 2 680, kokku 4656

Hübriidvaade

  1. #1
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    no maraton ei olegi sportlik, rohkem siuke ego ja tripilaks. nagu umbes threesome

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Mida te oma juttudega väita tahate? Jah, maraton iseenesest on mõningas mõttes kahjulik ja ca. 0.8 inimest per. 100k jooksja kohta saavad surma. So what? Kõik ekstreemsused on kahjulikud, võtke statistika, mitu inimest saab surma kui ta teeb maratonjoomingut ja paneb 3 päeva jutti. Will isegi rääkis, et Koreas internetiputkades inimesi surma saanud arvutimängu sõltuvuse tagajärjel kuna mängitakse nii kaua.

    Aga kogu eelnev treening on kasulikum kui istuda kodus, juua iga õhtul õlut, süüa rämpssitta ja teha suitsu. Teiseks on see distspliin + eesmärk ning iga ületatav mäekõrgune raskus või vähemalt sellele shoti andmine tõstab Su enesekindlust ja edaspidist läbilöögivõimet: Sa tead, et oled suuteline ka suurtemateks raskustest.

    Ja nagu öeldud: ei lähe ühtegi tipp ega maksimum aega saavutama vaid minu jaoks on lihtsalt see distants läbida, kasvõi viimasena.

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    jah inward, jalka on nagu turna ja tavaline jooks on nagu cashgame

  4. #4
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ise ka 1st maist jooksnud. Esimene kord sai Pärnus kohe Jaansoni ringile minna aga siis pidi pool maad ka kõndima. Nüüd kuu hiljem on 4-6kg maha läinud (kõigub) ja 10-12km trennid ei ole enam probleem. Vist on minek ka poolmaratonile 22-sel Juunil. Täismaratoni veel ette ei võta sellel aasta. Enesetunne ikka väga heaks läinud viimasel ajal. Eks õlut ja saasta saab ikka praegu ka sisse aetud

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Minule joosta ei meeldi ja nii palju kui ma aru olen saanud, on see põlvedele kahjulik.
    Rattasõit on palju meeldivam, teed palju suurema ringi, ja saab üsna hästi kaalust alla kah.
    Võhma tuleb silmnähtavalt juurde.

  6. #6

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    See põlvedele kahjulik oleneb jooksu tehnikast. Mul oli ka vahepeal põlvevaluga probleeme kui jooksin, aga seda aitab vältida ilmselt hea jalats või alternatiivne äärmus paljajalu. Ise valisin enda jaoks viimase (meeldib teistest erineda), kui sattusin kuidagi raamatu otsa "Born to run" Christopher McDougall ja hakkasin uurima kuidas joosta minimaalse vigastuse ohuga. Nüüd lippangi ringi palja jalu ja aastaga pole enam kuskilt tunda andnud, et oleksin põrutada saanud.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    See põlvedele kahjulik oleneb jooksu tehnikast. Mul oli ka vahepeal põlvevaluga probleeme kui jooksin, aga seda aitab vältida ilmselt hea jalats või alternatiivne äärmus paljajalu. Ise valisin enda jaoks viimase (meeldib teistest erineda), kui sattusin kuidagi raamatu otsa "Born to run" Christopher McDougall ja hakkasin uurima kuidas joosta minimaalse vigastuse ohuga. Nüüd lippangi ringi palja jalu ja aastaga pole enam kuskilt tunda andnud, et oleksin põrutada saanud.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    hahhaahahahahaaa, sick pilt

  9. #9

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ma joosta ei viitsind. Kuidagi nüri oli ja kopsu tõmbas läbi. Peale trenni oli muidugi hea tunne, aga ikkagi. Ostsin jalgratta, võtan rattarallist osa, see aasta plaanis ka rattamaraton. Nädalas 2-3 korda, eile lasin näiteks 40 km läbi. Tegin ka Ihaste ringe, aga see hakkas väikseks jääma. Nüüd lasen maanteel, täitsa OK. Ükskord proovisin joosta ka, jätsin kohe sinnapaika... nii aeglane tundus võrreldes rattasõiduga, tundus et ring ei lõppe iial.

  10. #10
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Ma joosta ei viitsind. Kuidagi nüri oli ja kopsu tõmbas läbi. Peale trenni oli muidugi hea tunne, aga ikkagi. Ostsin jalgratta, võtan rattarallist osa, see aasta plaanis ka rattamaraton. Nädalas 2-3 korda, eile lasin näiteks 40 km läbi. Tegin ka Ihaste ringe, aga see hakkas väikseks jääma. Nüüd lasen maanteel, täitsa OK. Ükskord proovisin joosta ka, jätsin kohe sinnapaika... nii aeglane tundus võrreldes rattasõiduga, tundus et ring ei lõppe iial.
    +1 mulle ka ei meeldi jooksmine, kohe üldse mitte. Pigem ratas või ujumine. Hetkel lasen ka iga päev 20km ringe rattaga, kui viitsimist ja aega on siis vähe pikemalt ka.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Anyway hetkel muudame teemat. Sain viisa kätte ja reedest läheb actioniks ning puhun elu sisse ranka.pokkeriprod.com blogile kuni 22-ndani.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Nüüd olen päris kindel, et igasugune maratoni jooks jääb mul järgmisse ellu. Nädalapäevad ja mõni päev peale tagasi jooksin 13.2km ringi (olin täpselt graafikus või tsipa ees). Peale seda oli ilmselge, et tegu oli väikese ületreeninguga ja võtsin ekstra kaks lisa päev.

    Uuesti jooksma minnes andis parema jala sääreluu tunda (sama oli ka toona kaitseväes) aga punnitasin selle ringi ära. Võtsin uuesti rohkem vabu päevi taastumiseks. Täna uuesti jooksma minnes oli täpselt sama jama ning üks põlv lõi vahepeal "nõrgaks" nagu tahtis alt ära kaduda.

    Nüüd võtan natuke pikemalt vabu päevi. Jooksmist ei lõpeta, sest hetkel päris hea rutiin aga maratoni jaoks punnitama ei hakka.

    Aa ja olen asfalti peal trenni teinud. Lootsin omast lollusest, et kunagi ei andnud see tunda aga ju vanus natuke korrektuure teinud, eriti pärast sellist pikka ringi. Edaspidi hakkan metsades müttama, õnneks on mul päris head metsaraja lähedal - Glehni või mis iganes selle lossi nimi oli TTÜ taga.

    Võhma vorm on väga hea, 13.2km ring tuli suht loppelt välja, ainukeseks probleemiks kujunes enda lollus, et ei tarbinud eelnevalt piisavalt vett ja viimased 2km oli tohutu joogijänu.

    Pool maraton on doable ja väga suure tõenäosusega jookseksin selle ka praegu läbi aga siis oleksin finishis suht kutu ning mitu päeva liikumisvõimetu.

    EDIT: pokkerist niipalju, et ei ole viimasel ajal üldse mängindu, eelmine kuu mõnituhat hu cashi kätt ja paarsada HT HUSNG-d.

    HUSNG-des ei saagi aru, mis toimub, sest viimased 2-3k turkat on ikka väga halvasti läinud ja tunnen, et jooksen top range. Vahepeal ei teinud head mängu ka aga kuna ma hetkel olen keskendunud üldse muudele asjadele siis eriti ei hooligi sellest.

    See kuu tõenäoliselt ka pokkerit mängida eriti ei jõua.

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Aga mis sai tripist? Pidid nagu blogile elu sisse puhuma?

  14. #14

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ranka, kas sa oled hetkeseisuga saavutanud olukorra, kus sa ei pea enam normaalseks äraelamiseks pokkerit mängima?

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ranka, kas sa oled hetkeseisuga saavutanud olukorra, kus sa ei pea enam normaalseks äraelamiseks pokkerit mängima?
    Väga hea küsimus, sama mõte käis peast läbi....

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Aga mis sai tripist? Pidid nagu blogile elu sisse puhuma?
    Terminated.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ranka, kas sa oled hetkeseisuga saavutanud olukorra, kus sa ei pea enam normaalseks äraelamiseks pokkerit mängima?
    Sõltub.

  17. #17

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust

    Sõltub.
    Kui iga nv matka-madisega 2,8k naistes käid, siis peab natuke online juurde grindima jah?!

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Kui iga nv matka-madisega 2,8k naistes käid, siis peab natuke online juurde grindima jah?!
    Jah umbes nii. See sõltub inimesest ja tema välja minekutest/nõudlusest ning veel mõnest muust muutujast ning lisaks ka küsimusest endast: «kas sa oled hetkeisuga...». Pigem see hetkeiseisuga on see, et hetkeseisuga ei ole saavutanud, see võib-olla varmegi aga hetkeseisuga on pokkerist kopp ees. PKR'is mängin ka nüüd, toksin miskit boonust lahti ja see on tõesti ajaviiteks fun.

    Lisaksin niipalju, et hetkel uurin 1. november - 1. mai omale aasiasse elukohta. Sihikul on praegu filipiinid ja sama kompleks, kus elab hllapllegi ning üks teine pokkerimängija: http://kandisuites.com/flash/picture-gallery.htm. Samas igatsen Macaud ja seal live mängida ning iPadiga asju ajada oleks ka üks alternatiiv. Oh ei tea.

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Pokkerist veel niipalju, et HT-de action on ilmselgelt alla läinud või noh vähemalt minu jaoks. Päevasel ajal ma ei viitsi mängida, sest siis rohkem segajaid + rohkem teha ning meelisajad on varahommikused tunnid nii 03:00-07:00. Kunagi oli asi ilusti tasakaalus - oli regulare vähem, actionit ka loomulikul aga sai järjekindlalt 2-3 laual lasta.

    Nüüd on nii, et teinekord on mõlemad lobbyd tühjad, istud maha ja ootad 3-4 minutit. Või kui lobbyd on võetud, siis ootad lobby järgi mõned minutid ja siis omakorda vastast. Kas tõesti Hispaania minek niipalju mõjutas?

    Regularide vastu ma ei viitsi mängida. Turniiriga kaotan $1.88 raket ja regularide vastu kaotan keskmiselt $1.30 ehk $0.50 sendine «eelis». Ei viitsi improveda ja ei näe ka eriti, et tuleks regulari vastu 2-3% ROI-line eelis. Üleüldse viimastel kuudel jooksen pasalt või ei oska enam mängida ning üldine ROI on alla läinud - pakun, et 2% või veel vähemgi aga viimased 2-3k mängu on kindlalt BE võib-olla rohkemgi, üldiselt ei huvita ka. Tunnen nagu jooksen top-rangesse aga sellise sample puhul ma üritan olla ikkagi reaalne ja mitte hakata halba kaardijooksu süüdistama.

    Kuna enam eriti mängida üldse ei viitsi, puhuvad uued mõtted ja suunad siis suht ükskõik kah :)

    Hetkel siis pokkeris passin enamasti Partys 400NL HU laudades, kui keegi tuleb siis mängin kui ei tule nokitsen vaikselt oma asjade kallal.

    EDIT: see regularide eelis on tehtud nii, et lasin sõbral teha ühe scripti. Märgistad siis vastased ära oma suva järgi.

    Ala: donk, tundmatu, reg või siis veel täpsemalt: suur donk, keskmine donk, väike donk, tundmatu, be reg, norm reg, hea reg ja siis postgreSQL scripti jooksutad ning näed oma ROI-d vastaste tüüpide vastu.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Vana macaus olema peab, et live cashi grindida? Plaanis järgmiseks suveks roll korjata ja sinna minna.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES