Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 135, kokku 227 EsimeneEsimene ... 3585125133134135136137145185 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 681 kuni 2 700, kokku 4533
  1. #2681

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Mul seoses jooksmisega vana vigastus jälle tagasi. Sääreluu stressmurd. Seekord natuke teisest kohast aga sama moodi kulgeb nagu eelmine kord. Mul kord nädalas jooksuvõistlused ja iga korraga on hullemaks läinud. Nüüd see nädal vist jätan vahele jooksu ja vaatan mis nädala pärast saab.

  2. #2682

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mnjah, see foorum toob ka midagi positiivset mulle.. Hakkan ka jooksmas käima, kuna varsti võin lihtsalt veereda trepist alla juba :D Jooksurexid, mis soovitusi annate jooksufishile?
    nagu eespool soovitatud, siis korralikud jalatsid (mitte mingi hirve eesnaha paksuse tallaga 5-eurone turult ostetud kets). samuti kui veerema kipud, siis ära asfaldil jookse vaid kuskil metsa all (pehmemal pinnal), et keha säästa.

  3. #2683
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Jep, seda soovitati juba, et jookseksin pehmel pinnasel esialgu, asfalt annab põlvedele valu muidu, olen sellega nõus. Muide, keegi teab, mitu km on Tartus Anne kanali ümbert see ring?

    E: Ise küsin, ise vastan - natuke googeldamist ja sain teada, et 1600 meetrit, vastab see tõele?
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 04.06.12 at 19:51

  4. #2684
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    mõõda delfi kaardi pealt üle. natuke peaks rohkem olema, ning sügiseks plaanitakse valmis saada 2km ring.ma ise alustan ujujate parkla juurest jalakäiate sillakaarelt poolringiga kanali ja jõe vahelt ihastesse ja tagasi :)

  5. #2685

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    ( Click to show/hide )


    Trennid on läinud tasapisi pikemaks - alustasin umbes 30m ja nüüd pikemad otsad ca 1h30m. Tänu pikematele trennidele olengi nüüd vaikselt tatart hakanud sööma taastumise eesmärgil. Lühemate trennide puhul ei tundnud selleks mingit vajadust ja mingil hetkel olid süsikad enam-vähem nulli viidud. Suurimaks küsimärgiks ongi hetkel, kas pelgalt rasvavarude pealt kannatab sellist distantsi läbida ja mida keha siis arvab, kui saab spordijoogi laksu kätte. Ma teengi seda kerge eksperimendina ja täiesti võimalik, et sellise toitumisega ülipikkasi distantse läbida osutub väga raskeks.

    Eesmärgiks ongi kord elus maraton läbida. Päris staieriks ei kavatse hakata.

  6. #2686
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mnjah, see foorum toob ka midagi positiivset mulle.. Hakkan ka jooksmas käima, kuna varsti võin lihtsalt veereda trepist alla juba :D Jooksurexid, mis soovitusi annate jooksufishile?
    Ihastes on väga mõnus saepururada,võid nii ringi mööda kulgeda kui ka metsavahel joosta, igati norm pinnas. Lisaks saab seal ka lihtsamaid võimlemisharjutusi teha rööbaspuude ja redelite peal. Personaaltreeneriks on sääsed, kes sunnivad sind pidevas liikumises kulgema, vastasel juhul kaotad ühe trenniga lisaks pekile ka paar liitrit verd :D Tegelikult törts Off-i kaasa, õhtusel ajal pusa peale ja kõik ok

  7. #2687
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Ihastes on väga mõnus saepururada,võid nii ringi mööda kulgeda kui ka metsavahel joosta, igati norm pinnas. Lisaks saab seal ka lihtsamaid võimlemisharjutusi teha rööbaspuude ja redelite peal. Personaaltreeneriks on sääsed, kes sunnivad sind pidevas liikumises kulgema, vastasel juhul kaotad ühe trenniga lisaks pekile ka paar liitrit verd :D Tegelikult törts Off-i kaasa, õhtusel ajal pusa peale ja kõik ok
    +1
    Käin ka seal ise iga hommik trenni tegemas ja Tartu linna piires naljalt väga paremat rada jooksmiseks ei leia (ainukene miinus on see, et paljud kohalikud inimesed käivad seal oma koeri jalutamas ning siis võib millegi veidi ebameeldiva sisse asuta, kui ette ei vaata).

  8. #2688
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Propageerin oma kallutatud vaadet, aga et end üldiselt heasse vormi ajada nt. kaalust alla saada, rasva põletada ja cardiot arendada, siis jalgpalli mängimine on tohutult kasulik selles osas. Kasvõi lihtsalt motivatsiooni poole pealt jooksmisega vastandades on see, et tahet pingutada on kõvasti rohkem.
    Jooksed millegi käega katsutava pärast, kindel siht ja eesmärk silme ees, kas siis kaitses vastane kätte saada ja maha võtta, või ründes pallini jõuda, et see oluline värav ära lüüa . Ka trennis joone jookse tehes, siis ilmselgelt võitlusliku momenti tekitab meeskonnaga koos jooksmine - ei taha ju viimane olla, vaid ikka esimeste seas. Jalka põletab umbes mängu peale 1.5-1.7k kalorit keskmiselt

    Ragel ka mõnes mõttes tõetera sees, et näiteks jalgpalli puhul, teisalt see ala liigestele mõjub päris raskelt. Väga tihedad on igasugused lihas- ja sidemevenitustega seonduvad vigastused.

    Üldiselt oleks huvitav ka ise mingi aeg maraton ära joosta, kuidas kannatab ja nii. Kokkuvõtteks sai selline obv jutt, aga edu rankale ja spordi harrastajatele. Ärge istuge kodus ja kui vähegi saab, siis liikuge ja tehke sporti kõvasti :).
    FYP. Aga muidu nõus. Maratonis ei näe üldse pointi, arvestades seda et normi tulemuse saamiseks peab tervis kannatama.

    //
    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    no maraton ei olegi sportlik, rohkem siuke ego ja tripilaks. nagu umbes threesome
    haha, pakun, et 3some puhul see tripilaks ikka vähe suurem.
    Viimati muudetud fyte poolt : 04.06.12 at 23:00

  9. #2689
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    no maraton ei olegi sportlik, rohkem siuke ego ja tripilaks. nagu umbes threesome

  10. #2690
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Mida te oma juttudega väita tahate? Jah, maraton iseenesest on mõningas mõttes kahjulik ja ca. 0.8 inimest per. 100k jooksja kohta saavad surma. So what? Kõik ekstreemsused on kahjulikud, võtke statistika, mitu inimest saab surma kui ta teeb maratonjoomingut ja paneb 3 päeva jutti. Will isegi rääkis, et Koreas internetiputkades inimesi surma saanud arvutimängu sõltuvuse tagajärjel kuna mängitakse nii kaua.

    Aga kogu eelnev treening on kasulikum kui istuda kodus, juua iga õhtul õlut, süüa rämpssitta ja teha suitsu. Teiseks on see distspliin + eesmärk ning iga ületatav mäekõrgune raskus või vähemalt sellele shoti andmine tõstab Su enesekindlust ja edaspidist läbilöögivõimet: Sa tead, et oled suuteline ka suurtemateks raskustest.

    Ja nagu öeldud: ei lähe ühtegi tipp ega maksimum aega saavutama vaid minu jaoks on lihtsalt see distants läbida, kasvõi viimasena.

  11. #2691
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    FYP. Aga muidu nõus. Maratonis ei näe üldse pointi, arvestades seda et normi tulemuse saamiseks peab tervis kannatama.
    Sorry ma ei näe teie jalgpalli võistkonnas pointi. Kogu aeg vigastatud (loe: tervis kannatab) ja võite ei tule.

    Täpselt sama loogika.

  12. #2692
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mnjah, see foorum toob ka midagi positiivset mulle.. Hakkan ka jooksmas käima, kuna varsti võin lihtsalt veereda trepist alla juba :D Jooksurexid, mis soovitusi annate jooksufishile?
    Kui nutikat omad siis tiri mingi km lugev app, endale vähemalt meeldib, kui nt SportsTracker terve teekonna ära salvestab ja keskmise kiiruse, kalorite kaotuse, teekonna pikkuse jms kokku arvutab. Lisaks on see nagu spordipäevik ja oma tulemustel on alati hea silma peal hoida.

  13. #2693
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Kui nutikat omad siis tiri mingi km lugev app, endale vähemalt meeldib, kui nt SportsTracker terve teekonna ära salvestab ja keskmise kiiruse, kalorite kaotuse, teekonna pikkuse jms kokku arvutab. Lisaks on see nagu spordipäevik ja oma tulemustel on alati hea silma peal hoida.
    Ma mõtlesingi, et äkki on mul võimalik oma telefonile (Nokia X3-02) mingisugune app peale kakkuda, ma ei tea kui nutt ta on, poolnutt vist ikka :D Olen siin lugenud erinevatest appidest, aga ei tea missugune mu telefonil töötaks ja oleks hea kasutada..

  14. #2694
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    jah inward, jalka on nagu turna ja tavaline jooks on nagu cashgame

  15. #2695
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ise ka 1st maist jooksnud. Esimene kord sai Pärnus kohe Jaansoni ringile minna aga siis pidi pool maad ka kõndima. Nüüd kuu hiljem on 4-6kg maha läinud (kõigub) ja 10-12km trennid ei ole enam probleem. Vist on minek ka poolmaratonile 22-sel Juunil. Täismaratoni veel ette ei võta sellel aasta. Enesetunne ikka väga heaks läinud viimasel ajal. Eks õlut ja saasta saab ikka praegu ka sisse aetud

  16. #2696

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Ma mõtlesingi, et äkki on mul võimalik oma telefonile (Nokia X3-02) mingisugune app peale kakkuda, ma ei tea kui nutt ta on, poolnutt vist ikka :D Olen siin lugenud erinevatest appidest, aga ei tea missugune mu telefonil töötaks ja oleks hea kasutada..
    endomondo vist üks populaarsemaid. esmapilgul tundub, et sinu telefonile ka see saadaval.

  17. #2697
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Minule joosta ei meeldi ja nii palju kui ma aru olen saanud, on see põlvedele kahjulik.
    Rattasõit on palju meeldivam, teed palju suurema ringi, ja saab üsna hästi kaalust alla kah.
    Võhma tuleb silmnähtavalt juurde.

  18. #2698

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    See põlvedele kahjulik oleneb jooksu tehnikast. Mul oli ka vahepeal põlvevaluga probleeme kui jooksin, aga seda aitab vältida ilmselt hea jalats või alternatiivne äärmus paljajalu. Ise valisin enda jaoks viimase (meeldib teistest erineda), kui sattusin kuidagi raamatu otsa "Born to run" Christopher McDougall ja hakkasin uurima kuidas joosta minimaalse vigastuse ohuga. Nüüd lippangi ringi palja jalu ja aastaga pole enam kuskilt tunda andnud, et oleksin põrutada saanud.

  19. #2699
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    See põlvedele kahjulik oleneb jooksu tehnikast. Mul oli ka vahepeal põlvevaluga probleeme kui jooksin, aga seda aitab vältida ilmselt hea jalats või alternatiivne äärmus paljajalu. Ise valisin enda jaoks viimase (meeldib teistest erineda), kui sattusin kuidagi raamatu otsa "Born to run" Christopher McDougall ja hakkasin uurima kuidas joosta minimaalse vigastuse ohuga. Nüüd lippangi ringi palja jalu ja aastaga pole enam kuskilt tunda andnud, et oleksin põrutada saanud.

  20. #2700
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    hahhaahahahahaaa, sick pilt

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES