Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 139, kokku 227 EsimeneEsimene ... 3989129137138139140141149189 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 761 kuni 2 780, kokku 4538
  1. #2761
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mina tahaks 3bet potide õppevideot:)
    Filter 3bet = TRUE. Vaata, kas sa non-blind kohtades on plussis ja kas SB-lt ja BB-lt kaotad vähem kui blindi foldides ning ongi video olemas. Suure tõenäosusega plussis. Raske on 3betted pottides mööda mängida, kui 72o tüüpi käsi ranges ei ole.

    Muideks tegin täna pommi. Eile ostsin soojaletist grillkana, täna oli seal üks kotis vele. Laisk nagu ma olen, viskasin selle otse mikrokasse koos kotiga, siis mikrokas töötab ja jubedalt krõbised. Vaata, et ohoo kana põleb w? Ei foolium loopis sädemeid. Itsistasin seal mõnuga ja võtsin sädeleva kana ahjust välja.

  2. #2762
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Väga tähtis privaatne jutt Rankale. Teised ärge vaadake:

    ( Click to show/hide )

  3. #2763

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tegelikult ei saa võtta kui pokkerit mingit mängu mida peab beatima. Peab vaatama ka turge, et kuidas see võiks mõjutada üksikmängijat. Oletame nt kui tulevikus brutopalk hakkab liikuma skandinaavia suunas(mis tegelikult järk-järgult ju toimubki) ja pokkerirahakraanid pannakse kinni(promod vähenavad, rb kaotatakse vms) mida tegelikult on ka näha. Pokkeritubad eomanikud ei salli mingeid regulare, vaid hobimängijaid. Reaalpalk liigub pos-se suunas-pokkerimaastik vaikselt hääbumise suunas. Vb võib nt zynga turuletulek veidi pokkeriturgu elavdada, kuid üldiselt see võib olla ka lühiajaline. Lihtsalt see nn suhe liigub vaikselt pokkeriproks olemiseks negatiivses suunas.
    Lihtsalt turg paneb kõk lõpuks paika. Me ei ela enam 00 keskel
    Pokkeripro vs tavalise töö võrdlus on praegu umbes sama mööda nagu see oli ka paar aastat tagasi. See, et mängud on raskemad ja palgad on suuremad on tõsi, aga kui keegi tahab, siis ma võin teha kellegiga prop beti kasvõi 20k€ peale, et ma teenin kuuga kasvõi sellises täiesti sendi limiidis nagu NL25 (NL10 läheb natuke raskeks, aga ilmselt on seal ka ikkagi vabalt tehtav, kõrgematest limiitidest rääkimata) rohkem kui näiteks 3 kordne keskmine palk ja vähemate tundidega kui täis tööaeg!

    Raha, mida teenida on, aga lihtsalt biitima peab

  4. #2764

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Pokkeripro vs tavalise töö võrdlus on praegu umbes sama mööda nagu see oli ka paar aastat tagasi. See, et mängud on raskemad ja palgad on suuremad on tõsi, aga kui keegi tahab, siis ma võin teha kellegiga prop beti kasvõi 20k€ peale, et ma teenin kuuga kasvõi sellises täiesti sendi limiidis nagu NL25 (NL10 läheb natuke raskeks, aga ilmselt on seal ka ikkagi vabalt tehtav, kõrgematest limiitidest rääkimata) rohkem kui näiteks 3 kordne keskmine palk ja vähemate tundidega kui täis tööaeg!

    Raha, mida teenida on, aga lihtsalt biitima peab
    Sattusin lugema ja oleks mul raha teeks kohe selle beti sinuga ära. Ütled, et ilmselt isegi NL10-s oleks võimalik teenida 3 kordse keskmise palga ja seda vähemate tundidega kui täis tööaeg. Keskmine palk on ca 800 euri seega 3x = 2400 euri. ST, et peaksid võitma 240BI kuus. Täistööaeg on kuus ca 20 päeva(160 tundi kuus), st peaksid keskmiselt teenima 12BI päevas. Ütleme, et su winrate on mingi 10bb/sajale(millest omakorda sööb rake nii 3bb/sajale(see on suhtlambist võetud number :D). Nii, et 7bb/sajale = 1000 kätt on 7 dollarit kasumit. 2400/7= u 343 k kätt 20 tööpäeva jooksul. 8 tunni jooksul peaksid mängima üle 17K käe
    Loodan, et midagi väga mööda ei pannud - raske nv seljataga ja magamata
    Viimati muudetud JumalSander poolt : 12.08.12 at 14:22

  5. #2765

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
    Sattusin lugema ja oleks mul raha teeks kohe selle beti sinuga ära. Ütled, et ilmselt isegi NL10-s oleks võimalik teenida 3 kordse keskmise palga ja seda vähemate tundidega kui täis tööaeg. Keskmine palk on ca 800 euri seega 3x = 2400 euri. ST, et peaksid võitma 240BI kuus. Täistööaeg on kuus ca 20 päeva(800 tundi kuus), st peaksid keskmiselt teenima 12BI päevas. Ütleme, et su winrate on mingi 10bb/sajale(millest omakorda sööb rake nii 3bb/sajale(see on suhtlambist võetud number :D). Nii, et 7bb/sajale = 1000 kätt on 7 dollarit kasumit. 2400/7= u 343 k kätt 20 tööpäeva jooksul. 8 tunni jooksul peaksid mängima üle 17K käe
    Loodan, et midagi väga mööda ei pannud - raske nv seljataga ja magamata
    800 tundi kuus päris raske tööl käia:D

  6. #2766
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Fozzizle Vaata postitust
    800 tundi kuus päris raske tööl käia:D
    Tegin eelmine kuu 250 ja olin päris uhke enda üle. Hetkel nutan.

  7. #2767
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    winrate 10bb/100-le <- sealt on rake juba makstud.

  8. #2768
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Kui sina arvestad keskmist palkka koos maksudega , võiks tema arvestada võidetud summad koos makstud rakega.

  9. #2769
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ma eeldan, et mäng ei toimuks kusagil eurovõrgustikus vaid Starsi dollarilaudades (mujal läheks vajaliku volüümi tegemiseks raskeks) ja seetõttu tuleks kasumit teenida $2950 või enam.

  10. #2770

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Fozzizle Vaata postitust
    800 tundi kuus päris raske tööl käia:D
    :S... magamata... :D. korrutasin 40tundi nädalas 20 tööpäevaga :D.

  11. #2771
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Pokkeripro vs tavalise töö võrdlus on praegu umbes sama mööda nagu see oli ka paar aastat tagasi. See, et mängud on raskemad ja palgad on suuremad on tõsi, aga kui keegi tahab, siis ma võin teha kellegiga prop beti kasvõi 20k€ peale, et ma teenin kuuga kasvõi sellises täiesti sendi limiidis nagu NL25 (NL10 läheb natuke raskeks, aga ilmselt on seal ka ikkagi vabalt tehtav, kõrgematest limiitidest rääkimata) rohkem kui näiteks 3 kordne keskmine palk ja vähemate tundidega kui täis tööaeg!

    Raha, mida teenida on, aga lihtsalt biitima peab
    Mõtlen selle üle ja mis oddsidega. Kuna sina pakud ja oled kindel siis vastu bettija peab saama paremad oddsid kui 1:1. Arvesse võime võtta ka rakebacki aga fikseeritud diiliga (40% tundub kuldne keskmine).

  12. #2772
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Netopalk on ~€710 btw.

  13. #2773

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ära peale tee enam.

  14. #2774

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Netopalk on ~€710 btw.
    Ma lähtuks pigem palgafondist ehk 1100€+ summast. Tööinimesel on mingisugune pension ja haigekassa garanteeritud aga pokkeripro peab nende eest ise hoolt kandma.

    http://www.pokertableratings.com/top...h/0.10-0.25-NL

    Eks kuu lõpus paistab, kas keegi ületab selle ümmarguse 100bi piiri, max. saab neid olema kolm.

  15. #2775
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Anyway, mõtlesin natuke ja €2500 oleks mu pakkumine. Paku nüüd oddsid, mis mulle rahuldavad, paneme paika täpsed reeglid ja teeme ära. Ühe kuu eest ~€5k teenida (3x€700 + võideteav €2500 bet) 25NLis peaks olema rahuldav ning mõlema riskid-võidud paigas. See tähendab, et keegi ei hakka sohki tegema ega pärast kaotust endalt elu võtma :)

  16. #2776
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma lähtuks pigem palgafondist ehk 1100€+ summast. Tööinimesel on mingisugune pension ja haigekassa garanteeritud aga pokkeripro peab nende eest ise hoolt kandma.

    http://www.pokertableratings.com/top...h/0.10-0.25-NL

    Eks kuu lõpus paistab, kas keegi ületab selle ümmarguse 100bi piiri, max. saab neid olema kolm.
    1. Ma arvan, et €2130 kuus teenides saab sealt enda nägemuse järgi kõrvale panna need haigekassa ja pensioni rahad, tundub loogiline võib-olla isegi sinu jaoks. Tulumaksu ei maksa niikuinii.

    2. Rakeback on 150k kätt mängides vähemalt 40bi+, nii et mingeid 100bi mänguga näiteid tooma hakata on üsna mõttetu.

  17. #2777
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ma lähtuks pigem palgafondist ehk 1100€+ summast. Tööinimesel on mingisugune pension ja haigekassa garanteeritud aga pokkeripro peab nende eest ise hoolt kandma.
    +töötukindustus+puhkused+preemiad(?)+kodulaenu võimalus, mis on huge +EV
    Rääkimata firma suvepäevadest...

  18. #2778
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    1. Ma arvan, et €2130 kuus teenides saab sealt enda nägemuse järgi kõrvale panna need haigekassa ja pensioni rahad, tundub loogiline võib-olla isegi sinu jaoks. Tulumaksu ei maksa niikuinii.

    2. Rakeback on 150k kätt mängides vähemalt 40bi+, nii et mingeid 100bi mänguga näiteid tooma hakata on üsna mõttetu.
    Ei kaitse potsatajat aga mida see 150k käsi näitama peaks? Vähesed suudavad näidata stabiilselt sellist volüümi ja seega eelmainitud bet ei tõesta ka mitte midagi. See on sama nagu mõne turniirivõidu puhul teha vettkindlaid järeldusi.

  19. #2779
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei kaitse potsatajat aga mida see 150k käsi näitama peaks? Vähesed suudavad näidata stabiilselt sellist volüümi ja seega eelmainitud bet ei tõesta ka mitte midagi. See on sama nagu mõne turniirivõidu puhul teha vettkindlaid järeldusi.
    Olgu, arvu panin varuga, sest 100k käe korral on ka rb 40bi.

    Ma magasin vist selle koha maha, kus oli kirjas, et pokkeri mängimine on ainult siis +EV kui 3 keskmist palka teenid. 2,5 palga korral on juba -EV. Kuna bet oli erakorraline, siis võib ka 150k kätt seal olla erakorraline, mitte stabiilne. Näide/bet oli selle kohta, et ISEGI nl25's on üle keskmise vaevaga võimalik seda teenida.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 12.08.12 at 17:21

  20. #2780

    Re: Blogi: Kaukaasia vang Ranka päevik

    Ranka: pane PM, mis tingimusi sa tahaksid.. või ütle skypes..

    Keegi tahaks veel pirukast osa?

    Mängiksin ilmselt muchoses.

    NL10 võiks olla lubatud ka "ületunnid" ( Näiteks 200h kokku ). Aga siiski on see kindlasti tehtav. Aga praeguse beti teema oleks ikkagi NL25/20
    Viimati muudetud raidov poolt : 12.08.12 at 19:01

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES