Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 141, kokku 224 EsimeneEsimene ... 4191131139140141142143151191 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 801 kuni 2 820, kokku 4538

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ranka, kuidas sa nii pump olid kasinni jõudes :S:D
    vastan ise. rumm ja õlled tee peal.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ranka, kuidas sa nii pump olid kasinni jõudes :S:D
    polnud üldse pump. tõmbasime veel leitsi ja camuga 1l mõrnaja sisse ja siis alles läks peoks.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    polnud üldse pump. tõmbasime veel leitsi ja camuga 1l mõrnaja sisse ja siis alles läks peoks.
    Tartu keelu panen sulle peale,kuna sarihammustajaid me ei seedi

  4. #4

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Ranka peaks olema regz sarijoodik, kuid no ma ei saa aru, kuidas talle nii kiirelt pähe hakkab

  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Kiirelt hakkab siis pähe kui maks perse on joodud.

  6. #6

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kiirelt hakkab siis pähe kui maks perse on joodud.
    ei teagi inimest, kellele õlled + poolene pähe ei hakka.

  7. #7

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    ei teagi inimest, kellele õlled + poolene pähe ei hakka.
    Minu jaoks on see kogus standard tudurohi.

  8. #8

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minu jaoks on see kogus standard tudurohi.
    Ja teises teemas räägid poolekuulisest kartulidieedist, prioriteedid vähe paigast ära või mis?

  9. #9

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    rankal pappi on, kyll ostab uue maksa

  10. #10

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    valus **** oled

  11. #11

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Miks paigast ära? Selge ju, et mõlemat korraga ei saa, saab kas normaalselt magada või normaalselt süüa. Aastate jooksul olen proovinud erinevaid unerohtusid, toimib aga see üks ja ainus "poolik". Samas kui juba kodune olla, siis ei olegi vaja kogu aeg stabiilselt janormaalselt välja magada. Piisab korrast-kahest nädalas ja sellest reeglist ei tohiks üle astuda.

  12. #12
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Miks paigast ära? Selge ju, et mõlemat korraga ei saa, saab kas normaalselt magada või normaalselt süüa. Aastate jooksul olen proovinud erinevaid unerohtusid, toimib aga see üks ja ainus "poolik". Samas kui juba kodune olla, siis ei olegi vaja kogu aeg stabiilselt janormaalselt välja magada. Piisab korrast-kahest nädalas ja sellest reeglist ei tohiks üle astuda.
    Oli mul kord üks sõber, kes iga päev enne magama minekut pidi jooma minimaalselt 2 õlut või beebipudeli(0.3l) viskit. Ilma selleta oli võimatu magama jääda. Kuid ennäe imet, juhtus üks müstiline sündmus - kutt läks tööle. Magas nagu nott peale esimest päeva. Kodus päevad läbi lakke sülitamine tekitabki unetust.

  13. #13

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Oli mul kord üks sõber, kes iga päev enne magama minekut pidi jooma minimaalselt 2 õlut või beebipudeli(0.3l) viskit. Ilma selleta oli võimatu magama jääda. Kuid ennäe imet, juhtus üks müstiline sündmus - kutt läks tööle. Magas nagu nott peale esimest päeva. Kodus päevad läbi lakke sülitamine tekitabki unetust.
    Ma näen pidevalt poes ülikondes kontoritöötajaid, kellel ostukorvis toiduainete kõrval väike viski või poolene viin. Raudselt on see unerohi peale pingelist tööpäeva.

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma näen pidevalt poes ülikondes kontoritöötajaid, kellel ostukorvis toiduainete kõrval väike viski või poolene viin. Raudselt on see unerohi peale pingelist tööpäeva.
    ma sellepärast käingi tööl casualriietega, et pärast tööpäeva viina ostes Rage-taolised mingeid kokkuvõtteid bürootööliste kohta teha ei saaks :)

  15. #15

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Oli mul kord üks sõber, kes iga päev enne magama minekut pidi jooma minimaalselt 2 õlut või beebipudeli(0.3l) viskit. Ilma selleta oli võimatu magama jääda. Kuid ennäe imet, juhtus üks müstiline sündmus - kutt läks tööle. Magas nagu nott peale esimest päeva. Kodus päevad läbi lakke sülitamine tekitabki unetust.
    Oma sõbra juhtumi põhjal teed järeldusi kõigi unetute kohta? Peale esimest päeva ta muidugi magas aga peale esimest kuud või poolaastat?

    Kodus päevad läbi lakke sülitamine muidugi võimendab probleemi, kuid töötamine ei kaota seda mitte kusagile va. sisseelamisperioodil.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Jätkake mehed! Varsti biidime ametlikku alkoteemat selle blogiga.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Nitid on vitud ja vitud on ...

    Tänane sess lõppes 2BI miinusega ja käed, mis lõpetasid ühtlasi sessi, kuna hakkasin halvasti mängima:

    Vastane: 19/7 tüüpi mängija
    ( Click to show/hide )

    Vastane 4/4 üle 52 käe
    ( Click to show/hide )


    Kas keegi mängiks midagi teistmoodi?

  18. #18

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    hästi mängitud imo. ei näe küll, kuidas neid käsi saaks maha visata.

    esimeses käes riveri bet tema poolt on nii imelik, et arvestades kui tugev käsi sul boardi arvestades on, ei näe küll võimalust rida maha panna. võib-olla ta üritas tricky olla, aga enamus kühveldaksid raha sisse turnil sinu raise vastu kohe. ja kui ta pani sind aggressive flush draw peale (As-ga üritad teda potist välja pushida), siis on nagu mõttetu ju see riveri bet tema poolt, sest sa ei calli bustinud flush drawga (või oleks see kõrgemal levelil väga kaval bet, sest sunnib vastaseid nõrgema käega wtf-callima, mis muidu temapoolset turni all-ini ei calliks?).

    teises käes on turnis veel vähem arutleda. pigem mõtleks flopil enne raiset, et "millest ma 4/4 vastase vastu ees olen sellisel boardil", aga oled ilmselt piisavalt paljust et raiseda. igatahes turn tuli sinu jaoks lihtsalt lõks-kaart, kus igal juhul enam foldida ei saa (tulemust vaadates poleks elu sees uskunud, et 4/4 mängib J9 preflop raise peale ja ainus mida turnil reaalselt kardad siin on AJ (või AcTc nt), aga selle vastu on sull oute).

  19. #19

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    mis teema see on, et sa raised koguaeg min?

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [25NL FR]: From the scratch

    Tsitaat Algselt postitas redskruf Vaata postitust
    mis teema see on, et sa raised koguaeg min?
    meeldib rohkem, tulemusi ei oska öelda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 28 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 28 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES