Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 149, kokku 223 EsimeneEsimene ... 4999139147148149150151159199 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 961 kuni 2 980, kokku 4457
  1. #2961
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Finaly räägitakse asjadest siin(foorumis) nii nagu vaja.
    Kui sa finally ennast põlema paneks, siis oleks siin foorumis asjad nii nagu vaja.

  2. #2962
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Kui sa finally ennast põlema paneks, siis oleks siin foorumis asjad nii nagu vaja.
    pluss odaga kõrva. muidu +1 spewmonkeyle.

  3. #2963

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    n1

    Anyway, ma ei tea, see võib olla ikka idiootne teooria vms. aga ma ise leian, et FR mängud on ka suht equlibriumis. S.t., et kõik mängivad suht samamoodi ehk maakeeli standardilt. Need, kes on sellest süsteemist väljaspool: kaotavad või võidavad suurelt. S.t. et kes teeb vigu (fishid) ehk on liiga loosed ja stationid, nad obv kaotavad. Kes teevad põhjendatult teistmoodi liigutusi, need võidavad.

    Equilbirium maybe on vale sõna aga mõte selles, et inimesed on õppinud mängima ühe ja sama näitaja vastu suht täpselt mängima aga kui tekib sisse erinevus ja kui kõrvakalle on suunatud "loogika" suunas (ei oska paremini seletada), mitte donk-play suunas, siis tehakse suurema tõenäosusega viga.

    Umbes sama: checkid JQT flopil QQ järgi, siis sind ei panda strong handi peale ja hakatakse bluffima. Ma ei võta seda üldse laest, olen sitaks sitaks teinud analüüsi ja bodogi mängija prettyfurcoat, kes biidib hu mänge 22PT/BB (44bb) teeb sellist mängu, mis on täiesti WTF?! See on küll HU aga sama case kehtib ka seal!

    /idiot theory
    Täpselt nii ongi, enamus regulare mängib tänapäeval ühe standardi järgi ja kui teed midagi, mille kohta enamus videosi ütleb, et he would NEVER check behind top set here, siis võidad tihti väga palju raha väga minimaalse equitiga kätelt. Aga mängud muutuvad kogu aeg ja aina rohkem ja rohkem juba hakkan tähele panema selliseid trappy out of line playsi, seega peab pidevalt sammu võrra ees olema.

    Üliagressiivse 3bettimise ja isoleerimise pärast on mul tekkinud mõndade käte kohta mõttevälgatused, et open limpimine võib tänapäevamängudes kasulikum olla kui openraise, puhtalt tänu sellele, et käe mängitavus postflop on shit 3beti vastu, kuigi võime rangest ees olla, kuid kui limbime, siis isoleerimisrange on regularidel veel laiem, ehk nõrgem ning pot on väixem, seega meie käe mängitavus on palju suurem ning lisaks the key of deception.

    Ehk jõuan lähikuudel seda teooriat beta-testida

  4. #2964
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Üliagressiivse 3bettimise ja isoleerimise pärast on mul tekkinud mõndade käte kohta mõttevälgatused, et open limpimine võib tänapäevamängudes kasulikum olla kui openraise, puhtalt tänu sellele, et käe mängitavus postflop on shit 3beti vastu, kuigi võime rangest ees olla, kuid kui limbime, siis isoleerimisrange on regularidel veel laiem, ehk nõrgem ning pot on väixem, seega meie käe mängitavus on palju suurem ning lisaks the key of deception.
    Bank.It.Drew itt? :D

  5. #2965
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Üldiselt taandub kõik ikkagi sellele, et panna vastane vigu tegema ja seda võimalikult suurtes pottides - s.t et pre/flop(vahel ka turnis) tasub teha selgelt equitile sülitavat mängu, kui rangede põimumine+villase dendencies/villase`le jääv read on selline, mis paneb ta hiljem vea tegema. "vigade" sihilik tegemine on igati ok, kui see täidab seda eesmärki, et panna opponent suuremat viga tegema.
    Üpris ekstreemne ja prim. näide: minule ei ole võõras kasvõi check/foldida flopil improved(Naired on flop(saades veel norm equiti ))(vahel kasvõi olenemata sizingust)(tundes vastast ja vastavalt oma mänguplaanile teatud improving lihtsalt ei sobi, kuna läheks vastuollu esimese lõiguga) Kui mul on teadmine(millistes spottides ma saan vastase panna suuremat viga tegema)+plaan, siis teen ma süümepiinadeta väikseid "vigu" ette.

    INB4 suur mõla: siin foorumis ma tean nelja meest, kes jagavad biiti. Mitte, et ma standard playd maha teeks ja vähem võitvaid mängijaid, vaid, et learning curvest ees olla on vaja oma peaga mõelda, lugemus jäägu kõigest lähtepunktiks.
    Viimati muudetud BentleyMulsanne poolt : 26.10.12 at 06:50

  6. #2966
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Üldiselt taandub kõik ikkagi sellele, et panna vastane vigu tegema ja seda võimalikult suurtes pottides - s.t et pre/flop(vahel ka turnis) tasub teha selgelt equitile sülitavat mängu, kui rangede põimumine+villase dendencies/villase`le jääv read on selline, mis paneb ta hiljem vea tegema. "vigade" sihilik tegemine on igati ok, kui see täidab seda eesmärki, et panna opponent suuremat viga tegema.
    Üpris ekstreemne ja prim. näide: minule ei ole võõras kasvõi check/foldida flopil improved(Naired on flop(saades veel norm equiti ))(vahel kasvõi olenemata sizingust)(tundes vastast ja vastavalt oma mänguplaanile teatud improving lihtsalt ei sobi, kuna läheks vastuollu esimese lõiguga) Kui mul on teadmine(millistes spottides ma saan vastase panna suuremat viga tegema)+plaan, siis teen ma süümepiinadeta väikseid "vigu" ette.

    INB4 suur mõla: siin foorumis ma tean nelja meest, kes jagavad biiti. Mitte, et ma standard playd maha teeks ja vähem võitvaid mängijaid, vaid, et learning curvest ees olla on vaja oma peaga mõelda, lugemus jäägu kõigest lähtepunktiks.
    graphe ka ette on näidata?

  7. #2967

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    graphe ka ette on näidata?
    Mõtlesin just sama

  8. #2968
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    graphe ka ette on näidata?
    ( Click to show/hide )

  9. #2969
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Täpselt nii ongi, enamus regulare mängib tänapäeval ühe standardi järgi ja kui teed midagi, mille kohta enamus videosi ütleb, et he would NEVER check behind top set here, siis võidad tihti väga palju raha väga minimaalse equitiga kätelt. Aga mängud muutuvad kogu aeg ja aina rohkem ja rohkem juba hakkan tähele panema selliseid trappy out of line playsi, seega peab pidevalt sammu võrra ees olema.

    Üliagressiivse 3bettimise ja isoleerimise pärast on mul tekkinud mõndade käte kohta mõttevälgatused, et open limpimine võib tänapäevamängudes kasulikum olla kui openraise, puhtalt tänu sellele, et käe mängitavus postflop on shit 3beti vastu, kuigi võime rangest ees olla, kuid kui limbime, siis isoleerimisrange on regularidel veel laiem, ehk nõrgem ning pot on väixem, seega meie käe mängitavus on palju suurem ning lisaks the key of deception.

    Ehk jõuan lähikuudel seda teooriat beta-testida
    Openlimp ei tundu eriti solid plaan IMO, sest siiski OOP ja ilma initsiatiivita mängimine ei tundu siiski +EV. Isegi positsioonil flattides on väga raske teatud käsi +EV-lt mängida.

    Openlimpi ise olen mõelnud just LP-lt, kui on taga 3bettivad regularid. Siis mulle küll meeldiks ja rangesse saab lisada openlimp-väike 3bet bluffina/semibluffina.

    E: hu cashis ma limbin täpselt samal eesmärgil buttonit.

    Mis veel on täiesti avastamata ja must maa - donkbet :)

  10. #2970
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    mäletan galfondi juttu, kes ütles et ilmselt donkbet on varsti uus thing pokkeris. tho see oli mingi 3-4 aastat tagasi :)

  11. #2971
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Kui ma 4-5 aastat tagasi 25nl mängisin siis donkbet oli mu ranges suur tegelane - iga setiga laksasin donkbeti ja sain jummala hästi stäkke sisse. Siis muidugi ei jaganud eriti matsu vaid strateegia pigem oli: bluff - shutdown ASAP, value: bet ASAP.

  12. #2972
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Testin openlimpi, regular kellega 2 tableme. Mul statid ca steal: 42%, limp 58%. 3bet 29%. Korra limp-raisesin as bluff ja ta shoves

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1964189
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $50.00
    BB: $92.61

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with K K
    Hero calls $0.25, BB raises to $2, Hero raises to $6, BB raises to $92.61 all in, Hero calls $44 all in

    Flop: ($100.00) 8 2 6 (2 players - 2 are all in)

    Turn: ($100.00) 7 (2 players - 2 are all in)

    River: ($100.00) 5 (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: $100.00
    Hero shows K K (a pair of Kings)
    BB shows 8 K (a pair of Eights)
    Hero wins $99.50
    (Rake: $0.50)

  13. #2973

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Openlimp monsters, donkbet, mängimine positsioonist väljas, kõlab nagu enamus mu vastaseid teevad. Mis neil siis halb on, et julmalt kaotavad selle mänguga?
    Kui videotes ütlevad, et "ta ei checkiks siin never setti järgi", kas sellel järsku ei olegi enam põhjust? Enam järsku ei anna checkiga marginaalsetele kätele võimalust kokku tõmmata?

  14. #2974
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Openlimp monsters, donkbet, mängimine positsioonist väljas, kõlab nagu enamus mu vastaseid teevad. Mis neil siis halb on, et julmalt kaotavad selle mänguga?
    Kui videotes ütlevad, et "ta ei checkiks siin never setti järgi", kas sellel järsku ei olegi enam põhjust? Enam järsku ei anna checkiga marginaalsetele kätele võimalust kokku tõmmata?
    Sa mängid HT HUSNG-sid, kus on 25BB mäng maksimum ja võideldakse iga blindi pärast, mis on õige, aga me ei rääkinud HT HUSNG-dest vaid cashist.

    Sinu antud seti näide on üldine ja vastan ka üldiselt - asi ei ole kokkutõmbamises vaid sellest, kumb on suurema EV-ga, kas bet või check. S.t. me võime ju anda talle 10% equity, kui ta 90% ajast jällegi bluffib turni/riveri või enam turnil/riveril ei usu meie bette ja callib 10% equity käega 2 suurt panust.

  15. #2975
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Täpselt nii ongi, enamus regulare mängib tänapäeval ühe standardi järgi ja kui teed midagi, mille kohta enamus videosi ütleb, et he would NEVER check behind top set here, siis võidad tihti väga palju raha väga minimaalse equitiga kätelt. Aga mängud muutuvad kogu aeg ja aina rohkem ja rohkem juba hakkan tähele panema selliseid trappy out of line playsi, seega peab pidevalt sammu võrra ees olema.

    Üliagressiivse 3bettimise ja isoleerimise pärast on mul tekkinud mõndade käte kohta mõttevälgatused, et open limpimine võib tänapäevamängudes kasulikum olla kui openraise, puhtalt tänu sellele, et käe mängitavus postflop on shit 3beti vastu, kuigi võime rangest ees olla, kuid kui limbime, siis isoleerimisrange on regularidel veel laiem, ehk nõrgem ning pot on väixem, seega meie käe mängitavus on palju suurem ning lisaks the key of deception.

    Ehk jõuan lähikuudel seda teooriat beta-testida
    kusjuures mõtlesin ise täpselt sama eelmine nädal, pole õiget konditsiooni testimiseks veel olnud. nl25 sobib selleks 6maxis suht hästi kuna on overagressive kohati

  16. #2976

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Ma jooksin kah 3000 mängu 10% ROI-ga ja kujutasin ette, et olen leidnud mingi uue strateegia, kuidas nutse ette checkida ja vastased üle mõtlema panna. Täielik jumala tunne oli peal, kaotada oli võimatu. Siis vaatas Andu mu mängu ja sõimas läbi. Ütles, et sa ei taha kolm kuud võita kui kaart hästi jookseb, vaid mitu aastat, kõik need liigutused maksavad ühel hetkel kätte. Siis muidugi card distribution muutus, istun mitmendat kuud downswingis ja ROi-st on järel ainult väike osa. Pokker on ikkagi mäng, kus enamasti kellelgi midagi pole ja võidab agressiivsem ja positsioonis olev, mitte vastupidi.
    Võibolla ma eksin ja tõesti on tänapäeva regularid nii oma mugavustsoonis sees, et ei viitsigi adaptida, aga praegusel hetkel tundub ikkagi ulme selline asi.

  17. #2977
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma jooksin kah 3000 mängu 10% ROI-ga ja kujutasin ette, et olen leidnud mingi uue strateegia, kuidas nutse ette checkida ja vastased üle mõtlema panna. Täielik jumala tunne oli peal, kaotada oli võimatu. Siis vaatas Andu mu mängu ja sõimas läbi. Ütles, et sa ei taha kolm kuud võita kui kaart hästi jookseb, vaid mitu aastat, kõik need liigutused maksavad ühel hetkel kätte. Siis muidugi card distribution muutus, istun mitmendat kuud downswingis ja ROi-st on järel ainult väike osa. Pokker on ikkagi mäng, kus enamasti kellelgi midagi pole ja võidab agressiivsem ja positsioonis olev, mitte vastupidi.
    Võibolla ma eksin ja tõesti on tänapäeva regularid nii oma mugavustsoonis sees, et ei viitsigi adaptida, aga praegusel hetkel tundub ikkagi ulme selline asi.
    Ausalt, ma ei saa hästi aru millest sa räägid, teiseks HT-sid võrrelda cashiga ei saa - hoopis teine strateegia.

  18. #2978
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Blind on blind, mis keskele läheb.
    No aga seleta seda KK kätt, okei, regular läks lolliks aga oli see nüüd pikas perspektiivis suurim EV liigutus buttonilt?
    Jah, antud mängudünaamikas küll.

    Alustasin mängimist: top 45% raisen, ülejäänud limbin. 3bettisin ka agresiivselt ja postflop võimalusi talle ei andnud ehk dünaamika ilmselgelt oli agressiivne ja mäng jooksis minu kasuks.

    Siis hakkas ta mu limpe ründama, küll aga ta ei 3bettinud ja postflop foldis siiski OOP väga palju (50% ajast). Limbitud pottides hakkas ka check-raisema, stabima ja seetõttu ma ka limpisin. Kuna ma olin eelnevalt korra limp-raisenud ja vahele jäänud (näitan alati siin ka kätt). Ta ise ei 3bettinud ja foldis 45% buttoneid. Seega antud olukord oli väga perfekt spot limbiks.

    Kui me ei oleks SD-le jõudnud, oleksin ma samamoodi kätt näidanud.

    Põhiprobleemiks ongi see, et kui ma tahan limpida, siis ma pean oma limping range ka kaitsma. Ma ei taha ju limpida käsi JTs, sest need floppavad hästi ja nendega on parem raiseda. Ma tahan limpida trashi, et siis suure osa ajast pot omale kätte saada aga kui hakatakse vastu võitlema - pean ise ka tegema liigutuse, et mitte muutuda väga free moneyks ja ilmselgelt oli ta limbitud pottides segaduses. Matchi lõpus ta ütles ka, et ok gg and funny-silly limping.

    Kui nüüd tulla konkreetse regulari juurde tagasi, siis tegelikult tema vastu limpimine on mõttetu ja peaks eelistama minraise 100% buttoneid:

    • 1. sest ta foldib BB-d palju
    • 2. ta ei 3beti
    • 3. ta foldib palju postflop

    Ehk teisisõnu 62o tüüpi käel on raisedes parem EV, aga kuna ma tahan proovida, siis ma teen seda samat kõigi vastu ja kuna tekkis selline mängudünaamika, siis KK limp on hea. Tegelikult eelistaks seal kätt AQ/AK, 22-TT aga kuna tuli õigel ajal õiges kohas KK, siis pidi antud võimalust ära kasutama.

    EDIT: ei saa öelda mõttetu aga lõpu dünaamikas tegin ise vea - ma oleks võinud limpinrange tuua näiteks bottom10% juurde ja ülejäänud 90% minraiseda. Ei adjustinud ise, sest minulegi uus ja mulle meeldib eksperimenteerida.

    Muideks, mis ma olen HU mängudes avastanud. Ma ise olen olnud minraise fän, teised 3x-inud. Mängisin HT HUSNG-sid, siis hucashi vähe ja Starsis nüüd suur osa regulare avabki minraisega. Minraise idee sain kunagi, kui lugeisn junglemani welli, ja kus ta ütles, et "I think minraise is best, but I 3x because I love big pots". Samamoodi eksperimenteerides, proovides, leidsin, et see töötab sama hästi kui 3X ja milleks siis üleüldse rohkem raha mängu panna.

    Kuigi kõik tegelt oleneb siiski ka vastasest. Regulari vastu tho üle 2x mina ei raiseks, fishi vastu võib 3x-ida aga siiski tundub, et minraise on best. Minraise on ka väsitav stiil vastasele, eriti kui sul on edu ja tal on raskem tagasi saada momentum, kui tuleb võielda väikeste pottide nimel.

  19. #2979

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Mul väga hea meel, et teema on jõudnud siin foorumisse ykskord siiamaale. Eelnevalt, kui olen vaadanud, kuidas käsi kommenteeritakse, siis olen mõelnud, et watta fakk, ise käituks totaalselt teisiti. Pean silmas perioodi aasta- kaks tagasi. Igat poti ei võida parem käsi, see on siilile ka selge, showdownil võidab parem käsi. Meil kõigil tuleb võrdselt AA UTG pealt kätte jne, kõvem mees on see, kes suudab sellega rohkem valuet saada ja õigel ajal foldida.

  20. #2980

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    HU on open limp paljudel mängijatel olnud läbi aegade standardite hulgas küll, aga mis olex täielik utoopia olexki FR või 6max late position open limp ning just seda tahaks millalgi katsetada, kui aasta VPP ja profiti eesmärgid täidetud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES